myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Hap Kutusu

için 80 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 16
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Myros İsimli Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Akşehir Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Amasra Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Trabzon Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Ankara Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Manavgat Temalı Myros Metal Aynalı Dikdörtgen Hap Kutusu 84x45x13 mm
183,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Yuvarlak Hap Kutusu 50x15 mm
158,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Metal Aynalı Dikdörtgen Hap Kutusu 84x45x13 mm
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
için 80 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Metal Hap Kutusu Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnsan yaşamı boyunca en önem verdiği amaçlardan biri sağlıklı olmaktır. Her ne kadar kendimize dikkat ediyor olsak da bazen şansımız yaver gitmiyor ve hastalıklara karşı bedenimiz yenik düşebiliyor. Bu tip durumlarda ilaç kullanmak hayatımıza sağlıklı bir şekilde devam etmemiz için bize destek oluyor. İşte tam da burada metal hap kutusu ihtiyacı doğuyor. 

Nemli ve sıcak bir ortamda yaşıyor ve sürekli ilaç kullanıyorsanız; ilaçlarınızı korumak için hap kutusu metal kullanmalısınız. Doğal olarak akıllara şu soru geliyor; ilaç ambalajı koruma için yeterli değil midir? İlaçların düzgün bir şekilde korunması için yeterli değildir. Özellikle ağır ilaçları devamlı kullanıyorsanız mutlaka metal hap kutusu almalısınız. Metal hap kutusu Antalya ilinde ikamet edenler için fazlasıyla önemli bir ihtiyaçtır. Sıcak ve nemli hava şartlarında ilaçları doğru ve düzgün bir şekilde muhafaza edebilmek adına metal malzemeden yapılmış metal hap kutusu kullanımına özen göstermelisiniz. İlaç ambalajları genel olarak aynı tip desen ve renklere sahip olduğu için genç ve yetişkin farkı gözetmeksizin ilacınızı almayı unutma ihtimaliniz bir hayli yüksek olmaktadır. Bu nedenle metal hap kutusu ihtiyaca yönelik olmakla birlikte aynı zamanda göz zevkinize de hitap ettiği için ilaç kullanmak mükellef bir durum olmaktan çıkacaktır. Metal hap kutusu aylık ürünlere göz attığımızda dünyada birçok markada sayısız çeşidinin mevcut olduğunu görebiliriz. Bu nedenle aile içinden ya da dostlarınızdan ilaç kullanan biri varsa onun için hediyelik metal hap kutusu eşsiz bir hediye olacaktır. Her zevke uygun renk ve desen çeşitliliğine sahip, boyut olarak cebe ve çantaya çok rahatlıkla sığabilen metal hap kutusu toptan alındığı takdirde oldukça uygun fiyata denk gelecektir. Bu güzel indirim ile kendinizin ve sevdiklerinizin sağlığını korurken aynı zamanda mutlu etmek isteyebilirsiniz. 

Metal Hap Kutusu satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır; 

 • Metal hap kutusu satın alırken ölçülerine ve derinliğine muhakkak dikkat etmelisiniz. Günlük / haftalık / aylık periyodlarla kullandığınız ilaçları muhafaza ederken küçük gelmemesine özen göstermelisiniz. Özellikle sürekli seyahat halindeyseniz çantaya ya da cebe sığacak boyutta metal hap kutusu almanızı tavsiye ederiz. 
 • Üretiminde kullanılan malzemenin cinsi fazlasıyla önemlidir. Plastik ve ahşap yapılı malzemelerden uzak durmalı, sağlığınız için metal hap kutusu tercih etmelisiniz.   
 • Hediye alacağınız sevdiklerinizin göz zevkine hitap edeceği ve her daim ilgisini çekerek bir hatırlatıcı görevi üstleneceği metal hap kutusu kullanıma da uygun olmalıdır. 
 • Metal hap kutusu toptan alımlarınızda ödeyeceğiniz fiyat daha uygun olacağından hediye almak istediğinizde sayı ve bütçe sınırlandırması yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Metal Hap Kutusu Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Küçükten büyüğe her yaştan bireyin ilaç kullanımının artış gösterdiği günümüzde metal hap kutusu önemini gittikçe arttırmaktadır. Bundan dolayı da metal hap kutusu hediyelik modelleri son zamanların en çok tercih edilen hediyelik eşyası olmuştur. 

Her ürün kendi içerisinde boyut, ağırlık ve renk olarak değişkenlik gösterebilir. En 50 mm – 100 mm, boy 40 mm – 60 mm, yükseklik 10 mm – 20 mm ağırlık ise 20 gr – 35 gr arasında değişkenlik göstermektedir. Desenler ise çok çeşitlidir. Sevdiğiniz sanatçı, şehir, hayvan, mitolojik bir obje, antik kent, araba ya da bir söz olabilir. Tamamen göz zevkinize hitaben üretilmiş olup aynı zamanda çeşitli renk ve desene sahip olduğu için hayatınızda önemli bir durumu size hatırlatıcı görevini üstlenmiştir. Metal Hap Kutusu Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal hap kutusu, en, boy, ağırlık, şekil ve desenine göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Metal hap kutusu çeşitlerinin ortalama fiyat aralığı; 50 TL – 100 TL arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda toptan metal hap kutusu satın alımı gerçekleştirdiğinde orijinal fiyat üzerinden indirim yapılmaktadır. 

Metal Hap Kutusu Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal hap kutusu farklı boyut, yükseklik, ağırlık ve desene sahiptir. Bu nedenle çeşitlerinin fiyatları da bu özelliklere göre belirlenmektedir. Toptan hediyelik eşya alışverişlerinizde fiyat daha uyguna geldiği için bu seçeneği değerlendirmenizi ve hediyelik metal hap kutusu satın alımında sevdiklerinizi mutlu etmenizi isteriz. 

Metal Hap Kutusu Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal hap kutusu ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal hap kutusu ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Hap Kutusu Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik metal hap kutusu çeşitleri aşağıda belirtilmiştir; 

Metal Hap Kutusu Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Sürekli ilaç kullanan bireylerin hayatında bir hatırlatıcı ve kurtarıcı rolündedir. Hediyelik metal hap kutusu kullanıma uygun olmalıdır. Peki, bu nasıl olmalıdır diye soruyorsanız hemen açıklayalım. Bazı haplar boyut olarak büyük olabilir. Bu nedenle haplarınızın boyutuna göre bir metal hap kutusu tercihi yapmalısınız. Sevdiğiniz bir kişiye hediye etmek istiyorsanız onun kullandığı ilaçları mutlaka kontrol ediniz ve doğru ölçüde hediyelik metal hap kutusu almaya özen gösteriniz. Ayrıca hediye alacağınız kişi sürekli seyahat ediyor ise hediye alırken bu durumu da göz önünde bulundurmalısınız. Kullandığı çanta, poşet ya da cep boyutuna uygun ölçüde metal hap kutusu almalısınız. 

Metal Hap Kutusu Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal hap kutusu hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir; 

 • Aile büyüklerine (akraba),
 • Ebeveynlere,
 • Düzenli ilaç kullanan küçük dostunuza, 
 • Komşu ailenize, 
 • İlaç içmeyi unutan yakınlarınıza,
 • İlaç kullanan ve sürekli seyahat eden sevdiklerinize,
 • Kendinize,

Metal Hap Kutusu Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal hap kutusu ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal hap kutusu ürünlerinde toptan fiyatları 28 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Hap Kutusu Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal hap kutusu ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Hap Kutusu Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal hap kutusu ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Hap Kutusu Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Metal hap kutusu özel bölmelere ve desenlere sahip olduğu için birkaç aşamalı işlemden geçmektedir. İlk olarak bardağın boyut, ağırlık, yükseklik, şekil ve bölme sayısına karar verilir ve ardından bu boyutlara uygun olarak hangi desenlerin kullanılacağı gözden geçirilir. Bu noktada Myros tasarım ekibi detaylı araştırmalar yapar. Şekil, desen ve renk olarak sizin ve sevdiklerinizin rahatlıkla kullanabileceği, her daim gözüne çarpacağı şekilde tasarım yapmaya özen gösterir. Gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra özel bir teknik ile metal üzerine dijital baskı yapılır ve kalite kontrolden geçirilir. Desenin çatlama, kırılma, renk değiştirme ve aşınma yapmaması adına metal hap kutusunun direnci ölçülür. Tüm bu süreçler tamamlandıktan sonra sizlere sunulmak için hazır hale getirilir. 

Metal Hap Kutusu Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal hap kutusu hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda belirtilmiştir;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.