myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Yüksük

için 34 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Kare Yüksük 20x25 mm
114,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kapadokya Temalı Myros Metal Oval Yüksük 20x25 mm
114,00 TL
(0)
Myros - Toptan Özelleştirilebilir Myros Metal Yüksük
70,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Metal Yüksük
70,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Bodrum Temalı Myros Metal Yüksük
70,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
114,00 TL
(0)
için 34 ürün görüntüleniyor.

Metal Yüksük Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal kullanımı gün geçtikçe artış gösteren ürün özelliği taşımaktadır. İnsanların hayatında kullanışlı bir yeri olan ve tekstil alanıyla ilişkili olan metal yüksük ürünleri farklı el işçiliği ile öne çıkan ürünlerdir. İğne ucunun parmağa batmaması amaçlı kullanılan bu ürün terzilik işleriyle yoğun şekilde uğraşan kişiler için ideal bir çözüm demektir. Bildiğiniz üzere terzilik işler veya iğne iplikle yapılan sanatsal çalışmalar kültürel yönden geleneklerimizi de yansıtmaktadır. Bu yüzden kullanılan ürünün hem genel ihtiyaç hem de dekoratif özellikli bir hediye şeklinde değerlendirildiğini söyleyebiliriz. 

Geçmiş yıllarda veya çok eski zamanlarda kullanımı sıklıkla öne çıkan bu ürün aynı zamanda tarihi bir ürün sayılır. Antika eşyalar arasında görebileceğiniz bu ürünün kullanım geçmişi neredeyse tarih öncesine kadar dayanmaktadır. Bunun yanı sıra hediyelik eşya kapsamında da hediye edilecek yüksükler hediyelik metal yüksük kapsamında değer kazanmaktadır. Metal ürünle birleştirilen ve değişik şekilde tasarlanan yüksük modelleri gün geçtikçe rağbet görmektedir. Kullanım amacının haricinde hediyelik eşya şeklinde değerlendirilmektedir. Metalle birleştirilerek yapılıp tasarlanması ve de satılması ürünün çok uzun yıllar boyu kullanılmasını sağlamaktadır. 

Sevdikleriniz için anlamlı ve de kullanışlı turistik metal yüksük çeşitleri almak ideal alternatifler arasındadır. Ayrıca mevcut iş alanınıza yönelik uygun fiyatlı yüksük modellerinden sipariş vermeniz de mümkündür. sipariş oluşturmak için Myros firmasının sitesine giriş yapıp online alışveriş seçeneği ile toptan metal yüksük siparişleri verebilirsiniz. 

Metal yüksük alırken beklenmeyen veya istenmedik durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gereken sıralama aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği tasarımların göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaş aralığının dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici toksik maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması ve doğru fiyat tercihi için araştırma yapılması 
 • Metal yüksük çeşitlerindeki farklı modellerinde incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre kullanılabilecek ve de formunu koruyabilecek hediye seçimi yapılması 

Metal Yüksük Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal yüksük hediyelik ürünlerinin özellikleri kapsamında öncelikli olarak tasarımın istenen şekillerde yapılabilmesi öne çıkmaktadır. Çeşitli tema görsellikleri ile yapılan yüksük modelleri iğnenin parmak ucuna batmasını engellemektedir. Bu durum iş verimliliği açısından terzi ve tekstil sektöründe kullanışlılığı öne çıkaran bir şeydir. Çalışma alanında farklı bir hediye konsepti değerlendirmek veya mevlit tarzı bir alanda anı oluşturmak için hediye seçeneği arıyorsanız; kesinlikle değerlendirebileceğiniz bir ürün diyebiliriz. Hem kullanım hem de hediyelik ve de dekoratif amaçlı kullanılması mümkün olan bir eşyadır. 

Metal Yüksük Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal yüksük hediyelik ürünleri genel olarak belli bir fiyat ortalaması ile satılan ürünlerdir. Metal yüksük fiyatları ortalama 60,90TL ile 37,90TL arasında satışa sunulmaktadır. Sevdikleriniz için klişeleşmiş hediye seçeneklerinden ziyade farklı bir seçim yapmak ve de anı oluşturmak için tercih edebileceğiniz üründür. Net fiyat belirtmek adına metal terzi yüksük fiyatları arasından Efes temalı 20x25mm kare tasarımlı metal yüksük fiyatının 60,90TL olduğu bilinmektedir. 

Metal Yüksük Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal yüksük fiyatları birçok duruma göre değişmektedir. Ürünlerin fiyatını belirleme konusunda incelenebilen birçok konu vardır. Baskılama tekniği, el işçiliği, figür kullanımı, oyma sanatı, kullanışlılık, metal hammadde kullanımı ve özelleştirilebilir yapısal tasarımlar fiyatı etkilemektedir. 

Fiyat değişkenliği konusunda diğer öne çıkan parametre ise ürün boyutu ile ilişkilendirilmektedir. Yüksük boyutu ne kadar büyük olursa kullanılan malzeme oranı da aynı şekilde artmaktadır. Bu yüzden tasarım boyutu ne kadar büyükse fiyatı da aynı oranda artış gösteriyor diyebiliriz. 

Metal Yüksük Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal yüksük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal yüksük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Yüksük Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Metal yüksük hediyelik çeşitleri kişinin talebine göre değişeceği gibi farklı figürlerin nakşedilmesi ile çeşitlere ayrılmakta ve aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Metal Yüksük Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Metal yüksük hediyelik nasıl kullanılır sorgulaması şöyle açıklanıyor. Geçmiş yıllardan günümüze kadar uzanan yöresel ürünlerden biri olan yüksükler iğneye ipliği geçirirken iğne parmağa veya ele batmaması amaçlı kullanılmaktadır. Bu nedenle kullanım payı örgü işleriyle uğraşanlar veya iğne iplikle uğraşan kişiler için çok önemli diyebiliriz. 

Metal Yüksük Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal yüksük hediyelik eşya olarak kime ya da kimlere alınabilir sorgulaması aşağıdaki maddeler ile sıralanmaktadır. 

 • Anneler günü için annenize metal yüksük 
 • Babalar gününde babanız için metal kare yüksük 
 • Kardeşleriniz için özel günlerde kullanışlı metal oval yüksük 
 • Arkadaşların iş kutlaması, doğum günü ve özel günlerinde turistik metal yüksük 
 • Seyahatlerde kullanmak veya tatil dönüşlerinde kendiniz için metal yüksük
 • Metal yüksük tasarımlara ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyduğunuz kişilere hediyelik metal yüksük
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza turistik metal yüksük 
 • Organizasyonlarda katılımcılara anı hediyesi olarak hediyelik metal yüksük 

Metal Yüksük Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal yüksük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal yüksük ürünlerinde toptan fiyatları 12 TL -  20 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Yüksük Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal yüksük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Yüksük Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal yüksük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Yüksük Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Metal yüksük kullanımı çok eski zamanlara kadar dayanmaktadır. Terzi mesleği ile uğraşanlar için kullanımı önem taşıyan bu ürün farklı çeşitleri ile Myros firmasında satılmaktadır. Myros firması hediyelik eşya üretimi ve satışında çok geniş Pazar hacmine sahip bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi ile her ürüne dair bir seçenek bulacağınız bu firma seçkin tedarik süreci de sunmaktadır. Yapılan ve satışa sunulan ürün tasarımlarında profesyonel kadro ile çalışmaktadır. Estetik ve en şık tasarımları beğeninize sunar. Özgün metal yüksük modelleri oluştururken el işçiliğinden de yararlanmaktadır. Ürüne yönelik tüm teknikleri kullanan firma titiz çalışmalar sonucu başarılı sonuçlar almaktadır. 

Metal ürününün günümüzün kullanım alanları ile doğrudan ilişkili olması ve yüksük yapımı gibi birçok üründe de kullanılabilmesi üretim sürecini de genişletmektedir. Kolayca şekil alması ve istenen tasarımla özgünleşmesi iş gücünde çalışan ekibin uzmanlığı ile ilişkilendirilmektedir. Çünkü iş gücünde eşitlikçi oran hâkimiyeti vardır. Hem erkek hem de kadınlardan oluşan ekibin profesyonel ve de huzurlu çalışma ortamı tasarımlardaki kaliteyi, özgünlüğü ve de estetik bakış açısını öne çıkartmaktadır. 

Metal Yüksük Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal yüksük hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.