myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Sigara Tabakası

için 54 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Rize Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Adana Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Hatay Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Mersin Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Akşehir Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Amasra Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Manavgat Temalı Myros Metal Küçük Sigara Tabakası 87x76x11 mm
333,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Erkeğe Özel Tabaka Seti
515,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kadına Özel Tabaka Seti
515,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İstanbul Temalı Myros Metal Küçük Sigara Tabakası 87x76x11 mm
333,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Metal Büyük Sigara Tabakası 103x80x11 mm
378,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Metal Küçük Sigara Tabakası 87x76x11 mm
333,00 TL
(0)
için 54 ürün görüntüleniyor.

Metal Sigara Tabakası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal sigara tabakası kişiye özel hediye anlamında son derece dikkat çeken ürünlerdendir. İnsanlar sigara sağlığa zararlı olsa bile sigara kullanımına devam etmektedir. Sigara tabakalarının kullanımı geçmiş yıllarda da kullanılıyor iken günümüz şartlarına özel olarak tasarlanabilmesi oldukça ilgi çekici ürün taşıma özelliğini öne çıkartmıştır. Metal sigara tabakası kapsamında kuşe, deri ve metal gibi pek çok çeşit bulunmaktadır. İnsanların kişisel yönde kullandığı ve özelleştirilebilen özellikle tasarlanan metal sigara tabakaları oldukça rağbet gören hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. 

Metal malzeme ile yapılan ve dış yüzeyine yönelik çeşitli temaların kullanılmasını kolaylaştıran sigara tabakaları isme özel sigara tabakası şeklinde de dikkat çekmektedir. Kişinin talep etmesi durumunda adını ve soyadını nakşedilecek sigara tabakaları vardır. Kişiselleştirilmiş yöndeki kullanım alanı çok fazla olan sigara tabakaları aynı zamanda daha düşük miktarda sigara içilmesini tetiklemektedir. Bunun beraberinde metal tabakanın içine konulan sigaraların daha korunaklı kalmasını sağlamaktadır. Çünkü olası durumlarda üzerine oturmanız halinde sigara paketinizin kırılması, içindeki sigaraların içilmez duruma gelmesi mümkündür. 

Kullanılan malzeme beraberinde ciddi derecede talep gören metal ürünler teknolojik gelişmeler sayesinde de daha kapsamlı kullanım alanı oluşturmuştur. Tabaka kullanımı kişisel sigara tercihine göre de şekillenmektedir. İnce sigara tabakası veya küçük sigara tabakası şeklinde öne çıkan metal sigara tabakaları çok farklı çeşitleriyle de kullanım oranı yüksek bir üründür. Çünkü her 10 kişiden 7’si sigara kullanmaktadır. 

Sigara tabakaları her yaştan kişiye hitap ederken kişisel cinsiyet ayrımı yapılmadan satın alınabilen ürün kapsamında değer görür. Sevdiğiniz insanlara Myros hediyelik ürünleri arasından kişiye özel sigara tabakası almanız mümkündür. Toplu sipariş vermeniz durumunda ticari alandaki iş hayatınızda farkındalık yaratabilirsiniz. Bunun için Myros firmasından toptan metal sigara tabakası siparişi vermeniz yeterlidir. 

Metal  sigara tabakası satın alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için satın alacak kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeyleri göz ardı etmemek 
 • Hediye alınacak kişinin yaşına hitap eden seçenek olması 
 • Üretimde bünyesinde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek maddeler içermemesi 
 • Fiyat aralıkları açısından iyi bir araştırma yapılması 
 • Metal kalemli notluk kapsamındaki tüm tasarımların incelenmesi 
 • Uzun süre kullanışlılık sağlayan bir ürün özelliği taşıması

Metal Sigara Tabakası Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal sigara tabakası kapsamında genel ürün özellikleri değişkendir. Genel olarak kişisel olmayan fakat yaratıcı şehir temalı seçeneklerle etkinliklere öne çıkan tabakalar oldukça etkili hediye seçeneği olurken özelleştirilebilir sigara tabakası ise kişisel anlamda yüksek talep görmektedir. Metal malzemenin dış yüzeyine çeşitli eklemeler yapılarak ve kullanılan farklı malzemelerde isminizin üzerinde yer aldığı bu eşyalar hediyelik ürün kapsamında büyük değer görmektedir. 

Metal Sigara Tabakası Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Sigara tabakası fiyatları oldukça değişken olup farklı temalar ve isim yazılması ile farklılaşmaktadır. Fiyatı etkileyen diğer konulara ilişkin olarak ta değer kazanan metal sigara tabakaları ortalama 562,80 TL ile 157,50TL arasında değişmektedir. Net fiyat belirtmek ve bu konuda örneklemek açısından erkeğe ve kadına özel metal sigara tabakası fiyatı 562,80TL olarak bilinmektedir. 

Metal Sigara Tabakası Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal sigara tabakası ürünleri özelleştirilen farkındalık ile fiyatı değiştirmektedir. İsme özel sigara tabakası bu konuya en iyi örnek olup fiyatın değişmesinde ciddi derece de etkileyen unsurlar bulundurmaktadır. Metal sigara tabakalarındaki belirleyici genel faktör imalat kapsamında kullanılan metal malzemedir. Günümüz şartlarına yönelik sürekli değer kazanan metallerin farklı materyaller kullanılarak tasarlanmış olması fiyatı değiştirmektedir. 

Metal sigara tabakasının fiyatını etkileyen diğer konu ise sigara tabakasının ince, kalın sigaralara göre tasarlanması veya küçük veya standart ölçülerde tasarlanmış olmasıdır. Ayrıca üzerinde kullanılan harfler, temalar ve farklı figürler fiyatını değiştirebilen şeylerdir. 

Metal Sigara Tabakası Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metaş sigara tabakası ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metaş sigara tabakası ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Sigara Tabakası Çeşitleri Nelerdir?

Toptan sigara tabakası fiyatları çeşidine göre değişmektedir. Metal sigara tabakası çeşitleri farklı detaylar kapsamında öne çıkan ürünlerden biri olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Metal Sigara Tabakası Nasıl Kullanılır?

Metal sigara tabakası sigaranızın güvenli bir şekilde saklanabilmesini sağlayan bir üründür. Genel olarak sigara kullanan kişiler için satılan bu ürün kişiselleştirilen özelliği ile öne çıkması ile hediyelik eşya kapsamında da kullanılabilmektedir. Bu yönde dikkat çeken en önemli konu ise sigara içiminde sınır konulabilmesidir. Normal paket içine sığan sigara âdeti metal sigara tabakasında daha az sayıda kalmaktadır. Bu sayede daha az sigara içilmesi mümkündür. bunun dışında erkek ve kadınların iş alanında tıpkı kullandığı aksesuar gibi kullanılıyor olup kişiye prestij sağladığı bilinmektedir. 

Metal Sigara Tabakası Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal sigara tabakası hediye olarak kimlere alınabilir sorunun yanıtlarını aşağıdaki gibi vermek mümkündür. 

 • Anneler günü için annenize küçük sigara tabakası 
 • Babalar günü için babanıza özelleştirilebilir sigara tabakası 
 • Kardeşlerinizin doğum günleri ve özel zamanlarında ince sigara tabakası 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı yaratmak için kendinize hediyelik metal sigara tabakası 
 • Metal sigara tabakasına ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize, patronlarınıza veya değer verdiğiniz büyüklere 
 • Katılım gerektiren yerlerde katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik metal sigara tabakası 

Metal Sigara Tabakası Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metaş sigara tabakası ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metaş sigara tabakası ürünlerinde toptan fiyatları 49 TL - 187 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Sigara Tabakası Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metaş sigara tabakası ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Sigara Tabakası Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metaş sigara tabakası ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Sigara Tabakası Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros hediyelik eşya kapsamında dikkat çekici bir firma olup geniş Pazar hacmine sahip olmasıyla tanımlanmaktadır. Farklı yönde birçok metal hediyelik eşya bulunduran firmanın ürün tasarlama, üretme, satışa sunma ve genel çalışma düzeninde oldukça kapsamlı çalıştığı bilinmektedir. Modaya uygun olan seçenekleri öne çıkartmaları ve ince detaylara önem vermeleri doğru bir ekip çalışması yaptıklarını ispat ediyor. 

Üretim kapsamında hem erkek hem de kadın eleman kadrosuna sahip firmanın birçok yönden takdir topladığını söylemeliyiz. Ürünlerin birbiri ile uyumu açısından yapılan üretimde hassasiyet konusu ön plandadır. Ayrıca titiz çalışmalar beraberinde toplu siparişlere yönelik planlı çalışma süreci bulunmaktadır. Kişiselleştirilen veya özelleştirilmek istenen ürünler açısından dikkatli üretim ve üretim sonrasında kontrol süreci başlamaktadır. Online şekilde satılan ürünlerin kargo süreci de ayrı bir çalışma düzenine sahiptir. Müşterilerin memnun kalacağı çalışma düzeni firma kapsamındaki en değerli konu olup fazlasıyla önemsenmektedir. Bunun beraberinde ürünlerin hediyelik oluşu her çalışma da özenli sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. 

Metal Sigara Tabakası Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal sigara tabakası kapsamında değerlendirebileceğiniz benzer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.