myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Hatıra Parası

için 1 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
133,00 TL
(0)
için 1 ürün görüntüleniyor.

Metal Hatıra Parası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal ürünler günümüzde çokça kullanılıyor olup birçok kişi için işlevsel yönü çok baskın olan ürünlerdir. Hediyelik eşya kapsamında değerlendirilecek en seçkin ürün çeşitleri şeklinde de değerlendirilebilir. Genel yapısı gereği hatıra para şeklinde öne çıkan metal ürünler gelmiş geçmiş en beğenilen hediyelik ürünler diyebileceğimiz tasarımlardır. Tarihi yönden iz bırakan ve geçmişi hatırlatan yapısı ile dikkat çekici ürünlerdir. Hatta tarihi paraların çok önemli bir değer taşıdığı bilindiği için gerçekleri açık arttırmayla müzayede alanlarında satılabilmektedir. 

Tarihte para kullanımı veya geçmiş yılların gümüş paraları oldukça fazla ilgi çekerken onları saklamak ve koleksiyon oluşturmak nesilden nesle bırakacağınız anılarınızı da kapsar. Evinizde, ofisinizde oldukça hoş ve kalıcı dekor oluşmasına izin verir. Klişeleşmiş hediye türlerinden sıkıldıysanız ve herkesin imreneceği bir hediye vermek istiyorsanız oldukça iyi bir seçenek olduğunu da belirtmeliyiz. Yapısı gereği metal oluşumu ile desteklenen paralar gümüş hatıra para olarak ta bilinmektedir. 

Merkez bankası hatıra para anlamında özel ve seçkin hediye türü olarak alternatif şekilde öne çıkan hediye türü özellikle reel parayı çok sevenler için kaçınılmaz bir hediye olacaktır. Klasik hediye tarzından çok uzak ve adeta koleksiyon oluşturan kişiler için muazzam bir seçimdir. Hatıra para setleri oluşturanlar için takviye edici adres ise Myros firmasıdır. Myrostan dilediğiniz hatıra paraları satın alarak kendiniz için hobi oluşturabilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda ve ticari faaliyetlerinizde kar marjınızı arttırmak amaçlı da kullanabilirsiniz. Myrostan dilediğiniz hatıra para setini satın almak için toptan hatıra para siparişi vermeniz yeterli olacaktır. 

Metal hatıra para satın alırken istenmeyen veya beklenmedik sorunlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevebileceği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçiminde kişinin yaşına ve zevkine hitap etmesi  
 • Üretimde kullanılan materyallerin, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması 
 • Metal hatıra para çeşitlerinde farklı para türlerinin incelenmesi ve tek bir para türüne odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen metal hatıra para seçimi yapılması 

Metal Hatıra Parası Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal döküm malzeme ile yapılmış olan gümüş hatıra para çeşitleri para koleksiyonu yapan kişiler için çok önemli hediye türüdür. 175 mm eni, 130 mm boyu ve 5 mm yüksekliği olan hatıra paraların ağırlığı ortalama 98 gr olarak bilinmektedir. Metal malzeme ile yapılmış olan bu para türleri koleksiyon severler için çok ideal bir seçimdir. Özellikle cam masalar altında tutmayı seven kişiler için harika destek sunarken uzun süre saklanmasıyla hiçbir şekilde bozulmayan ürünlerdir. 

Metal Hatıra Parası Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal hatıra para ürünleri genel bakımdan çok satılan en seçkin ürünlerden biri olarak bilinir. Ortalama metal hatıra fiyatları 57,90TL olarak bilinmektedir. Sevdikleriniz veya para koleksiyonu yapan kişiler için mükemmel hediyelerdir. İsteğe bağlı dekor amaçlı da kullanılması mümkün olan cezbedici ürünle ilgili net fiyat belirtecek olursak; para kartelası ikili fiyatının 57,90TL olduğunu belirtebiliriz. 

Metal Hatıra Parası Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal hatıra para koleksiyoncuları için özel şekilde üretilen gümüş paralar oldukça önemli hediye türlerindendir. Geçmişte kullanılan paraları hatırlatıcıdır. Hatıra para üretimlerinde fiyatı etkileyen birçok konu vardır. El işçiliği, doğru baskılama, ağırlığı, kullanılan metal ve gümüş karışımlı malzemeler fiyatı etkileyen temel konulardır. 

Metal paraların fiyatını etkileyen diğer önemli parametre ise paranın boyutudur. Bildiğiniz üzere küçük miktarlar daha küçük boyutlarda olabildiği gibi büyük miktar paraların daha büyük boyutlarda olduğu bilinmektedir. Bu da kullanılan malzemeyi arttıran bir durum olduğundan fiyatını etkileyen unsurdur. 

Metal Hatıra Parası Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal hatıra parası ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal hatıra parası ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Hatıra Parası Çeşitleri Nelerdir?

Metal hatıra parası kişinin zevkine hitap edebilen ürünler şeklinde değer görüyor olup aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Metal Hatıra Parası Nasıl Kullanılır?

Metal hatıra parası eski para türlerine merak duyan kişiler için en seçkin hediye türü olarak kullanılmaktadır. Bir yere dekor verme konusunda, tanıtım manasında, hediyelik eşya anlamında kullanılabilen ürünlerdir. Ayrıca kendiniz için veya sevdiklerinize anı oluşturmak için tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Metal döküm malzeme ile altın renk tonunda veya gümüş renk tonunda tasarlanması mümkün olan ürünlerdir. Bu sayede beğenilen ve her yaşa ve zevke hitap edebilecek ürünlerdir. Hediye olarak hatıra para satın almak çok mantıklıdır. Çünkü oluşturacağınız anı her zaman hatırda kalacaktır. 

Metal Hatıra Parası Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal hatıra parası hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize hatıra para kutusu 

  • Babalar günü için babanıza hatıra para setleri 

 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde metal hatıra parası 
 • Arkadaşların iş kutlaması ve doğum günü gibi özel günlerinde hediyelik hatıra parası 
 • Seyahatlerinizde veya tatil dönüşü anı oluşturmak için kendinize altın hatıra para/ merkez bankası hatıra para 
 • Metal hatıra parası çeşitlerine ve tasarımlara ilgi duyan kişilere turistik hatıra parası 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyup sevdiğiniz kişilere hediyelik hatıra parası 
 • Ev ve ofis hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza ya da komşunuza para koleksiyonu 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak hatıra para 

Metal Hatıra Parası Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal hatıra parası ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal hatıra parası ürünlerinde toptan fiyatları 19 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Hatıra Parası Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal hatıra parası ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Hatıra Parası Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal hatıra parası ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Hatıra Parası Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Hatıra para satın al kapsamında Myros firmasından istediğiniz türde para almanız mümkündür. Gümüş ve altın renk seçeneklerinde özgünlüğü, kalitesi ile öne çıkan hediyelik ürünlerin Myros firması tarafından üretildiği bilinmektedir. Myros firması hediyelik ürünler konusundan çok geniş ürün hacmine sahiptir. Piyasaya hâkim olmasının yanı sıra üretimlerinin tümünde planlı ve doğru çalışmalar yapar. El işçiliği, baskılama teknolojisi ve metal döküm ürünlerin işlevsel hale gelmesinde teknolojik gelişmelerden yararlanarak fevkalade hediyelik eşya üretimleri yapan firmadır. 

Eşitlikçi politika ile çalışmalarını sürdüren bu firma genel olarak kadınlardan ve erkeklerden aynı orantıda faydalanmaktadır. Kalite ve özgünlüğün beraberinde başarılı sonuçlar sağlayan firmanın üretim satış alanındaki tecrübesi online alışverişlerde de gözlemlenir. 

Metal Hatıra Parasına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal hatıra parasına benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.