myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Tırnak Makası

için 95 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Hatay Temalı Myros Tırnak Makası 56x13x13 mm
70,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Kaş Temalı Myros Tırnak Makası 73x21x11 mm
80,00 TL
(0)
70,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Hatay Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Adana Temalı Myros Tırnak Makası 56x13x13 mm
70,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Adana Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Akşehir Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Amasra Temalı Myros Tırnak Makası 56x13x13 mm
70,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Amasra Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Konya Temalı Myros Tırnak Makası 16x80x15 mm
87,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Trabzon Temalı Myros Tırnak Makası 56x13x13 mm
70,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Trabzon Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
70,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Tırnak Makası 60x32x14 mm
87,50 TL
(0)
için 95 ürün görüntüleniyor.

Metal Tırnak Makası Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tırnak makası herkesin kişisel bakım rutininde kullandığı araçlardan bir tanesidir. Steril kullanıldığı takdirde herhangi bir komplikasyon oluşturmayan tırnak makası seti herkesin kullanabileceği bir alettir. Tırnak makasları el ve ayak makası olmak üzere ikiye ayrılır. Bunun sebebi ise el ve ayaklarda oluşabilecek bakterilerin önüne geçmektedir. Bu nedenle ayakta kullanılacak ürünler ile el tırnaklarında kullanılacak ürünler farklı olmalıdır. Ayak tırnak makası tercih edilebileceği gibi el için kullanılan ürünlerden yedekli olarak da satın alınabilir. Tüm bunların yanı sıra aynı zamanda makaslar dikkatlice sterilize edildikten sonra vücudun her bölgesinde de kullanıma uygun hale getirilebilir. Siz de bu ürünleri ister toptan isterseniz tek adet olmak üzere sipariş edebilirsiniz. Ayak için kullanılan büyük tırnak makası ya da el için uygun olarak tercih edilen küçük ebatlardaki alternatiflere de göz atabilirsiniz. Kategoriler arasında yer alan birbirinden farklı materyallerin her biri uygun fiyat aralığında ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Bu nedenle hem bireysel kullanıma hem de çocukların kullanımına uygundur. Bu kriter bazında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar mevcuttur.

Metal Tırnak Makası Hediyelik ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürün çocuklar için alınıyor ise daha küçük ebatlarda olmalıdır.
 • Ayak tırnaklarını kesmekte zorlananlar için büyük bir ölçüye sahip olan makaslar tercih edilebilir. 
 • Ürün hediye olarak alınacak ise tırnak makası seti uygun bir seçenek olacaktır. 

 

Metal Tırnak Makası Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Hediyelik metal tırnak makası çeşitli setleri ve tasarımlar ile kategoriler arasında yer almaktadır. Turistik metal tırnak makası tasarımları, etnik desenler ve çeşitli renk alternatifleri ile müşterilerin beğenisine sunulur. Uygun fiyat garantisi ve şık dizaynların hakim olduğu ürünler aynı zamanda toplu olarak da satın alınabilmektedir. Toptan metal tırnak makası set halinde, hediyelik bir ürün olarak birden fazla satılabilen materyaller arasındadır. Siz de toptan metal tırnak makası modellerine göz atabilir ve tüm ürünleri bir adetten fazla da satın alabilirsiniz. Her renk ve ebatta tasarlanan makaslar, aynı zamanda uzun yıllar dayanıklı ve sağlığa uygun materyaller kullanılarak üretilir. Bu anlamda her yaştan bireyin kullanımı için de uygun modeller olarak sunulur.

Metal Tırnak Makası Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Tırnak makası fiyatları 52 ile 40 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Ortalama bir fiyat aralığında satışa sunulan en iyi tırnak makası modellerini detaylı olarak inceleyip sipariş verebilmek mümkündür.Metal Tırnak Makası Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tırnak makasları birçok farklı materyal kullanılarak özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle her ürün kendi özelinde farklı fiyat aralığında satışa sunulur. Örneğin kalın tırnak makası modellerinin fiyatları daha farklı iken ufak ebatlarda üretilen tasarımlar daha uygun bir aralıkta satılmaktadır. Aynı zamanda ürünler arasında yer alan geniş ağızlı tırnak makası modelleri de uygun fiyat aralıklarında satışa sunulan ve sık sık tercih edilen tasarımlar arasında öne çıkar. 

Metal Tırnak Makası Hediyelik Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal tırnak makası ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal tırnak makası ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Tırnak Makası Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Metal tırnak makası çeşitleri aşağıda listelenmektedir;

Metal Tırnak Makası Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Tırnak makasları kişisel bakımın vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Düz tırnak makası sıklık ile el tırnakları için kullanılırken kalın yapılı olanlar ise ayak tırnaklarında kullanılır. Kalın bir formda üretilen tırnak makasları ise aynı zamanda kalın tırnaklar için uygundur. Tırnak yapıları kalın olanlar için ebatı daha büyük ve güçlü olan modeller tavsiye edilir. Kalın tırnaklar için tırnak makası seçeneğinin de yer aldığı kategorilerdeki tüm ürünler sterilize edilerek uzun yıllar kullanılabilmektedir. 

Metal Tırnak Makası Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal tırnak makası hediyelik eşya olarak alınabilecek kişiler aşağıda listelenmektedir;

 • Anneye
 • Babaya
 • Arkadaşlara
 • Sevgiliye
 • Doğum günü olanlara

Metal Tırnak Makası Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal tırnak makası ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal tırnak makası ürünlerinde toptan fiyatları  13 TL - 17 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Tırnak Makası Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal tırnak makası ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Tırnak Makası Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal tırnak makası ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Tırnak Makası Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, tüm ürünlerinde olduğu gibi tırnak makasları modellerinde de kaliteli materyaller kullanmaktadır. Her ürün kendi özelinde farklı renk ve ebatlarda üretilir. Uzun yıllar dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz modeller arasında yer alan metal tırnak makası toptan olarak da satışa sunulur. Myros bünyesinde yer alan tüm ürünlerde olduğu gibi tırnak makaslarında da toptan olarak satın alımlar yapılabilir. Tüm ürünler toptan hediyelik eşya kategorisinde yer almakta ve her ürün kendi özelinde uzman bir tasarım ekibinin elinden çıkmaktadır. 

Metal Tırnak Makası Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal tırnak makası benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.