myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Kravat İğnesi

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Toptan Edirne Temalı Myros Kravat İğnesi̇
188,00 TL
(0)
Myros - Toptan Hayvanat Bahçesi Temalı Myros Kravat İğnesi̇
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Metal Kravat İğnesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kravat iğnesi tasarımları, şık kombinler için son dokunuş olarak kullanılmaktadır. Sık sık tercih edilen bir aparat olan metal kravat iğnesi modelleri oldukça fazladır. Her tarza ve isteğe uygun bir iğne bulabilmek mümkündür. Şık duruşu ile dikkat çeken kravat iğnesi nasıl takılır sorusu da ilk kez kullanacak olan kişilerin merak ettiği bir konudur. Kravat iğneleri, kravatın alt ve üst kısımlarını birleştirmeye yaramaktadır. İki taraftan da sıkıştırarak kullanılmaktadır. Yaka iğnesi kravat tasarımının amacı kravatların daha muntazam durmasını sağlamaktadır. Bu neden şık davetlerde ve organizasyonlarda sıklık ile tercih edilmektedir. Birçok farklı alternatifin yer aldığı kravat iğneleri arasında yer alan çeşitli materyallerden üretilmiş modeller de mevcuttur. Örneğin gümüş kravat iğnesi hem uzun ömürlü hem de şık bir alternatiftir. Aynı zamanda bu ürünler toptan olarak da satın alımlara uyumlu seçenekler arasında yer almaktadır. Birçok farklı çeşidin yer aldığı toptan metal kravat iğnesi ideal bir hediye olarak da tercih edilmektedir. Bu iğneler, öne doğru eğilen kişilerin kravatlarında herhangi bir bozulma olmasını engellemektedir. Özellikle 1980’li yıllarda epey yaygın olan bu giyim aksesuarı, yalnızca konforun değil şıklığın da öncüsü olarak beğeninize sunulmaktadır. Hoş bir hediye seçeneği olan kravat iğnelerini siz de satın alarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Toptan hediyelik metal kravat iğnesi üretiminde kullanılan dayanıklı materyaller ile uzun yıllar kullanıma uygun alternatiflerden bir tanesidir. Bu ürünleri satın almadan önce bilinmesi gereken birkaç husus yer almaktadır. 

Metal Kravat İğnesi ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünün kullanılacağı kravatın rengi ile iğnenin tasarımı uyumlu tercih edilmelidir.
 • Kaliteli materyallerden üretilen kravat iğneleri muadillerine kıyas ile daha uzun ömürlü olup yıllar boyu kullanıma uygundur. 
 • Hediye olarak satın alınacak ise ürünün gideceği kişinin tarzına ve ihtiyacına uygun olmasına dikkat edilmelidir.  

Metal Kravat İğnesi Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kravatlara takılan bir giyim aksesuarı olan iğneleri dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen tasarımlardandır. Kravat iğnesi Atatürk imzalı ve silüet baskılı seçenekleri ile de öne çıkmaktadır. Bu sayede kurumsal alanlarda ya da isteğe bağlı olarak milli bayramlarda kullanılabilmekedir. Erkek kravat iğnesi geniş ürün yelpazesi ile her tarza uygun bir modeli bünyesinde barındırmaktadır. Siz de kravat iğnesi ne işe yarar sorularınıza yanıt bularak kendi ihtiyacınıza uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. İster resmi ister nispeten daha rahat alanlarda kullanılabilecek farklı baskıları ile öne çıkan modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünler Myros kalitesi ile uzun yıllar dayanıklı olmaları için özel olarak dizayn edilmektedir. Bir kravat iğnesini seneler boyu kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda dolabınızda farklı tasarımlara da yer ayırabilirsiniz. Şehir baskılı, gümüş materyallar kullanılarak üretilen ya da metal bir yapıda olan seçenekler mevcuttur. Kategoriler arasında yer alan Londra temalı ya da Aquapark temalı modeller de sıklık ile tercih edilmektedir. Her tarza, her yaşa ve ihtiyaca uygun Metal Kravat İğnesi modelleri bulabilmek mümkündür.
Metal Kravat İğnesi Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kravat iğneleri 93 Türk Lirası olarak satışa sunulmaktadır. Ortalama bir ücrete tâbi tutulan ürünler oldukça uzun ömürlü ve kaliteli bir yapıya sahiptir. Seçenekler arasında yer alan  özelleştirilebilir kravat iğnesi de diğer modeller ile aynı fiyat aralığına sahiptir. 

Metal Kravat İğnesi Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürünlerin fiyatları tasarım ve üretim aşamasında kullanılan materyallere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kişiselleştirilebilir kravat iğnesi ve özelleştirilmiş tasarımların fiyat aralığı farklılık gösterebilmektedir. Fakat genel itibarıyla tüm ürünler üzerinde eşit kalite ve eşit fiyat uygulaması mevcuttur. Bu sayede beğendiğiniz tüm ürünleri benzer fiyat aralıklarından satın alarak değişmeyen bir kalite yaşayabilirsiniz. Şehre özel kravat iğnesi de 93 Türk Lirası olarak satışa sunulan ve herkes tarafından beğenilen alternatiflerden bir tanesi olarak kategoriler arasında yer almaktadır. 

Metal Kravat İğnesi Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal kravat iğnesi ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal kravat iğnesi ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Kravat İğnesi Çeşitleri Nelerdir?

Metal kravat iğnesi çeşitleri aşağıda listelenmektedir;

Metal Kravat İğnesi Nasıl Kullanılır?

Kravat iğnesi nedir ve nasıl kullanılabilir sorusu sık sık sorulmaktadır. Kravat iğnesi nasıl kullanılır sorusunu sormadan önce ne amaç ile kullanılacağı anlaşılmalıdır. Özel tasarım kravat iğnesi modelleri, kravat takan kişilerin eğildiklerinde sabit durmaları için tasarlanan aparatlardır. Aynı zamanda kişiye özel kravat iğnesi de şık ve kullanışlı bir seçenek olarak önce çıkmaktadır. Nasıl kullanıldığı da kişiye göre değişse de yaygın ve önerilen bir takma şekli mevcuttur. Kravat ve iğnesi arkalı ve önlü olarak kravat yüzeyine takılmalıdır. Bu sayede kravatın arkası ve ön kısmı sabit duracak, herhangi bir harekette oynama olmayacaktır. Bu yanıt aynı zamanda kravat iğnesi nereye takılır sorusu için bir cevap niteliği taşımaktadır. Metal Kravat İğnesi Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal kravat iğnesi hediyelik eşya olarak satın alınabilecek kişiler aşağıdaki listelenmektedir;

Metal Kravat İğnesi Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal kravat iğnesi ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal kravat iğnesi ürünlerinde toptan fiyatları 31 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Kravat İğnesi Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal kravat iğnesi ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Kravat İğnesi Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal kravat iğnesi ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Kravat İğnesi Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros her ürününde olduğu gibi hediyelik metal kravat iğnesi tasarımlarında da titiz bir işçilik sunmaktadır. Her tarza hitap eden kravat iğnesi fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Uygun bir aralıkta satışa sunulan kravat iğnesi modelleri uzun yıllar dayanıklı, sağlam ve orijinal materyaller kullanılarak üretilmektedir. Kravat iğnesi satın al ve tarzını konuştur vizyonu ile hareket eden Myros, tek bir ürün ile şıklığı yakalamanızı amaçlamaktadır. Seçenekler arasında hem metal kravat iğnesi hem de gümüş materyallerden dizayn edilen modeller yer almaktadır. Bu anlamda Myros bünyesinde her tarza uygun bir alternatif bulabilmek mümkündür.

Metal Kravat İğnesi Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal kravat iğnesi benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.