myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Rozet

için 49 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Myros - Toptan Edirne Temalı Myros Bayrak Rozet 25*20 Mm
54,00 TL
(0)
Myros - Toptan Müze Temalı Myros Bayrak Rozet 25*20 Mm
54,00 TL
(0)
Myros - Toptan Tema Park Temalı Myros Kare Rozet 18*18 Mm
54,00 TL
(0)
Myros - Toptan Otel Temalı Myros Çi̇ft Bayrak Rozet 35*20 Mm
60,00 TL
(0)
Myros - Toptan Müze Temalı Myros Çi̇ft Bayrak Rozet 35*20 Mm
60,00 TL
(0)
Myros - Toptan Efes Temalı Myros Yuvarlak Rozet 18 Mm
54,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
54,00 TL
(0)
60,00 TL
(0)
için 49 ürün görüntüleniyor.

Metal Rozet Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal rozet birçok amaçla kullanılan hediyelik eşyalar arasında yer almaktadır. Hediyelik eşya kapsamında değer gören bu ürün oldukça şık hediye türlerinden biri olup kişiye özel anları anımsatacak hatıra anlamında da kullanılmaktadır. Metal yapıda tasarlanmış olması gayet dayanıklı ve yapısı bozulmayan bir ürün olduğunu gösterir. Kullanım kolaylığı açısından birçok farklı tasarım şekli de dikkat çekmektedir. İnsanların gündelik giysilerinde kullanılabilen rozetler özel zamanlar içinde bir nevi arayıştır. 

Metal tasarımların bu kadar fazla kullanılma sebebi ise hem estetik duruşa yardımcı olması hem de birçok yönden uyum sağlayabilen özelliğe sahip olmasıyla ilişkilidir. Metal rozet baskı uygulaması ise son dönemde en popüler ürünlerden biridir. İnsanların çeşitli amaçlarla kullanabilmesi için tasarlanmış ürünler oldukça dikkat çekmektedir. Gelişmeler beraberinde kişiye özel tasarım şeklinde yorumlanan ve istenen tasarımlara sahip olabileceğiniz hediyelik ürünler boş metal rozet çeşitlerinde şekillenebiliyor. Örneğin; rozetin kare olması veya yaka tipi olması genel olarak yapılan metal şekille ilişkilendiriliyor. 

Yuvarlak metal rozet çeşitleri ise en beğenilen hediye seçeneği olup her yaşa hitap edebiliyor. Özellikle figürleri ve kullanılan desenlerin birbiriyle uyumlu olması hediye edeceğiniz kişilerin bir nebze şımarmasını sağlayacak etki bırakır. 

Her yaştan kişiye hitap edebilen ürünler olması nedeniyle metal rozet çeşitleri ideal hediyelik ürünler arasında ilk sırada geliyor. Myros hediyelik eşyaları arasında dilediğiniz türde metal rozet çeşidi bulmanız ve sevdiklerinizi bu ürünlerle mutlu etmeniz mümkündür. Bunun beraberinde yüksek kar marjı sağlatabilen ticari faaliyetler için Myros firmasından toptan metal rozet siparişleri de oluşturabilirsiniz. 

Metal rozet alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği figürlerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaşının dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verici maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranmak ve en uygun fiyat tercihi için araştırma yapma 
 • Metal rozet çeşitlerindeki farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması 
 • Uzun süre kullanılabilecek hediye seçimi yapılması 

Metal Rozet Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal rozet ürünlerinin genel özelliği baskılama tekniği ve metal tasarımların istenen her modelde yapılabilmesiyle ilişkilidir. İnsanların hayatında gülümsetici hediyelerden biri olmasının yanı sıra kullanılan materyallerin insan sağlığına zarar verebilen hiçbir kimyasal veya yan etki oluşturmadığı bilinmektedir. Yaka tipi, yuvarlak, kare veya farklı desen çeşitleriyle satılan bu rozetler, metal rozet baskı şeklinde de ulaşabileceğiniz kolaylıktadır. Baskılama tekniği tasarım bünyesindeki çalışmalarla sağlam yapıldığı için kısa sürede düşmez. Bu sayede uzun süre formu bozulmadan kullanılabilmektedir. 

Metal Rozet Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal rozet fiyatları genel anlamda hediyelik eşya kapsamında değerlendirilen ve satışa sunulan ürünlerdir. Baskısız şekilde satılan metal rozetlerin fiyatı ortalama 16,38TL olarak bilinmektedir. Genel bakımdan farklı desenlerle satılan metal rozet fiyatları ise ortalama olarak 28,90TL ile 30,90TL arasında satışa sunulmaktadır. Net fiyat belirtmek açısından metal pin rozet şeklinde belirteceğimiz 18mm’lik şehre özel Myros yuvarlak metal rozet fiyatı 28,90TL olarak bilinmektedir.  Sevdikleriniz için unutulması güç hediye almak istiyorsanız bu konudaki en iyi seçeneğin metal rozet olduğunu belirtmeliyiz. Çünkü unisex bir ürün yapısı olduğundan her cinsiyetin kullanması mümkün olan bir hediye seçeneğidir. 

Metal Rozet Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal rozet ürünlerinde fiyatı belirleyen ana faktör imalat kapsamında kullanılan ürün bileşenleriyle ilişkilidir. Metal tasarım, kullanılan metal bileşenler ve baskılama tekniğinde kullanılan malzeme ve görsel temaların tümü işçilik beraberinde fiyatı etkileyen unsurlardır. 

Metal rozet tasarımlarında fiyatı etkileyen diğer parametreler ise aksesuar şeklinde kullanılan tasarımların boyutlarıdır. Kullanılan tasarıma göre ürün boyutu ne kadar büyükse o kadar kullanılacak bileşen artışı olacaktır. Bu durumda fiyatını doğrudan etkileyen bir parametre diyebiliriz. Boş metal rozet çeşitlerinde baskı tekniği kullanılmasa da metal bir tasarım hâkimiyet gösterdiği için ona göre fiyat belirlenmektedir. Kısaca kullanılan metal hammaddesi ile ortaya çıkarılan bu tasarımlar işlenen figürlerle fiyat değişikliği oluşturmaktadır. 

Metal Rozet Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal rozet ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal rozet ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Rozet Çeşitleri Nelerdir?

Metal rozet çeşitleri kişinin ihtiyacına, talebine ve beğenisine göre değişmekte olup genel çeşitleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

Metal Rozet Nasıl Kullanılır?

Metal rozet nasıl kullanılır sorgulamasında rozet kullanımının giysileriniz için kullanılabilir olduğunu belirtmeliyiz. Yakanıza takarak kullanabileceğiniz bu ürünler gömleklere kol düğmesi şeklinde de kullanılabilir özellik taşımaktadır. Her yaşa hitap edici bu ürünler kişinin tarzına uyum sağlayacak kriterlerde geliştirilmiştir. Hediye edilecek kişinin yaşına uygun olarak şekillendirilmesi mümkün olan ürünlerdir. 

35x20mm boyutundaki şehre özel temalı Myros çift bayraklı rozet türü yabancı bir arkadaşınızın ülkenize gelmiş olması ile ona verebileceğiniz en güzel hediye olduğunu gösterir. Bunun yanı sıra farklı modellerle de hediye konusunda size yardımı dokunacak ürün çeşitliliği sunulmaktadır.  

Metal Rozet Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal rozet hediye olarak kimlere alınabilir sorunun yanıtını aşağıdaki gibi ifade edilir

 • Anneler günü için annenize metal yaka rozeti 
 • Babalar günü için babanıza kare metal rozet
 • Erkek kardeşleriniz için özel günlerinde yuvarlak metal rozet 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde hediyelik metal rozet 
 • Tatil dönüşü anı oluşturmak veya işinizde kullanmak ve satışa sunmak için toptan metal rozet 
 • Metal rozet tasarımlara ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza turistik metal rozet Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

Metal Rozet Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal rozet ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal rozet ürünlerinde toptan fiyatları 9 TL - 11 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Rozet Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal rozet ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Rozet Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal rozet ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Rozet Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros firması hediyelik eşya kapsamında çok geniş Pazar hacmi bulunan bir firmadır. Üretimden satışa kadar eleman kadrosu kadın erkek fark etmeksizin eşit bakış açısıyla çalışmalar sunmaktadır. çok yönlü dizayn ve tasarımların başarılı sonuç vermesi iş alanındaki uzmanlıkları ve gösterdikleri hassasiyet ile ilişkilidir. Üretim alanında el işçiliği öne çıkan çalışma türleri olup tam manasıyla uzmanlıkla yapıldığını göstermektedir. Ayrıca ürün sağlamlığı test edilerek satışa sunulmaktadır. 

Metal Rozet Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal rozet hediyeliğe bezer diğer hediyelik eşya türleri aşağıda sıralanmaktadır. 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.