myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Çakmak

için 50 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Atatürk Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
50,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Nazar Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
50,00 TL
(0)
50,00 TL
(0)
50,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Sapanca Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Adana Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Hatay Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Mersin Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Adana Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
50,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Akşehir Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Amasra Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Trabzon Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Tekirdağ Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Ankara Temalı Myros Benzinli Çakmak
205,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Ankara Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
50,00 TL
(0)
için 50 ürün görüntüleniyor.

Metal Çakmak Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çakmak gündelik hayatta oldukça sık kullanılmaktadır. Yemek yapmak, çay demlemek gibi işlemlerin tamamında tüplü ocaklar kullanılmaktadır. Tüplü ocaklar çakmak yardımıyla kullanılmaktadır. Çakmak çeşitleri iç ve dış mekanda kullanım için tercih edilmektedir. Dış mekanda ateş yakmak için kullanılan çakmaklar tütün ürünleri kullanan kişilerin de vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Çakmak çoğu kişi için özeldir. Üzerinde bulunan desen ve yazılarla kişiye özel hale getirilebilir. Sevgiliye hediye çakmak sözleri yazılarak çakmak kişiselleştirilebilir. Sıklıkla kullanılan çakmak aynı zamanda en çok kaybolan eşyalar arasındadır. Benzer çakmak kullanan kişilerin aynı ortamda bulunması çakmakların karışarak kaybolmasına neden olabilir. Metal çakmak çeşitleri şık görünümlerinin yanı sıra özel tasarımlarıyla kalabalık ortamlarda kaybolma riskini düşürür. Dünyanın her yerinde farklı amaçlarla çakmak kullanılmaktadır. Kullanımlara uygun olarak tasarlanan sayısız çakmak modeli bulunmaktadır. Şık ve işlevsel hediye arayışında olan kişiler için çakmak doğru bir hediye tercihi olabilir. Toptan metal çakmak satın alınarak promosyon amacıyla kişilere hediye edilebilir. Toptan metal çakmak çeşitleri satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Metal çakmak satın alırken şu hususlara dikkat edilmelidir;

 • Çakmağın kime ne amaçla satın alındığı göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Erkeğe hediye çakmak seçiminde kullanım sıklığına uygun tasarım tercih edilmelidir.
 • Çakmak modeli rahat kullanıma uygun bir tasarıma sahip olmalıdır.
 • Kişiye özel metal çakmak modellerinin baskısı kaliteli olmalıdır.
 • Pürmüz metal çakmak modellerinin emniyeti olmalıdır. 

Metal Çakmak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal çakmak ürünleri her zevke ve kullanıma uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. İsme özel metal çakmak 50x43 mm ebatına sahiptir. Gri renge sahip olan çakmağın gövdesinde el yazısı ile isim bulunmaktadır. Kadına özel metal çakmak modeli siyah renge sahiptir. Üzerinde pembe gül detayının yanı sıra isim yer almaktadır. Erkeğe özel çakmak modelinde ise siyah zemin üzerinde gold renkte özel tasarım ve isim detayı bulunmaktadır. Şehirlere özel olarak tasarlanan metal çakmakların üzerinde şehirlere ait olan görseller yer almaktadır. 35x55 mm ebatında olan çakmak benzinlidir. 

Clipper metal çakmak siyah renge sahiptir. Üzerinde ise beyaz renkte el yazısı ile isim yer almaktadır. Mat altın renge sahip olan çakmak 70x35 mm ebatındadır. İsme özel olarak tasarlanmaktadır. Elektrikli ince çakmak 85x20 mm boyutundadır. Lazer kazıma tekniği kullanılarak üzerine istenilen yazı yazılmaktadır. Metal tabaka çakmak 95x66 mm boyutundadır. Siyah ve metal renk detaylarına sahiptir. USB şarjlı çakmak 78x23 mm boyutundadır. İşlemeli ve gold modelleri bulunmaktadır. İsme özel olarak hazırlanan elektrikli çakmak 80x22 mm boyutuna sahiptir. Gold ve siyah renk detayları bulunmaktadır. Pürmüzlü metal çakmak 80x33 mm boyutundadır. Kırmızı ve metal renklere sahiptir. Çakmak modelleri çalışma prensiplerine göre elektrikli, benzinli, gazlı ve USB şarjlı çeşitlere sahiptir. 

Metal Çakmak Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal çakmak ürünleri fiyatları 23,25 TL ile 1.150 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun çakmak modeli bulunmaktadır. 

Metal Çakmak Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çakmak modelleri fiyatları çakmağı tasarımı ve kullanılan malzemesine göre belirlenmektedir. Çakmaklar farklı ihtiyaçlara uygun olacak çeşitliliğe sahiptir. Metal çakmaklar kullanımı şık ve gösterişli olan çakmak modellerindendir. İsme özel olarak tasarlanan çakmak modelleri klasik çakmak modellerine oranla daha yüksek fiyatlara sahiptir. 

Elektrikli, gazlı, benzinli ya da usb şarjlı olmasına göre çakmak modellerinin fiyatları belirlenmektedir. Kullanımı pratik olan elektrikli çakmakların fiyatları diğerlerine oranla daha yüksektir. Gazlı ve benzinli çakmak modelleri ise en yoğun kullanılan çakmaklardır. Biten gaz ve benzini yenileyerek uzun ömürlü kullanılabilir. Çakmaklar genellikle ergonomik kullanıma uygun olarak tasarlanmaktadır. Çakmak renkleri, tasarımları ve boyutları da fiyatının belirlenmesinde önemli unsurlardır. 

Metal Çakmak Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal çakmak ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal çakmak ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Çakmak Çeşitleri Nelerdir?

Metal çakmak çeşitleri şunlardır;

Metal Çakmak Nasıl Kullanılır?

Metal çakmak kullanımı oldukça pratiktir. Farklı tasarımlara sahip olan çakmaklar dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Çakmağı en sık kullanımı tütün ürünleriyle birlikte kullanılmasıdır. Tütün ürünleri kullanan kişilerin mutlaka kendine özel çakmağı bulunmaktadır. Hafif tasarımı sayesinde taşınması kolay olan metal clipper çakmak çantada ya da cepte rahatlıkla taşınabilir. İsme özel clipper metal çakmak şık bir hediye tercihi olabilir.

Evde mum kullanan kişiler için de çakmak kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Mumun yanında dekoratif görüntü oluşmasını sağlayan çakmak ihtiyaç duyulan her an tütsü ya da mum yakmak için kullanılabilir. Mutfakta çakmak olmazsa olmaz işlevsel eşyalar arasında yer almaktadır. Pişirme sırasında sıklıkla çakmağa ihtiyaç duyulmaktadır. Metal çakmak modelleri mutfakta deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilir. 

Metal Çakmak Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal çakmak hediyelik eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Sevgiliye Sevgililer Günü hediyesi
 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Eşe evlilik yıldönümü hediyesi
 • Eşe doğum günü hediyesi
 • Babaya Babalar Günü hediyesi
 • Abiye doğum günü hediyesi
 • Kardeşe doğum günü hediyesi

Metal Çakmak Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Metal çakmak ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal çakmak ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 383 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Metal Çakmak Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Metal çakmak ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Metal Çakmak Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Metal çakmak ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Metal Çakmak Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

İşlevsel olarak kullanılan metal çakmaklarda kaliteli malzeme kullanılmalıdır. Çakmağa uygun olmayan malzeme tercihi hızlı deforme olmasına ve kullanırken yanma gibi tehlikeler oluşmasına neden olabilir. Myros çok sayıda ve farklı özelliklerde ürettiği çakmakların her birini aynı kalitede üretmektedir. Özel olarak tasarlanan çakmakların tasarımları uzun yıllar rahatlıkla kullanım için uygundur.

Metal Çakmağa Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Metal çakmağa benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.