myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Çanta Askısı

için 24 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Metal Çanta Askısı 45 mm
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İzmir Temalı Myros Metal Çanta Askısı 45 mm
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
için 24 ürün görüntüleniyor.

Metal Çanta Askısı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal kullanımı yıllardır var olan bir ürün özelliği taşımaktadır. İnsanların çeşitli ürünlerde kullandığı metaller günümüzde metal çanta askısı şeklinde öne çıkmaktadır. Çanta askısı olarak kullanılmaya başlayan metal askılıklar kadınlar için ayrı bir güven oluştururken bir yandan da modaya uygunluk sunmaktadır. Çoğu yönden beğeni toplayan ürün olması dikkat çekici olmasını da sağlamaktadır. Bu yüzden farkındalık oluşturan bir ürün şeklinde belirtebiliriz. 

Metalin bu derece yaygın kullanılmasının en önemli sebebi ise kullanıldığı üründe estetik anlayışı öne çıkartması ve de uyum sağlamasıyla ilişkilendirilmektedir. Çanta askısı olarak kullanılan ürünlerde çeşitli temaların öne çıkıyor olması da hediyelik ürün niteliğinde değer kazanmasını sağlamaktadır. Bunun beraberinde metalin kullanım alanlarını daha çok genişletmiş ve metal sektörünün ilerlemesini sağlamıştır. Günümüzde seri üretime geçilebilmesini mümkün kılan metaller yapısı gereği kendi ham maddesinden faydalanılması ile ağırlık kazanmıştır. Ayrıca metal zincir kullanımı da yeni çanta modellerinde çok yoğun kullanılmaya başlanmıştır. Normal çanta askıları ile karşılaştırıldığında arasında ciddi kalite farkı gözlemlenen bu ürünler kalite anlayışını da değiştirmeye başlamıştır. 

Çanta askısı metal olarak kullanıldığında çantanın özel bir ürün oluşunu da öne çıkarmaktadır. Bunun beraberinde metal ayarlı çanta askısı kadınlara özel en güzel hediye seçeneklerinden biri olarak nitelendirilmektedir. Hediyelik ürünler kapsamında alternatif kolaylık sunan Myros ürünleri istenen tasarımla yakınlarınızı mutlu edebilen türdedir. Toplu sipariş vermeniz halinde ticari alanda da toptan metal çanta askısı satışı yapabilmeniz mümkün olmaktadır. 

Metal çanta askısı satın alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak veya zorluk yaşamamak için satın alacak kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeyleri göz önünde bulundurmak 
 • Hediye alınacak kişinin yaş aralığı
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek maddeler içermemesi 
 • Fiyat aralıkları açısından kapsamlı araştırma yapılması 
 • Metal çanta askısı alanında yer alan tüm alternatif seçeneklerin incelenmesi 
 • Uzun süre kullanılabilen ürün olması 

Metal Çanta Askısı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal ayarlı çanta askısı mevcut askı türlerinin içinde en seçkin olanıdır. Kadınlara ayrı bir bakış açısı sunan bu ürün dekoratif ince detaylarda barındırmaktadır. Kullanan kişiyi hoşnut bırakan ve her çantaya takılabilen özellikli oluşu ürüne yönelik farkındalık yaratmaktadır. Metalin bu denli kullanılma sebebi ise farklı bileşenlerle uyumlu olmasından kaynaklıdır. Sürpriz hediye anlamında kullanılacak bu ürün normal çanta askılarına göre oldukça kalitelidir. Ürün yapısına yönelik özellikler bununla da sınırlı değildir. Çünkü bu askılıkların daha kolay kullanılması açısından klipsli şekilde de üretildiği bilinmektedir. metal klipsli çanta askısı çıkarılıp takılan özelliği ile özgün bir tasarım olduğunu gösterir. 

Metal Çanta Askısı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal çanta askısı gerek günlük kullanım için gerekse hediyelik eşya anlamında öne çıkan bir üründür. Birden fazla çeşidi olan ve giderek satış alanında rağbet gören çanta askılıklarının ortalama fiyat aralığı 62,79TL ile 96TL arasındadır. Net fiyat belirtmek açısından örneklendirecek olursak; metal klipsli çanta askısı fiyatı 96TL şeklinde bilinmektedir. 

Metal Çanta Askısı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal çanta askısı ürünlerinde fiyatları genel olarak etkileyen şey metal olan malzeme ile ilişkilendirilmektedir. Metal ürüne ilaveten ayarlanabilir olması, klipsli özelliği ve çok farklı tema görselleriyle öne çıkan detayların fiyat belirleme konusunda çok etkili olduğu bilinmektedir. Yoğun talep gören bu ürünle ilgili çeşit bol olduğundan her askılığın kendi tasarımında kullanılan farklı detaylar var diyebiliriz. Bu durumda fiyatı etkilemektedir. 

Fiyatı etkileyen genel durumlardan biri de ayarlanabilir ölçüsüdür. Metal malzemenin diğer malzemelerle birleştirilip şekillendirilmiş olması veya ayarlanabilir olması, yapısında ufak taş gibi detayların oluşu fiyatını doğrudan etkileyen konulardan biridir. 

Metal Çanta Askısı Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal çanta askısı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal çanta askısı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Çanta Askısı Çeşitleri Nelerdir?

Metal çanta askısı çeşitleri kişisel yönde oluşan taleplere ve modaya bağlı olarak şekillenebilmektedir. Metal çanta askısı çeşitleri aşağıdaki gibidir. 

Metal Çanta Askısı Nasıl Kullanılır?

Metal çanta askısı nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik çanta kullanımlarında öne çıktığını söylemeliyiz. Bu yüzden en fazla kadınların ilgisini çeken özelliklerle tasarlanmış olması son derece dikkat çekmektedir. Günümüzde öğrencilik yıllarını yaşayan gençler açısından da bir nevi akım oluşturan bu askılıklar çantaya takılıp masa gibi zeminlere asılabilen tasarımlardır. Bu sayede güvenli ve portatif bir üründür. Çantanızın bulunduğunuz her yerde askıya asabilirsiniz ve çantanızı bir yere koymak için yer ya da düz bir zemine ihtiyaç duymazsınız.

Metal Çanta Askısı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal çanta askısı hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorunun yanıtını aşağıda belirtiliyor olup bu ürünün özellikle bayanlar açısından ayrı bir önem taşıdığını belirtmeliyiz. 

 • Anneler gününde anneniz için metal çanta askısı 
 • Babalar gününde babanıza
 • Kardeşleriniz için doğum günleri veya özel günlerde metal zincir çanta askısı veya metal ayarlı çanta askısı 
 • Sevdiğiniz arkadaşınızın özel bir gününü kutlama amaçlı metal klipsli çanta askısı 
 • Tatil dönüşü sevdiklerinize veya kendinize 
 • Metal çanta askılarına karşı ilgi duyan kişilere 
 • Sevgilinize, eşinize, nişanlınıza metal çanta askısı 
 • Çocuğunuza hediyelik anlamda alınabilecek üründür. 

  Metal Çanta Askısı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Metal çanta askısı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal çanta askısı ürünlerinde toptan fiyatları 32 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Metal Çanta Askısı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Metal çanta askısı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Metal Çanta Askısı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Metal çanta askısı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Metal Çanta Askısı Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Metal çanta askısı hediyelik eşyalar arasında yer alırken son derece dikkat çeken aşamalardan geçmektedir. Üretim kapsamında metalin bu kadar iyi kullanılabilmesi bu konuda bilgi sahibi kişilerin bir araya gelmesi ve detaylarla farklı bakış açısı sunması dikkat çekmektedir. Üretimden satış alanına kadar çok yönlü bir çalışma sunan Myros firmasının elemanları bu konuda detaycı ve titiz davranmaktadır. Kullanılan malzemelerin metal birleşimi ile çok hoş görünen askılıklara dönüşmesi işin piri olduklarını gösterir. 

  Erkek ve kadın çalışanlardan oluşan ekipte politik çalışma düzeni bulunuyor olup özgün tasarımlar, modaya uygun çalışmalar ve kalite beraberinde sağlık kapsamında alınan önlemler de dikkat çekmektedir. Kullanılacak ürünün başarılı bir yön çizmesi bu ürüne yönelik talebi de arttırmaktadır. Sağlanan başarı ise üst düzey ve kapsamlı çalışmaların sonucudur. 

  Metal Çanta Askısına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Metal çanta askısına benzer türde nitelendireceğimiz oldukça şık hediye seçenekleri ise aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.