myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Havan

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
602,40 TL
⬇️ %9
548,00 TL
(0)
1.080,00 TL
⬇️ %9
983,00 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Metal Havan Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal havan geleneksel ürünlerden biri olup eski tarihlere kadar uzanan kullanışlı bir ürün olarak tanımlanır. İnsanların modern yaşamına hitap eden hediyelikler arasında çok farklı duruşuyla öne çıkan bir üründür. Ahşap, bambu, plastik, porselen, mermer gibi havan çeşitleri de vardır. Fakat içlerinde en dayanıklı ve uzun vadeli kullanımına uygun olan seçeneğin metal havan olduğu bilinmektedir.

Eskiden insanların yemek yapımı amaçlı gündelik kullandığı birçok eşya günümüzün farklı mimari süsleri ve sanatsal yönü ile hediyelik eşya olarak satılabileceğini de göstermektedir. Havan eli ve havan şeklinde araştırdığınızda da direk olarak ulaşım sağlayacağınız seçenekler firmamız kapsamında otantik metal havan olarak değerlendirilmektedir. Metal ürünlerin gelişmesinde teknolojinin gelişimi de gözlemlenmektedir. Bu sayede eski tip ve kısa süreli kullanılan ürünlerin günümüze kadar gelmesini sağlayan malzemeler öne çıkmaktadır. Bu malzemeler başında da havana özgü ayrı bir hava katan metal kullanımı öne çıkmaktadır. 

Sanatsal yönünün baskın olması ile dikkat çekici yönüyle hediyelik eşya kapsamında çok önemli değer görmektedir. Genel olarak Türk insanını yansıtan ve kültürel değeri anımsatan metal havanlar hediyelik eşya yönünde alternatif ve önemli bir seçenek şeklinde bilinir. Myros hediyelik eşyaları arasında istediğiniz boy veya küçük, büyük şeklinde adlandıracağımız metal havanlardan alarak sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz mümkün olacaktır. Ticari faaliyet yapan kişiler için ise yüksek kar marjı içeren toplu siparişler vermeniz mümkün olup toptan metal havan şeklinde ulaşım sağlamanız mümkündür. 

Metal hediyelik havan alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak adına dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

 • Hediye aldığınız kişinin sevdiği ürünlere dikkat etme 
 • Hediye alınacak kişinin yaş ortalamasına dikkat etme 
 • Üretim kapsamında kullanılan araçların veya materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturmamasına 
 • Dikkatli araştırma yapılması ve uygun fiyat tercihi 
 • Tek yönlü aynı tip tasarıma odaklanılmaması ve beraberinde farklı seçeneklere de göz atılması 
 • Uzun süreli kullanılabilecek veya zaman içinde yıpranmayacak metal havan seçilmesi 

Metal Havan Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

İnsanların zamanını ev içinde en çok geçirdiği alan mutfaktır. Yapılan yemeklere ayrı bir lezzet katan ürünlerden metal havan modelleri kullanım açısından maharet gerektirse de mevcut ortamda çok özel bir atmosfer sunabilen eşya olduğunu söylemek gerekir. Havanların içinde çeşitli otlar, sarımsak ve benzeri şeyleri dövülür. Bir ürünün istenen kıvamda lezzet sağlaması açısından gerekli ve de kullanışlı yapısı vardır. Fakat hediyelik eşya kapsamında değerlendireceğiniz vakit sanatsal yönünü ve kültürel yapımızı da öne çıkardığını unutmamak gerekiyor. Ev hediyelerinde en çok talep gören metal havanlar ortalama 75mm en 75mm boy, 80 mm yükseklik ve 359 gr ağırlığına sahip ürünlerdir. Döküm malzemesi metal olan havanın estetik duruşu hediye olarak verdiğiniz kişide farkındalık oluşturacaktır. 

Metal Havan Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Dikkat çeken ve aynı zamanda işe yarayan bir hediye vermek istediğiniz zaman metal havan seçimi işinizi kolaylaştıracak diyebiliriz.  Metal havan fiyatları 379,50TL ile 645TL arasında satışa sunulmaktadır. Net bir örnek vermemiz gerekirse 359 gr ağırlığındaki metal döküm havan fiyatı 379,50TL olarak bilinmektedir. 

Metal Havan Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sarımsak döveci veya metal havan ürünlerinin fiyat aralıkları kullanılan malzemeye, ölçülerine ve imalat yönünde kullanılan bileşenlerle ilişkilendirilmektedir. Bu yönde büyük boy veya küçük boy havanların fiyatları değişmektedir. Çünkü döküm havan yapımında kullanılan malzeme ve tüm bileşenler boyutunun büyümesi beraberinde daha fazla kullanılmaktadır. Fiyat belirleme açısından kullanılan sanatsal ve kültürel uygulamalarda fiyat üzerinde belirleyici etken sayılmaktadır. 

Metal Havan Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal havan ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal havan ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Havan Çeşitleri Nelerdir?

Metal havan çeşitleri kişilerin ihtiyacına veya isteğine göre iki farklı türde genel olarak bakır havan şeklinde de adlandırdığımız havanlar aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Metal Havan Nasıl Kullanılır?

Metal havan kullanımı açısından değerli annelerimizin mutfak ortamında her gün yaptığı yemeklerde gereksinim duyulan bir ürün diye bahsetmemiz gerekiyor. Sarımsak döveci veya gerektiğinde farklı bitkilerin, sert yemişlerin ezilmesinde kullanılan havanlar farklı boy türlerinde satılmaktadır. Kullanışlı bir ürün olması ve ihtiyaç olmasının yanı sıra hediyelik eşya olarak ta satın alınan ürünlerdendir. Bu yüzden hediyelik eşya kapsamında değerlendirebileceğiniz ürün olduğunu söylemeliyiz. Ürün kullanımına yönelik merak edilen diğer soru ise bakır havan nasıl temizlenir sorgulamasıdır. Bakır havanın veya metal havanın temizliği açısından kullanılması önerilen en iyi ürün sirkedir. Birkaç damla üzerine damlatmanız veya sprey gibi sıkıp nemlenmesi ile silmeniz ilk günkü parlaklığını koruyabilecektir. 

Metal Havan Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal havan hediye olarak kime alınabilir sorgulamasına yönelik yanıtlar aşağıdaki gibi özetlenmektedir. 

 • Anneler gününde annenize bakır havan eli 
 • Babalar gününde babanıza metal havan eli 
 • Erkek veya kız kardeşlerinize doğum günü, yeni ev hediyesi olarak büyük boy havan 
 • Arkadaşlarınızın özel günlerinde bakır havan 
 • Tatil veya seyahat dönüşlerinde evinize veya tanıyıp sevdiğiniz dostlarınıza döküm havan 
 • Metal havan türlerine ilgi duyan kişilere hediyelik havan 
 • Çalıştığınız yerdeki sizden üst konumdaki kişilere 
 • Komşularınıza ev hediyesi 

  Metal Havan Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Metal havan ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal havan ürünlerinde toptan fiyatları  126 TL -  215 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Metal Havan Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Metal havan ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Metal Havan Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Metal havan ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Metal Havan Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Myros hediyelik eşya satışı kapsamında en çok dikkat çeken firma olarak yorumlanır. Piyasaya hâkim ve binlerce çeşit ürünün bulunduğu bu adres istenilen türde hediyelik eşya üretimi yapmaktadır. Pazar hacmi geniş olan firmanın seçkin ürünler sunduğu bilinmektedir. Ürün tasarımlarının tümünde işinin ehli uzman bir kadro ile çalıştığı bilinmektedir. Ayrıca kendine özgü tasarımlar sunan el işçiliğinde de ustalaşmış ekip çalışmalarını değerli müşterisiyle buluşturan firmadır. Ürünlerin yapımı ve satışı dâhilindeki tüm süreçte güvenli ve planlı çalışmalar sunmaktadır. 

  Metal ya da bakır gibi kültürümüz ve yöresel özelliklerimizle doğrudan eşleşen ürünlere karşı firmanın hassasiyet gösterdiği bilinmektedir. Çünkü bu ürünler özeldir. Satışa sunulan tüm ürünler hem erkek hem de kadın elemanlar doğrultusunda hazırlanmaktadır. Bu durum üretim kapsamındaki eşitlikçi politikaya sahip olduğunu da gösterir. Hazırlanan ürünlerin bu denli başarılı olması ise üretken ekibine, farklı tasarımları öne çıkarmalarına ve kültürel yansımaları en özgün şekilde kullanmaları ile ilişkilidir. 

  Metal Havan Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Metal havan ürününe benzer nitelikte ki diğer hediyelik ürünler aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.