myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Buhurdanlık

için 8 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Toptan Yılbaşı Temalı Seramik Buhurdanlık Mumluk
158,00 TL
(0)
143,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Seramik Çam Buhurdanlık Mumluk
143,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Seramik Düz Buhurdanlık Mumluk
158,00 TL
(0)
143,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Seramik Kalp Buhurdanlık Mumluk
143,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Seramik Lotus Buhurdanlık Mumluk
143,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Seramik Yıldız Buhurdanlık Mumluk
143,00 TL
(0)
için 8 ürün görüntüleniyor.

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşya Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Buhurdanlık ilk kez medeniyetin beşiği olarak nitelendirilen Mezopotamya’da kullanılmaya başlanmıştır. O günlerden bugünlere hala etkisini ve anlamını yitirmeden gelen ve gittikçe de popüler olan seramik buhurdanlık hem Türkiye’de hem de dünyada sıkça kullanılan bir objedir. 

Seramik buhurdanlık nedir diye merak ediyorsanız en temel anlamı ile buhurdanlık; aromaterapi tamamlayıcı bir üründür. Evinizde rahat nefes alabileceğiniz ortamlar yaratmaya ihtiyaç duyuyor ve kendinize dinlendirici bir ambiyans yaratmak istiyorsanız en pratik ve geleneksel yöntemlerden biri olan buhurdanlığı tercih edebilirsiniz. Hem evinize ayrı bir aura katacak hem de zihninizi ve ruhunuzu dinlendirirken bedeninizi de sağlıklı kılacaktır. Seramik buhurdanlık ile uçucu yağları birlikte kullandığınız takdirde odaya eşit olarak dağılarak hoş ve sakinleştirici bir hava yaratacaktır. Dinlendirici ve arındırıcı bir bakım yapmak istemeyenler için aromaterapi yağları yerine buhurdanlık mumu kullanarak evinizde romantik bir ortam kurabilirsiniz. Bu gelenek sadece Türkiye’ye ait olmayıp dünyada da birçok markada yaygın bir şekilde üretilir. Özellikle yoga ve meditasyon ile ilgilenen bireylerin bir numaralı tercihi olan seramik buhurdanlık tütsü ile de kullanılabilir. Buhurdanlık tekli alım yapabileceğiniz gibi aynı zamanda buhurdanlık seti alabilir ya da toptan hediyelik seramik buhurdanlık tercihi yaparak sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Kullanımı geleneksel olsa da tasarımları oldukça modern olan seramik buhurdanlık, hediye edildiğinde mutluluk yaratacak bir üründür. 

Seramik buhurdanlık hediyelik eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır; 

 • Alacağınız seramik buhurdanlık için evinizde küçük bir alanı dekore edebilirsiniz. Tek başına kullanım yerine tütsü, mum ve aromaterapi yağları ile zenginleştirebilirsiniz. 
 • “Evimin kokusu ağırlaşır mı?” sorusu akıllara gelebilir. Tam aksine, evinizin kokusunu hafifleştiren ve tazeleyen özelliği sayesinde hoş esintiler yaratacaktır. 
 • Buhurdanlık satın almadan önce ısınmaz bir malzemeden yapıldığından mutlaka emin olmalısınız. Myros seramik buhurdanlık asla ısınma ve çatlama yapmaz.
 • Hediye almak istediğiniz kişinin ev dekorasyonuna uyum sağlayacak seramik buhurdanlık seti almanızı tavsiye ediyoruz. 
 • Hediye almak istediğiniz kişinin solunum yolu alerjisi olmadığından emin olun. Herhangi bir sağlık sıkıntısı yaşatacak bir ürün olmasa da aromaterapi yağları ya da tütsü ile kullanmak isteyen bireylerin hassas davranmasını önemle rica ediyoruz. 
 • Buhurdanlık tek başına satın alınabileceği gibi buhurdanlık seti olarak da satın alınabilir ya da toptan hediyelik eşya alışverişi yaparak etiket fiyatı üzerinden uygulanan özel indirimden yararlanabilirsiniz. 

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Buhurdanlık, uçucu yağların, tütsünün ve mumun kullanımını kolaylaştıran bir objedir. Rüzgarı önler ve kokunun eşit yayılmasını sağlar. Farklı materyallerden yapılan buhurdanlıkların en kullanışlı olanı seramik buhurdanlıktır.  Günümüzde yoğun bir iş temposuna sahipseniz, stresten uzaklaşmak, dinlenmek, rahatlamak ve evin kokusunu değiştirmek istiyorsanız web sitemizdeki birçok model arasından kişisel zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Sadece evlerde değil aynı zamanda balkonda, terasta ve bahçede de kullanıma uygundur. 

Seramik buhurdanlık hediyelik eşya modelleri genel olarak aromaterapi yağı ve mum koyulan bölüm ile birlikte iki ayrı bölümden oluşabileceği gibi tek parça olarak kapaklı modeller de bulabilirsiniz. Bu seçenekler tamamen kokunun yayılması ile ilgilidir. En rahat ve eşit bir şekilde kokunun evinize yayılmasını istiyorsanız iki bölümlü buhurdanlık tercih edebilirsiniz. Farklı renk, motif ve kesimlere sahip buhurdanlıklarda göz zevkinize hitap eden modeli satın alabilirsiniz. Seramik buhurdanlık fiyat aralığı genel olarak buhurdanlığın ebatlarına, cinsine ve desenine göre ayarlanır. En 50 mm – 150 mm, boy 50 mm – 200 ml, yükseklik 50 mm – 200 mm, ağırlık 100 gr – 300 gr arasında değişebilir. Toptan hediyelik eşya alışverişlerinizde fiyatlar daha uygun olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz. 

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir? 

Geniş ürün yelpazesine sahip olan seramik buhurdanlık farklı tasarım ve ebatlara sahip olabilir. Sadece buhurdanlık alabileceğiniz gibi aynı zamanda buhurdanlık seti alabilir ya da toptan hediyelik eşya tercihini değerlendirebilirsiniz.  Ortalama seramik buhurdanlık fiyat aralığı ise 50 TL – 400 TL arasında değişkenlik gösterebilir. 

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik buhurdanlık hediyelik eşyaların fiyatları ürünlerin ebatlarına, ağırlığına ve tasarımına göre belirlenir. Ürün tekli alındığında etiket fiyatı üzerinden değerlendirilir. Seramik buhurdanlık hediye toptan alımlarınızda ürünün etiket fiyatı üzerinden özel indirim uygulanır. 

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik buhurdanlık ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik buhurdanlık ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik buhurdanlık hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Buhurdanlık kullanmadan önce bulunması gereken malzemeler;  Aromaterapi uçucu yağ (ya da tercih ettiğiniz herhangi bir yağ da olabilir), su, tealight mum, çakmak veya kibrit Buhurdanlık nasıl kullanılır sorusunun cevabını verelim;  Tüm seramik buhurdanlıklar ısıya dayanıklıdır. Myros seramik buhurdanlık iki bölümden oluşmaktadır. Su, aromaterapi yağı veya mum koyabileceğiniz bir alan mevcuttur. Aromaterapi yağı kullanmak isteyenler, hazneye taşmayacak şekilde su koyduktan sonra için 3-4 damla uçucu yağ ekleyin. Ardından mumu yakarak buhurdanlığın mum haznesine yerleştirin. Suyun ısınmasını beklemek istemiyorsanız sıcak su tercih edebilirsiniz.  Büyük hazneye mum koyabilir ve üzerine aromalı eriyen buhurdanlık kokusu koyabilirsiniz. Bu parça eridikten sonra çöpe atmayın. Kokusu gidene kadar en az 5 – 10 kez kullanabilirsiniz. Koku istemeyenler için sadece mum koyarak da görsel bir ambiyans yaratabilirsiniz. Mumu söndürdükten sonra bir müddet seramik buhurdanlık soğumasını bekleyin. Seramik yavaş ısınan ve yavaş soğuyan bir objedir. 

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik buhurdanlık hediyelik eşyalar şu kişilere alınabilir;

 • Yeni eve çıkacak arkadaşınıza, 
 • Yoga ve meditasyon ile ilgilenenlere, 
 • Evinde farklı kokular arayanlara,
 • Evinde bir bölümü farklı dekorasyon parçaları ile süslemek isteyenlere,
 • Sevgiliye ve arkadaşa,
 • Yeni evli çiftlere, 
 • Yazlığı olanlara,
 • Balkon keyfi yapmayı sevenlere

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Seramik buhurdanlık ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik buhurdanlık ürünlerinde toptan fiyatları  24 TL -  27 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Seramik buhurdanlık ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Seramik buhurdanlık ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Yaşam alanlarınıza zevkle kullanacağınız buhurdanlık hava temizleyici, ortam kokusu, ruhsal bakım ve dekorasyon olarak birçok işlevi yerine getirebilen bir üründür. Özel tasarım olmakla birlikte el yapımıdır. Bu nedenle geniş ürün yelpazesine ve tasarıma sahiptir. Tasarımcılarımız buhurdanlık tasarımlarını oluşturduktan sonra seramik ekibi ürünleri hazırlamaya başlar. Özel fırınlarda fırınlanan seramikler ardından törpülenerek ve parlatılarak beklemeye alınır. Bu noktada tüm kalite kontrol testleri yapılır. Üründe oluşması muhtemel çatlak, kırık ve renk kayması gibi durumlar kontrol edildikten ve ürün kuruduktan sonra paketlenerek sizlere sunulmaya hazırlanır. 

Seramik Buhurdanlık Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Seramik buhurdanlık hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.