myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Hediyelik Ürünler

için 714 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
ÇOK SATANLAR
Myros - Toptan Kar Tanesi Kupa
SKU: MRS1013-YLBA-02 Toptan Kar Tanesi Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Pembe Kardan Adamlı Yeni Yıl Figürlü Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Siyah Kurşun Asker Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Lacivert Kurşun Asker Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yeşil Kurşun Asker Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
ÇOK SATANLAR
Myros - Toptan Lacivert Geyikli Kupa
SKU: MRS1013-YLBE-07 Toptan Lacivert Geyikli Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kırmızı Geyikli Kar Tanesi Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mor Geyikli Kar Tanesi Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Lacivert Yıldızlı Kar Tanesi Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Yeşil Yıldızlı Kar Tanesi Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mor Yılbaşı Figürlü Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Lacivert Yılbaşı Figürlü Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mavi Kar Tanesi Kase
SKU: KASE43-YLBA-01 Toptan Mavi Kar Tanesi Kase
40,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Siyah Geyikli Winter Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kırmızı Coffee Weather Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
için 714 ürün görüntüleniyor.

Seramik Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik hediyelik eşyalar günümüzde birçok yerde kullanılan ürünler olup hediyelik eşya sınıfında en popüler seçeneklerdir. Birçok tema ve tasarım çalışması ile özgünleşip şık ve dekor amaçlı kullanılabilen eşyalardır. Seramik hediyelikler kapsamında kupadan tütsülüklere kadar birçok alternatif sayabilmek mümkün olup seramik hediyelik eşya çeşitlerinde sıralanmaktadır. 

Günümüzde seramik kullanımı giderek yaygınlaşmakta olup her insanın ilgisini çeken eşya türleri şeklinde değerlendirilmektedir. Kullanışlılık açısından verimli bir süreç oluşturan ürünlerin yapımında seramik malzemeden yararlanıldığı bilinmektedir. Fakat özgün tasarım şekliyle özelleştirilebilmesi için baskılama, boyama, el işçiliği gibi sanatsal çalışmalarında öne çıktığı bilinmektedir. 

Seramik hediyelik eşya üretimi gün geçtikçe çoğalmaktadır. Temel sebebi ise seramik ürünler her ürünle uyum sağlayabilmesinden kaynaklıdır. Ev içi dekor amaçlı kullanılabilen alanların oluşumunda, çeşitli eşyaların üretiminde ve birçok alanda kullanılabilen seramik hediyelik eşya kapsamında da ilk sırada diyebiliriz. Alternatifi bol bir malzeme seçeneği olduğundan çok yönlü kullanılabilirlik taşımaktadır. Bu yüzden önerilen eşya türü olduğunu bir kez daha belirtmekte fayda vardır. 

Seramik hediyelik eşya türleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilme şansınız vardır. Her yaşa ve her insana hitap edici ürünlerin çok fazla popüler seçenek oluşu bu ürünlerin daha da yaygınlaşmasını ve ticari anlamda da değerlendirilmesini sağlamaktadır. Myros firmasından dilediğiniz seramik hediyelik eşyayı online şekilde toptan hediyelik seramik ürünler şeklinde satın almanız mümkündür. Bu sayede yüksek kar marjından yararlanıp işletmeniz içinde faydalı bir çalışma yapmış olabilirsiniz. 

Seramik hediyelik eşya satın alırken istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için dikkat etmeniz gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınan kişinin sevebileceği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan malzemelerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratabilecek maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranılması 
 • Seramik hediyeliklerde her çeşidin incelenmesi ve tek bir seramik hediyelik çeşidine odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilen bileşenler ve malzemeler ile imal edilen seramik hediyelik eşyalar tercih edilmesi 

Seramik Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Seramik hediyelik eşya türleri birbirinden farklı özellikler ve malzemeler ile geliştirilen ürünler olduğu için özelliği ve işlevsellikleri de farklıdır. Seramik malzeme ile elde edilmiş hediyelikler her yaşa hitap edici özellik taşırken kullanım ömrü çok uzun olmasıyla da dikkat çeker. İnsan sağlığını bozabilecek bir bileşen içermez. Kullanılan baskılar, boyalar ve el işçiliği oldukça hassas şekilde uygulanmaktadır. 

Seramik Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Hediyelik seramik ürünler oldukça farklı kategoriler ve çeşitlerde sıralanıyor olup farklı özellikleriyle dikkat çekmektedir. Seramik hediyelik fiyatları 27,90TL ile 201TL arasında satılmaktadır. Ürünlerin çok fazla ve farklı seçeneklerle sunulması nedeniyle fiyatların değişken olduğunu belirtmek mümkündür.  Seçkin hediyelik türlerine yönelik özel bir fiyat belirtecek olduğumuzda Kemer temalı seramik özel baskılı kupa fiyatının 108TL olduğunu belirtmeliyiz. 

Seramik Hediyelik Eşyalarının Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik hediyelik eşya fiyatları ürüne yönelik kullanılan malzeme ile değişmektedir. Fiyatını etkileyen temel konu öncelikle üretilen ürünle özdeşleşmektedir. Örneğin; seramik kahvaltı takımı ile seramik kupa fiyatı aynı değildir. İçerik bakımından biri çok parçalı diğeri tek parçalı üründür. Seramik malzeme, el işçiliği ve baskılama tekniği ile belirlenen fiyatlarda ürün boyutu veya ölçüleri de fiyatını direkt olarak etkileyen bir konudur. 

Seramik Hediyelik Eşyalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere, kişinin yaşına göre, mekana uygun dekoratif ürün olmasına göre birçok çeşide ayrılıyor olup aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik hediyelik eşya türleri dekor amaçlı kullanılabileceği gibi günlük kullanılacak ürün bazında da değerlendirilebilir. Ticari anlamda işlerinizi genişletme veya firma tanıtımı amacıyla da baskılama tekniğinden yararlanarak toptan hediyelik eşya şeklinde dağıtmak için kullanılabilmektedir. Sevdiklerinize kuşku duymadan gözünüz kapalı satın alacağınız eşyalar ile istediğiniz türde kullanım ve de fonksiyonellik mümkündür. 

Seramik Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik hediyelik eşyalar kime alınabilir sorusuna aşağıdaki maddelerle yanıt verilebilir. 

 • Anneler günü için annenize seramik kahvaltı takımı ve seramik kahve fincanı 
 • Babalar günü için babanıza el yapımı seramik fincan 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel zamanlarında seramik kupa veya seramik duvar süsü 
 • Arkadaşlarınızın çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde seramik biblo modelleri veya seramik kupa bardak 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü kullanmak için kendinize seramik hediyelik eşyalar ve seramik biblo 
 • Seramik hediyelik eşya tasarımlara ilgi duyan kişilere seramik demlik 
 • İş yerindeki üstlerinize seramik fincan 
 • Arkadaşlarınıza veya komşunuza hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik eşya 

    Seramik Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

    Seramik hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 7TL  - 164 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

    Seramik Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

    Seramik hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

    Seramik Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

    Seramik hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

    • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
    • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

    Seramik Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

    Seramik hediyelik eşya üreticileri açısından Myros firması ilk sıradadır. Çünkü seramik hediyelik eşya yapımı konusunda uzmanlık gerektiren teknik tüm konulara hassasiyet göstermektedir. En ufak parçanın bile nasıl kullanılması gerektiği ve tasarıda nasıl bir farklılık oluşturacağı yönünde bilgi birikimine sahiplerdir. Seramik hediye alanında oldukça geniş Pazar hacmine sahip olan Myros firması en kaliteli ve en özgün çalışmaları ile dikkat çeken firmadır. 

    Tüm ürünlerinde estetik şıklığa dikkat ederken kaliteli ürün olmasına da son derece özen göstermektedir. Bunun beraberinde üretim ve imalat çalışmalarında eşitlikçi planlama söz konusudur. Erkek ve kadın personellerinden eşit seviyede faydalanan firmanın toplum yapısıyla bağdaşan kültürel ve yöresel ürünleri öne çıkardığı görülmektedir. 

    Modern çağa uygun hediyelik seçeneklerin kullanışlı ve verimli olabilmesi açısından fonksiyonelliğe de dikkat eden firmanın çok yönlü düşünme tarzına sahip olduğu bilinir. Bu yüzden yenilenen hediyelik eşya türlerinde teknik performansa çok önem vermektedir. 

    Seramik Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

    Seramik hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya türleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.