myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Temalı Hediyelik Ürünler

için 1283 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kırmızı Hoşgeldin Yılbaşı Hediye Kutusu
993,00 TL
(0)
639,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Love&Coffee Türk Kahvesi Hediye Kutusu
978,00 TL
(0)
1.388,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
ÇOK SATANLAR
Myros - Toptan Kar Tanesi Kupa
SKU: MRS1013-YLBA-02 Toptan Kar Tanesi Kupa
188,00 TL
(0)
900,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Pembe Kardan Adamlı Yeni Yıl Figürlü Seramik Kupa
188,00 TL
(0)
1.665,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
ÇOK SATANLAR
Myros - Toptan Yeşil Kutup Ayılı Cam Bardak Mum
143,00 TL
(0)
790,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Lacivert Geyikli Winter Cam Bardak Mum
143,00 TL
(0)
900,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mor Hoşgeldin Yılbaşı Hediye Kutusu
865,00 TL
(0)
775,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan İkili Kışa Merhaba Hediye Kutusu- Lacivert Siyah
815,00 TL
(0)
için 1283 ürün görüntüleniyor.

Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Temalı hediyelik eşyalar, alınma amacına göre bir kişiye, bir mekâna ya da bir zaman kesitine uygun tasarımları ve desenleri olan dekor ya da kullanım amaçlı ürünlerdir. Özel günler, bayramlar, ziyaretler ve tanıtım toplantılarında kişi veya kurumlara hediye verilebilir, kişiselleştirilmiş bireysel eşya olarak da kullanılabilirler.

Dünyada, karşınızdaki kişiyi mutlu edebilmenizin en kısa yollarından biri, ona hediye almaktır. Hediye, aldığınız objenin türüne göre, verdiğiniz kişiye gösterdiğiniz önemi ifade eder. Sevgiyi ve saygıyı anlatmanın biçimlenmiş yolu temalı hediyelik eşyalardan geçer. Dünyadaki her kişinin hayatındaki özel günlerini, inançlarını ve alışkanlıklarını,  toplumların resmi ve dini önemli tarihlerini, mekânların doğal ve tarihi değerlerini göz önüne aldığımızda, sonsuz farklı seçenekte temalı hediyelik tasarım türü vardır. Türkiye, Bayrak, Atatürk temalı hediyelikler, bölgelere has otantik hediyelik eşyalar, kişiselleştirilebilir hediyelik kupa, fincan, rakı bardağı, biblo, lamba, mumluk, nazar boncuğu, sabun gibi ürünler temalı hediyelik eşyalar arasında en çok tercih edilenlerdir. Kişiye, kurumlara ve özel günlere göre alınan temalı hediyelik eşyalarda, en hassas konu zamanlamadır. Aldığınız ürünün hediye vereceğiniz kişiye doğru zamanda ulaşması için, hazır ürünler ile siparişle üretim yapılacak ürünler arasındaki zaman farkını hesaplayarak karar vermeniz çok önemlidir. Zamanınız kısıtlı ise, hazır koleksiyonlardan temalı hediyelik ürününüzü hemen alabilir, sipariş için yeterli vaktiniz varsa hediyenizi kişiselleştirebilir, kurumsal alışverişleriniz için toptan satış seçeneklerimizi değerlendirebilirsiniz. Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Hediyelik ürünün kişi ya da kurumuna ve amacına karar verilmelidir.
 • Hediyelik ürünün teslim edileceği zamana karar verilmelidir.
 • Hediyelik ürünün malzemesine karar verilmelidir. ( Porselen, cam, metal, epoksi, polyester, ahşap)
 • Hediyelik ürünün objesine ve tasarımına karar verilmelidir. ( Biblo, kartvizit, fincan, kupa, magnet, anahtarlık vs. )

Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Temalı hediyelik eşya ürünleri hediye seçimlerinizi kolaylaştırır ve çeşitli özelliklere sahip geniş yelpazede ürün seçeneği sunar. Hediye almak dünyanın en zor işlerinden biridir. Kişisel tercihlerini bilmediğiniz birine, değerleri hakkında çok az şey bildiğiniz için, yakından tanıdığınız ve önem verdiğiniz birine de, çeşitliliğin çokluğu  açısından, ne alacağınızı seçmek zordur. Temalı hediyelik eşya ürünleri, bireylerin ve toplumların hem ortak değerlerine hem de bireysel değerlerine hitap eden özelliklere sahip olması nedeniyle seçimilerinizi kolaylaştırır. Herkesin doğduğu günle başlayan, yaşamı boyunca onun için önemli olduğuna inandığı sayılamayacak kadar çok bireysel  anları vardır. Her ülkede, vatanseverlik, bayrak sevgisi, kurucu, liderlere bağlılık, aidiyet hissedilen inanç ve etnik köken bireylerin ortak değerlerdir. Türkiye koleksiyonu, bayrak ve Atatürk temalı hediyelikler ve  nazar boncuğu gibi hediye türlerini  yeni tanıdığınız kişiler yada  kurumlar  için seçebilirsiniz. Yılbaşı, sevgililer günü, bayram, doğum günü, kutlama yaptığınız size özel bir tarih için koleksiyonda özenle seçilmiş eğlenceli desenlerden kullanışlı seçimler yapabilirsiniz. Aile, sevgili, eş, dost, arkadaşlarınızın hobilerine, inançlarına, sevdiği hayvanlara, sevdiği renklere, trendlere ve çalıştığı mesleklerine göre tasarımlar oluşturulabilir ya da hazır ürünlerden karma siparişler vererek onları mutlu edebilirsiniz. 

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de temalı hediyelik ürünlerinin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Temalı hediyelik ürün fiyatları 5 lira ile 20.000 lira arasında değişmekle birlikte kullanılan malzemenin değerine göre daha fazla da olabilir. Kişisel ve kurumsal temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları ortalama olarak yaklaşık 50 lira ile 500 lira arasında değişmektedir.

Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları, ürünün boyutuna, malzeme bileşimine, seçilen tasarımın işçiliğine ve üretim süresine göre belirlenir. Karma malzemeyle yapılmış dekorlama, desen, renk çalışmaları eklenen kişiselleştirilmiş ürünler ile sade ürünler arasındaki işçilik, malzeme farkı fiyatlandırmayı etkiler.

Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdadır:

 Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Temalı hediyelik eşya ürünlerini evinizde, işyerinizde işlevsel veya dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Kişisel zevkinize göre dualar, nazar boncuğu, çini, mandala, fil, kaplumbağa, marin desen ya da kişiye özel günlere göre oluşturulmuş ürünlerle, duvarları, panoları, dolap kapaklarını süsleyebilirsiniz. Ofisinizde Türkiye ve Atatürk temalı hediyelikleri kullanabilir, mesleğinize özel kartvizitliklerinizle tarzınızı kişiselleştirebilirsiniz. Anahtarlıktan, cep aynalarına, biblolardan duvar süslerine, magnetlerden tabelalara, bardaklardan kupalara kadar çeşitli tür, renk ve tasarımdaki temalı hediyelik eşyalar, sizin için hediye almayı kolaylaştırır.

Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki durumlarda hediye alınabilir:

 • Doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde sevdiklerinize
 • Yeni işe başlayan ya da iş değiştiren tüm tanıdıklarınıza
 • Yeni evlenen veya ev değiştirenlere
 • Milli ve dini bayramlarda kurumsal firmalara
 • Kurum, şirket, bölge tanıtımı amacıyla yapılan promosyonlu lansmanlarda müşterilerinize
 • Motivasyonunuzu yükseltmek için kendinize

Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 2 TL - 329,33 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde (Alanya sahil şeridi, Çanakkale, İstanbul, Kapadokya) araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Temalı hediyelik eşyaların, evrensel ve yerel sembollerin özenle seçilmiş desenlerinden oluşturulmuş tasarımları, çeşitli bölgelerde bulunan atölyelerimizde üretilmektedir. Küçük detaylarda büyük işçiliklerin gizlendiği ürünlerin renkleri, desenleri ve üretildiği malzeme sayısı çeşitlendikçe üretilmesindeki emek artar. Her koleksiyon parçası, titizlikle tasarlanır, üretilir ve kontrol mekanizmalarından geçtikten sonra satışa sunulur. Kataloğumuzdaki mevcut desenlerin yanında tasarımlarınız ya da seçtiğiniz desenlerle de kişiye özel üretim yapılabilmektedir. 

Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer hediyelik temalar aşağıdadır:

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.