• Tümünü Temizle

Yılbaşı Koleksiyonu

için 223 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Yılbaşı Temalı Çini Çay & Çerez Seti
591,00 TL
(0)
1.089,00 TL
(0)
825,00 TL
(0)
1.089,00 TL
(0)
654,00 TL
(0)
615,00 TL
(0)
357,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Yılbaşı Temalı Kupa Hediye Seti
308,25 TL
(0)
540,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Yılbaşı Temalı Karşılıklı Kahve Seti
336,00 TL
(0)
255,75 TL
(0)
+ 2
Myros - Yılbaşı Temalı Kupa & Mum Seti
336,75 TL
(0)
+ 4
Myros - Yılbaşı Temalı Renkli Bardak Mum
139,00 TL
(0)
49,90 TL
(0)
79,90 TL
(0)
için 223 ürün görüntüleniyor.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yılbaşı; her yılın sonunda yeni yılın gelişini kutladığı soğuk kış günlerinde insanların içini ısıtan, biraz olsun dünyevi işlerden uzaklaştığı, sevdiği insanları gülümsetmek için hediyeler aldığı, hatta hiç tanımadıkları insanların bile yeni yılının mutlu geçmesi dileklerini paylaştığı yılın en güzel zamanıdır. Yılbaşı hediyeleri alırken insanların amacı çevresindeki insanları önemsediğini hissettirmek, yeni yılın onlara mutluluk getirmesini ve daha farklı güzel dileklerini ifade etmek ve en önemlisi de hayatlarındaki insanları karşılıksız mutlu etmektir. Bu sayede insanlar karşılarındaki insanlara ne kadar önem verdiğini hissettirir. Bu yüzden insanlar sevdiklerinin beğenilere ve ihtiyaçlarına uygun hediyeler satın alınır. 

Birisine yılbaşı temalı hediyeler almak istediğinde, tercih edebilecekleri uçsuz bucaksız ürün skalası vardır. Bu ürünler; bir fotoğraf çerçevesi, kupa, anahtarlık, biblo, magnet, hatta açacak dahil olacak kadar çok fazla çeşiti vardır. Yılbaşı zamanı hediyeler vermenin birçok dinde olduğu gibi, farklı kültürlerde de önemlidir. Miladi takvimin ilk gününden boluk ve bereket ile gelmesi ümidiyle her ülke kendi saatine göre farklı kutlama ve hediyeleşme biçimiyle kullanır. Bunlardan bazısı bir noel pazarından alınan küçük bir yılbaşına özel bir hediyeyi yılbaşı akşamı sevdiği kişiye vermesi, Rio de Janeiro da gece yarısında yanındakine üzümlerini paylaşması, iki arkadaşın birbirinden habersiz aynı yılbaşı kupasını birbirine alması ya da tombala oynarken bir anda evin küçük çocuğunun babasına doğru koşarak özelleştirilmiş çerçevede ailecek çekilmiş fotoğraflarını hediye etmesi olabilir. Hediye almak ve vermek her zaman insanlara güzel hisler uyandırır ve değerli hissettir. Bunun yanı sıra, özellikle yılbaşı zamanı olan bu hediyeleşme insanlara karşılıksız iyilik yapmanın manevi gücünü hissettirir. Yılbaşı hediyeleri bireysel olarak satın almanın yanı sıra toplu olarak da alınabilir. Bireysel satın alırken karmaşık sipariş verilebilir, kurumsal alışverişlerde toptan satış ile satın alınabilir. Karşı taraftaki insanı değerli hissettirmek için yılbaşına özel hediyeler alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdadır:

 • Tasarımı ve boyutu
 • Duruş dengesi ve kullanım amacına uygunluğu
 • Üretiminde kullanılan malzemelerin ömrü
 • Temizlik ve hijyen bakımından kullanıma uygunluğu 

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Yılın belli bir döneminde hitaben ahşap, cam, epoksi, metal, plastik ve seramik malzemeler ile yapılmışlardır. Kabartmalı ya da kabartmalı olmayan çini koleksiyonları vardır. Yılbaşında insanlara kıymetli olduğunu hissettiren bu hediyeler özelleştirilebilir ve sabit tasarımıyla hediye edilen kişilerin eşsiz duygular yaşamasını sağlar.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Yılbaşı temalı hediyeleri çok çeşitli ürün gruplarına sahiptir. Bu yüzden, ürün türü, kullanılan malzeme, özelleştirilme yapılmasına ve koleksiyonuna bağlı 9 Türk Lirası ile 191,10 Türk Lirası arasında değişmektedir. En fazla ürünün olduğu yılbaşı temalı anahtarlık ürünleri için ortama fiyat 9 Türk Lirası ile 40,50 Türk Lirası arasındadır. 

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yılbaşı temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları kullanılan malzemeni türüne, kolkesiyon türüne ve özelleştirilme yapılmasına göre belirlenir. Özelleştirilmiş ürünlerin,farklı renkli, farklı desenli özel modeller sade ve düz tasarımlara oranla fiyatları farklıdır.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Yılbaşı temalı hediyelik eşyalarını içeren perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yılbaşı temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yılbaşı Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Malzeme ve tasarımlarına göre Yılbaşı temalı hediyelik çeşitleri aşağıdakilerdir:

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Yılbaşı hediyeleri, insanlar yeni yılda karşılıksız iyilik yaparken karşı tarafa yılbaşına özel hediyeler alarak o kişinin değerli olduğunu hissettirir. Bu hediyeler bazen bir yılbaşı kupası, bir yılbaşı anahtarlığı, bir yılbaşı mumu ya da kişiselleştirilmiş hediyeler olabilir. Yılbaşı temalı pek çok hediyelik eşyanın her biri ayrı olarak amacına uygun kullanılmalıdır. Bir yılbaşı kupasında sıcak bir kahve ya da çay içilir. Yılbaşı temalı anahtarlık belki de yeni yılda taşınacağınız evin anahtarlığı olabilir. Bir yılbaşı temalı açacak bir içeceği açmanızı ve size o açacağı alan kişiyi gülümseyerek hatırlamanızı sağlayabilir. Yılbaşı temalı özelleştirilmiş bir çerçeve sevdiklerinizle olan mutlu bir anı uzun bir süre saklamanıza yardımcı olabilir. Yılbaşı mumu hiç beklemediğiniz bir elektrik kesintisinde yardımınıza koşabilir. Küçük bir buzdolabı süsü olan yılbaşı temalı magnet ise hiç ummadığınız bir anda size hediye eden kişinin size verdiği değeri hatırlatabilir.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Yılbaşı temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Aile bireylerine 
 • Sevgiliye
 • Arkadaşlara
 • Çalışanlara
 • Yılbaşı temasını sevenlere

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Yılbaşı temalı hediyelik eşyaların toptan alışveriş seçeneği mevcuttur. Toptan fiyatlara ve minimum sipariş adetlerine erişebilmek için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Yılbaşı temalı hediyelik eşya modellerinde fiyat 9 Türk Lirası ile 191,10 Türk Lirası arasında değişmektedir. Toptan alışverişlerinizde, belirli bölgelerde kendi araçlarımızla en hızlı şekilde adresinize teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir bölgesi ve civarında Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke kentlerine haftalık olarak teslimat gerçekleştirmekteyiz.. Marmaris şubemizden Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç bölgelerine dağıtım hizmeti sağlamaktayız.. Antalya içerisinde de aynı şekilde Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova bölgelerine hizmet vermekteyiz. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Bu bölgeler harici bölgelerde tüm Türkiye geneline tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercihiniz olması durumunda, iletilen kargo anlaşma numarası ile de gönderim sağlanmaktadır.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Yılbaşı temalı hediyelik ürünlerde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde tüm Türkiye genelinde ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Yılbaşı temalı hediyelik eşya siparişlerinizde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

Özel tasarım ürünlerde, Myros üretim ve tasarım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda siparişin teslim edildiği tarihten sonraki 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla, iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Geri gönderilen ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme, ödemenin yapıldığı kanal üzerinden sağlanacaktır.

Hazır ürünler, herhangi bir neden belirtmenize gerek olmaksızın, teslim edilme tarihini takip eden 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmek koşuluyla, iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ödemenin gerçekleştiği kanal üzerinden en geç 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilecektir.

Yılbaşı Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Yılbaşı temalı hediyelik ürünlerde kullanım amaçlı veya dekoratif, kişisel ya da kurumsal, geleneksel veya modern, özel gün için veya gündelik, büyük ve küçük binlerce üründen oluşan geniş bir ürün koleksiyonuna sahiptir. Her bir ürün özel işçilik kalitesini yansıtan, kaliteli malzeme ve şık tasarımlarla üretilir.

Yılbaşı Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.