myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Dini Tema Koleksiyonu

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Dini Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
20,00 TL
(0)
34,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Dini Temalı Myros Kare Magnet 65x65 mm
34,50 TL
(0)
+ 14
Myros - Toptan Dini Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
215,00 TL
(0)
170,00 TL
(0)
433,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Dini Temalı Bakır Magnet
14,50 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Dini Temalı Myros Metal Asılabilir Aksesuar
118,00 TL
(0)
303,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Dini Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsanlığın başlangıcından süregelmiş birçok din vardır. İnsanlar hep bir yaratıcıya ihtiyaç duymuştur. Bu yüzden bazı olaylara, bazı durumlara ya da kendi yaptıkları putlara Tanrı gözüyle bakmıştır. Aslında bu durum insanların özünde aciz olup kendi yapamadıkları, sahip olamadıkları şeyler için bir yaratıcıya ihtiyaç duymasıdır. İnsanoğlu sınırlı bilgiyle yaşamaktadır ve ölüm sonrasını bilmemesi onların belli olaylar üzerinde bir dine ihtiyaç duymaktadır. İnsan düşünen bir varlıktır. Bu nedenle her bir insan olaylara, durumlara farklı bir bakış açısıyla bakmaktadır. İnsanların bakış açılarının ve yaşadıkları farklı olayların sonucu inandıkları din ve Tanrıları farklıdır. Özünde ise yaşam kalitesini artırmak ve manevi duygularla yaşamı dengeli bir hale getirmektedir. Hediye seçiminde akla gelen sorulardan biri hediyelik eşyanın kalitesi ile uyumsuz bir fiyat talep edilmesidir. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için dini hediyelik eşya toptancılarından olan Myros'un internet sitesinde kendiniz ve sevdikleriniz için dini hediyelik eşyaları inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmeniz için toptan satın almak istiyorsanız web sitesinden toptan üye olarak dini temalı hediyelik eşya bayilerinizde ve hediyelik eşya dükkanlarınızda satışa sunabilirsiniz.

Dini temalı hediyeler alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda listelenmektedir:

 • Hediye alacağınız kişinin dinine, bakış açısına ve zevklerine gözetilmelidir
 • Alınan hediyenin hediye edilecek kişi için hoş anılar bırakabilmelidir,
 • Dini temalı hediyeler uzun ömürlü olmalı,
 • Hediyenin materyalleri sağlık açısından sakıncalı olmamalı,
 • Ürünün fiyatı ürünün kalitesiyle orantılı olması dikkat edilmesi gereken diğer hususlardandır.

Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Dini temalı hediyelik eşya alırken neler alabilirim gibi sorularla karşılaşırsınız ve önemli olan dini temalı hediyelik eşyaların özellikleridir. Birçok seçenek barındıran dini hediyelik eşyalar; magnet, biblo, duvar süsü, asılabilir aksesuar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Fatiha suresi hediye,  nazar duası hediyeNas suresi hediye, Bereket duası hediye, Felak suresi hediye, Ayetel kürsi duası magnet, Bereket dualı magnet gibi pek çok özel dualar için özel üretimler yapılmaktadır. Adet fiyatları ile toptan dini temalı hediyelik eşya alımı arasında avantajlı bir fiyat farkı bulunmaktadır. Online alışveriş ile ülkenin her şehrine gönderim yapılmaktadır. 

Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Genel özellikleri bakımından dini temalı hediyelik eşyalar maneviyat açısından hediye edilmesi tercih edilen ürünlerdendir. Dini temalı magnetler 19,90’dan , kristal panoda biblo 99,90’dan, kristal küçük cami biblo 126 ‘dan, dini temalı myros metal asılabilir aksesuar 58,90’dan, dini temalı marin seramik ikinci boy duvar süsü 81,90’dan, dini temalı marin seramik altıncı boy duvar süsü 242’den başlamaktadır. Malzeme ve boyut farklılıklarından dolayı fiyatlarda da değişiklik söz konusudur. Uygun fiyata sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok çeşit dini temalı magnetleri, duvar süslerini, bibloları, asılabilir aksesuarları dini temalı hediyelik eşya dükkanlarında bulabilir ya da toptan dini temalı hediyelik eşya alarak avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz. Dini hediyelik ürünler sıkça tercih edilen ürünler arasındadır.Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hediyelik eşyalarda ürünün fiyatı kullanılan malzeme türüne, miktarına, yapılış aşamasına göre belirleniliyor. Özel seçimlerde tasarlanan ürünlerin malzeme ve boyutlarındaki artış nedeniyle fiyatları artış gösterebilmektedir. Özel tasarımlarda ne gibi detaylar istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Ayrıca hediyelik dini objelere Myros mağazasından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dini Temalı Hediyelik Eşya ÜrünlerininÖdeme Seçenekleri Nedir?

Dini temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Dini temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödemeDini Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Dini temalı hediyelik eşyalar aşağıda listelenmektedir:

Dini Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Dini temalı hediyelik eşyalar birçok alanda kullanıma uydundur. Dini temalı hediyelikler televizyon masasını süsleyen ve bize inancımızı hatırlatan bir süs olarak ayet biblo konulabilir. Sade duvarlamıza renk katan duvar süsleri;  eve gelen misafirleri huzur ve rahatlık sağlayacaktır. Bunun dışında dolapların ön kısmında  birçok çeşidi ve şekli olan magnetler yapıştırıldığında yemeklerin ve nimetlerin daha çok farkına varılacaktır. Duvar süsleri, biblo ve aksesuarlar genellikle evimizin solan ya da misafir odalarında yer almaktadır. Birçok alanda kullanılan dini temalı hediyelikleri dini temalı temalı hediyelik eşya bayilerinden ya da Myros firmasından toptan bir şekilde temin ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Dini Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

 Dini temalı hediyelikler inancı ve maneviyatı hatırlatan ürünler olduğu için bu tarz ürünler hediye olarak inancını bilinen arkadaşlara hediye edilebilir. Misafir olarak gidilen yerlere ev hediyesi olarak götürülebilir.

Dini Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Dini temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Dini temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 84 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Dini Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Dini temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Dini Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Dini temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros sektöründe uzman ekibiyle, kalitesiyle ünün duyurmuş saygın firmalardan biridir. Çalışanlarının çoğu kadındır ve hediyelik eşya gibi ürünlerin üretim aşamasında takip etmeleri gereken prosedürleri titizlikle takip etmektedirler. Myros ürettiği her ürünün arkasındadır ve sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmaz. Özel tasarımlarda müşterinin belirlediği tasarım ve kriterler doğrultusunda tasarım uzmanları gerekli incelemeleri yapar. Akabinde malzemeler temin edilir ve üretim aşamasına geçilir. Bu aşamada titizlikle işlenen ürünler vakti geldiğinde kargoyla sahiplerine ulaşır. Dayanıklılık ve kalite anlamında müşteriye güven verir. Tüm bunların yanı sıra Myros müşterilerine ürünleri kişiselleştirebilme hakkı da tanımıştır. Renk, boyut, malzeme konusunda da her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde tutmaktadır. Hediyelerin kişiselleştirilebilmesi hediye edilecek kişi için özel anlamlar taşır. Myros dini temalı hediyelik ürünler uzun zaman kullanılacak dayanıklı ve kaliteli standartlara sahiptir. Ayrıca alınan ürünlerin yanında Nas Suresi hediye edilmektedir.

Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Dini temalı hediyelik ürünlerden memnun kaldıysanız ve yeni hediyelik eşyalar araştırıyorsanız ya da sevdiklerinize hediye etmek için sepetinize eklediğiniz hediyelik eşyaların yanında dini temalı bir ya da birkaç hediyelik eşya eklemek istiyorsanız aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.