myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kadınlar Günü Koleksiyonu

için 33 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
639,00 TL
(0)
1.388,00 TL
(0)
900,00 TL
(0)
1.665,00 TL
(0)
790,00 TL
(0)
900,00 TL
(0)
775,00 TL
(0)
678,00 TL
(0)
955,00 TL
(0)
1.040,00 TL
(0)
888,00 TL
(0)
1.165,00 TL
(0)
915,00 TL
(0)
660,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Pembe Mandala Kadınlar Günü Seti
369,00 TL
(0)
için 33 ürün görüntüleniyor.

Kadınlar Günü Hediyeleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Emeğin ve özgürlüğün müjdecisi olan 8 Mart Kadınlar Günü, her yıl coşkuyla ve tutkuyla kutlanılan, çok özel ve değerli bir gündür. Kadınlar için bu denli anlam ifade eden bir günde, onları mutlu etmek ve özel hissettirmek için kişisel hediyeler alınabilir. 

8 mart dünya kadınlar günü hediyesi vermek, her kadının en sevdiği şeylerden biridir. Bu anlamlı günde hatırlanmak ve kıymetli hissetmek için yapılacak en güzel eylemlerden biridir. Kadınlar gününe özel olarak hazırlanmış hediye seçenekleri arasından seçim yapmak için, hediye alınacak kişinin zevklerine, hobilerine ve beğenilerine göre karar vermek önem arz eder. 8 mart dünya kadınlar günü hediye önerileri için pek çok alternatif bulunur. Örneğin; güne kahve içerek başlayan kadınlar için kişiye özel kupalar, onun için özel olarak üretilmiş kadınlar günü hediye kutusu, gündelik hayatın her alanında rahatlıkla kullanabileceği tasarım yönü güçlü bir defter ve daha nicelerinin bulunduğu özel koleksiyonlardan seçim yapılabilir. Bunun yanı sıra, kadınlar günü özel hediyeler olarak özel tasarımları olan aksesuar, çanta, ayna, ve cüzdan gibi kadınlara özel olarak tasarlanmış ürünler hediye olarak sunulabilir. Tüm dünyada aynı gün içinde kutlanan kadınlar gününde hediyeleşme geleneği epey yaygındır. Bir çiçek ile hatırlanmak ya da kişisel bir hediye ile değerli hissetmek, o günün anlam ve önemini şahlandırmaktadır. Son derece geniş bir perspektifte sunulan dünya kadınlar günü hediye seçenekleri, hediye alınacak kişinin yaşına, yaşam stiline, giyim tarzına, hobilerine ve sevdiği renklere göre değerlendirilebilir. Kadınlar Gününde alınacak hediyeler hem gündelik hayatta kullanıma uyum sağlamalı hem de özel zamanlarda her daim hatırlanmalıdır. Unutulmaz bir hediye arayan bireyler, tasarım noktasındaki her detay ile yakından ilgilenmelidir. 

Hediyeler ile anlam kazanan Dünya Kadınlar Gününde hediye sunmanın da önemi büyüktür. Alınan hediye özel bir kutu ya da paket içinde sunulduğunda oldukça lüks hissiyatı verir. Kadınların keyifle kullanacağı, farklı zevklere yönelik pek çok hediye alternatifi bulunan Myros’ta tüm ürünler el yapımıdır. Kişisel detaylara sahip, seri üretim olmayan değerli hediyeler daha fazla ilgi çeker. Hediyelik eşya olarak kullanıma uyum sağlayan ürünler, ticari ve kurumsal olarak da değerlendirilebilir. 8 mart dünya kadınlar günü kurumsal hediye için bayiler ve firmalar kadınlar günü hediyeleri toptan alışveriş seçeneğini değerlendirebilir. 

Kadınlar Günü hediyelerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Hediye alınacak kişiyi ve onun tercihlerini iyi bilmek. Hediye verme eylemi empati kurmayı gerektiren bir süreçtir. Bu noktada zahmet yaşamamak adına hediye alınacak kadının karakterini, kişisel zevklerini ve beğenilerini tanımak önem arz eder.
 • Hediyenin kullanışlı ve anlamlı olmasına dikkat edilmelidir.
 • Tercih edilecek ürünler fiyat/performans oranına uyum sağlamalıdır. 
 • Seçilecek herhangi bir ürünün kalitesine özen göstermek. Ürünün malzeme ve tasarım kalitesi, ürünün görünümü yükselten ve uzun süre kullanılmasına olanak sağlayan temel yapı taşıdır. 
 • Hediyeyi sunarken güzel ve özenli bir paket yapılmalıdır.
 • Sipariş sürecine ve teslim tarihine dikkat edilmelidir. Ürünler siparişe özel hazırlandığı için süreç farklı ilerleyebilir. 
 • Tüm ürünler el yapımıdır.
 • Kurumsal kadınlar günü hediyesi alacakların ürünleri firma logosu ya da firmaya misyonuna uygun olmasına dikkat etmelidir. 

Kadınlar Günü Hediyelerinin Özellikleri Nedir?

Hediye seçiminde neyin önemli olduğu kişiden kişiye değişebilir. Bu noktada önem arz eden bazı detaylar bulunur. Kadınlar gününde alınabilecek hediyeler yaratıcı, kişisel, fonksiyonel, kaliteli ve elegan yapıya sahip olmalıdır. Kadınların farklı zevklere ve tercihlere sahip olduklarını göz önünde bulundurarak, kadınlar için verilen hediyelerin özel, anlamlı ve kalıcı olmasına özen gösterilmelidir. Hediyelerin güzelliği ve özel anlamı, alıcının özel gününü daha anlamlı kılacaktır. 

Kadınlar Günü hediyeleri kişiye özel olmalı ve kadının kişilik özelliklerine göre seçilmelidir. Kişiye özel zarif, farklı, kullanışlı ve güzel hediyeler kadınların kalbini çalabilir. Hediyeler kadının yaşına, hobilerine, ilgi alanlarına veya istediği herhangi bir şeye göre seçilebilir. Bu nedenle verilecek hediyelerin estetiği önemlidir. Özel bir mesajın yazılması, fotoğrafın basılması veya hediyenin özel bir paketlemeyle takdim edilmesi de kadınların mutlu olmasına dokunuş yapacak detaylardır. 

Koleksiyon içindeki tüm ürünlerin malzeme yapısı, modeli, boyutları, tasarımları ve fiyatları farklıdır. Kadınlar günü hediyelik eşya modellerinin ortalama boyutları en 30 mm - 750 mm, boy 30 mm - 1000 mm, yükseklik 2 mm - 150 mm ve ağırlık 5 gr - 2500 gr ağırlığındadır. 

Kadınlar Günü Hediyelerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kadınlar günü hediyeleri birbirinden farklı modellere, ebatlara ve tasarımlara sahip olduğu için fiyat noktasında değişkenlik yaşanır. Kategori içindeki ürünlerin ortalama fiyatları 84 TL ile 749 TL aralığındadır. 

Kadınlar Günü Hediyelerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kadınlar Günü hediyelerinin fiyatları, hediye olarak alınacak ürünün niteliğine, kalitesine, tekli ya da set oluşuna ve piyasa koşullarına göre değişmektedir. Ayrıca, alıcının bütçesine ve isteklerine göre de fiyatlar ayarlanabilir. Hediyeyi alan kişinin isteklerine göre özel kadınlar günü hediyesi yapımı da mümkündür, bu durumda da fiyatlar değişebilir. 

Kadınlar Günü Hediyelerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kadınlar günü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kadınlar günü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kadınlar Günü Hediye Çeşitleri Nelerdir?

Kadınlar günü hediye alternatifleri aşağıda verilmiştir;

Kadınlar Günü Hediyeleri Nasıl Kullanılır?

Kadınlar günü özel hediyeler, alınacak kişinin zevklerine ve arzularına uygun olarak tercih edilmelidir. Kadınlar Günü hediyelerinin kullanımına karar veren kişi, hediye alıcısının kişiliğine uygun bir şey seçmelidir. Örneğin, hediyelerin gösterişli ve lüks olmasını arzu eden biri için, yapılacak seçim hamam seti, çanta veya diğer gösterişli eşyalar olması daha uygun olabilir. Hediyelerin sade, pratik ve kişisel olmasını arzu eden biri için ayna, cüzdan, kupa ve diğer kişisel eşyalar tercih edilebilir. Firmalar, çalışanlarına ve devamlı müşterilerine özel bir değer sunmak için kadınlar günü için kurumsal hediyeler arasından defter seçeneği, özel ve değerli hissettirecek kişisel bir hediye olacaktır. 

Kadınlar Günü Hediyeleri Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kadınlar Günü için tercih edilecek hediyeler şu kişilere alınabilir;

 • Anneye / kayınvalideye
 • Sevgiliye / eşe
 • Ev arkadaşına
 • İş arkadaşına
 • Yöneticiye
 • Firmanın çalışanlarına
 • Hayatınıza yön veren öğretmen, doktor vb. mesleklere sahip olan bireylere
 • Komşu annenize
 • Büyük akrabalara
 • Firmaların kadınlar günü promosyon hediye olarak potansiyel müşterilerine

Kadınlar Günü Hediyeleri için Toptan Satış Mevcut mu?

Kadınlar günü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kadınlar günü ürünlerinde toptan fiyatları 28 TL - 250 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kadınlar Günü Hediyeleri için Ücretsiz Kargo var mı?

Kadınlar günü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kadınlar Günü Hediyelerinin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kadınlar günü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kadınlar Günü Hediyelerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı üretici firması Myros, Kadınlar Günü hediyelerinin üretiminde üstün teknoloji, el işçiliği ve birinci sınıf kaliteyi kullanmaktadır. Hediyelerin üretiminde özel kalıplar kullanılmakta ve kalıplar firmanın kendi üretim tesislerinde işlenmektedir. Bu sayede, müşterilerin isteklerine göre üretilen özel kalıplarda, usta ellerin üstün hizmeti ile en yüksek kalite standartlarına uygun olarak hediyelik eşyalar üretilmektedir. Ayrıca, Myros tasarım ekibi, kalıpların tasarımında ve kalite kontrol sürecinde de müşterilerin beklentilerini karşılamak amacı ile kalite kontrol noktasında tüm hünerlerini kullanmaktadır.

Kadınlar Günü Hediyelerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Kadınlar Günü hediyelerine benzer diğer hediyelik eşyalara aşağıda yer verilmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.