myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Aşk Koleksiyonu

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Kalp Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
69,00 TL
(0)
96,50 TL
(0)
20,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Seramik Kalp Buhurdanlık Mumluk
143,00 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Aşk Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

En güzel hediye, şüphesiz ki sevilen kişiye alınan hediyedir. Flört döneminde başlayan heyecanlı süreçler hediyelerle taçlandığında, kişinin kalbine dokunur ve aradaki bağ daha da güçlenir, her şey daha da anlamlı hale gelmeye başlar. Bu noktada kişinin zevkleri, nelerden hoşlanabileceği, daha önce ne hediye aldığı gibi faktörler son derece önem kazanmaktadır. Hediyelik kalp kutu ve hediyelik şişe aşk iksiri kiminin hoşuna giderken kimi de kalpli hediyeler içinden kalpli fincan hediyesini çok sevmektedir. Burada belirtmeden geçmemek gerekir ki, kişinin kendine hediye alması da değerli bir aksiyondur. Bu açıdan kendini şımartmak ve mutlu etmek isteyen bireyler kendilerine bu hediyelerden alabilir.

Sevgililer gününde hediye edebileceğiniz gibi özel günler ve doğum günleri de aşk temalı hediyelik eşya almak için ideal zamanlardır. Bu aşamada bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Bazı ürünleri Myros üzerinden toptan satın almak indirim sağlaması açısından daha avantajlı olabilmektedir.

Aşk Temalı Hediyelik ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır: 

 • Ürünü kim için almak istediğiniz oldukça önemlidir.
 • Daha önce aranızdaki hediye alışveriş sıklığı da hediye alırken dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır.
 • Daha önce birbirinize aldığınız hediyelerin büyüklüğünü ve ücretini hatırlamanız işinizi kolaylaştıracaktır.
 • Ürünü hediye alacaksanız, alacağınız kişinin zevkleri hediye seçiminde önem kazanır.
 • Ürünün modeli ve şekli ürün tercihinde önemlidir.
 • Hediye için ayırdığınız bütçenizi belirlemeniz de hediye alım sürecini kolaylaştıracaktır.

Aşk Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Myros üzerinden görüntülenen ürünler için ürün sayfasında yer alan özellikler hediye seçiminiz için son derece yönlendirici olacaktır. Örneğin hediyelik aşk kutusu ürün özellikleri ile kalp şeklinde kolye ürünü farklı özellikler taşımaktadır. Örneğin seramik ürünler seviliyorsa Seramik Kalp Buhurdanlık Mumluk anlamlı ve kullanışlı bir hediye olabilir. Ürüne dair malzeme, fiyat, en, boy, yükseklik ve ağırlık gibi detayları ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

Daha ufak hediyeler tercih ediliyorsa Kalp Temalı Myros Ahşap Rozet tercih edilebilir. Rozet bir tarz meselesidir, bu açıdan hediye aldığınız kişinin rozetlere ilgisi olup olmadığını gözlemlemeniz ve belki de öğrenmeniz gerekebilir. Aşk kalp şeklini çağrıştırdığı için en güzel aşk hediyeleri hep kalpli hediyeler olmaktadır.

Aşk Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Aşk temalı hediyelik eşyalar Aşk Koleksiyonu içinde yer almaktadır. Özelleştirilebilir ve sabit tasarım ürünleri ahşap, seramik ve şeffaf polyester olarak ayrışmaktadır. Buhurdanlıktan rozete, mumluktan magnete değişiklik gösteren aşk hediyelikleri ve aşk sözleri hediyelik eşyalar ile birleştiğinde daha anlamlı olmaktadır. Fiyat olarak ise bu hediyeler 7 TL ile 79 TL arasında fiyatlandırılmaktadır. Farklı renk seçenekleri de olan bu ürünlerin tüm renklerini inceledikten sonra satın almanızı öneriyoruz.

Aşk Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Rozetler, magnetler, buhurdanlık ve mumluk yapımında büyük emek isteyen hediyelikler oldukları için hem ürün gamı, kullanılan renkler, şekillendirme şekli gibi kriterler ürünün satışındaki fiyata yansıyan nedenler arasındadır.

Aşk Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri Nedir?

Perakende satışlarda kredi kartı, kapıda ödeme ve havale seçeneği mevcuttur. Toptan satışlarda yalnızca kredi kartı ve havale geçerlidir.

Aşk Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?   

Aşk temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdadır: 

Aşk Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Son derece romantik olan aşk temalı hediyelik eşyalar özel günlerde hediye olarak alınabilir, gerekirse kişinin kendisini şımartmak için alması ile de kullanılabilir. Örneğin evde tütsü yakılması seviliyorsa buhurdanlık mumluk güzel bir hediye olacaktır. Kokulu mumlar ile pratik kullanılabilen mumluk haricinde rozet çantalara veya kıyafetlere takılabilir. Bu noktada çantanın kumaşına ve dokusuna dikkat etmek gereklidir, özellikle bez çantalarda daha şık durmaktadır. Magnet de odada manyetik bir alana veya buzdolabı gibi eşyalara takılabilir. 

Ürünün boyutu, kullanacağınız yerin genişliği ile ilgili size fikir verir, rengi ve şekli ise yerleştirmeyi düşündüğünüz alanı nasıl kullanabileceğinize dair detaylar sunar. Odanın ruhuna yakışması için önce atmosferi görmeniz gerekir, sonrasında doğru enerjiler ile yakışan ürünü seçebilirsiniz. Bu noktada eğer hediye alacağınız kişinin bu ürünü nerede kullanacağını bilmiyorsanız iş ortamı ve ev ortamı ile ilgili önden bilgi almak gerekebilir. Bazı odalar ofiste güzel dururken bazı aşk hediyeleri de özel olduğu için evde yatak odasına veya salona daha çok yakışacaktır.

Aşk Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Aşk temalı hediyelik eşyalar tam olarak şu kişilere alınabilir: 

 • Kendisini şımartmak isteyen kişiye, 
 • Çok sevilen bir arkadaşa,
 • Özel bir günde hediye olarak, 
 • Özel olmayan bir günde düşünceli bir hediye olarak, 
 • Sevgiliye, flörte, eşe oldukça uygun hediyelerdir. 

Aşk Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Toptan satış mevcuttur, toptan fiyatlarına erişmek ve sipariş oluşturabilmek için bayi hesabı oluşturulması gerekmektedir. Fiyatlar 2.33 TL – 26.33 arası değişmektedir.  

İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. 

Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. 

Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. 

İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Bunun haricindeki bölgeler ve müşterinin tercihine göre bu bölgelere de kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Müşteri kendi kargo anlaşmasını iletmesi durumunda kendi kargo anlaşma numarası ile de gönderim sağlamaktayız.

Aşk Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkânı bulunmaktadır.

Aşk Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Özelleştirilebilir ürünlerde bizden kaynaklı bir hata olması durumunda 14 gün içinde iade ve ödeme yapma imkânı bulunmaktadır. Bizim kargo anlaşmamız ile geri gönderilmesi gereklidir. Ürünün bize ulaşmasını takiben 3 iş günü içerisinde geri ödemesi gerçekleştirilecektir. Bunun dışındaki hazır ürünler içinde bir sebep belirtmeksizin aynı koşullarda iade ve geri ödeme gerçekleştirmekteyiz.

Aşk Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Rozet ve magnet üretimi hassasiyet ve incelik ister. Aynı şekilde buhurdanlık ve mumluk üretimi de dekoratif ürünlerde ve tek atış hakkı olduğu için bu ürünlerin üretimi, aşk hediyeleri olduğu için de alışverişi oldukça ciddiyet gerektirir. Myros olarak yüksek kalitede en geniş yelpazeden ürün üretme vizyonuyla çıktığımız bu yolda seramikten ahşap ve şeffaf polyestere pek çok kategoriden ürünler üretmekteyiz. 

Aşk Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Aşk temalı ürünlere benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır: 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.