myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Sevimli Hayvanlar Koleksiyonu

için 199 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
125,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Çoklu Flamingo Hediye Seti
451,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Kadınlar Günü Flamingo Hediye Seti
353,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Tezhip Büyük Kedi Biblo
700,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Baykuş Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Baykuş Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Baykuş Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kelebek Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kuş Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
için 199 ürün görüntüleniyor.

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hayvanlar insan ve doğa hayatının vazgeçilmez canlıları olmakla birlikte aynı zamanda insanoğlunun da en yakın dostudur. Doğru ilişki kurulduğu takdirde, empati yeteneğinden birçok olumlu yeteneğe kadar gelişim gösteriyor ve arada sevgi bağı oluşuyor. 

Çok sevimli hayvanlar denilince hem Türkiye’de hem de dünyada akla ilk gelen hayvanlar kedi, köpek ve kuş olmaktadır. Fakat dünyada pek çok sevimli hayvanlar ve yavruları bulunmaktadır. Kendilerine özel tüyleri, renkleri ve karakter özellikleri bulunan sevimli hayvanları sevdiğimiz insanlarla özdeşleştirerek benimsiyor ve o kişilere hediye alarak mutlu ediyoruz. 

Sevimli hayvanların komik suratları, ilgi çekici hareketleri ve beklenmedik tepkileri insanlar tarafından en çok sevilen özellikleridir. Bu tip hayvanların her sektörde hatırı sayılır derecede sevimli hayvanlar serisi hediyelik eşyaları bulunmaktadır. Hayvanlı hediyelik eşyalar, kendimize ya da sevdiklerimize ne kadar değerli olduğunu hissettirmek ve yüzlerinde samimi bir tebessüm uyandırmak için alınan özel ve anlamlı hediyelerdir. Sevimli hayvanlar hediyelik eşyalar koleksiyonu, ilginizi çekebilecek sıradışı tasarımlara sahiptir. Dünya genelinde hayvan figürlerinin sıkça tercih edilmesi; evde, ofiste, moda ve mobilya dünyasında sevimli hayvanlar hediyeleri trend olması ile karşımıza sonsuz çeşitlilikte ürünleri çıkarmaktadır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük hediyelik eşya üreticisi olan Myros, hayvan temalı hediyeleri benzersiz tasarımlara sahip el yapımı ürünlerdir. Özellikle son zamanlarda sık sık karşımıza çıkan sevimli hayvanlar serisi her yaştan birey tarafından fazlasıyla benimsendi. Geniş ürün yelpazesine sahip olan hayvanlı hediyeler, bireysel ya da ticari kullanım açısından avantajlı alışveriş gerçekleştirebilmek için toptan hediyelik eşya olarak alınabilir. 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Ürünü alacağınız kişinin kişisel zevki, sevdiği renkler ve sevdiği hayvanı biliyor olmanız oldukça önem arz etmektedir.
 • Her yaştan bireye ve zevke hitap eden ürünler arasından hediye alacağınız kişinin kullanım alanlarına özen göstererek tercihinizi yapabilirsiniz. 
 • Hazır tasarım ürünlerinden tercih etmek yerine özelleştirilebilir seçeneğini değerlendirebilir, kişiye özel tasarım yükleyerek ürününüze ulaşabilirsiniz. 
 • Hediye alacağınız kişinin daha önce evcil hayvanı olup olmadığını öğrenmeli ya da şu an bir hayvan ile ilgileniyorsa doğruluğundan emin olmalısınız. Sevimli hayvanlar serisi içinden sevdiği hayvan figürünü hediye alabilirsiniz. 
 • Bütçenize uygun kaliteli ve göz dolduran tasarım ürünü olmasına özen gösterebilirsiniz. 
 • Toptan hediyelik eşya alışverişlerinizde etiket fiyatı üzerinden alacağınız özel indirim sayesinde bütçe dostu alışverişinizi tamamlayacak ve birbirinden güzel ürünlere sahip olacaksınız. 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Myros’un üretmiş olduğu hiçbir üründe insan sağlığını olumsuz etkileyecek katkı maddeleri bulunmamaktadır. Bu konuda oldukça hassasiyet gösteren firma, özellikle çocukların da ilgileneceği türden ürünlere koleksiyonlarında yer vermiş ve onların sağlıklı gelişimlerini önemsemiştir. Farklı malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerin tamamı el yapımıdır. Tasarımlar en ince detaylara kadar işlenmekte ve kalite kontrol sürecinden geçmektedir. 

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya modelleri arasından hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız mümkün olmaktadır. Sevdiklerinize özel ve anlamlı hediyeler almak istiyorsanız el yapımı ürünlere yönelmelisiniz. Fabrikasyon ürünlerinden uzak, benzersiz ve kişiye özel tasarım seçeneği ile sevdiğiniz kişinin değerine değer katabilirsiniz. 

Özel yaşam alanlarınızda ya da ofisinizde dekorasyon ürünlerine yer verebilir ya da her daim yanınızda taşımak isteyeceğiniz ürünlerden kendinize bir paket oluşturabilirsiniz. Sade görünümünü hareketlendirmek isteyen bireylere alınabilecek en özel hediyelerden olmaktadır. Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşyaların boyutları, kullanılan malzeme yapısı, renkleri ve tasarımları üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Küçük sevimli hediyeler arasında en, boy, yükseklik, ağırlık ve tasarımlar değişkenlik gösterebilir. Ürün ebatları ortalama en 25 mm - 600 mm, boy 30 mm - 600 mm, yükseklik 5 mm - 300 mm ve ağırlık 10 gr. - 2000 gr. arasında olmaktadır. 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Sevimli hayvanlar serisi hediyelik eşyaları en çok tercih edilen hediyelik koleksiyondur. Dinamiği ve enerjisi yüksek ürünleri her zaman yanınızda taşıyabilir ya da masanızda sergileyebilirsiniz. Hayvan temalı hediyelik eşyaların fiyat aralığı ortalama 20 TL - 1000 TL arasındadır. 

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sevimli hayvanlar hediyelik eşyaların fiyatları belirlenirken birkaç nokta baz alınmaktadır. Myros üretim yapacağı tüm ürünlerde birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanmaktadır. Baskılama / boyama ürünlerinde de insan sağlığını olumsuz etkileyecek her türlü kimyasal maddeden uzak durur ve doğallıktan şaşmaz. Ürünlerin materyal noktaları dışında işin uzmanlık boyutu da vardır. Myros firması ürünlerin tamamını el yapımı olarak üretmekte ve her ürüne bir anlam yüklemektedir. Hediyelik eşyaların değerine inanan Myros, ürünlerde tasarım ve boyut çeşitliliği konusunda da oldukça hassas davranır. Tüm bunların ışığında Myros ürünlerinin fiyat politikası ortaya çıkar ve nihai olarak son fiyat belirlenir. 

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Küçük sevimli hediyeler ile sevdiklerinize ne kadar değerli olduğunu hissettirebilir ve özel alanlarına harika dokunuşlar yapabilirsiniz. Sevimli hayvanlar hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları genel olarak ev, ofis ya da seyahat tipi olmaktadır. Ev stilinde daha çok kullanılan mumluk, magnet, tepsi, biblo - heykel, dekoratif pano ve duvar süsü ürünleri evizin görselliğini coşturacak ve farklı bir aura verecektir. En çok tercih edilen magnetleri evinizdeki herhangi metal yüzeyde kullanabilirsiniz. Evinizin girişini ya da yatak odasını dekoratif panolar ile süsleyebilir, mumluk ürünleri ile romantizm katabilirsiniz. Çocuk odalarında eğlenceli dekoratif ürünleri bir araya getirerek konsept tasarımlar oluşturabilir ya da kişiye özel tasarım seçeneğini değerlendirerek kendinizi en iyi ifade eden tasarımı yükleyebilirsiniz.  Sevimli hayvan temalı hediyeler son zamanlarda oldukça popüler olmakla birlikte her evin duvarında, mutfağında ya da ev tekstilinde yerini almıştır. 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Sevimli hayvan temalı hediyelik eşyalar şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Ansızın mutlu etmek istediğiniz bireylere,
 • Sevgilinize / arkadaşınıza,
 • Ev arkadaşınıza, 
 • Sabah iş yerinin kapısını birlikte açtığınız ofis arkadaşınıza,
 • Evinize / yazlığınıza,
 • Çalışma masanıza,
 • Özel yaşam alanlarında dekorasyon yapacak sevdiklerinize, 
 • Çocuğu olacak arkadaşlarınıza

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 333 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros ürünlerini kişisel kullanım ya da ticari hayat için üretmektedir. Tüm ürünler el yapımıdır. Birinci sınıf kaliteye sahip malzemeden üretilen ürünler, doğal içeriklere sahip boyalar ile baskılanır ve tasarımlar oluşturulur. Kalite kontrol aşamasında kırık, çatlama ya da boyada solma gibi hasarların oluşumu kontrol edilir. Tüm süreç bittikten sonra ürün detayları eklenerek web sitesine yüklenir. 

 

Sevimli Hayvanlar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Sevimli hayvanlar temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.