myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Mandala Desen Koleksiyonu

için 29 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Mandala Temalı Küçük Metal Kutulu Sabun
47,50 TL
(0)
57,50 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Mandala Temalı Myros Dikdörtgen Bombeli Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Mandala Temalı Myros Kalp Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Mandala Temalı Myros Yuvarlak Bombeli Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Mandala Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mandala Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm)
55,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mandala Temalı Mi̇ni̇ Metal Tepsi̇ (25*16 Cm) Çi̇ft Yön Baskili
55,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Mandala Temalı Serami̇k Renkli̇ Kupa
175,00 TL
(0)
138,00 TL
(0)
170,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Mandala Temalı Mıknatıs Defter Kücük 100x140x15 mm
183,00 TL
(0)
62,40 TL
⬇️ %8
57,50 TL
(0)
için 29 ürün görüntüleniyor.

Mandala Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mandala, geçmişi eski zamanlara dayanan, merkezde bir noktanın çevresine çizilen halkalar ve diğer şekillerden oluşan, çoğunlukla dairesel bir bütünlüğü olan şekillerden oluşmaktadır. Estetik ve görsel, özgün şekillerin belli bir temaya göre bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Mandala ayrıca Hinduizm ve Budizm’de evrenin yapısını simgelediği düşünülen, ritüel ve meditasyon amacı ile kullanılan sembolleri ifade etmektedir. Mandala, aynı zamanda Sanskritçe'de ise 'çember' anlamına gelmektedir. “Manda” öz ve enerji, “La” ise kap anlamına gelmekte ve ayrıca mandala kelimesi bir bütün olarak "enerjiyi saklayan/tutan kap"  anlamında kaynaklarda yer almaktadır.

Mandala temaları; mistik mandala ve geometrik mandala deseni olarak iki çeşittir. Kendiniz belli bir sistematiğe göre çizip boyayacağınız gibi özel basılmış halde de bulabilirsiniz. Mandala teması günümüzde çok yaygın olarak birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Özellikle hediyelik eşya ürünlerinde sıkça karşılaştığınız temalar arasındadır. Mandala teması kullanılarak çeşitli hediyelik ürünlerin üzerinde baskılı veya boyamalı bir çok şekillerini mağazalarda görebilirsiniz.

Mandala genellikle çember veya kare şeklinde ve her şeyin mistik merkezini sembolize eden meditasyon nesnesi olarak kullanılabilmektedir. Bu nedenle mandala içerdiği anlamı ile çokça tercih edilen bir görsel modeldir. Bu nedenle bu tema kullanılarak yapılan çok çeşitli modellerde ürünler görebilirsiniz.

Mandala teması hediyelik ürünlerde görsellik, estetik ve özgünlük bakımından çok güzel bir model oluşturmaktadır.  Ayrıca bu tema için kullanılan renkler çok çeşitli olduğundan görsel ve geleneksel açıdan zengin bir çerçeveye sahiptir. Mandala teması kendi içinde bir ahenk barındırmaktadır. gerek içiçe geçmiş şekiller ve bunların farklı renkler ile uyumlu bir şekilde dizayn edilmesi modeli daha da çekici kılmaktadır.

Mandala temalı hediyelik ürünler çokça karşınıza çıkan, estetik olarak göze hitap eden ürünlerdir. Özgün bir hediyelik almak istediğinizde bu tema üzerine yapılmış ürünleri tercih edebilirsiniz. Her bir temasında farklı ve estetik görünüm değişiklik göstermektedir. Mandalı temalı hediyelikler sevdiklerinizin de kullanmak isteyeceği görselliğiyle göz dolduran ürünlerdir. Bu tema üzerine yapılan; kaseler, cep aynaları, kutulu sabunluklar, tablolar ve magnetler gibi birçok farklı ürünle karşılaşabilirsiniz. Bu desen aynı zamanda mandala çini desenleri üzerinde de kullanılmaktadır. Çini ürünlerin üzerine mandalı deseni yapılarak hoş bir görsel oluşturulmaktadır.

Ayrıca mandala temalı ürünlerden sevdiklerinize hediye alırken toptan alım seçeneklerini değerlendirebilir çokça hediyelikler alabilirsiniz. Her özel durum için temasına uygun şekilde değerlendirebileceğiniz ürünlerdir.

Mandala temalı hediyelikler satın alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Öncelikler hangi mandala temasını alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Kim için bu temayı seçtiğinize karar vermelisiniz.
 • Alacağınız kişi geometrik şekillerden hoşlanır mı bu bilmeniz gerekir.
 • Mandalı temalı ürünler alınırken görsel olarak renklerine karar vermeniz gerekir.
 • Mandalı temalı ürünün hangi malzeme üzerine yapılmış olanı alacağınıza karar vermeniz gerekir.Mandala Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Mandala temalı hediyelik eşyalar görsel olarak ve kullanıldığı ürün çeşitliliğine göre farklı özelliklere sahiptir. Çok çeşitli renklerde olan mandala teması aynı zamanda birçok hediyelik ürün üzerinde bulabileceğiniz görsellerdendir. Mandala temalı hediyelik ürünler estetik ve özgün özelliklere sahiptir. 

Mandala temalı hediyelikler ürünler; çini üzerine mandala teması kaseler, mandala desenli, aynalar, mandala desenli kutulu sabunluklar gibi çok çeşitli renk ve özelliklerde ürünleri içermektedir. Çok amaçlı kullanım alanlarına sahiptir. Evlerinizde, ofislerinizde  kullanabileceğiniz gibi çantanızda taşıyabileceğiniz ürünlerdir. Özellikle dekoratif amaçlı olarak birçok yerde sergileyebileceğiniz özelliklere sahip ürünlerdir. Estetik ve özgün bir model olması açısından mandala  temalı hediyelik ürünleri istediğiniz şekilde gönül rahatlığı ile seçebilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Mandala Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Mandala temalı hediyelik eşyalar çeşitlidirler. Mandala temalı hediyelik eşya fiyatları 21 tl ile 78 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Mandala Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mandala temalı hediyelik eşya fiyatları belirlenirken bir çok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Ürününde kullanılan malzeme, ürünün ebatları ve tasarım dizaynı önemli etkenler arasındadır. Her bir ürün için ayrı fiyat belirlenmektedir.

Mandala Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Mandala temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mandala temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mandala Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Mandala temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Mandala Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Mandala temalı hediyelik eşyalar çeşitli alanlarda kullanılabilir. Evinizde ve işyerinizde dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel ihtiyaçlarınız için çantanızda taşıyabilirsiniz. Kullanım olarak istediğiniz ortama uyum sağlayacak estetik ve görsel güzelliklerde ürünlerdir.

Mandala Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Mandala temalı hediyelik ürünler aşağıda yer alan kişilere hediye olarak alabilirsiniz:

 • Aile bireylerinize
 • Dostlarınıza,
 • İş arkadaşlarınıza
 • Akrabalarınıza, hediye olarak alabilirsiniz.

Mandala Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Mandala temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Mandala temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 4 TL - 35 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Mandala Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Mandala temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Mandala Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Mandala temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Mandala Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Mandala temalı hediyelik ürünler Myros tarafından özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Mandala temalı hediyelik ürünleri özel tasarım ürünleri olduğu için çeşitli renk ve tasarımlarda üretmektedir. Her ürün çeşidi için ayrı renkler ve tasarım dizaynı kullanılmaktadır. Bu nedenle her bir ürün için ayrı emek saredilmekte, ona göre malzeme kullanılmaktadır. 

Mandala Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Mendalı temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temaları aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.