myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Atatürk Koleksiyonu

için 77 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Atatürk Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
50,00 TL
(0)
20,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Polyester Atatürk Kocatepede Biblo 80x220x80 mm
1.090,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Polyester Büyük Atatürk Büst Biblo 115x225x97 mm
1.090,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Polyester Küçük Atatürk Büst Biblo 88x160x88 mm
595,00 TL
(0)
853,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Polyester Saatli Atatürk Biblo
1.090,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Atatürk Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
188,00 TL
(0)
350,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Atatürk Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
27,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Atatürk Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
37,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Atatürk Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Metal Dikdörtgen Ayna
188,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Atatürk Temalı Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
170,00 TL
(0)
için 77 ürün görüntüleniyor.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özel günler sevdiklerinize verdiğiniz değeri en iyi şekilde ifade etmenize olanak tanır. Bu özel gün ve haftalarda aldığınız hediyelerle arkadaşlarınızı, ailenizi veya sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Peki özel günlerde hediye seçenekleri arasında kaybolmamak için neler yapılabilir? Biliyorsunuz ki hediye seçimi son derece zor bir iştir. Binlerce alternatif arasından hediye alacağınız kişiyi en çok hangi hediyenin mutlu edeceğini tahmin etmek yorucu olabilir. Eğer hediye seçimi sırasında kafanız karıştıysa Atatürk temalı hediyelik çeşitlerini göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Atatürk tasarımlı hediyeler genellikle işyeri ve ofis gibi alanlar için tercih edilse de sevdiklerinizin Mustafa Kemal’ i her daim hissedebilmesi için ev hediyesi olarak da satın alınabilir. Ya da Atatürk temalı hediyeleri 10 Kasım, 29 Ekim veya 30 Ağustos gibi önemli tarihlerde öğretmenlerinize veya iş arkadaşlarınıza alabilirsiniz. Çocuklarda Atatürk sevgisinin temellerini küçük yaşta atmak için çocuklarınıza Atatürk temalı hediyelik eşyalar ile sürpriz yapabilirsiniz. Ayrıca bu hediyelikleri alırken göz önünde bulundurmanız gereken bazı hususlar vardır. 

Atatürk temalı hediyelik eşyaları satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar şunlardır; 

 • Atatürk temalı hediyeliklerin kimin için alınacağı belirlenmelidir. 
 • Ayrıca  Atatürk temalı hediyeliklerin hangi özel gün için için alınacağı da önemlidir. 
 • Hangi tarzda bir hediyelik ürün istendiği de bu hususta göz önünde bulundurulmalıdır. 
 • Atatürk temalı hediyelikler alırken ürünün kalitesine de çok dikkat etmek gerekir. 
 • Satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri ise ürünün fiyatıdır. 

Atatürk temalı hediyelik eşyalar alınırken yukarıda sayılan maddelere dikkat etmeniz gerekir. Atatürk temalı hediyelik çeşitleri çok geniş bir ürün skalasına sahiptir. Atatürk baskılı bardak ve kahve fincanları, Atatürk temalı anahtarlıklar, magnetler ve Atatürk tasarımlı duvar saatleri gibi yüzlerce seçenek bulunur. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nelerdir? 

Atatürk temalı hediyelikler hem erkeklere hem de kadınlara hediye edilebilir. Bu avantajından dolayı son dönemlerde yaygın olarak tercih edilen Atatürk hediyelik eşyaların çok fazla alternatif sunması, hediye alırken seçici davranan kişilerin için yaramaktadır. Atatürk temalı bardaklar, biblolar ve duvar saatleri bu kategori içerisinde öne çıkarken Atatürk tasarımlı cam tabaklar ve çini tabaklar da özel günlerde alınabilen anlamlı hediyeler arasında yer alır. 

Cumhuriyetin kurucusu ve bağımsızlığın temsili Mustafa Kemal Atatürk’ ün tasarımına sahip bir hediye kimin hoşuna gitmez ki? Farklı boyutları ve tasarımları bulunan Atatürk temalı bu özel ürünleri en yakınlarınıza armağan edebilirsiniz. Son derece şık ve işlevli Atatürk temalı hediyeliklerin üretiminde çeşitli malzemelerden yararlananılmaktadır. Örneğin Atatürk büstleri ve biblolarında polyester malzeme kullanılırken magnet modellerinde metal ve epoksi malzeme tercih edilmektedir. Atatürk baskılı hediyeler arasında bulunan bardaklar ve kupalar ise cam ya da seramik malzemeden yapılmaktadır. 

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de Atatürk temalı hediyelik eşyaların özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir? 

Atatürk temalı hediyelik eşyaların fiyatları ürünün modeline, malzemesine, boyuta ve tasarımına göre değişiklik göstermekle birlikte fiyatlar 10 Türk Lirası ile 400 Türk Lirası arasında seyretmektedir. Atatürk temalı hediyeliklerin fiyatları belirlenirken pek çok etken hesaba katılmaktadır. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir? 

Atatürk tasarımlı hediye seçeneklerinin fiyatları hesaplanırken bu ürünlerde hangi malzemenin kullanıldığı, ürünün boyutu ve ürünün tasarımı gibi faktörler üzerinde durulmaktadır. Daha küçük boyutlu magnet modelleri duvar saatleri ve seramik kupalara kıyasla daha uygun bir hediye alternatifi olabilmektedir. Hediye almak istediğiniz kişi ile yakınlığınıza göre hediyenin fiyatına karar verebilirsiniz. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Ödeme Seçenekleri 

Atatürk temalı hediyeliklerin perakende satışlarında kredi kartı ve kapıda ödeme opsiyonları bulunur. Perakende satışlar için bu iki seçenekten herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ancak toptan satışlarda havale ve kredi kartı ödeme alternatiflerinden faydalanabilirsiniz. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Çeşitleri Nelerdir? 

Atatürk temalı hediyelik eşya çeşitleri şunlardır:

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır? 

Atatürk temalı hediyelikleri sevdiklerinize armağan edebileceğiniz gibi aynı zamanda kendinize de hediye edebilirsiniz. Atatürk Baskılı Duvar Saati ve Atatürk Temalı Ahşap Tabela gibi ürünleri evinizin dekorasyonunda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ya da çalışırken çayınızı veya kahvenizi Atatürk Temalı Kupa’ da içebilirsiniz. 

Atatürk hediyelik eşya çeşitleri arasında en çok dikkat çeken Atatürk Temalı Kahve Fincanı ürününü bir yakınınıza hediye ederek her zaman aklında ve kalbinde olabilirsiniz. Ayrıca Atatürk sevgisi ile büyüttüğünüz çocuklarınızın size olan sevgisini şiirlere dönüştürebilmesi için ona Atatürk Temalı Defter hediye edebilirsiniz. Çocuklar Atatürk Temalı Defterleri okulda ve evde istedikleri her yerde kullanabilirler. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Verilir? 

Atatürk temalı hediyelik eşyaların hediye olarak verilebileceği kişiler: 

 • Anneler Günü’nde annenize
 • Babalar Günü’nde babanıza
 • Terfi aldığında iş arkadaşlarınıza
 • Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerinize
 • Milli bayramlarda iş arkadaşlarınıza
 • İşe başlayan sevgilinize ofis hediyesi 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar İçin Toptan Satış Mevcut Mu ? 

Atatürk temalı hediyelik ürünlerin toptan satışı yapılmaktadır. Atatürk temalı hediyelik için toptan fiyat aralığı 2,33 TL - 136,66 TL şeklindedir. Atatürk temalı hediyeliklerin toptan satışında belirli bölgelere Myros kendi araçları ile teslimat gerçekleştirmektedir.İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Bu şehirlerin dışındaki bölgelere kargo ile gönderim yapılırken müşterinin tercihine göre bu bölgelere de kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Müşterinin kendi kargo anlaşmasını iletmesi durumunda müşterinin kargo anlaşma numarası ile de gönderim yapılmaktadır. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar İçin Ücretsiz Kargo Var Mı? 

Atatürk baskılı hediyelerin perakende satışlarında 150 TL ve üzeri verilen siparişlerde ücretsiz kargo opsiyonu bulunmaktadır. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların İade ve Ödemesi Yapılabilir Mi? 

Atatürk temalı ürünlerin üretiminden kaynaklı bir hata oluşması durumunda 14 gün içinde iade imkanı tanınmaktadır. Ancak iadenin kabul edilmesi ve ödeme yapılması için Myros’ un kargo anlaşması ile gönderilmesi gerekmektedir. Ürünün ulaşmasının ardından 3 iş günü içerisinde geri ödeme yapılmaktadır. Bu durumlar haricindeki hazır ürünler için de herhangi bir neden belirtmeksizin iade talebinde bulunulduğu durumlarda aynı koşullarda iade ve geri ödeme gerçekleştirilmektedir. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretir? 

Myros, Atatürk temalı hediyelik eşyaların üretiminde birinci sınıf kaliteli malzeme kullanmaktadır. Oldukça sağlam ürünler tasarlayan Myros, Atatürk temalı hediyeliklerin üretiminde çeşitli malzemeler kullanmaktadır. Kullanılan malzemeler hediyelik eşyanın türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Myros, Atatürk temalı hediyelik ürünlerinin üretimi sırasında seramik, polyester, metal, cam, ahşap ve kağıt gibi farklı malzemelerden yararlanmaktadır. Birçok insanın zevkine hitap edebilmek için de Myros, hediyelik eşyalarda özgün desenlere ve resimlere yer verir. 

Atatürk Temalı Hediyelik Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temalar 

Atatürk temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temalar:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.