• Tümünü Temizle

Atatürk Temalı Hediyelik

için 87 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Atatürk Temalı Myros Boyalı Oval Cam Kupa
129,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Atatürk Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
48,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Atatürk Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
119,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Polyester Atatürk Kocatepede Biblo 80x220x80 mm
1.099,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Polyester Büyük Atatürk Büst Biblo 115x225x97 mm
1.099,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Polyester Küçük Atatürk Büst Biblo 88x160x88 mm
549,00 TL
(0)
789,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Polyester Saatli Atatürk Biblo
1.099,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Atatürk Temalı Seramik Özel Baskılı Kupa 80x95 mm
179,00 TL
(0)
329,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Atatürk Temalı Uv Baskılı Magnet 80x50 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Atatürk Temalı Uv Baskılı Yuvarlak Anahtarlık 38x100 mm
39,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Atatürk Temalı Uv Baskılı Kare Anahtarlık 40x108 mm
39,90 TL
(0)
+ 11
Myros - Atatürk Temalı Uv Baskılı Açacak Magnet 95x43 mm
39,90 TL
(0)
için 87 ürün görüntüleniyor.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, devrimleri, düşünce yapısı ve önderliği ile tüm zamanlara ve medeniyetlere ışık tutan Mustafa Kemal Atatürk, tüm dünya tarafından bilinen ve örnek alınan bir liderdir. Türk gencine emanet ettiği bu vatanı korumak için önce Atatürk’ü anlamak, onun ideallerini ve yaşam felsefesini özümsemek gerekmektedir. 

Mustafa Kemal Atatürk 20. Yüzyılın yükselen ismi olması ile birlikte nesillerce sürecek ve varlığını devam ettirecek en değerli isimdir. Şüphesiz ki bugün milyonlarca insanın özgür bir yaşam sürmesi için savaştığı bu topraklarda, ömrünü cepheden cepheye harcamıştır. Tüm dünya tarafından unutulmaz bir lider olan Atatürk, Türk bireylerinin hayatının her alanında olması gerekmektedir. Atatürk sevgisini ve ilkelerini benimseyerek yaşayan kişiler olarak, bu sevgiyi somutlaştırmak ve göstermek amacı ile kıyafetlerde, takılarda, özel yaşam alanlarında, çantalarda, ofislerde, kısacası adım atılan her yerde ondan izler taşınmalıdır. 

Özellikle son zamanlarda Atatürk ile ilgili hediyelik eşyalar, hem Türkiye’de hem de yurtdışında yaşayan kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler olmaktadır. Ürün yelpazesi geniş olan Atatürk temalı hediyeler, Türk bireylerini manevi olarak iyi hissettiren, ideallerini gösteren ve ayrıntılara dikkat etmesini sağlayan etkileri bulunmaktadır. Atatürk sevgisini somutlaştırmak isteyen, hem kendisini hem de yakınlarını mutlu etmek için satın alacağı Atatürk temalı hediyelikler, özel bir kategori haline gelmiştir. Hediyelik Atatürk objeleri özel yaşam alanlarında, bireysel, kurumsal ve ticari hayatta kullanıma uygun bir şekilde üretilmektedir. Bulunulan ortamı Atatürk ile donatmak isteyen her birey için hediyelik eşya kategori grubu oldukça çeşitli ürünlerden oluşmaktadır. Tekli olarak satın alacağınız gibi aynı zamanda toptan Atatürk temalı hediyelik eşya alışverişi de gerçekleştirebilirsiniz. Myros avantajlarından yararlanmak ve bütçe dostu alışveriş deneyimini yaşamak için toptan tercihini değerlendirebilirsiniz.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Atatürk temalı hediyeler özel ürün grubunda yer almaktadır. Atatürk resimli hediyeler hem kendiniz için hem de sevdikleriniz için alınacak en kıymetli ürünlerdir. Anlamı ve değeri yüksek olduğu için hediye alacağınız kişinin de sizin için anlamlı biri olmasına özen gösterin. 
 • Günlük hayatınızda rahatlıkla kullanacağınız hediyelik eşyalar olması sayesinde her yer barındırabilirsiniz. 
 • Özel gün olarak Atatürk temalı öğretmenler günü hediyesi olarak kullanıma uygundur. 
 • Hiçbir ürün insan sağlığını olumsuz etkileyecek katkı maddeleri barındırmamaktadır.
 • Atatürk hediyelik eşya ürünleri birbirinden farklı tasarımlara sahip olmakla birlikte ürün çeşitliliği de geniştir. 
 • Ürünlerin fiyat performans ürünü olmasına önem verebilirsiniz. Toptan Atatürk temalı hediyelik eşya alışverişi yaparak bütçenizi koruyabilirsiniz. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Atatürk temalı hediyelik eşya üretici firması Myros, her yaştan, her zevke hitap edecek ürünleri kategorisine eklemiştir. Kişisel ya da profesyonel hayatınızda kullanacağınız herhangi bir Atatürk temalı ürün, üzerinde barındığı detaylar ile milli duygularınızı uyandıracak ve her daim dinamik olmanızı sağlayacaktır. Özel hayatta ya da günlük hayatınızda ürünleri kişiselleştirmeyi seviyorsanız kişiselleştirilebilir Atatürk temalı hediyelik eşya ürün grubunu inceleyebilirsiniz. Dilediğiniz ürüne özel tasarımınızı yükleyerek özgün bir ürün haline dönüştürebilirsiniz. 

Atatürk temalı hediyelik eşya modelleri arasından en çok tercih edilen ürünler kişisel kullanıma uygun ürünler olmaktadır. Bunlar; Atatürk temalı hediye anahtarlık, ayna, bardak altlığı, çanta, kupa, defter, kalem, magnet, notluk, rakı bardağı ve çay bardağı, saat, su bardağı ve dekoratif pano olmaktadır. Ürünler kullanım alanına göre özel yaşam alanlarında, çantalarda ve işyerlerinde rahatlıkla kullanılabilir. 

Ürün çeşitliliği fazla olduğu için ürün ebatları ve ağırlıkları farklı olmaktadır. Genel olarak Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerinin ebatları; en 25 mm - 350 mm, 25 mm - 500 mm, yükseklik 3 mm - 30 mm ve ağırlık 3 gr. - 1500 gr. arasında çeşitlenmektedir. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Atatürk temalı hediye alınacak hediyeler oldukça özel ve anlamlı olmaktadır. Bu denli özel ürünlerin fiyat aralığı 19 TL - 525 TL arasındadır. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı Atatürk temalı hediyelik eşya üretici firması Myros, ürün fiyatlarını belirlerken birkaç unsurdan yararlanmaktadır. Bunlar; ürün hammaddesi, ürün tasarımı, işçiliği, baskı ve boyası, ürünlerin ebatları ve ağırlıkları, kalite kontrolu ve paketlenmesi olmaktadır. Tüm bunlar Myros’un fiyat politikasını oluşturmaktadır. Aynı zamanda toptan Atatürk temalı hediyelik eşya alışverişi de fiyatları belirleyen en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Toptan yapılan alışverişlerde etiket üzerinden yapılan indirim sayesinde bütçe dostu alışverişi yaşayabilirsiniz. 

Atatürk Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Atatürk Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Baktıkça gurur duyacağınız ve her daim Atatürk’ü hissedeceğiniz Atatürk temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda verilmiştir;

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Atatürk’ü candan sevenler için tasarlanmış olan yüzlerce çeşit Atatürk ürünlerini hayatın her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kişisel olarak çantanızda, ofis masanızda, özel yaşam alanlarınızda, işletme sahibiyseniz firmanızda kısacası her yerde Atatürk’ün izini sürdürebilir ve yaşatabilirsiniz. Özelleştirilebilir Atatürk temalı hediyelik eşyalar ile kendinize özel tasarımı siteye yükleyebilir ve dilediğiniz ürüne baskılayabilirsiniz. Böylece her daim Atatürk sevgisini hissedeceksiniz.  Atatürk temalı hediyelik toptan alışverişi ile sevdiklerinize armağan edebilir ya da ticari olarak da kullanabilirsiniz.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 175 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Atatürk temalı hediyelik eşya ürünleri şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Aile üyelerine, 
 • Öğretmenler gününde öğretmeninize,
 • Özel günlerde arkadaşlarınıza,
 • İş yerinde ya da okul hayatında önemli bir gelişme olduğunda sevgilinize,
 • Atatürk sevdalısı arkadaşlarınıza,
 • Yeni işyeri açan tanıdıklarınıza,
 • Firmaların çalışanlarına,
 • Firmaların potansiyel müşteri elde etmek için halka,
 • Okula başlayan çocuklara, 
 • Yurtdışında yaşayan tanıdıklarınıza

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Hediyelik eşya üretici firması olan Myros, Atatürk temalı hediyelik eşyaları üretirken birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanmaktadır. Ürün ve tasarım çeşitliliğine önem veren firma aynı zamanda el işçiliğine de fazlasıyla önem vermektedir. Atatürk ile ilgili pek çok noktadan ilham alarak oluşturulan tasarımlar için aynı zamanda kullanıcı tarafından kişiselleştirilebilir Atatürk temalı hediyelik eşya da oluşturma olanağı sağlamaktadır. Her yaştan, her bireye hitap edecek zevkli ve anlamlı tasarımlar üreten Myros, kalite kontrolden tam onay alan ürünü kullanıcı ile buluşturur.

Atatürk Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Atatürk temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.