• Tümünü Temizle

Mozaik Lamba

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
1.049,00 TL
(0)
909,00 TL
(0)
999,00 TL
(0)
909,00 TL
(0)
1.149,00 TL
(0)
999,00 TL
(0)
1.649,00 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

Mozaik Lamba Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mozaik lamba,  modern yaşam alanlarında sık kullanılan dekoratif ürünler arasında yer almaktadır. Kullanışlı bir ürün olması sebebiyle hem aydınlatma hem de dekorasyon amaçlı olarak kullanılabilmektedir. Geleneksel bir havaya sahip olması sayesinde, dekorasyonlarda farklı moda akımlarının tamamlayıcısı olan bu ürün, hem yaşam alanları için hem de işletmeler için tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hatta bu ürünleri üretmek isteyen kişilerce mozaik lamba nasıl yapılır konusu sıklıkla araştırılan konular arasında yer alır.

Mozaik lamba ürün grubu içerisinde yer alan ürünlerin, ampul yuvasının dış kısmını çevreleyen yapının süslemesinde ana materyal olarak farklı renklere sahip olan cam parçaları kullanılmaktadır.  Geometrik şekillerle tasarlanan bu ürünlerde, tavana monte edilebilme özelliği olduğu gibi, çeşitli aparatlarla duvara monte edilen mozaik lamba modelleri de bulunmaktadır.

Günümüzün en popüler hediyelikleri içerisinde yer alan mozaik lambalar, ticari amaç için de tercih edilebilir. Bunun için mozaik lamba toptan satis, hizmeti sunan Myros’un tercih edilmesi doğru bir karar olacaktır. Site içerisinden talebe bağlı olarak perakende açıdan ve toptan mozaik lamba olarak sipariş vermek mümkündür.

Mozaik lamba alırken dikkat edilmesi gerenler,

 • Standartlara uygun malzemelerden üretilmeli
 • Dayanıklı ham maddeler kullanılmalı
 • İnsan sağlığına uygun seçenekler değerlendirilmeli
 • Hediye olarak alınacaksa, kişinin ilgi alanları mutlaka öğrenilmeli
 • Ürün alınmadan önce kapsamlı bir fiyat araştırması yapılmalıdır.

Eğer toptan mal temini yapılacaksa mozaik lamba toptan satış araştırması mutlaka yapılmalıdır.

Mozaik Lamba Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Mozaik lambalar oldukça geniş bir hedef kitle için hediyelik olarak tercih edilebilirler. Bu durumun temel nedeni özelliklerinin de son derece çeşitli oluşudur. Tasarımında tek tip bir materyal kullanılabileceği gibi, çeşitli süsleme materyalleri de bir araya getirilebilmektedir. Ayrıca, kullanılacak alanın genel renkleri ile uyum halinde bir ambiyans yaratabilmesi tek renk ya da çoklu renk seçenekleri ile de tasarlanabilmektedir.

Mozaik lambalar farklı geometrik şekillerle tasarlanabilir bir içeriğe sahiptir. Ağırlıklı olarak yuvarlak hatlara sahip olan yuva kısımları bulunan bu ürünlerde, tam tur daire, kare, dikdörtgen ve üçgen stil modellemeler yapılabilmektedir. Bu ürünlerin hem tekli hem de mozaik lamba toptan satışı mevcuttur.

Mozaik Lamba Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Mozaik lambalarda diğer tüm hediyelik ürün çeşitlerinde olduğu fiyat aralığı bazında son derece çeşitlidir. Mozaik lambalar için fiyat aralığı 482,63 TL ila 560,62 TL aralığında yer almaktadır.

Tasarım açısından harika bir görünüme sahip olan deve boynu mozaik lamba modelinin fiyatı 560,62 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyata sahip olmasında el işçiliği olması ve son derece dayanıklı ve kaliteli materyallerden üretilmiş olması etkili olmaktadır. 

Mozaik Lamba Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mozaik lambaların fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Kullanılan malzemenin türü, mozaik lamba parçaları ile ilgili özellikler, tasarım özellikleri, tasarıma dâhil edilen diğer materyallerin kalitesi ve en önemlisi ürün boyutu fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. 

Hediyelik ürünlerin güvenli kargo özelliğine sahip olan firmalardan internet alışverişi kanalıyla temin edilmesi son yıllardaki en yaygın alışveriş yapma alışkanlık içerisinde yer almaktadır. Dolayısıyla ürünlerin tedarik ve ulaştırılma süreçlerinden kaynaklanan maliyette ürünün birim fiyatını belirlemektedir.

Mozaik Lamba Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Mozaik lamba ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mozaik lamba ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Mozaik Lamba Çeşitleri Nelerdir?

Çeşit bazında mozaik lamba Antalya ili için sıklıkla tercih edilen alternatifler aşağıda ifade edildiği gibidir. 

Mozaik Lamba Nasıl Kullanılır?

Otantik mozaik lamba farklı kullanım alanlarına hitap eden bir özelliğe sahiptir. Bu sayede herkes için ideal hediye seçenekleri içerisinde yer almaktadır. Tasarımlarına bağlı olarak, masaüstü, tavana monte ve duvara monte şeklinde tasarlanabilmektedir.

Bu açıdan el işçiliği ile desteklenen Masaüstü deve boynu lamba sevdiklerinizi mutlu edebilecek iddialı hediyeler arasında yer almaktadır. Mozaik lambayı hediye edeceğiniz kişi bu üründen çok yönlü kullanım sağlayabilir. Hem masanın ve çevrenin aydınlatılması amaçlı bir lamba olarak evinde ve ya iş yerinde kullanabilir. Hem de, şahane tasarımı ile dekoratif bir tamamlayıcı ürün yerine tercih edebilmektedir. 

Mozaik Lamba Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Mozaik lambalar herkes için tercih edilebilen ürünler arasında yer almaktadır. Dolayısıyla çevrenizdeki hemen hemen herkes için hediyelik olarak verilebilir. Mozaik lambalar hediye olarak

 • Annenize parıltı mozaik lamba
 • Babanıza
 • Komşunuza
 • Sevgilinize
 • Arkadaşlarınıza mozaik sarkıt lamba
 •  İşvereninize hediye olarak verebileceği gibi
 • Çocuğunuza
 • Öğretmenlere mozaik camlı lamba
 •  Doktorlara ve
 • Masa başı iş yapan herkes için tercih edilebilir. 

Mozaik Lamba Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Mozaik lamba ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Mozaik lamba ürünlerinde toptan fiyatları 144,33 TL - 206 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Mozaik Lamba Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Mozaik lamba ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Mozaik Lamba Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Mozaik lamba ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Mozaik Lamba Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Mozaik lambalar Myros’ta, ağırlıklı olarak el işçiliği ile üretilmiş, emekçinin yanında bir politika çerçevesinde temin edilmekte ve satışa sunulmaktadır. Şirketin tüm satış süreçlerinde geçerli olan uygulamaların nihai amacı müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla belirtilen türden kırılmaya meyilli hediyelik eşyaların kargolama süreçlerine özen göstermektedir. 

Mozaik lamların üretiminde kullanılan materyaller, doğa dostu süreçlerden geçirilmekte ve kalite standardizasyonu açısından yüksek bir çıtaya ulaştırılmaktadır. Bu sayede, hediyelik ürünlerle ilgili uzun süreli kullanım da mümkün olmaktadır. 

Mozaik Lambaya Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Cam mozaik lamba almak istediğiniz kişilere, herhangi bir nedenle alamadığınızda alternatif olarak değerlendirebileceğiniz hediyelik ürünler aşağıdaki gibidir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.