myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Nazar Koleksiyonu

için 175 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
125,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Renkli Nazar Hediye Seti
458,00 TL
(0)
Bugün Kargoda
Myros - Toptan Nazar Hediye Seti
384,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Nazar Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
50,00 TL
(0)
365,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Nazar Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros Metal Bardak Altlığı 90 mm
30,00 TL
(0)
57,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
34,00 TL
(0)
37,50 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
170,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros Dikdörtgen Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros Kalp Pu Ayna
94,00 TL
(0)
+ 13
Myros - Toptan Nazar Temalı Myros Yuvarlak Pu Ayna
94,00 TL
(0)
için 175 ürün görüntüleniyor.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nazar birçok farklı kültürde kişilerin başına gelen kötü durumları anlatmak için kullanılan bir olgudur. Farsça kökenli olan nazar kavramının kelime anlamı ise fena ve kötüdür. Nazardan korunmak için farklı kültürlerde değişik ritüeller düzenlenmektedir. Her toplumda kabul gören nazardan korunma yöntemi ise nazar boncuklar ile süslenen eşyaları bulunduğu ortamda yada üzerindeki herhangi bir aksesuarda bulundurmasıdır. Nazar temalı ürünler genellikle mavi renkte bulunmaktadır ve göz şeklini anımsatan bir tasarıma sahiptir. Dünyanın her bölgesinde nazar temalı ürünler farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Sayısız renk ve modelde nazar temalı hediyelik eşya bulunmaktadır. Nazar temalı hediyelik ürünler çoğunlukla nazardan korunmak amacıyla satın alınmaktadır. Şık bir tasarıma sahip olan nazar teması aynı zamanda dekoratif amaçlı da tercih edilmektedir. Farklı tasarımlara sahip olan nazar temalı hediyelik ürünler toptan satın alınarak özel günlerde hediyelik ürün olarak tercih edilmektedir. Magnet, anahtarlık ve biblo gibi minimal tasarıma sahip olan nazar temalı ürünler nişan ve düğün gibi özel gün hediyeliği için sıklıkla tercih edilmektedir. Nazar temalı ürünleri satın alırken şu noktalara dikkat edilmelidir;

 • Nazar temalı ürünün ne için alınacağına karar verilmelidir.
 • Farklı tasarıma sahip olan ürünlerin kullanım amacına uygun olarak tercih edilmesi önemlidir.
 • Nazar temalı magnet seçiminde magnetin mıknatıs kalitesine dikkat edilmelidir.
 • Nazar temalı biblolarda nazar boncuğunun işçilik detayına dikkat edilmelidir.
 • Nazar boncuk temalı anahtarlık seçiminde nazar boncuğunun dayanıklı olması göz ardı edilmemelidir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Nazar temalı hediyelikler üzerinde farklı tasarımlara sahip nazar boncuğu görüntüsü bulunmaktadır. Bazı ürünlerde baskı şeklinde nazar boncuğu teması bulunurken bazı ürünlerde ise kabartma şeklinde nazar boncuğu şekli bulunmaktadır. Nazar boncuklu hediyelik eşyalar her tarza ve kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Kişiler kendi kullanımları için tercih ettiği nazar temalı ürünleri çok sık hediye olarak da tercih etmektedir. Nazar boncuklu hediyelik eşyalar arasında magnet, biblo, anahtarlık ve bardak gibi sayısız ürün çeşidi bulunmaktadır. 

Nazar desenli fincan işlevsel hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. Türk kahvesi içmeyi sevenlere özel olarak tasarlanan nazar boncuk desenli fincan oldukça kullanışlıdır. Fincanın dış görünümü ve fincan tabağının tamamı mavi zemin üzerinde nazar boncuğu detayı bulunmaktadır. Nazar boncuğu temalı hediyelik ürünler arasında dikkat çeken bir diğer hediyelik ise magnetlerdir. Magnet toplu alınan hediyelik ürünler için oldukça idealdir. Farklı zevklere yönelik olarak hazırlanan magnetler kaliteli mıknatıslara sahiptir. Klasik nazar boncuğu sevenler için cam nazar boncuğu temalı magnet çeşitleri bulunmaktadır. Farklı bir hediye arayanlar içinse epoksiden tasarlanan nazar temalı magnetler bulunmaktadır. Dikdörtgen formunda bulunan epoksi magnetlerde mavi zemin üzerine nazar boncuğu teması bulunmaktadır.

Nazar boncuklu ayna işlevsel ve şık olan nazar temalı hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. Çantada taşımak için özel olarak tasarlanan aynaların dış yüzeyinde nazar boncuğu teması bulunmaktadır. Yuvarlak ya da dikdörtgen formunda tasarlanan aynaların yüzeyinde nazar boncuğu teması dijital baskı yardımıyla oluşturulmaktadır. Bu nedenle nazar boncuğu kaliteli ve parlak bir görünüme sahiptir. Nazar boncuğu temalı süs şık bir görünüm oluşturması ve dikkat çekmesi amacıyla parlak renklerle tasarlanmaktadır. Genel olarak tüm ürünlerde nazar boncuğunun çevresinde mavi tonları merkezinde ise gözü anımsatması nedeniyle siyah ve beyaz renk kullanılmaktadır. 

Nazar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Nazar temalı ürünler her bütçe ve kullanıma uygun olacak çeşitlilikte bulunmaktadır. Fiyatları ise ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Nazar temalı ürünlerin fiyatları 6 TL ile 530 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nazar temalı hediyeler farkı kullanım ve zevklere uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Ürünlerin temel özelliği üzerinde nazar boncuğu görünümünün bulunmasıdır. Bu görünümün oluşturulması bazı ürünlerde dijital baskı ile yapılırken bazı ürünlerde ise tamamen el işçiliği olan kabartma yöntemi ile yapılmaktadır. Ürünlerde nazar boncuğu teması için nasıl bir yöntem kullanıldığı fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli unsurdur.

Nazar temalı hediyelik eşyalarının fiyatları malzemelerine göre belirlenmektedir. Nazar teması bardak, fincan, ayna ve magnet gibi farklı birçok üründe kullanılmaktadır. Magnetlerde kullanılan malzemenin cam ya da epoksi olması fiyatının belirlenmesinde etkili bir unsurdur. Diğer ürünlerde ise üretilen malzemenin miktarı ve işçilik hediyelik eşyaların fiyatlarının belirlenmesinde dikkate alınan unsurlardır.

Nazar Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Nazar temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Nazar temalı hediyelik çeşitleri şu şekildedir;

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Nazar temalı hediyeler farklı kullanım amaçlarına yönelik olacak şekilde sayısız çeşitte bulunmaktadır. Nazar temali magnet buzdolabının üzerinde şık bir görünüm oluşturulması amacıyla kullanılabilir. Metal açacak çeşitleri kola, gazoz gibi ürünleri açmak için kullanılmasının yanı sıra pratik kullanım için buzdolabı üzerine asılabilir. Nazar boncuğu temasına sahip olan duvar süsleri ev ve ofis duvarlarında sergilenerek şık bir duvar dekorasyonuna sahip olunabilir. Hediyelik nazar boncuğu çeşitleri evin görünen kısımlarında dekoratif olarak sergilenebilir. 

Nazar boncuğu temasına sahip olan anahtarlık modelleri anahtara takılarak kullanılmaktadır. Anahtarlık kullanarak anahtarınızın kaybolmasının önüne geçebilirsiniz. Nazar temalı kahve fincanlarında eşiniz ya da sevdiğiniz bir dostunuzla kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Özel tasarıma sahip olan nazar boncuğu temalı aynayı çantanızda taşıyarak aynaya ihtiyacınız olan her anda kullanabilirsiniz. Nazar temalı ahşap bardak altlığı ise bardağın masa ve sehpalarda iz yapmaması amacıyla kullanılmaktadır. Sehpalarınız üzerinde dekoratif bir görünüm oluştururken aynı zamanda sehpanızın sıcak bardaklardan da koruyabilirsiniz. Nazar boncuğu hediye alan kişiler boncuğu balkon dekorasyonunda rahatlıkla kullanabilir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Nazar temalı hediyelik ürünler şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye doğum günü hediyesi
 • Sevgiliye sevgililer günü hediyesi
 • Eşe evlilik yıl dönümü hediyesi
 • Arkadaşa doğum günü hediyesi
 • Arkadaşa ev hediyesi
 • Çocuğa doğum günü hediyesi
 • Anneye anneler günü hediyesi 
 • Nazar boncuğu temalı doğum günü yapan kişilere

Nazar Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Nazar temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Nazar temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 2 TL - 150,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Nazar Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Nazar temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Nazar Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Nazar temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Nazar temalı ürünlerde renk tonu ve parlaklık oldukça önemlidir. Nazara inanan kişiler tarafından kullanılan nazar temalı ürünlerin dikkat çekici ve göz alıcı olması beklenir. Bu yüzden nazar boncuğu görüntüsü dikkatli ve mükemmel işçilikle hazırlanmalıdır. Myros nazar temasına sahip olan farklı ürünleri büyük bir titizlikle hazırlamaktadır. Nazar görüntüsünü tüm ürün boyutlarına uygun boyutta hazırlayarak dikkat çekici olmasının yanı sıra şık bir görünüm oluşturmasını da sağlamaktadır. Kaliteli malzemeler kullanarak nazar çeşitleri bulunan ürünleri uzun yıllar kullanılmasına olanak tanımaktadır. 

Nazar Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Nazar temalı ürünlere benzer diğer hediyelik eşyalar şu şekildedir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.