myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kaplumbağa Tema Koleksiyonu

için 56 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kaplumbağa Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kaplumbağa Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kaplumbağa Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kaplumbağa Temalı Marin Seramik İkinci Boy Duvar Süsü
183,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kaplumbağa Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Çini Tezhip Büyük Kaplumbağa Biblo
700,00 TL
(0)
92,50 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Alanya Temalı Myros Şeffaf Polyester Büyük Kaplumbağa Küllük
200,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
188,00 TL
(0)
100,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Side Temalı Myros Şeffaf Polyester Büyük Kaplumbağa Küllük
200,00 TL
(0)
313,00 TL
(0)
için 56 ürün görüntüleniyor.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaplumbağalar yaklaşık 150-200 yıl kadar yaşayabilen omurgalı ve yuvasını sırtının üst kısmında iskeletiyle birlikte taşıyabilen bir canlıdır. Genel özelliklerinin yanında Çin mitolojisinde mutluluğu ve bilgeliği temsil eder ve her ayağı dört ana elementten birinin simgesidir. Kaplumbağa temalı hediye alırken verilen hediyenin ne anlama geldiği önemlidir. Kaplumbağa hediyelik eşyaları internetten bireysel olarak ya da toptan işletmeniz ve hediyelik eşya mağazanız için satın alabilirsiniz. 

Kaplumbağa temalı bir hediye satın alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda listelenmektedir:

 • Kaplumbağa temalı bir hediyelik ürünlerin özelliklerini baz alarak hediye edilmelidir. 
 • Ayrıca hediye edilecek kişi için hoş anılar bırakabilmelidir
 • Satın alınan  ürün uzun ömürlü olmalı ve sağlık açısından sakıncalı olmamalı,
 • Ürünün fiyatı ürünün kalitesiyle orantılı olması dikkat edilmesi gereken diğer hususlardandır.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kaplumbağa hediyelik eşya olarak neler alabilirim gibi sorularla karşılaştığınızda önemli bir hususta kaplumbağa hediyelik eşyaların özellikleridir. Birçok seçenek barındıran kaplumbağa hediyelik eşyalar; magnet (en 50 mm, boy 80 mm), küllük(en 110 mm, boy155 mm yükseklik 20 mm ), anahtarlık(en 20 mm, boy 40 mm), biblo(en 110 mm, boy 60 mm), bardak altlığı(en 90 m, boy 90 mm), sihirli kum küre( en 65 mm ,boy 65 mm), kar küresi (en 35 mm ,boy 45mm), seramik ( en 115 mm,boy 75 mm), kaplumbağa temalı marin seramik birinci boy duvar süsü (en 80-120 mm, boy 100-130 mm)  olarak karşımıza çıkıyor. Adet fiyatları ile toptan kaplumbağa hediyelik eşya alımı arasında avantajlı bir fiyat farkı bulunmaktadır. Online alışveriş ile ülkenin her şehrine gönderim yapılmaktadır.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Genel özellikleri bakımından kaplumbağa  hediyelik eşyalar dekoratif ürünler arasından en dikkat çeken ürünlerdendir. Kaplumbağa temalı magnetler 19,90’dan, Kemer temalı polyester anahtarlık 21,90’dan, side temalı myros şeffaf polyester büyük kaplumbağa küllük 117’ den, kristal kaplumbağa biblo 85,90’dan, çini küçük kaplumbağa kabartma no:1 biblo 78,90’dan, bergama temalı polyester magnet 19,90’dan, kristal kaplumbağa no:3 biblo 195’ten, kaplumbağa temalı ahşap bardak altlığı 90 mm 19,9’dan, kaplumbağa temalı sihirli kum küre 72,90’dan, polyester küçük kaplumbağa biblo 60,90’dan, kaplumbağa temalı dörtlü ahşap resimli bardak altlığı 90 mm 90,90’dan, polyester kaplumbağa kar küresi 105’ten, küçük nazar boncuğu kaplumbağa biblo 75,90’dan, seramik kaplumbağa mavi tuzluk 72,90’dan, kaplımbağa temalı marin seramik dördüncü boy duvar süsü 15’den başlamaktadır. Malzeme ve boyut farklılıklarından dolayı fiyatlarda da değişiklik söz konusudur.

Uygun fiyata sevdiklerinize hediye edebileceğiniz birçok çeşit kaplumbağa temalı ürün bulunmaktadır. Kaplumbağa temalı magnetleri, kar küresini bardak altlığını, küllükleri, bibloları kaplumbağa temalı hediyelik eşya dükkanlarında bulabilir ya da toptan kaplumbağa temalı hediyelik eşya alarak avantajlı fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Hediyelik eşyalarda ürün fiyatı kullanılan malzeme türüne, miktarına, yapılış aşamasına göre belirleniliyor. Özel seçimlerle tasarlanan özel temalı magnetlerin, anahtarlıkların, bibloların malzeme ve boyutlarındaki artış nedeniyle fiyatları artış gösterebilmektedir. Özel tasarımlarda ne gibi detaylar istediğinizi, renk, boyut, malzemelerde ne gibi değişikliklerde bulunmak istediğinizi belirtmeniz gereklidir.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kaplumbağa temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kaplumbağa temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Kaplumbağa temalı Myros firmasının üretimi olan ürünlee aşağıda listelenmektedir:

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kaplumbağa temalı hediyelik eşya çeşitleri birçok alanda kullanıma uygundur. Kaplumbağa temalı polyester magnet  gidilen hayvanat bahçesini hatırlatması için  alınabilir ve hayvanlara karşı ilgisi olan sevdiklerimize hediye edilebilir. Kaplumbağa temalı magnet buzdolaplarımızın üstünü süsleyen harika bir üründür. Kaplumbağa temalı biblolarımız ise yeni eve taşınalara  ev hediyesi olarak götürülmesi komodinlerin üzerinde şık bir görüntü oluşturacaktır. Kaplumbağa temalı tuzluk ise mutfağın rengine renk katacaktır. Kaplumbağa temalı duvar süsü evinizin başköşenine konulacak bir süstür. Genellikle salon ya da misafir odalarında bulunur.  Birçok alanda kullanılan kaplumbağa temalı ürünleri kaplumbağa temalı hediyelik eşya bayilerinden ya da myros firmasından toptan bir şekilde temin ederek avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kaplumbağa temalı hediyelik eşyaları şu kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Kaplumbağa temalı hediyelik eşyaları içinde hayvan sevgisi olan ya da kaplumbağalara ilgi duyan arkadaşlarınıza,
 • Çocuklara hayvanları tanıtırken kaplumbağa temalı magnetler işleri kolaylaştıracaktır.
 • Gezilen hayvanat bahçesinden bir anı olarak alınabilecek birçok hayvan ve süs çeşidi vardır. 
 • Yakın dostlarnıza şık görünümlü kaplumbağa temalı biblo yeni ev eşyası olarak hediye edilebilir.
Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Kaplumbağa temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kaplumbağa temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 430 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Kaplumbağa temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşyalar ın Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kaplumbağa temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros sektöründe uzman ekibiyle, kalitesiyle ünün duyurmuş saygın firmalardan biridir. Çalışanlarının çoğu kadındır ve hediyelik eşya gibi ürünlerin üretim aşamasında takip etmeleri gereken prosedürleri titizlikle takip etmektedirler. Myros ürettiği her ürünün arkasındadır ve sağlığa zararlı hiçbir madde kullanmaz. Özel tasarımlarda müşterinin belirlediği tasarım ve kriterler doğrultusunda tasarım uzmanları gerekli incelemeleri yapar. Akabinde malzemeler temin edilir ve üretim aşamasına geçilir. Bu aşamada titizlikle işlenen ürünler vakti geldiğinde kargoyla sahiplerine ulaşır. Dayanıklılık ve kalite anlamında müşteriye güven verir. Tüm bunların yanı sıra Myros müşterilerine ürünleri kişiselleştirebilme hakkı da tanımıştır. Renk, boyut, malzeme konusunda da her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde tutmaktadır. Hediyelerin kişiselleştirilebilmesi hediye edilecek kişi için özel anlamlar taşır. Myros kaplumbağa temalı hediyelik ürünler uzun zaman kullanılacak dayanıklı ve kaliteli standartlara sahiptir.Kaplumbağa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Eğer siz de sevdiklerini mutlu etmeyi seven ve onlarla ortak anlarını özelleştirmek isteyen biriyseniz, hala hediyelik eşya aramaya devam ediyorsanız, sepetinizdeki hediyelik eşyalara ekleme yapmak istiyorsanız aşağıdaki kategorilere göz atabilirsiniz;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.