myros-popup.jpg (663 KB)
  • Tümünü Temizle

Marin Koleksiyonu

için 197 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
365,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Deniz Atı Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Antalya Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Marin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 15
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
633,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Marin Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
için 197 ürün görüntüleniyor.

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marin kelime olarak birkaç dilde anlamda değişiklik göstersede deniz veya denize ait olan şeyler demektir. Marin temalı ürünler genel olarak deniz kültürü ve mimarisine sahip olan ülke ve şehirlerde çok sık tercih edilen ve kullanılan deniz temalı dekoratif objelerdir. Ülkemizde en çok Akdeniz, Ege ve Marmara  bölgelerinde hem turistik hemde kişisel olarak en çok tercihen satın alınan ürünlerden bir tanesi de  marin temalı aksesuarlardır. Çok fazla marin temalı hediyelik eşya türleri bulunmakla birlikte alacağınız ürünü kim veya hangi amaçla alacağınız önemlidir. Eğer bir yakınınız deniz kültürüne ait herhangi bir şey seviyor veya sizden ona bir hatıra bırakmak istiyorsanız, hediye olarak tercihen deniz temalı ev dekorasyonu ürünlerinden alabilirsiniz. Marin temalı hediyelik eşyalar satın alırken birkaç konuya dikkat etmeliyiz. Bunlar;

  • Hediye alacağınız kişinin zevkini göz önünde bulundurmak sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Yemek yapmayı seven veya sunuma dikkat eden birisi ise marin temalı tabaklar o kişi için ideal bir hediyedir. 
  • Ev veya ofis tarzı iç mekanlar için desen, renk, şekil ve boyutuna göre alınması uyum için çok önemlidir.
  • Dış mekan olarak en çok tercih edilen balkonlarda veya teraslarda marin temalı hediyelik eşyaların konumlandırılması ve kullanılan malzemenin kalitesi çok önemlidir.

Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir? 

Marin temalı hediyelikler kullanım yeri ve amacı itibari ile alacağınız kişi veya mekan için kategorize edebileceğiniz nüansları vardır. Şekil,renk,tasarım ve boyutu dikkate aldığınız zaman ortama vereceği görüntü ve mesaj sizi tatmin edecektir. Güzel bir sahil kentinde yaşıyor ve bulunduğunuz yerde bunu da göstermek istiyorsanız denizci temalı aksesuarların konumlandırmasını doğru yaparak makana en iyi uyumu yapmış olacaksınız.

Geçmiş zamandan şimdiye dek tercih edilen marin temalı dekorasyon ürünler genellikle: biblo, sarkaç, duvar süsü, dekoratif heykeller,askı ve anahtarlıklardır. Ülkemiz her geçen yıl dünyada en çok turistlerin ziyaret ettiği ilk on şehirler arasında bulunması sebebi ile deniz temalı hediyeler her zaman hatıra ya da sevdiklerine hediye olarak en çok tercih edilen ürünlerdir.

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de marin temalı ürünlerin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Özelleştirilebilen marin temalı hediyelik eşyaların fiyatı 9,00 lira ile 405,60 lira arasında değişmektedir. Alacağınız ürünlerin materyal,boyut ve malzeme kalitesine göre ortalama olarak fiyat aralığı ise; 13,00 lira ile 120,00 lira arasındadır.

Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Marin temalı dekorasyon ürünler belli başlı işlemlerden geçip, kullanılan malzeme içeriğine,boya ve şekillendirmeye göre hazırlandıktan ve pazar araştırması yapıldıktan sonra fiyatlandırma işlemi bunlar göz önünde bulundurarak yapılır.

Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Perakende satışlarda kredi kartı, kapıda ödeme ve havale seçeneği mevcuttur. Toptan satışlarda yalnızca kredi kartı ve havale geçerlidir.

Marin Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Marin temalı hediyelik eşyalar şunlardır:

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Marin temalı eşyalara ilgi duyan  kişilere hitap eden çok seçenek olup ihtiyacınız ve zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Marin temalı duvar süslerini bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilir, eşinize  veya dostunuza deniz kabuklu duvar süsünün hoş görüntüsü ile mutlu edebilirsiniz. Bir diğer kullanışlı ve yerleştirilmesi kolay olan marin temalı çerçeve ile biriktirdiğiniz güzel anıları evinizin en güzel köşesine konumlandırılabilir ve bu hatırayı dilediğiniz süre boyunca görsel tamamlayıcı olarak kullanabilirsiniz. Marin temalı bir diğer hediye seçeneği olan ve her zaman taşınabilen eşyalardan bir tanesi de figürlü ve özelleştirilebilen anahtarlıklardır.

İnce düşünülmüş bir hediye olan ve her zaman görülebilecek olmasını tercih edeceğiniz bir diğer eşya da marin temalı saatlerdir. Zamanın bizler için kıymetli olduğu şu günlerde her zaman sorulan ve göz önünde olan saatinizi deniz kabuklu sarkaç ile birlikte kombinleyerek kullanabilir böylelikle evinizin duvarında kendinize deniz temalı bir alan yaratabilirsiniz.

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar Kimlere Alınabilir?

Marin temalı hediyelik eşyalarını alabileceğini düşündüğümüz kişiler şunlardır;

  • Aile üyelerine yada yakın arkadaşlarına ev eşyası olarak,
  • Deniz kültürünü seven arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak,
  • Yaşayıp, gezip gördüğünüzü yerlerden hatıra hediyesi olarak sevdiklerinize,
  • Yeni bir eve yada ofise taşınan kişilere hediye olarak,

Marin Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut Mu?

Toptan satış mevcuttur toptan fiyatlarına erişmek ve sipariş oluşturabilmek için bayi hesabı oluşturulması gerekmektedir. Fiyatlar 3,00 TL ile 135,33 TL arası değişmektedir.

İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.

Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. 

İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Bunun haricindeki bölgeler ve müşterinin tercihine göre bu bölgelere de kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Müşteri kendi kargo anlaşmasını iletmesi durumunda kendi kargo anlaşma numarası ile de gönderim sağlamaktayız.

Marina Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo Var Mı?

Perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde ücretsiz kargo imkanı bulunmaktadır.

Marin Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir Mi?

Özelleştirilebilir ürünlerde Myros’tan kaynaklı bir hata olması durumunda 14 gün içinde iade ve ödeme yapma imkanı bulunmaktadır. Bizim kargo anlaşmamız ile geri gönderilmesi gereklidir. Ürünün bize ulaşmasını takiben 3 iş günü içerisinde geri ödemesi gerçekleştirilecektir. Bunun dışındaki hazır ürünler içinde bir sebep belirtmeksizin aynı koşullarda iade ve geri ödeme gerçekleştirmekteyiz.

Marin Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Marin temalı hediyelik eşyalar şehirlerimizin ikonik mimari yapılarını, simgelerini ve figürlerini göz önüne alarak; renk, materyal, şekil, boyut ve işçiliğini titiz bir şekilde önceden tasarlayarak sizler için üretmektedir. Özelleştirme seçeneği bulunan ürünler kullanıcıların isteği doğrultusunda incelikle hazırlanıp sunulur. 

Marin Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Marin temalı ürünlere benzer ürünlerimiz şunlardır:


                                     

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.