• Tümünü Temizle

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik

için 82 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
759,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
609,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
439,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
309,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Marin Temalı Marin Seramik İkinci Boy Duvar Süsü
219,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Marin Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
91,90 TL
(0)
169,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
43,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Marin Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Marin Temalı Şeffaf Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Marin Temalı Myros Ahşap Anahtarlık
39,90 TL
(0)
+ 2
Myros - Marin Temalı Myros Ahşap Magnet
39,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Antalya Temalı Deniz Kabuğu Askılı Magnet
39,90 TL
(0)
+ 10
Myros - Kemer Temalı Deniz Kabuğu Askılı Magnet
39,90 TL
(0)
için 82 ürün görüntüleniyor.
Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Deniz temalı hediyelik eşyalar, deniz ve denizciliği çağrıştıran unsurlardan ilham alınarak tasarlanıyor. Dünyada binlerce farklı denizci temalı hediyelikler bulunuyor. Deniz temalı ürünlerde, yelkenler, gemiler, deniz kabukları ve balık figürleri görmek mümkün oluyor.

Deniz temalı hediyelik eşya alırken, ürünün kullanım amacı ve şeklini göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü, ürünlerin sağladığı çeşitlilik sayesinde farklı alanlarda kullanılabilecek deniz temalı hediyelikler bulmak mümkün oluyor. Bu sayede ürünler farklı amaçlara hizmet edebiliyor. 

Örneğin dekoratif yönü ile ortaya çıkan bir ürün tercih etmek isterseniz deniz kabuklarıyla yapılan süs eşyaları ideal alternatif oluşturabilir. Ürünün dekoratif yönünün yanında, işlevsel bir özellik de taşımasını isterseniz, tercihinizi anahtarlık askısı veya kültablasından yana kullanabilirsiniz. 

Deniz temalı hediyelik eşyaları tek tek satın alabileceğiniz gibi, toptan şekilde de satın alabilirsiniz. Toptan alım sayesinde, aynı anda birden fazla kişiye hediye verme şansı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda çoklu alımların getirdiği indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Deniz temalı hediyelik eşyaları alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Deniz temalı hediyelik eşyaları kime almak istediğinize karar vermelisiniz,
 • Deniz temalı hediyelik eşyalarını hangi ortam için almak istediğinizi değerlendirmelisiniz, 
 • Deniz temalı hediyelik eşyaları hangi amaçla almak istediğinize satın alımlarda öncelik tanımalısınız.
 • Ürünün beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayıp karşılamayacağını değerlendirmelisiniz. 

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Deniz severlere hediye alırken, deniz temalı ürünler öne çıkıyor. İlk tercihleri oluşturan deniz temalı hediyelikler, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Deniz temalı hediyelik eşya ürünleri içerisinde oldukça farklı kullanım ve tasarımlara sahip ürünler bulunuyor. 

Deniz temalı magnetler, ahşap, polyester veya deniz kabuğu gibi farklı materyallerden üretiliyor. Deniz temalı anahtarlıklar ve anahtar askılıkları, oldukça beğeni topluyor. Mavi renklerin çoğunlukta görüldüğü deniz temalı hediyeler içerisinde, deniz kabuklu tabaklar da bulunuyor. Bu tabakların tasarımları şehir temaları ile özelleştiriliyor. 

Şehir temalı küllüklerin şehir adları, tatil beldelerinden seçiliyor. Deniz kabuklarından hediyelik eşya ürünleri arasında yer alan makrome deniz kabuğu duvar süsü modelleri de şehir temaları ile birleştiriliyor. 

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Deniz eşyaları temalı hediyelik eşyaları fiyat aralığı oldukça değişkenlik gösteriyor. Ürünlerin farklı tasarımlar barındırması ve üretimlerinde tercih edilen materyal farklılıkları, fiyatları doğrudan etkiliyor. 

Şehir temalı marin klasik küllüklerin fiyatı 9,90 lira. Şehir temalı magnetlerden oluşan deniz eşyaları ise 15 lira ile 9,90 lira arasında değişiyor. Hasır makrome deniz kabuğu duvar süsü fiyatları 45 lira. Marin CD duvar süsü ise 24 lira. Deniz kabuğu anahtarlık fiyatları 9,90 lira iken, posta kutulu anahtarlık askısı 60 lira. 

 

Deniz kabuğu sepeti masa dekorları fiyatları ise 60 lira ila 159,90 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Deniz kabuklu rüzgar çanı fiyatları 60 lira ile 405 lira arasında. 

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Deniz eşyaları temalı hediyelik eşyaların fiyatları, pek çok unsur aynı anda değerlendirilerek belirleniyor. Deniz kabuğu hediyelik eşyalar arasındaki fiyat farklılığına neden olan en önemli etkenlerden biri, üretildiği materyaller oluyor. Ürünler aynı materyaller kullanılarak üretildi ise, eşyaların boyutları değerlendiriliyor. Daha minimal boyutlardaki ürünler kullanılan malzeme miktarı kaynaklı, daha büyük boyutlara sahip ürünlerden uygun fiyata sunulabiliyor. Deniz kabuklu ürünlerde boyut unsuru yerini deniz kabuğu miktarına bırakabiliyor. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise, ürünün üretim şekli oluyor. El işçiliği ile üretilen ürünler, daha fazla efor ve zaman harcanarak, sunuma hazır hale getiriliyor. Bu durum da fiyatlara doğrudan yansıyor.  

Deniz Eşyaları Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deniz eşyaları temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz eşyaları temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme 

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Deniz eşyaları temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır;

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Deniz temalı hediyelik eşyaların kullanımı üründen ürüne değişkenlik gösteriyor. Deniz kabuklu duvar süsleri, apartman daireleri veya yazlıklarda dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor. 

Deniz temalı duvar süslerini asarken, ürünün doğru şekilde sabitlendiğinden emin olmak gerekiyor. Aksi takdirde, ürün düşüp hasar görebiliyor. Deniz kabuklu rüzgar çanları balkonlarda kullanılabiliyor. Rüzgar çanlarından ideal verimi alabilmek adına, esintili yerlerde kullanmak fayda sağlıyor. Deniz temalı magnetler ile buzdolabı ve metal panolar süslenebiliyor. 

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Deniz eşyaları temalı eşyalar hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Deniz ve denizcilikle ilgilenen kişilere,
 • Arkadaşlara,
 • Anneler gününde annelere,
 • Babalar gününde babalara,
 • Doğum günü sahiplerine,
 • Akrabalara,
 • Yeni bir eve taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Sevgiliye ve eşe. Deniz Eşyaları Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Deniz eşyaları temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deniz eşyaları temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 135 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Deniz eşyaları temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Deniz Eşyaları Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deniz eşyaları temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Deniz Eşyaları Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Deniz temalı eşyalar farklı üretim yöntemleri kullanılarak üretiliyor. Bazı ürünlerin üretiminde lazer kesim cihazları kullanılırken, bazı ürünler el işçiliği sonucu ortaya çıkarılıyor. Ürünlerin hepsinin aynı kalitede olabilmesi için, üretim aşaması özenle takip ediliyor. Kaliteli materyaller kullanılarak, ürünlerin uzun ömürlü kullanılması sağlanıyor. Ürünlerin çeşitliliği artırılarak, geniş kitlelere hitap etmeye odaklanılıyor.

Deniz Eşyaları Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Deniz eşyaları temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.