myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Terlik Temalı Hediyelik

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
34,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Terlik Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Terlik Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Terlik, sandalet gibi genellikle kişisel olarak, evde veya dışarıda kullanılan bir giyim ürünüdür.  Terlikler ve sandaletler özellikleri itibariyle genel olarak yazın dışarıda kullanılan ürünlerdir. Parmak arası terlikler, sandaletler çok çeşitli olarak günlük kullanımda karşımıza çıkmaktadır. Gerek üretilen malzeme türüne göre gerekse tasarımları itibariyle farklı özelliklere sahiptir. Terlik ayrıca hediyelik eşyalarda figür olarak kullanılan bir üründür. Terlik genellikle yaz aylarını simgeler ve özellikle parmak arası terlikler tatili anımsatır. 

Dünya genelinde terlik temalı figürler çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Terlik temalı figürler özellikle tatil yerlerinde hediyelik eşya ürünleri arasında yaygın olarak kullanılır. Terlik figürü yazlık ürünler üzerinde de sıklıkla kullanılmaktadır. Giysilerde, deniz eşyalarında, tatil mekanları görsellerinde kullanılan bu tema ve özellikle parmak arası terlik figürü özü itibariyle tatili anımsatmaktadır. Bu nedenle tatil ile ilgili her yerde kullanılan bir figürdür. Terlik temalı hediyelik eşyalar dünyanın gezdiğiniz her noktasında görebileceğiniz çeşitlilikte ürünlerdir.

Terlik temalı hediyelikler tatil yaptığınız veya gezdiğiniz yerdeki dükkanlarda sıklıkla görebileceğiniz ürünler arasındadır. Özellikle parmak arası terlikli tatil hediyeleri yaygın olarak karşınıza çıkabilir. Terlik temalı magnetler, anahtarlıklar, biblolar gibi çeşitli hediyelikler  de alternatifli olarak seçeceğiniz hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. Terlik temalı hediyelikleri tatil dönüşlerinde hediye olarak tercih edebilir ve sevdiklerinize farklı bir temalı hediye alıp onları mutlu edebilirsiniz. Son zamanlarda daha yaygın olarak kullanılan terlik figürlü hediyelikler tercih edilme bakımından da sıklıkla talep edilen ürünler arasındadır. 

Terlik temalı şehir hediyelikleri, geziniz sırasında dükkanlarda karşınıza çıkan hediyelik türleridir. Bu ürünler model olarak terlik şeklinde olup üzerinde gezdiğiniz veya tatil yaptığınız yerin görselini içeren ürünlerdir. Bunlarıda gezdiğiniz yerlerden veya tatil yaptığınız yerlerden sevdiklerinize hediye olarak götürelibilirsiniz.  

Terlik temalı hediyelik ürünleri genellikle tatil dönüşü tercih edilen ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Yazın özellikle bir çok tatil beldesinde hediyelik eşya satan dükkanlarda sıklıkla görebilirsiniz. Bu ürünler, tatilinizi tamamlarken sevdiklerinize hediye olarak götürebileceğiniz hediyelikler arasındadır. 

Terlik temalı hediyelikleri toptan olarak mağazanızda sergilemek için satın alabilirsiniz. Ayrıca toptan hediyelik eşya satan mağazalarından ve dükkanlardan da alabilirsiniz. Toptan satış seçeneklerini değerlendirip özel tasarım siparişleri verebilir ve dükkanlarınızda ziyaretçileriniz için sergileyebilirsiniz.

Terlik temalı hediyelik eşya alınırken bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Terlik temalı hediyelik eşyayı kim için almak istediğinize karar vermelisiniz.
 • Terlik temalı hediyelik ürünün nerede hangi ortamda kullanılacağına karar vermeniz gerekir. 
 • Terlik temasından hoşlanan kişilere almak hediye seçiminizi kolaylaştıracaktır. 
 • Terlik temalı hediyelikleri hangi fiyat aralıklarında alacağınıza karar vermeniz gerekir.

Terlik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Terlik temalı hediyelik ürünler çeşidine göre özellikleri değişmektedir. Terlik temalı magnetler yapıldığı malzeme bakımından çeşitlilik göstermektedir. Magnetler, şeffaf polyester ve taşlı sedefli polyester malzeme kullanılarak üretilmektedir. Bu yüzden iki farklı görsel tasarım ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerin özelliklerine göre tercih edebilirsiniz ve gönül rahatlığı ile sevdiklerinize bu ürünleri alabilirsiniz. 

Terlik temali hediyelik ürünler boyutları ve ebatları itibariyle farklılık gösteren ürünlerdir. Terlik temalı ürünler polyester olması nedeniyle parlak bir dokuya sahiptir. Bu ürünleri alırken kullanacağınız ortama göre özelliklerini değerlendirip alabilirsiniz.

Terlik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Terlik temalı hediyelik ürünler çeşitlerine göre fiyatları farklılaşmaktadır. Terlik temalı hediyelik magnetler 11 tl ile 15 tl arasında değişmektedir.

Terlik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Terlik temalı hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenirken birçok faktör bir arada bulundurularak karar verilmektedir. Terlik temalı hediyeliklerde kullanılan tasarım dizayna göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Ayrıca terlik temalı ürünlerin üretildiği malzeme cinsi fiyat belirlerken önemli bir unsurdur. Her bir ürün çeşitliliğine göre ayrı fiyat belirleme yapılmaktadır.

Terlik Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Terlik temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Terlik temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Terlik Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Terlik temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki gibidir:

 • Terlik temalı magnetler

Terlik Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Terlik temalı hediyelik eşyaları evlerinizde dekor olarak kullanabilirsiniz. Buzdolaplarına magnet olarak asabilirsiniz. Ayrıca terlik temalı anahtarlıkları anahtarlarınıza takıp kullanabilirisiniz. Bu ürünlerini kişiselleştirebilir ve zevkinize göre istediğiniz yerlerde kullanabilirsiniz.

Terlik temalı hediyelik ürünlerini ofislerinizde, masanızın üzerinde veya dekoratif amaçlı metal dolaplara asarak kullanabilirsiniz. Tasarım itibariyle kullanacağınız alan sizin tercihinize değişecektir. Koleksiyon ürünü olarak alabilir veya sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz.

Terlik Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Terlik temalı hediyelikler aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Aile bireylerine,
 • Dostlarınıza,
 • İş arkadaşlarınıza,
 • Yakınlarınıza,
 • Tatil yapmayı çok seven arkadaşlarınıza alabilirsiniz.

Terlik Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Terlik temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Terlik temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları  4 TL civarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

 

Terlik Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Terlik temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

 

Terlik Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Terlik temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Terlik Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, hediyelik eşya ürünlerinin üretimini, kaliteli tasarımlar ile birleştirerek çeşitliliği ile zengin ve her bütçeye uygun hediyelik ürünler üretmektedir. Ürettiği her bir ürün için özel tasarımlar kullanmaktadır. Ayrıca hediyelik eşya ürünlerini çeşitli malzemeler kullanarak üretmektedir. Çini, seramik, ahşap, cam, polyester, metal gibi çeşitli malzemelerden ürünler üretmektedir. Kişiye özel tasarımlı üretimle ile beklentilere cevap vermektedir. Myros ürünlerini toptan ve perakende satış ile satmaktadır. Online sitesini ziyaret ederek alışveriş yapabilir ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca kişiye özel tasarımlar için toptan hediyelik siparişi verebilir, dükkanlarınızda ziyaretçilerinize sergileyebilirsiniz.

Terlik Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Terlik temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temaları aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.