myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Değirmen Temalı Hediyelik

için 24 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
365,00 TL
(0)
40,50 TL
(0)
40,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
31,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
için 24 ürün görüntüleniyor.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tercih ettikleri hediyelerde farklı ve ilgi çekici motifler isteyenler için uygun olan değirmen temalı hediyelikler, birçok özel günde verilebilecek hediyelerin başında gelmektedir. Değirmen; yeri geldiğinde doğallığı, yeri geldiğinde de eski zamanları anımsattığı için birçok insan tarafından yaşam alanlarında kullanılan hediyeliklerin başında gelmektedir. Magnet, biblo ya da anahtarlık gibi pek çok farklı çeşidi ile kullanım alanları da geniş bir alana yayılmaktadır.

Toptan olarak tercih edilebilecek olan değirmen temalı hediyelik eşyaları dilerseniz birden fazla kişiye hediye etmek için dilerseniz de ticaret yapmak için kullanabilirsiniz. Doğum Günleri, Anneler Günü, Babalar Günü, Yılbaşları gibi özel günlerde sevdikleriniz için şirin ve anlamlı bir hediye almak istiyorsanız değirmen temasına yönelebilirsiniz.

Hediyenin ucuz ya da pahalı olmasından daha çok, ince detaylara verilen önem hediyeyi alacağınız kişi için önemli bir faktördür. Farklı renk ve şekillerdeki değirmen temalarına sahip olan hediyelikler, ister günlük yaşamda doğrudan kullanılabilecek ister hatıra olarak saklanabilecek ister de dekorasyon amaçlı kullanılabilecek çeşitleri ile geniş bir ürün ağrını beraberinde getirir. Bu geniş ürün ağında alacağı hediyeyi seçmek isteyen birinin aklında şöyle bir soru oluşuyor: “Değirmen Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?” Bu soruya cevaben şu noktalara dikkat edilebilir:

 • Değirmen temalı hediyelikler; magnet, duvar süsü veya anahtarlık gibi farklı amaçlara hizmet eden ürünlere sahiptir. Öncelikle hediyenizin kullanım amacını belirlemeniz gerekmektedir.
 • Ürün bazında, renk, ürün yapılırken kullanılan malzeme ve boyut farklılıkları olabilir. Alınacak olan hediye detaylı bir şekilde incelenmeli ve ona göre bir tercih yapılmalıdır.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Değirmen Temalı Hediyelikler birçok farklı kategoride hediyeliği içinde barındırmaktadır. Birbirinden farklı tasarıma, renge ve kullanım alanına sahip olmaları nedeni ile geniş bir ürün ağından seçiminizi yapmanıza neden olur. Alacağı hediyeye özel bir anlam yüklemek isteyenler için duvar süsleri, anahtarlık askısı gibi hediyelikler tercih edilebilir. Bazı ürünler coğrafi bir bölgeye özel olarak üretilebilir. Hediyeliğin ana teması değirmen tasarımı iken, o yöreye ait olan izler de, hediyeyi daha ilgi çekici hale getirmektedir.

Bu kategoride yer alan magnetler plastik malzemeden elde edilmektedir. Enjeksiyon döküm ile elde edildiği için kozmetik olarak herhangi bir dezenformasyon görülmemektedir. Ülkemizin farklı coğrafyalarına özgü olarak değişik tasarımlara sahiptirler. Duvar süsleri, üst kısımlarında duvara asılabilmesine yardımcı olan bir ipe sahiptir. En ve boy oranları üründen ürüne göre farklılık gösterebilir. Değirmen Temalı Duvar Süsleri, nazar boncuğu gibi farklı motiflerle tasarlanmış olabilir. Bu motifler hediyeliklere farklı bir hava katmıştır. Küllük, duvar süsü veya magnet olması fark etmeksizin her ürünün yapım aşaması ciddi bir özen ve titizlikle gerçekleştirilmiştir.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Değirmen Temalı Hediyelik Eşya Fiyat Aralığı ürünün türüne ve yapımında kullanılan materyale göre farklılıklar gösterebilir. Ortalama olarak ele alındığında fiyat aralığı 10 TL ile 27 TL arasında değişkenlik gösterse de, seramik malzemeden yapılmış ürünler 200 TL bandından daha yüksek fiyatlara satılabilir. Bu noktada ürün fiyatı, o ürünün materyali ve yapımında harcanan emeğe göre değişkenlik gösterebilir.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Değirmen temalı hediyelerde fiyat değişkenliği farklı nedenlere bağlı olarak belirlenir. Ürünün ne tür bir ürün olduğu, kullanılan materyalin ne olduğu bu nedenlerin başında gelmektedir. Daha kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olan bir hediyeliğin fiyatı, diğer hediyeliklerin fiyatlarına göre daha yüksektir. Kategori içerisinde yer alan magnet, duvar süsü, küllük gibi ürünlerde de fiyat farklılıkları mevcuttur.  Örneğin; Magnetler, daha mini boyutlarda olduğu için ve daha az emek harcanarak elde edildiği için daha düşük fiyata sahiptir.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Değirmen temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Değirmen temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Değirmen Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Değirmen temalı hediyelik çeşitleri şunlardır:

Değirmen Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Değirmen temalı hediyelikler yaşam alanlarınıza yepyeni bir hava katar. Farklı dekorasyonlara uyumlu olmaları kadar kullanışlı olmaları da, farklı işlevler için kullanılmalarına olanak tanır. Duvar süsleri her renk duvara uyumludur. Değirmen motiflerine ek olarak yerleştirilen motifler ürüne uygun bir şekilde yerleştirileceği için sadece duvarlarda değil kapılarda da kullanılabilir. Magnetler için en iyi kullanım alanı buzdolabı gibi elektronik cihazların üstüdür. Farklı coğrafi bölgelere ait olan bu magnetler, buzdolabınızın üzerinde hoş bir görünüme yardımcı olur.  

Değirmen Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Değirmen temalı hediyelikler aşağıdaki kişilere hediyelik olarak alınabilir:

 •        Anneye,
 •        Babaya,
 •        Sevgiliye,
 •        Abiye,
 •          Ablaya,
 •          Kardeşe,
 •          Çocuğa
 •          İş Arkadaşlarına,
 •          Akrabalara.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Değirmen temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Değirmen temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 75 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Değirmen temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Değirmen temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Değirmen Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Değirmen temalı hediyelikler farklı çeşitlere sahip olduğu için her ürün kendi amacına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Baskı ve montajlarda özel makine ve dijital baskı teknikleri kullanılmaktadır. Üretim aşamasında el emeği ve yoğun işçilik ön plana çıkarılmaktadır. İnsan sağlığına zararlı olan kimyasallar kullanılmamaktadır.

Değirmen Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Değirmen temalı ürünlere benzeyen diğer hediyelik temaları şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.