myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Gemi Temalı Hediyelik

için 21 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Magnet
35,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Belek Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Büyük
663,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kemer Temalı Yelkenli Ahşap Masaüstü Dekor Küçük
550,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Gemi Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
159,60 TL
⬇️ %9
145,00 TL
(0)
159,60 TL
⬇️ %9
145,00 TL
(0)
159,60 TL
⬇️ %9
145,00 TL
(0)
147,60 TL
⬇️ %9
135,00 TL
(0)
1.035,60 TL
⬇️ %9
940,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Gemi Temalı Taşli Ve Sedefli̇ Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
92,40 TL
⬇️ %8
85,00 TL
(0)
550,00 TL
(0)
152,40 TL
⬇️ %9
138,00 TL
(0)
için 21 ürün görüntüleniyor.

Gemi Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gemi temalı hediyelik eşya modelleri geniş bir kategoriden oluşuyor. Hediyelik eşyalar, kişilere, doğum günü, babalar günü, anneler günü, sevgililer günü vb. gibi günlerde, hediye edilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Gemi temalı hediyelik eşyalarda, gemi ve gemi ile bağlantılı tasarımlara yer veriliyor. Farklı materyaller kullanılarak üretilen gemi temalı hediyelik eşyalar, kullanıcıların beğenisini topluyor. 

Gemi temalı hediyelik eşya alırken, dekorasyon yönü ile veya kullanım amacı ile öne çıkan ürünler arasından tercih yapılabiliyor. Dekoratif olarak kullanılacak gemi temalı hediyeliklerin, mevcut dekorasyona uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekiyor. 

Gemi temalı toptan hediyelik eşya modelleri çoklu satın alımlar için uygunluk gösteriyor. Tek tek de satın alınabilen gemi temalı hediyeliklerin dünya üzerinde yüzlerce farklı modeli bulunuyor. Toptan satın alımlar, indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanılmasını mümkün kılıyor. Gemi temalı promosyon eşyalar da ekonomik fiyatlardan yararlanmak için ideal bir alternatif oluşturuyor. Gemi temalı hediyelik eşyaları alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Gemi temalı hediyelik eşyanın kullanım amacına dikkat etmek gerekiyor.
 • Gemi temalı hediyelik eşyanın kaç kişiye alınacağına dikkat etmek gerekiyor. 
 • Gemi temalı hediyelik eşyanın alınacağı kişinin, zevk ve beğenilerini göz önünde bulundurmak gerekiyor. 
 • Gemi temalı hediyelik eşyanın hangi ortam için alınacağına karar vermek gerekiyor. 

Gemi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Gemi temalı hediyelik eşya modelleri, farklı özellikler barındırıyor. Ürün özellikleri arasındaki bu farklılık, hem tasarım hem de kullanım şekli kaynaklı olabiliyor. Gemi temalı magnet modellerinin üretiminde ahşap veya polyester gibi çeşitli malzemeler kullanılıyor. 

Gemi şekillerinin yer aldığı bu tasarımlar, şehir isimleri veya nazar boncuğu gibi tamamlayıcı figür ve yazılar ile birleştiriliyor. Gemi temalı ürünlerde, deniz ve gemicilik ile alakalı görsel ve şekillere de yer veriliyor. O sebeple ürünler üzerinde, deniz yıldızı, yıldız, çapa gibi figürler görülebiliyor. 

Gemi temalı bibloda malzeme olarak cam kullanılıyor. El işçiliği ürünü olan gemi temalı kristal biblo, saydam rengi sebebiyle, farklı dekorasyon ürünleri ile kolaylıkla bir bütün sağlayabiliyor. 

110 mm en, 500 mm boy, 20 mm yükseklik, 146 gr ağırlık ölçülerine sahip olan gemi temalı rüzgar çanında mavi renklere ağırlık veriliyor. 3 adet sarkacı bulunan gemi temalı rüzgar çanının üretiminde, deniz kabuğu ve polyester gibi malzemelere yer veriliyor. 

Gemi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları, farklı boyut ve ağırlık seçenekleri sebebiyle 9,90 lira ve 405 lira değişkenlik gösteriyor. Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları için ortalama olarak, 50 lira denilebiliyor. Gemi temalı magnet modellerinin fiyatları, 9,90 lira ile 15 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Gemi temalı ahşap anahtarlık modelinin fiyatının 9,90 lira olduğu görülüyor. Deniz kabuklu mavi renk gemi şekilli üç sarkaç detaylı rüzgar çanı fiyatı, 73,65 lira. Kristal gemi biblo fiyatı ise 405 lira.

Gemi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gemi temalı hediyelik eşya ürünleri, detaylı incelemeler sonucu fiyatlandırılıyor. Fiyatlandırma sürecinde çeşitli dinamikler değerlendiriliyor. Bu da ürünlerin ideal şekilde fiyatlandırılmasını mümkün kılıyor. Gemi temalı hediyelik eşyalar fiyatlandırılırken, ürünlerin üretildikleri materyaller önem kazanıyor. Üretiminde cam kullanılan gemi temalı hediyelik eşya modelleri, el işçiliği sonucu kullanıcılar ile buluşturuluyor. El işçiliği ürünlerinin üretiminde daha fazla insan gücü ve zamana ihtiyaç duyuluyor. Bu gibi durumlar fiyata doğrudan etki ediyor.   

Gemi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Gemi Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Gemi temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır;

Gemi Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Gemi temalı dekorasyon ürünleri geniş kitlelerin beğenisini topluyor. Bu dekorasyon ürünleri arasında rüzgar çanı ve biblo yer alıyor. Kristal gemi biblo, evin farklı odalarında veya işyerinde kullanılabiliyor. Dekorasyon ürünleri ortama farklı bir hava katabileceği gibi, mevcut dekorasyonu tamamlayıcı rol de oynayabiliyor. 

Biblo modelleri, sehpa, vitrin, raf veya cam dolaplar içerisinde sergilenebiliyor. Gemi temalı magnetler, buzdolabı veya metal panolar üzerinde değerlendirilebiliyor. Dekoratif yönleri ile dikkat çeken magnetler aynı zamanda işlevsel bir kullanım da sunuyor.  

Gemi temalı rüzgar çanı, balkonlarda, oda içerisinde, koridorda veya teraslarda kullanılabiliyor. Rüzgar çanının tasarımında kullanılan deniz kabuğu ve boncuklar, esintilerde sallanarak sakinleştirici bir ses ortaya çıkarıyor. Gemi temalı anahtarlık, anahtarların çanta içerisinde daha rahat bulunmasına yardımcı oluyor. 

Gemi Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Gemi temalı hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Gemi ve yelkenli koleksiyonu yapan kişilere,
 • Vitrin süslemesinde kristal eşyalara yer veren kişilere,
 • Geniş balkonu veya terası olan kişilere,
 • Dekorasyonda mavi renklere ağırlık veren kişilere,
 • Deniz ve denizciliğe ilgi duyan kişilere,
 • Doğum günü olan kişilere, 
 • Sevgiliye ve eşe,
 • Arkadaşlara,
 • Aile üyelerine.

Gemi Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 135 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Gemi Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Gemi Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Gemi temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Gemi Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Gemi temalı hediyelik eşyalar üretilirken, kaliteli malzeme kullanımına dikkat ediliyor. Ürünlerin üretim şekilleri, malzemelerine uygunluk gösterecek şekilde seçiliyor. Farklı boyut seçenekleri ile kişilere seçenek sunuluyor. Gemi temalı hediyelik eşyaların üretim süreçleri özenle takip ediliyor. El işçiliği sonucu üretilen ürünlerin, aynı görünüm ve kalitede olması sağlanıyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak, ürünlerin kullanım süreleri uzatılıyor. 

Gemi Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Gemi temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.