• Tümünü Temizle

Yelkenli Temalı Hediyelik

için 2 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Yelkenli Temalı Myros Ahşap Magnet
19,90 TL
(0)
91,90 TL
(0)
için 2 ürün görüntüleniyor.

Yelkenli Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yelken temalı hediyelik eşyalara, dünyanın her yerinde rastlamak mümkün. Deniz ve denizcilik ile bağdaştırılan yelkenli, pek çok ürüne ilham oluyor. Hediyelik eşyalar, kişilere hediye edilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Hediyeleşme kültürü, dünyada önemli bir yere sahip. Birini tebrik etmek, takdirini göstermek veya karşıdaki kişiyi mutlu etmek için, hediyelik eşyalara başvuruluyor.

Hediyelik eşya alırken, kişilerin yaşına, beğenisine ve ilgi alanlarına dikkat etmek gerekiyor. Yelkenli biblo hediyelik eşya ürünü seçilirken, kişinin evine uyum sağlayığ sağlamayacağının değrlendirilmesi fayda sağlıyor. Pek çok özel günün vazgeçilmezi olan hediyelik eşyaları satın almak için, her zaman özel bir günün beklenmesine de gerek duyulmuyor.

Yelkenli temalı hediyelik eşyalar arasında, ev dekorasyon ürünleri bulunduğu gibi, aksesuarlar da bulunuyor. Sağlanan bu çeşitlilik, kişilere yelken temalı hediye alınmasını kolaylaştırıyor. Dünyada binlerce yelkenli hediyelik eşya çeşidi bulunuyor. Bu da bu alanda koleksiyon yapan kişilere, farklı yelkenli hediyelik eşya alternatifleri sunulmasını kolaylaştırıyor. 

Yelkenli temalı hediyelik eşyalar, bir süreliğine, şehir dışına veya yurt dışına gidecek kişilere, anı olarak alınabiliyor. Yelkenlinin denizleri aşması, yelken temalı hediyelerin, umut ve romantik duyguları temsil etmesini sağlıyor. Özgür ruhlu kişilere, yelkenli temalı hediyelik eşya alarak, onların sizin gözünüzde ne anlam ifade ettiğini hissettirebilirsiniz.

Yelkenli temalı hediyelik eşyaları satın alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Hediye alınacak kişinin ilgi alanları değerlendirilmeli,
 • Hediye alınacak kişinin yaşı göz önünde bulundurulmalı,
 • Hediyenin alım amacına karar verilmeli,
 • Hediyenin hangi alanda kullanılabileceği üzerine düşünülmeli, 
 • Hediyelik eşyanın özellikleri incelenerek, beklentileri ne denli karşılayacağı incelenmeli,
 • Hediyelik eşyanın sağlayacağı avantajlar değerlendirilerek, alınacak ürüne karar verilmeli. 

Yelkenli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Yelkenli temalı hediyelik eşyalar, geniş bir ürün yelpazesinde kullanıcılara sunuluyor. Bu ürünlerin hem tasarımında hem de özelliklerinde farklılıklar görülmesine neden oluyor. Yelkenli temalı hediyelik eşyaların doğru değerlendirilebilmesi için, belli kategoriler altında incelenmesi yarar sağlıyor. Örneğin, baskılı yelken şekilli magnetler. Yelken şekilli magnetlerin üzerinde farklı şehirlerin görselleri ve adları bulunuyor. Yelken şekilli magnet, buzdolabının daha renkli ve hoş görünmesini sağlarken aynı zamanda, buzdolabı üzerine notların sabitlenmesini sağlıyor. Hem görsel hem de kullanım açısından fayda sağlayan baskılı yelken şekilli magnetler, geniş kitleler tarafından tercih ediliyor. 

Yelkenli gemi biblo, farklı tasarımlar ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Yelkenli gemi biblo hediyelik eşyalar, özelleştirilebilir oluşu ile öne çıkıyor. Yelkenli gemi biblo üzerindeki tema isteğe bağlı değiştirilebiliyor. 

Yelkenli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Yelkenli temalı hediyelik eşya ürünleri arasında magnet, biblo, açacak, kolye gibi pek çok farklı seçenek bulunuyor. Ürünlerin farklı amaçlar için üretiliyor olması, ürünler arası fiyat farklılıklarının görülmesine neden oluyor. 

Özelleştirilebilir yelken gemi biblo fiyatı, 53,10 lira ile 63 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Yelken gemi biblo fiyatları için ortalama, 58 lira demek yanlış olmaz. Yelkenli masaüstü dekorları ise 45 ila 60 lira arasında değişen  bir fiyat sergiliyor. 

Daha büyük alanların dekoratif ürünlerle doldurulmasını hedefleyen kişiler 12 cm, bronz yelkenli heykel tercih edebiliyor. Bronz yelkenli heykel ise 1.228,50 lira fiyat değeri ile kullanıcılarla buluşturuluyor. 

Yelkenli Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Yelkenli temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı, belirli değerlendirmeler sonucu belirleniyor. Yelkenli temalı hediyelik eşyanın, nasıl üretildiği, üretiminde hangi malzemelerin kullanıldığı gibi etkenler, ürünlerin fiyatını doğrudan etkiliyor. Çeşitli dinamikler sebebiyle farklılık gösteren yelkenli temalı hediyelik eşyalar, geniş bir fiyat aralığına sahip. Ürünlerin daha ufak boyutlarda olması, fiyatı doğrudan etkilemiyor. Çünkü, bahsi geçen yelkenli temalı hediyelik eşya, küçük boyutlara sahip olsa da, uğraştırıcı bir üretim sürecinden geçmiş olabilir. Yani, bir uzmanın ellerinden, emek harcanan saatler sonucunda kullanıcılara sunulan ürünlerde yüksek fiyatlar görülebilir. Fiyatlar, ürün kalitesine ve ürünün üretiminde tercih edilen materyalin kalitesine bağlı olarak da farklılık gösteriyor. Bu konuya şu şekilde bir örnek verilebilir: Yelkenli temalı ahşap magnet 9 lira iken yelkenli temalı seramik magnet 12 ila ile 21 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Bu örnekten yola çıkarak, üretimde kullanılan malzemenin ve tasarımın fiyatlara doğrudan etki ettiği daha net bir şekilde fark edilebiliyor.

Yelkenli Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Yelkenli temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yelkenli temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Yelkenli Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir? 

Yelkenli temalı hediyelik çeşitleri arasından yelken sevenlere hediye seçmek oldukça kolay oluyor. Farklı alanlarda kullanılabilen ve tasarımları ile farklılaşan hediyelik eşyalar, hediye alımını daha da pratik hale getiriyor. Yelkenli temalı hediyelik çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Yelkenli Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Yelkenli temalı hediyelik eşya kullanımı oldukça farklılık gösteriyor. Çünkü yelkenli temalı hediyelik eşya ürünleri arasında, ev dekorasyon ürünleri ve aksesuar ürünleri gibi daha pek çok kategoride ürün bulunuyor. 

Yelkenli temalı ev dekorasyon ürünleri arasında, yelken şekilli dekorlar, yelken gemi biblolar ve yelkenli heykeller bulunuyor. Yelken şekilli dekorlar, ev içerisinde istenilen bir alanda sergilenebiliyor. Yelkenli heykel ve biblolar hem evlerde hem de iş yerlerinde dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Vitrin içerisinde sergilenebilen bronz yelkenli heykel, bir sehpa veya duvar rafı üzerinde de değerlendirilebiliyor. 

Yelken temalı magnetler, buzdolabını bulunduğu ortam ile daha bütünleştirici bir havaya sokuyor. Buzdolabının süslenmesini sağlayan yelken temalı magnetler, aynı zamanda buzdolabi üzerine hafif eşyaların sabitlenmesine olanak tanıyor. Buzdolanı gün içerisinde sıklıkla kullanılan eşyalar arasında olduğu için, hatırlatıcı olacak notlar magnet yardımıyla buzdolabına yapıştırılabiliyor. 

Yelken temalı açacak magnet ise, fonksiyonel bir kullanım deneyimi sunuyor. Kullanılmadığı zamanlarda buzdolabı üzerinde muhafaza edilebilen, açacak magnet, en çok tercih edilen buzdolabı süsleri arasında bulunuyor. Yelkenli Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir? 

Yelkenli temalı hediyelik eşyalar hediye olarak şu kişilere alınabilir;

 • Ebeveynlere,
 • Arkadaşlara,
 • Denizcilere,
 • Deniz ve denizciliğe ilgi duyanlara,
 • Sevgiliye veya eşe,
 • Yeni taşınan kişilere ev hediyesi olarak,
 • Şehir dışına çıkan kişilere, hatırlatıcı hediye olarak.Yelkenli Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Yelkenli temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Yelkenli temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 13,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Yelkenli Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Yelkenli temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Yelkenli Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Yelkenli temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Yelkenli Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Yelkenli temalı hediyelik eşyalar, farklı yöntemlerden yararlanılarak üretiliyor. Baskılı ürünleri kullanıcı beğenisine sunabilmek adına, dijital baskı cihazlarından yardım alınıyor. Fakat biblo, maket veya heykel gibi ürünler için, uzman kişilerin yeteneğine ve tecrübesine güveniliyor. Bir biblo farklı varyasyonları ile birlikte tasarlanıyor. Fakat el işçiliği ürünü olan hediyelik eşyaların, bir örnek olabilmesi için, tüm aşamalar titizlikle yürütülüyor. 

Yelkenli Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Yelken temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.