myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Balık Temalı Hediyelik

için 26 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 15
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
+ 32
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik İkinci Boy Duvar Süsü
183,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Balık Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
85,00 TL
(0)
80,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Balık Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Balık Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
34,50 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Balık Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
22,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
17,50 TL
(0)
50,00 TL
(0)
50,00 TL
(0)
için 26 ürün görüntüleniyor.

Balık Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Balık, denizde yaşayan canlıların genel adıdır. Özellikleri, su altında yaşam sürmesi, renklerindeki farklılıklar gibi bir çok özelliği ile ilgi çeken canlılardır. Balıklar figür olarak bir çok yerde kullanılmaktadır. Balık figürü, hediyeliklerde, balık figürlü biblolar, heykeller, baby shower ürünleri, deniz eşyaları gibi çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. 

Dünya üzerinde balık temalı figürler çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Sayısız balık çeşidi ve bu tema kullanılarak yapılan hediyelik çeşitleri vardır. Daha yaygın olarak çocuk hediyeliklerinde kullanılan balık temalısı sıklıkla tercih edilen türlerdendir. Balık temalı hediyelikler ürün yelpazesi açısında çok çeşitli olduğundan karar vermekte zorlanabilirsiniz.

Balık figürlü hediyeler, çokça tercih edilen çeşitler arasındadır. Balıklar; saflığı, masumluğu, sakinliği ile bilinen canlılardır. Bu nedenle balık figürlü hediyelikler alınırken bu özellikleri göz önünde bulundurularak tercih edilmelidir. Hediye alırken anlamlı hediyeler seçmek sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerine yol açacaktır. Balık figürlü hediyeliklerde anlamları itibariyle tercih edebilecekleriniz arasındadır. 

Balık temalı hediyelik eşyalar özellikle deniz kenarı olan şehir gezilerinizde sıklıkla tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Tatil dönüşlerinizde hediye alırken alternatif olarak değerlendirebileceğiniz deniz temalı hediye çeşitleri arasında balık figürlerini alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. 

Balıklar yapıları ve özellikleri itibariyle çocuklarında çokça ilgisini çeken bir figürdür. Doğum günü kutlamalarında, baby shower partilerinde, diş çıkarma ve sünnet etkinliklerinde balık figürü çokça kullanılan çeşitler arasındadır. Çocuklarınıza balık temalı hediyelikler alabilir ve onların bu sevimli deniz canlısı ile tanışmasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle çocuklarınızın balıklar hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz. 

Balık temalı hediyelik eşyaları, gezip gördüğünüz yerlerin bir hatırası olması için satın alabilirsiniz. Balık temalı hediyelikler; magnetler, biblolar, duvar süsleri, rüzgar çanı, anahtarlıklar, çocuk ürünleri gibi çok çeşitlidir. Bunları sevdiklerinize güvenle alabilir gönül rahatlığı ile hediye olarak götürebilirsiniz. Eğer mağazanızda ve dükkanınızda sergilemek istiyorsanız toptan satış seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 

Balık temalı hediyelik ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler şöyledir:

 • Öncelikle balık temalı hediyelik eşyayı kime alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Çocuklar için mi büyükler için mi alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Çocuklar için alacaksanız yaş grubuna ve yapıldığı malzeme özelliklerine göre karar vermelisiniz.
 • Hediyeyi alacağınız kişinin deniz canlılarını sevip sevmediğini bilmeniz gerekir.
 • Balık temalı hediyelik eşyanın hangi ortamda kullanılıcağına olmasına karar vermelisiniz.
 • Hangi balık figürlü hediyelik çeşidini alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Balık temalı hediyelik eşyayı alırken fiyatına karar vermelisiniz.

 

Balık Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Balık temalı hediyelik ürünler, ürün çeşidine göre özellikleri farklılık göstermektedir. Evinizde dekoratif olarak kullanabileceğiniz gibi işyerlerinizde veya aracınızda kullanabileceğiniz çeşitliktedir. Balık temalı magnetleri buzdolaplarının veya çalışma masanızın  üzerinde kullanabilirsiniz. Magnet koleksiyonu yapan sevdiklerinize hediye olarak alabilirsiniz. 

 

Balık temalı hediyelikleri duvar süsü, biblo, rüzgar çanı gibi ürünleri dekoratif amaçlı olarak farklı mekanlarda kullanabilirsiniz. Balık temalı rüzgar çanını balkonlarınıza asabilir ve balkonlarınızı dekore ederken kullanabilirsiniz. Balık temalı hediyelikler; tasarım kalitesi, ürün malzeme kalitesi ve özel dijital baskı kalitesi ile çeşitlilik göstermekte; seramik, çini, deniz kabuklu gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Bu ürünleri istediğiniz şekilde kullanabilir ve güvenle alabilirsiniz. 

Balık Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Balık temalı hediyelik eşyalar çeşitleri itibariyle farklı fiyatlara sahiptir. Balık temalı hediyelik ürünler 105 tl ile 315 tl aralığında değişmektedir.

Balık Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Balık temalı hediyelik çeşitleri öncelikle üründe kullanılan malzeme çeşidine göre fiyat belirlenmektedir. Çini, seramik, deniz kabuğu gibi çeşitli malzemeler kullanıldığı için bu durum fiyatlandırmayı etkilemektedir. Ayrıca ürün tasarımı ve dizaynı fiyat belirlemede etkili bir unsurdur. Her ürün için ayrı tasarım yapılması nedeniyle bu durumda fiyat üzerinde etkili olmaktadır.

 

Balık Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Balık temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Balık temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

 

Balık Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Balık temalı hediyelik çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Balık Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Balık temalı hediyelik ürünler; evlerinizi dekore ederken kullanabilirsiniz. Duvarlarınıza asabileceğiniz gibi masa üzerinde veya evinizin istediğiniz bir köşesinde sergileyebileceğiniz kullanıma sahiptir. Ayrıca balık temalı hediyelik rüzgar çanını balkonlarınızda kullanabilir mutfak veya çocuk odası kapılarına asabilirsiniz. 

Balık Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Balık temalı hediyelik ürünlerini aşağıdaki kişilere hediye olarak alabilirsiniz:

 • Sevgilinize, eşinize,
 • Aile bireylerinize,
 • Çocuklarınıza veya çocuğu olan arkadaşlarınıza,
 • Deniz canlılarını özellikle seven dostlarınıza, 
 • Çalışma arkadaşlarınıza,
 • Gezi grubunuzdaki arkadaşlarınıza hediye olarak alabilirsiniz. 

 

Balık Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Balık temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Balık temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 110 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

 

Balık Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Balık temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

 

Balık Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Balık temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

 

Balık Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, balık temalı hediyelik ürünleri, özel tasarım ve dizayn ederek üretmektedir. Ayrıca her bir ürün için kullanılan malzemeyi kaliteli bir şekilde seçmekte ve ona göre üretim yapmaktadır. Her bir ürün için kullanılan tasarım ve ürün malzemesi çeşitlilik göstermektedir. Kişiye özel ürünler tasarlayarak üretilen hediyelik çeşitleri de vardır. Özenle ve titizlikle üretilen bu ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Balık Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Balık temalı hediyelik ürünlere benzer diğer hediyelik temalar aşağıdaki gibidir:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.