myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Deniz Atı Temalı Hediyelik

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
365,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Deniz Atı Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Deniz Atı Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Deniz Atı Temalı Myros Ahşap Magnet
17,50 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Deniz Atı Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

Denizatı Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Denizatı kendine hayran bırakan bir güzelliğe sahiptir. Denizatı sembolik olarak birçok çeşidi vardır. Antik dönemlerde denizatının mistik bir önem taşıdığı gerçeği göz ardı edilemez. Eski Yunanlılar, denizatının, deniz tanrısı Neptün ve Poseidon tarafından  yaratıldığına inanıyorlardı ve onların sembolleri idi bu nedenle güç sembolü olarak yüzyıllardan beri kabul edildi. Bir başka inanışta denizcilerden günümüze kadar taşındı denizatının ölmüş denizcilerin ruhlarına rehberlik yaptığına onların hedeflerine ulaşmasına ve huzura kavuşmasına sağladığına inanılıyordu. Denizatı Çin kültüründe ise şekil itibari ile ejderhaya benzetilmesi nedeniyle deniz ejderhası olarak tanımlanır ve iyi şans getirdiğine inanılır. Denizatı temalı hediyelik eşyaları şans,bolluk,bereket ve huzur getirmesi için yanınızda taşıyabilir veya dekorasyon amaçlı evinizde kullanabilirsiniz.  Denizatı kararlılığında bir sembolüdür çünkü yapısı gereği sert dalgalara dik duruşuyla meydan okumaktadır. Dostlarınıza alacağınız denizatı sembollü hediyelik eşya onlara şans getirecektir. Dekorasyonda kullandığınız denizatı sembolü evinize ofisinize denizin ferahlığını canlılığını getirecek farklı bir aura katacaktır. Denizatı sembolü aynı zamanda kadın erkek eşitliğini simgeleyen bir ikon haline gelmiştir. Dünyada erkeği doğuran tek canlı olan denizatı sevgi ve paylaşmanın sembollerinden biri haline gelmiştir. Eğer bir işletme sahibi iseniz denizatı sembolüne yer vermek bolluk ve bereketi işletmenize çekecek gelen misafirlerinize güzel bir göz banyosu sunacaktır.

Kendinize ve sevdiklerinize şans getirmek için denizatı temalı hediyelik eşya satın alırken dikkat etmeniz gerekenler aşağıda listelenmiştir;

 • Ne amaçla alınacağına karar verilmesi gerekmektedir.
 • Alacağınız kişinin ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapılmalıdır.
 • İşletme için seçim yapacaksanız dekorasyona dikkat etmeli ve uygun tasarımlar üzerinden değerlendirme yapmalısınız. 
 • Alacağınız ortamın renklerine uygun seçimler yapmalısınız.
 • Bütünlük sağlamak için boyutlarını set ise adedini göz önünde bulundurmalısınız.
 • Günlük hayatta mı yoksa dekor amaçlı kullanım için mi alındığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Hediyelik eşya dükkanınız veyahut deniz temalı restaurant vb işletmeniz için denizatı temalı ürünler seçecek iseniz toptan alım seçeneklerini değerlendirmek sizler için doğru tercih olacaktır.

Denizatı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Denizatı sembolü kişiye sağlık,bolluk,bereket ve şans getirmesi için yıllardır hediye sektöründe başlıca tercih edilen ürünlerdendir. Denizatı doğası gereği aynı zamanda eşitliği de simgelediğinden erkek kadın ilişkilerinde fedakarlık paylaşım sembolü hediye olarak tercih edilebilir. Denizin renklerini ve tazeliğini tasarımında taşır. Tasarımda kullanılan renklendirme ve baskılar oldukça işçilik isteyen bir süreçten geçmektedir. Üretimde kullanılan malzemeler özenle seçilip tasarımlar ince eleyip sık dokuyarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Denizatı Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Denizatı temalı hediyelik eşyalar 9.90 tl den başlayıp 270 tl ye kadar çıkabilmektedir.Sevdiklerinize ve kendinize şans getirmesi için alacağınız denizatı temalı hediyelik eşyanın fiyatı ortalama olarak 50 ile 100 tl arasında değişiklik gösterecektir.

Denizatı Temalı Hediyelik Eşya Fiyatlarları Nasıl Belirlenir?

Denizatı temalı hediyelik eşyaların fiyatları tasarımlarda kullanılacak boya,baskı,seramik,epoksi ve el işçiliği unsurları göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Örneğin denizatı figürlü ahşap bir magnetin üretim aşaması maliyeti ile seramik duvar süsünün üretim aşamaları birbirlerinden çok farklıdır.Kullanılan ürünlerde boyanın kalitesi,camın sağlamlığı, ahşabın hammaddesi dahi fiyatta değişikliklere yol açmaktadır. Bir diğer unsur da tekli alım ve toptan alım seçenekleri dir toplu alım yapacağınız ürünler maliyet olarak sizlere daha uygun fiyata gelmiş olacaktır.

Denizatı Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Denizatı temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Denizatı temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Denizatı Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir? 

Denizatı temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmiştir;

Denizatı Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır? 

Denizatı temalı hediyelik eşyaların kullanım alanları oldukça geniştir. İşyeriniz eviniz için dekor amaçlı kullanabilirsiniz bir bardak veya açacak günlük hayatınızda yer bulacaktır. Şans getirmesi için anahtarlık olarak tercih ettiğinizde anahtarlarınız bir arada duracaktır. Duvar süsü olarak tercih ederseniz bulunduğunuz ortama farklı bir hava katacaktır.

Denizatı Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Denizatı temalı hediyelik eşyaları şans getirmesi için  alabileceğiniz kişiler ve durumlar aşağıda listelenmiştir.

 • Annenize
 • Babanıza
 • Kendinize
 • Kardeşinize
 • Sevgilinize
 • Eşinize
 • Çocuklarınıza 
 • Torunlarınıza 
 • Yeni ev almış kişilere
 • Yeni işyeri açmış dostlarınıza
 • Yeni evli çiftlere
 • Yeni işe başlayan tanıdıklarınıza

Denizatı Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Denizatı temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Denizatı temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 90 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Denizatı Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Denizatı temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Denizatı Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Denizatı temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Denizatı Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros tasarım dünyasının çeşitliliğine imza atmış bir firmadır. Her figüre konsepte uygun tasarımlarını en özenli materyalleri kullanarak sizlerin beğenisine sunmaktadır. Bir duvar süsü şekillendirme,fırınlama,boyama,baskı ve kalite kontrol gibi uzun bir serüvenin ardından sizlere ulaşmaktadır.

Denizatı Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temalı Ürünler Nelerdir?

Denizatı temalı hediyelik ürünlere benzer diğer hediyelik temalı ürünler aşağıda listelenmiştir;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.