• Tümünü Temizle

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik

için 28 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
169,00 TL
(0)
76,90 TL
(0)
90,90 TL
(0)
76,90 TL
(0)
88,90 TL
(0)
129,00 TL
(0)
199,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
139,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
39,90 TL
(0)
39,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Polyester 3D Üçlü Martı Duvar Süsü
299,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Deniz Canlıları Temalı Şeffaf Polyester Anahtarlık
45,90 TL
(0)
+ 29
Myros - Deniz Canlıları Temalı Taşlı ve Sedefli Polyester Magnet
39,90 TL
(0)
için 28 ürün görüntüleniyor.

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ülkemizin üç tarafı denizlerle çevrili olmasından dolayı deniz temalı hediyelik ürünler yoğun şekilde görülmekte buna bağlı olarak da çeşitlilik gösteren deniz canlıları ile birlikte deniz canlıları temalı hediyelik eşyalarda bulunmaktadır. Özelliklede Akdeniz, Ege, Karadeniz ve Marmara bölgelerinde bulunan denizlerin asitlik, tuzluluk, derinlik oranlarına göre canlı çeşitleri ve sayıları değişmektedir. Aynı zamanda Dünya üzerinde farklı bölgelerde, farklı türlerde bulunan deniz canlılarının varlığıda hediyelik eşya konusunda çeşitlilik sağlanmasına yol açmıştır. Bundan dolayı hem ülkemizde hem de dünya üzerinde  çok sayıda deniz canlıları temalı hediyelik eşya bulunmaktadır. Deniz temalı hediye veya deniz canlıları temalı hediye almak isterseniz, alacağınız kişi/kişiler denize, deniz canlılarına meraklı olması işinizi kolaylaştıracaktır. özelliklede balık eğitmeni bir dostunuz varsa ona alacağınız fok balık temalı biblo ile özel anlar yaşatabilir, Aile fertlerinin kişiliklerine uygun ayrı ayrı özel hediyeler veya toptan tek bir hediye alabilirsiniz. Böylece çevrenizdeki insanları değerli hissettirerek onlara unutulmaz hediyeler verebilirsiniz.Deniz canlıları temalı hediyelik eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır; 

 • Hediye alacağınız bu özel kişinin zevklerini bilmenizde fayda olacaktır. Su Kaplumbağası seven bir kişiye ona özel taşlı ve sedefli su kaplumbağası şeklinde magnet alabilirsiniz. 
 • Tekne, gemi veya ev, ofis gibi kapalı mekanlarda kullanılabilecek duvar süslerinin alınması dikkat çekici olabilmektedir. 
 • Kapı veya dış mekan duvarlarını da kullanılacak kaliteli ve şartlara uygun deniz temalı hediyelik eşyaların tercih edilmesi gerekmektedir. 

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Bir düşünün, sahile kenarında yaşayan ve deniz yıldızına hayran olan yakın dostunuza ziyarete giderken hediye olarak deniz yıldızı şeklinde rüzgar çanı götürdüğünüzü. sizcede çok özel bir hediye olmaz mı? Hediyelik deniz ürünleri götüreceğiniz çevrenizdeki kişilerin renk,boyut, kullanım alanı gibi hususlara dikkat ederek yapacağınız seçimler ile farklılıklar yaratabilir, konuma uygun yapacağınız hediye seçiminden göz alıcı özel alanlar oluşturabilirsiniz. 

Hediyelik deniz ürünleri her dönem en çok tercih edilen hediye grubundan olması ile beraber bir çok çeşiti bulunmaktadır. Örneğin; duvar süsü, rüzgar çanı, sarkaç, anahtarlık, biblo, magnet olarak sıralayabilir ayrıca bunları sevdiğinizin zevkine veya sizin zevkinize göre özelleştirerek da da unutulmaz anlar yaratabilirsiniz. 

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

sevdiklerinizin zevk ve tercihlerine göre özelleştirilebilen deniz canlıları temalı hediyelik eşyaları 9,90 ve 160,00 TL aralığında temin edebilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun olarak tasarlanan, deniz severlere hediye olarak götürebileceğiniz ürünlerin ortalama olarak fiyat aralığı ise 11,90 ile 69,90 arasında değişmektedir. 

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Deniz canlıları temalı hediyelik eşyaların ürün fiyatlandırılması, kullanılan malzemeninin çeşitliliğine, içeriğine, boyasına ve daha sonrada çeşitli işlemlerden geçerek malzeme fiyatı belirlendikten sonra benzer ürünlerin pazar fiyatına bakılarak etiket fiyatı oluşturulmaktadır. 

Deniz Canlıları Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Deniz canlıları temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz canlıları temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Deniz temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda gösterilmiştir. bunlar; 

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Sevdiklerinize özel günlerde zevklerinize en uygun hediyeyi seçmek için nelerden hoşlandığını, ilgi alanlarını, hobilerini bilmenizde fayda bulunmaktadır. Buna uygun olarak hediye alacağınız dostunuz denizden veya deniz canlılarından hoşlanıyor ise kendisine alabileceğiniz en özel hissettirecek hediye deniz canlıları temalı hediyeler olacaktır. 

Özelliklede martılara ilgi duyan ve yeni bir ofise yerleşen dostunuza, duvara yerleştirildiğinde özel ve çok estetik duran martı temalı duvar süsünü hediye edebilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Veya sevgilinize/eşinize anlamlı ve derin duygular içeren hediye almak isterseniz, yunus temalı duvar süsü hediye edebilir, Eski Yunan Mitolojisinde en güzel saklı hazine anlamına gelen yunus balıkları, eşinizide bir hazine gibi hissettirecektir. 

Bunlar dışında su kaplumbağası temalı anahtarlıklar ile evinizin anahtarını süsleyebilir dolaplarınızı magnetler ile güzelleştirebilir, rüzgar çanları ile dış duvarlarları, kapı ve camları veya tavana asarak güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Deniz canlıları temalı hediyelik eşyaları alabileceğiniz kişiler şu şekilde listelenmektedir;

 • Yeni bir eve taşınan ailenize,
 • Yeni bir ofise taşınan sevgiliniz/eşinize,
 • Ev eşyası olarak yakın dostlarınıza,
 • Gezip gördüğünüz bölgelerden hatıra olarak üst makamlarınıza,
 • Tekne sahibi olan arkadaşlarınıza,
 • Yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerde,

hediye olarak alınabilmektedir. 

Deniz Canlıları Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Deniz canlıları temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Deniz canlıları temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 54 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Deniz Canlıları Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Deniz canlıları temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Deniz Canlıları Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Deniz canlıları temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Deniz Canlıları Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Deniz canlıları temalı hediyelik eşyalar canlıların şekil, renk, biçim, işçilik bakımından özenle tasarlanıp sizler için üretilmektedir. Ayrıca ürünlerde özelleştirme seçeneği bulunması ile kişiye özel tasarımlar da mevcut bulunup titizlik ile hazırlanmaktadır. 

Deniz Canlıları Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Deniz canlıları temalı hediyelik ürünlere benzer hediyelikler şu şekildedir; 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.