• Tümünü Temizle

Cam Shot Bardak

için 52 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
189,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Kapadokya Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
64,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Sevgiliye Özel Ahşap İkili Shot Sunum Seti
299,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Sevgiliye Özel Tarihli Ahşap İkili Shot Sunum Seti
299,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Antalya Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Bodrum Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Efes Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
64,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Esprili Temalı Baskılı Shot Bardak 45x70 mm
64,90 TL
(0)
64,90 TL
(0)
için 52 ürün görüntüleniyor.

Cam Shot Bardak  Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cam shot bardak, farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Bu cam shot bardaklarını oldukça işlevsel ürünler haline getiriyor. Cam shot bardağı, alkollü içecekleri ölçmek adına dizayn edilen mutfak eşyaları arasında yer alıyor. Zamanla farklı kullanım şekilleri kazanıyor. 

Cam shot bardak alırken, dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunuyor. Örneğin, shot bardağının ne amaçla kullanılacağı gibi. Sürekli kullanım, düzenli yıkamayı da getirdiği için, daha sade ve makinede yıkanabilen ürünler tercih edilebiliyor. Shot bardağı hediyelik eşya olarak alınacaksa, o zaman daha dekoratif ürünleri tercih etmek avantaj sağlıyor. 

Alışveriş yapılırken, toptan cam shot bardağı veya tek cam shot bardağı şeklinde alım yapılabiliyor. Toptan alımlar, avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanılmasını sağlıyor. 

Shot bardağı nereden alınır sorusu, alışveriş esnasında akla ilk gelen sorulardan biri. Diğerini ise shot bardağı kaç cl sorusu. Cam shot bardağının cl değerleri bardakların boyutlarına bağlı değişiklik gösterebiliyor. Bu noktada, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayacak değerdeki bardağın tercih edilmesi gerekiyor. Cam shot bardağı alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Shot bardağının hangi amaçla kullanılacağına karar verilmesi gerekiyor.
 • Shot bardağının kim için alınacağına karar verilmesi gerekiyor.
 • Alınan shot bardağının elde yıkamaya mı makinede yıkamaya mı uygunluk gösterdiğinin öğrenilmesi gerekiyor. 
 • Cam shot bardağının kaç cl olduğunun incelenmesi gerekiyor. 

Cam Shot Bardak Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Cam shot bardaklar, farklı temalarla süsleniyor. Şehir temalı cam shot bardakları bulunduğu gibi, Atatürk temalı shot bardakları da bulunuyor. 

Sofraları daha eğlenceli hale getirmek için espri temalı cam shot bardakları ideal özellik taşıyor. Hafif yapıda bulunan cam shot bardaklarının genel ölçüleri şu şekilde ifade edilebilir; 100 en, 45 mm boy, 75 mm yükseklik ve 182 gr ağırlık. 

Cam shot bardakları, farklı tasarımları sayesinde, dekoratif ürün özelliği de taşıyor. Bu sayede vitrinler, cam shot bardakları ile daha farklı bir görünüme kavuşturulabiliyor. 

Cam shot bardaklar, tekli, ikili veya üçlü setler olarak kullanıcı beğenisine sunuluyor. İkili ve üçlü formda olan cam shot bardakları, görsel olarak birbirini tamamlayacak şekilde tasarlanıyor. 

Sevgiliye özel ikili shot bardakları ise ahşap sunum tepsisi eşliğinde kullanıcılarla buluşturuluyor. Sunum tepsileri üzerinde, kişilerin baş harfi veya tarihler yer alıyor. Cam Shot Bardak Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Cam shot bardağı fiyatları 30 lira bandında. Fakat farklı tasarımlara sahip ürünler göz önünde bulundurulduğunda ortalama fiyat değeri için 60 lira denilebiliyor. 

Çünkü cam shot bardakları tekli, ikili veya üçlü olarak satılıyor. Tek halde satılan temalı baskılı cam shot bardak seçenekleri 30 lira değerinde. 2 adet şeklinde satılan temalı veya özelleştirilebilir cam shot bardakları 60 lira. İkili ürünlerde ahşap sunum tepsinin de dahil olduğu tasarımlar bulunuyor. Sevgiliye özel ahşap ikili shot sunum seti ve sevgiliye özel ahşap tarihli ikili shot sunum seti fiyatı 247,80 lira. Farklı temalara sahip üçlü cam shot bardak fiyatlarının ise 90 lira olduğu görülüyor.  

Cam Shot Bardak Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam shot bardak fiyatları belirlenirken, farklı dinamikler aynı anda değerlendiriliyor. Örneğin, ilk olarak  ürünün hangi materyalden üretildiği inceleniyor. Bu durum cam shot bardaklarında, tüm ürünlerin aynı materyalden üretilmesinden kaynaklı etkisiz kalıyor. Bu noktada ise özen kazanan boyutu ve tasarımı oluyor. Tasarıma eklenen ahşap sunum tepsisi farklı parçalar, ürün fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Cam shot bardağı fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise, satış adetleri oluyor. Örneğin, tek adet temalı baskılı cam shot bardağı 30 lira iken, temalı baskılı ikili cam shot bardağı 60 lira olarak, satışa sunuluyor. 

Cam Shot Bardaklarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Cam shot bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam shot bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam Shot Bardak Çeşitleri Nelerdir?

Cam shot bardak çeşitleri aşağıdadır;

Cam Shot Bardak  Nasıl Kullanılır?

Cam shot bardağı, farklı amaçlar için kullanılabilen bir ürün. Bu da cam shot bardaklarının işlevsel özellikleri ile öne çıkmasını sağlıyor. Ev ve işyerinde kullanılabilen cam shot bardakları, geniş bir kullanım alanı da sunuyor. 

Cam shot bardakları, alkollü içecekleri ölçmek için kullanılabiliyor. Aynı zamanda ev veya işyerinde kokteyl hazırlarken, belirli ölçülerde içki eklemek için de kullanılıyor. Cam shot bardaklarında genellikle sert içkilerin tüketimi gerçekleştiriliyor. 

Cam shot bardaklarının bir diğer kullanım alanını ise, eşlikçilik oluşturuyor. Örneğin, türk kahvesinin yanında sunulan sular için, daha büyük boyutlara sahip cam shot bardakları tercih edilebiliyor. 

Atatürk temalı cam shot bardakları gibi farklı temalara sahip cam shot bardakları, dekorasyon amaçlı da kullanılabiliyor. Türk bayrağı temalı shot bardakları ile salon vitrinleri süslenebiliyor. Ayaklı shot bardağı cam görünümü ile birleşerek, ideal dekorasyon için tamamlayıcı ürünü oluşturabiliyor.

 Özel tasarım shot bardağı gibi ürünleri kullanırken, daha uzun ömürlü bir kullanım sunabilmesi için dikkat edilmesi gerekiyor. Özel tasarıma sahip ürünlerin elde yıkanması, yıpranmasını önleyici rol oynuyor. 

Cam Shot Bardak Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Cam shot bardak hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Yeni evlenen çiftlere,
 • Sevgililer gününde sevgiliye,
 • Dekorasyonunda bardak gibi ürünlere yer vermeyi seven kişilere,
 • Yeni eve taşınan kişilere, 
 • Doğum günlerinde arkadaşlara,
 • Akrabalara,
 • Belli bir temanın koleksiyonunu yapan kişilere. 

Cam Shot Bardaklar için Toptan Satış Mevcut mu?

Cam shot bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam shot bardağı ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL - 82,66 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Cam Shot Bardaklar için Ücretsiz Kargo var mı?

Cam shot bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Cam Shot Bardaklarının Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Cam shot bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Cam Shot Bardak  Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Cam shot bardakları, serigrafi baskı yöntemi kullanılarak üretiliyor. Cam shot bardağı üretiminde, geniş kitlelere hitap edebilmek için oldukça farklı tasarımlar kullanılıyor. Temalı cam shot bardakları, Atatürk, Türk bayrağı veya farklı şehir resimleri ile süsleniyor. Daha pek çok vektörel görsel, cam shot bardaklarına basılıyor. Bu işlem sırasında en ufak bir deformasyon oluşmaması için özenle çalışılıyor. Doğru şekilde yapılan pişirme işlemi ile bu desenlerin kalıcı olması sağlanıyor. Bu sayede temalı cam shot bardakları rahatlıkla bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Cam shot bardakları, kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor. Bu da cam shot bardaklarının daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlıyor. 

Cam Shot Bardak’a Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Cam shot bardağa benzer benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.