myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Cam Çay Bardağı

için 28 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 5
Myros - Toptan Çini Temalı İkili İnci Çay Seti
368,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Çini Temalı İkili Asena Çay Seti
408,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
298,00 TL
(0)
298,00 TL
(0)
298,00 TL
(0)
298,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Efes Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
298,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kuşadası Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
298,00 TL
(0)
203,00 TL
(0)
545,00 TL
(0)
945,00 TL
(0)
298,00 TL
(0)
545,00 TL
(0)
298,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Yöresel İkili Çay Seti
298,00 TL
(0)
için 28 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Cam Çay Bardağı Modelleri

Cam çay bardağı, geniş kitlelerce kullanılan ürünler arasında bulunuyor. Çay bardağının cam olması, saydam görünüm sayesinde, çay kıvamının kolaylıkla ayarlanmasına yardımcı oluyor. Cam çay bardağı, çay severlere hediye olarak satın alınabiliyor ve geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. Desenli çay bardakları, güzel sunumlara ev sahipliği yapılmasına yardımcı olduğu gibi dekorasyon ürünü olarak da kullanılabiliyor.

Cam çay bardakları tek tek satın alınabildiği gibi toptan da satın alınabiliyor. Çoklu alım ihtiyaçlarında, toptan alışveriş yapmak, fiyat fırsatları yakalanmasına yardımcı oluyor. Dünya üzerinde binlerce farklı modeli bulunan cam çay bardakları, farklı zevk ve beğenilere kolaylıkla hitap edebiliyor. Cam çay bardağı alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Cam çay bardağının set halinde mi yoksa tek şekilde mi alınacağına karar verilmeli.
 • Cam çay bardağının kime alınacağına karar verilmeli. 
 • Cam çay bardağı hediye alınacaksa, kişinin beğeni ve zevkleri göz önünde bulundurulmalı.
 • Cam çay bardağının dekorasyon için mi yoksa günlük kullanım için mi alınacağına karar verilmeli.

Hediyelik Cam Çay Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik cam çay bardağı çeşitleri aşağıdadır:

Hediyelik Cam Çay Bardağı Fiyatları

Cam çay bardağı fiyatlar, model ve tasarımına göre değişiyor. Ortalama olarak 100 lira civarında olan çay bardağı fiyatları değişken bir fiyat grafiği çiziyor. Temalı cam bardakların yanı sıra 2'li veya 6'lı setlerin fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte bütçenize uygun seçenekler sitemizde yer alıyor.

Hediyelik Cam Çay Bardağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam bardağı fiyatları belirlenirken, pek çok dinamik aynı anda inceleniyor. Fiyat belirlemede, ürünün üretildiği materyal ve tasarımı gibi konular ön plana çıkıyor. Cam çay bardakları tek tek satıldığı gibi setler halinde de satışa sunuluyor. İkili çay bardağı seti, aynı materyalden üretilmiş ve benzer tasarımlar taşıyor ise 6’lı cam çay bardağı setinden daha cüzi fiyatlara sahip olabiliyor. Bu tek seferde alınan adedin daha düşük olmasından kaynaklanıyor. Tasarım çay bardağı, kişilere özel olarak tasarlanabiliyor. Bu tip özelleştirilebilir cam çay bardağı setleri sunulan hizmetten dolayı daha farklı fiyatlandırılabiliyor. 

Hediyelik Cam Çay Bardağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nedir?

Cam çay bardakları ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam çay bardakları ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Cam Çay Bardağı Toptan Satış

Cam çay bardakları ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam çay bardakları ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Cam Çay Bardağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Cam çay bardakları ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Cam Çay Bardağının İadesi Yapılabilir mi?

Cam çay bardakları ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla, iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Cam Çay Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Hediyelik cam çay bardağı modelleri, farklı tasarımlar tasşıyor. Çay bardağının şekli ve modeli, çay içimini doğrudan etkiliyor. Cam çay bardağı, çay kıvamının daha kolay şekilde ayarlanmasına neden oluyor. 

Cam çay bardağının ince belli yapısı, kolay içim sağlıyor. İnce belli cam bardakları daha kolay şekilde kavranabiliyor. İnce belli cam çay bardakları, çayın daha geç soğumasına yardımcı oluyor. Ağız kısmının geniş olması, çayın içilecek kısmının daha soğuk olmasına yardımcı oluyor. Alt kısmında kalan çay ise, cam çay bardağının şekli sayesinde sıcaklığını koruyabiliyor. 

En güzel çay bardakları arasında gösterilen temalı bardaklar, oldukça ilgi görüyor. Şehir temalı olabilen bardaklar, bayrak temalı da olabiliyor. Kalabalık misafirlere aynı bardaklarda servis yapabilmek için 6’lı çay bardağı seti sıklıkla tercih ediliyor. 

Bardak tasarımları yapılırken serigrafi yönteminden yararlanılıyor. Bu da cam çay bardağı modellerinin, bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilmesine yardımcı oluyor. 

Cam Çay Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Cam çay bardağı hediyelik olarak şu kişilere alınabilir:

 • Bir yere yeni taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Çay bardağı koleksiyonu yapan kişilere,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşlara,
 • Akrabalara.

Hediyelik Cam Çay Bardağı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Cam çay bardağına benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.