• Tümünü Temizle

Cam Çay Bardağı

için 26 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Alaçatı Bölgesi Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
229,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Efes Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
229,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kuşadası Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
229,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
409,00 TL
(0)
709,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
409,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Belek Temalı Myros Yöresel İkili Çay Seti
229,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kemer Temalı Myros Yöresel Altılı Çay Seti
709,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Kemer Temalı Myros Yöresel İkili Çay Seti
229,00 TL
(0)
için 26 ürün görüntüleniyor.

Cam Çay Bardağı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Cam çay bardağı, geniş kitlelerce kullanılan ürünler arasında bulunuyor. Çay bardağının cam olması, saydam görünüm sayesinde, çay kıvamının kolaylıkla ayarlanmasına yardımcı oluyor. Cam çay bardağı çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. 

Cam çay bardağı, çay severlere hediye olarak satın alınabiliyor. Desenli çay bardakları, güzel sunumlara ev sahipliği yapılmasına yardımcı olduğu gibi, dekorasyon ürünü olarak da kullanılabiliyor. Çay bardağı hediye alınacak ise, kişiye özel çay bardağı seti ideal bir alternatif oluşturuyor. 

Cam çay bardakları tek tek satın alınabildiği gibi toptan da satın alınabiliyor. Çoklu alım ihtiyaçlarında, toptan alışveriş yapmak, fiyat fırsatları yakalanmasına yardımcı oluyor. Dünya üzerinde binlerce farklı modeli bulunan cam çay bardakları, farklı zevk ve beğenilere kolaylıkla hitap edebiliyor. Cam çay bardağı alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Cam çay bardağının, set halinde mi yoksa tek şekilde mi alınacağına karar verilmeli.
 • Cam çay bardağının kime alınacağına karar verilmeli. 
 • Cam çay bardağı hediye alınacaksa, kişinin beğeni ve zevkleri göz önünde bulundurulmalı.
 • Cam çay bardağının dekorasyon için mi yoksa günlük kullanım için mi alınacağına karar verilmeli.  

Cam Çay Bardağı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Cam çay bardağı modelleri, farklı tasarımlar tasşıyor. Çay bardağının şekli ve modeli, çay içimini doğrudan etkiliyor. Cam çay bardağı, çay kıvamının daha kolay şekilde ayarlanmasına neden oluyor. 

Cam çay bardağının ince belli yapısı, kolay içim sağlıyor. İnce belli cam bardakları daha kolay şekilde kavranabiliyor. İnce belli cam çay bardakları, çayın daha geç soğumasına yardımcı oluyor. Ağız kısmının geniş olması, çayın içilecek kısmının daha soğuk olmasına yardımcı oluyor. Alt kısmında kalan çay ise, cam çay bardağının şekli sayesinde sıcaklığını koruyabiliyor. 

En güzel çay bardakları arasında gösterilen temalı bardaklar, oldukça ilgi görüyor. Şehir temalı olabilen bardaklar, bayrak temalı da olabiliyor. Kalabalık misafirlere aynı bardaklarda servis yapabilmek için 6’lı çay bardağı seti sıklıkla tercih ediliyor. 

Bardak tasarımları yapılırken serigrafi yönteminden yararlanılıyor. Bu da cam çay bardağı modellerinin, bulaşık makinesinde kolaylıkla yıkanabilmesine yardımcı oluyor. 

Cam Çay Bardağı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Cam çay bardağı fiyatlar, model ve tasarımına göre değişiyor. Ortalama olarak 100 lira civarında olan çay bardağı fiyatları değişken bir fiyat grafiği çiziyor.

Temalı cam bardaklarının fiyatları adet bazlı değişebiliyor. Temalı 2’li lüx cam bardağı seti fiyatları, 78 lira ile 105 lira arasında. Temalı dörtlü cam çay bardağı seti fiyatı ise 213 lira. 

Altılı cam bardağı seti fiyatları ise 78 lira ile 285 lira arasında değişkenlik gösteriyor. 

Cam Çay Bardağı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Cam bardağı fiyatları belirlenirken, pek çok dinamik aynı anda inceleniyor. Fiyat belirlemede, ürünün üretildiği materyal ve tasarımı gibi konular ön plana çıkıyor. Cam çay bardakları tek tek satıldığı gibi setler halinde de satışa sunuluyor. İkili çay bardağı seti, aynı materyalden üretilmiş ve benzer tasarımlar taşıyor ise 6’lı cam çay bardağı setinden daha cüzi fiyatlara sahip olabiliyor. Bu tek seferde alınan adedin daha düşük olmasından kaynaklanıyor. Tasarım çay bardağı, kişilere özel olarak tasarlanabiliyor. Bu tip özelleştirilebilir cam çay bardağı setleri sunulan hizmetten dolayı daha farklı fiyatlandırılabiliyor. 

Cam Çay Bardaklarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Cam çay bardakları ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam çay bardakları ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Cam Çay Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

Cam çay bardağı çeşitleri aşağıdadır;

Cam Çay Bardağı Nasıl Kullanılır?

Cam çay bardağı kullanımı oldukça pratik. Cam çay bardağının sahip olduğu özellikler, ürünün kullanımını da kolaylaştırıyor. Cam çay bardağı, çay içilebilmesi için özel olarak tasarlanıyor. Tasarımı sayesinde, çay, geniş ağızlı bardaklara oranla, cam çay bardağında çok daha geç soğuyor. 

Cam çay bardağını kullanırken, daha kalın olan alt kısmından tutmak gerekiyor. Bu sayede bardan daha rahat kavranabiliyor. Cam çay bardakları, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Cam çay bardağı temizliği konusunda çayı bardakta bekletmemek yarar sağlıyor. Bu bardak üzerinde zamanla kalıcı hale gelebilen lekelerin oluşmasına neden olabiliyor. 

Çay bardağı seti koleksiyon yapılabilen ürünler arasında bulunuyor. Osmanlı çay bardağı seti gibi daha etnik ve gösterişli modeller, vitrinlerde sergilenebiliyor. İsme özel çay bardağı seti gibi özel ürünler hem günlük kullanım hem de dekorasyon malzemesi olmaya uygunluk gösteriyor. 
Cam Çay Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Cam çay bardağı hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Bir yere yeni taşınan kişilere,
 • Yeni evlenen kişilere,
 • Anneler gününde annelere,
 • Öğretmenler gününde öğretmenlere,
 • Çay bardağı koleksiyonu yapan kişilere,
 • Sevgiliye,
 • Arkadaşlara,
 • Akrabalara.

Cam Çay Bardağı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Cam çay bardakları ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Cam çay bardakları ürünlerinde toptan fiyatları 26 TL - 95,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Cam Çay Bardağı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Cam çay bardakları ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Cam Çay Bardağı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Cam çay bardakları ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Cam Çay Bardağı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Cam çay bardakları, serigrafi yöntemi kullanılarak üretiliyor. Serigrafi yöntemi, üretimin tasarım aşamasında dahil oluyor. Cam çay bardağı modellerine, serigrafi yöntemi ile farklı temalar işleniyor. Ürün tasarımına ilham olan temalar, geniş çerçevede seçilerek, farklı zevk ve beğenideki insanlara hitap edilebiliyor. Cam çay bardağı üretiminde tercih edilen serigrafi yöntemi, ürünün dış yüzeyinin kolay hasar alımını engelliyor. Bu sayede, farklı temalarla süslenmiş cam çay bardakları, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Ürünlerin uzun ömürlü bir kullanım sunabilmesi için, kaliteli malzemeler tercih ediliyor. 

Cam Çay Bardağına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Cam çay bardağına benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.