myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çay Bardağı

için 40 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
298,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Belek Temalı Myros Yöresel İkili Çay Seti
298,00 TL
(0)
545,00 TL
(0)
945,00 TL
(0)
203,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Çini Kabartma Altılı Çay Seti
1.118,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Çini Kabartma İkili Çay Seti
493,00 TL
(0)
298,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz İkili Çay Seti
420,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Toptan Çini Myros Dörtlü Çay Seti
930,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Altılı Zamak Çay Bardağı
1.455,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İkili Zamak Çay Bardağı
548,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan İkili Lüx Zamak Çay Bardağı
618,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Altılı Lüx Zamak Çay Bardağı
1.603,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Efes Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
298,00 TL
(0)
için 40 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Çay Bardağı Modelleri

Çay içme kültürü yediden yetmişe her millette var olan bir şeydir. Çayın demini alması, hoş sohbet başlangıçları için beklenen andır. İnsanlık tarihine ve Türk toplumuna özgü olan çayın önemi kadar onu yansıtan çay bardağı modelleri de önemlidir. Çünkü kültür, gelenek ve göreneklere hitap edici modellerle tasarlanmıştır. Bu durum el işçiliğinin önemini de yansıtan bir konudur. Genel bakımdan çay bardakları her yerde aranan bir ihtiyaçtır. Evde, iş yerinde, kafede veya her yerde gereksinim duyulan ürünlerdir. Hem süs eşya aksesuar hem de kullanışlı bir eşya olarak değerlendirilmektedir. Aksesuar anlamında birçok kişinin koleksiyon çay bardağı setlerine sahip olduğunu belirtebiliriz.

Çay bardağı seti kapsamında kullanılan figürler ve tasarımlar cam malzeme ile neler yapılabileceğini de ispatlamaktadır. Yaygın kullanım oranına sahip ürünlerin çoğu yönden beğenildiğini ve hediyelik ürün ya da eşya satışlarında en çok tercih edilen seçenek olduğunu da unutmamak gereklidir. Çay seti bardak tasarımlarındaki ince el işçiliğini de öne çıkarmaktadır. Teknolojik gelişmeler beraberinde cam malzemenin birleştirildiği diğer malzemeler ile çok beğeneceğiniz hediyelik ürünler bulabilmeniz mümkündür. Her yaşa hitap eden ve samimi bir anlayış oluşturan özelliği ile en beğenilen ürünlerdir. 

İdeal ya da alternatif hediyelik ürünlerden biri olarak yorumlayacağınız çay bardağı çeşitleri renkli çay bardağı veya turistik çay bardağı şeklinde dikkat çeken ürün seçenekleri olup ticari anlamda da iş alanınızdaki kar marjınızı arttıracak ürünlerdir. Bu ürünlerin her birinden yüksek adet sayısında sipariş vermek için Myros firmasının online sipariş bölümünden toptan hediyelik çay bardağı siparişi verebilmeniz mümkündür. 

Çay bardağı alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilebilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye tercihi yaparken kişinin yaş aralığının dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yaparak ürün seçimi yapılması 
 • Çay bardağı çeşitlerine özgü temalarda farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen çay bardağı modelleri tercih edilmesi

Hediyelik Çay Bardağı Çeşitleri Nelerdir?

Çay bardağı hediyelik çeşitleri genel olarak kişinin talebine ve beğenisine göre değişen ürünler olup farklı çeşitleri ile aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Hediyelik Çay Bardağı Fiyatları

Çay bardağı takımı modelleri ve fiyatları bakımından büyük beğeni toplayan ve en çok satılan ürünler kategorisinde değerlendirilen seçeneklerdir. Genel bakımdan çay bardağı seti ortalama fiyatları 96,90TL ile 129TL arasında değişmektedir.  Sevdikleriniz için hem anlamlı hem de kullanışlı bir hediye seçimi yapacaksanız ve net bir fiyat arayışındaysanız uygun fiyatlı çay bardağı setlerimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hediyelik Çay Bardağı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çay bardağı hediyelik ürün fiyatları genel olarak birçok duruma göre değişmektedir. Koleksiyon çay bardağı seti olabilen hediyelik seçeneklerde kullanılan baskı türü, el işçiliği, boyaması, bardak adedi ve altlığı gibi durumlar fiyatı değiştirmektedir. Fiyatı etkileyen konulardan biri de bardağı boyutudur. Ayrıca ikili ve altılı set olması da fiyatını etkilemektedir. 

Hediyelik Çay Bardağı Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çay bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çay bardağı ürünlerinizi alırken toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Çay Bardağı İçin Toptan Satış

Çay bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çay bardağı ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Çay Bardağı İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Çay bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Çay Bardaklarının İadesi Yapılabilir mi?

Çay bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Çay Bardağı Özellikleri Nelerdir?

Çay bardağı modelleri genel olarak her insana hitap eden bir hediyelik üründür. İnce belli bardak modellerinde farklı baskılar, temalar ve şehir figürlerinin bulunduğu bardaklara nazar boncuğu teması ve farklı detaylarda eklenebilmektedir. Genel bakımdan her insanın hoşuna gidecek bu bardakların altlıkları da aynı şekilde uyumlu renk tonunda üretilmektedir. 

Üretim kapsamında Efes temalı ikili lüks çay bardağı seti öne çıkan seçeneklerden biri sayılır. Altılı veya ikili setler halinde üretilen bu ürünler talebe göre satın alınabilir. Normal çay bardağı gibi yorumlayamayacağınız ürünlerde baskılama teknolojisi en kaliteli işçilik beraberinde gerçekleştirilmiştir. Bu sayede üzerindeki baskı yıkama sonrası kaybolmaz. Her renkle ayrı uyum yakalanan bardaklar uzun süre formunu koruyan ve de kullanılan ürünlerdir. 

Çay Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çay bardağı hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorgulamasının yanıtları aşağıdaki listede ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annelere çay bardak takımları 
 • Babalar günü için babanızın ofisine çay bardak seti 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde desenli çay bardağı 
 • Arkadaşların çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde renkli çay bardakları 
 • Seyahat ya da tatil dönüşlerinde ev ihtiyacı olarak ve anı oluşturmak için kendinize değişik çay bardakları 
 • Farklı çay bardağı tasarımlara ilgi duyan kişilere çay bardağı çeşitleri 
 • Çay tutkunu olan iş yerindeki üstlerinize hediyelik çay bardağı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, yakın akrabalarınıza ya da komşunuza şehre özel çay bardağı 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak şehir temalı çay bardağı veya turistik çay bardağı 

Hediyelik Çay Bardağı Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Çay bardağı hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.