• Tümünü Temizle

Çay Bardağı

için 38 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
229,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Belek Temalı Myros Yöresel İkili Çay Seti
229,00 TL
(0)
409,00 TL
(0)
709,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Çini Kabartma Altılı Çay Seti
859,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Çini Kabartma İkili Çay Seti
379,00 TL
(0)
229,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz İkili Çay Seti
319,00 TL
(0)
+ 11
Myros - Çini Myros Dörtlü Çay Seti
709,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Altılı Zamak Çay Bardağı
1.399,00 TL
(0)
+ 4
Myros - İkili Zamak Çay Bardağı
539,00 TL
(0)
+ 3
Myros - İkili Lüx Zamak Çay Bardağı
609,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Altılı Lüx Zamak Çay Bardağı
1.549,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Efes Temalı Myros Lüx Renkli İkili Çay Seti
229,00 TL
(0)
için 38 ürün görüntüleniyor.

Çay Bardağı Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çay içme kültürü yediden yetmişe her millette var olan bir şeydir. Çayın demini alması, hoş sohbet başlangıçları için beklenen andır. İnsanlık tarihine ve Türk toplumuna özgü olan çayın önemi kadar onu yansıtan çay bardağı modelleri de önemlidir. Çünkü kültür, gelenek ve göreneklere hitap edici modellerle tasarlanmıştır. Bu durum el işçiliğinin önemini de yansıtan bir konudur. Genel bakımdan çay bardakları her yerde aranan bir ihtiyaçtır. Evde, iş yerinde, kafede veya her yerde gereksinim duyulan ürünlerdir. Hem süs eşya aksesuar hem de kullanışlı bir eşya olarak değerlendirilmektedir. Aksesuar anlamında birçok kişinin koleksiyon çay bardağı setlerine sahip olduğunu belirtebiliriz.

Çay bardağı seti kapsamında kullanılan figürler ve tasarımlar cam malzeme ile neler yapılabileceğini de ispatlamaktadır. Yaygın kullanım oranına sahip ürünlerin çoğu yönden beğenildiğini ve hediyelik ürün ya da eşya satışlarında en çok tercih edilen seçenek olduğunu da unutmamak gereklidir. Çay seti bardak tasarımlarındaki ince el işçiliğini de öne çıkarmaktadır. Teknolojik gelişmeler beraberinde cam malzemenin birleştirildiği diğer malzemeler ile çok beğeneceğiniz hediyelik ürünler bulabilmeniz mümkündür. Her yaşa hitap eden ve samimi bir anlayış oluşturan özelliği ile en beğenilen ürünlerdir. 

İdeal ya da alternatif hediyelik ürünlerden biri olarak yorumlayacağınız çay bardağı çeşitleri renkli çay bardağı veya turistik çay bardağı şeklinde dikkat çeken ürün seçenekleri olup ticari anlamda da iş alanınızdaki kar marjınızı arttıracak ürünlerdir. Bu ürünlerin her birinden yüksek adet sayısında sipariş vermek için Myros firmasının online sipariş bölümünden toptan hediyelik çay bardağı siparişi verebilmeniz mümkündür. 

Çay bardağı alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilebilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye tercihi yaparken kişinin yaş aralığının dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin, insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturan toksit maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici olunması ve araştırma yaparak ürün seçimi yapılması 
 • Çay bardağı çeşitlerine özgü temalarda farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre formunu koruyabilecek materyallerden imal edilen çay bardağı modelleri tercih edilmesi

Çay Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çay bardağı modelleri genel olarak her insana hitap eden bir hediyelik üründür. İnce belli bardak modellerinde farklı baskılar, temalar ve şehir figürlerinin bulunduğu bardaklara nazar boncuğu teması ve farklı detaylarda eklenebilmektedir. Genel bakımdan her insanın hoşuna gidecek bu bardakların altlıkları da aynı şekilde uyumlu renk tonunda üretilmektedir. 

Üretim kapsamında Efes temalı ikili lüks çay bardağı seti öne çıkan seçeneklerden biri sayılır. Altılı veya ikili setler halinde üretilen bu ürünler talebe göre satın alınabilir. Normal çay bardağı gibi yorumlayamayacağınız ürünlerde baskılama teknolojisi en kaliteli işçilik beraberinde gerçekleştirilmiştir. Bu sayede üzerindeki baskı yıkama sonrası kaybolmaz. Her renkle ayrı uyum yakalanan bardaklar uzun süre formunu koruyan ve de kullanılan ürünlerdir. 

Çay Bardağı Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çay bardağı takımı modelleri ve fiyatları bakımından büyük beğeni toplayan ve en çok satılan ürünler kategorisinde değerlendirilen seçeneklerdir. Genel bakımdan çay bardağı seti ortalama fiyatları 96,90TL ile 129TL arasında değişmektedir.  Sevdikleriniz için unutulmaz, anlamlı ve de kullanışlı hediye seçimi yapacaksanız ve net bir fiyat arayışındaysanız nazar temalı altılı çay bardağı seti fiyatının 96,90TL olduğunu ve oldukça uygun bir ürün seçeneği olduğunu belirtebiliriz. 

Çay Bardağı Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çay bardağı hediyelik ürün fiyatları genel olarak birçok duruma göre değişmektedir. Koleksiyon çay bardağı seti olabilen hediyelik seçeneklerde kullanılan baskı türü, el işçiliği, boyaması, bardak adedi ve altlığı gibi durumlar fiyatı değiştirmektedir. Fiyatı etkileyen konulardan biri de bardağı boyutudur. Ayrıca ikili ve altılı set olması da fiyatını etkilemektedir. 

Çay Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çay bardağı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çay bardağı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çay Bardağı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Çay bardağı hediyelik çeşitleri genel olarak kişinin talebine ve beğenisine göre değişen ürünler olup farklı çeşitleri ile aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Çay Bardağı Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Çay bardağı hediyelik ürünler çay içme amaçlı veya dekoratif alan süsleme amaçlı satın alınabilir. En güzel çay bardakları, koleksiyon haline dönüştüreceğiniz süs eşya anlamında kullanılabildiği gibi hediye etme anlamında da tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Çay içme kültürünü daha da benimsete ve de özelleştiren ürünlerdir. 

Çay Bardağı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çay bardağı hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorgulamasının yanıtları aşağıdaki listede ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annelere çay bardak takımları 
 • Babalar günü için babanızın ofisine çay bardak seti 
 • Kız ya da erkek kardeşleriniz için özel günlerinde desenli çay bardağı 
 • Arkadaşların çeşitli kutlamaları gibi özel günlerinde renkli çay bardakları 
 • Seyahat ya da tatil dönüşlerinde ev ihtiyacı olarak ve anı oluşturmak için kendinize değişik çay bardakları 
 • Farklı çay bardağı tasarımlara ilgi duyan kişilere çay bardağı çeşitleri 
 • Çay tutkunu olan iş yerindeki üstlerinize hediyelik çay bardağı 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, yakın akrabalarınıza ya da komşunuza şehre özel çay bardağı 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak şehir temalı çay bardağı veya turistik çay bardağı 

  Çay Bardağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Çay bardağı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çay bardağı ürünlerinde toptan fiyatları 32 TL - 333 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Çay Bardağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Çay bardağı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Çay Bardağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Çay bardağı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Çay Bardağı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Myros hediyelik ürün satışlarında büyük Pazar hacmine sahip firmaların başında gelmektedir. Hediyelik ürün kapsamında değerlendirilen çay bardağı çeşitleri farklı tasarımlarla öne çıkmakta ve kültürümüzle bağdaşan hassasiyet içermektedir. Ürün tasarımında uzman kadro ile çalışan firmanın hem kadın hem de erkek personelinden eşit oranda faydalandığı bilinmektedir. Alanında uzman ve eğitimli personeller huzurlu çalışma ortamının sonucu olarak başarılı ürün üretimi ve satışında yer almaktadır.

  Çay Bardağı Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Çay bardağı hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.