myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çini Küllük

için 79 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
303,00 TL
(0)
395,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Toptan Çini Kabarma Büyük Kapaklı Küllük
350,00 TL
(0)
153,00 TL
(0)
165,00 TL
(0)
198,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Çini Turkuaz Büyük Kapaklı Küllük
280,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Çini Büyük Özel Kabartma Klasik Kare-Yuvarlak Küllük
110,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan İzmir Temalı Kaz.kabartma O.p.bahçe 2.kali̇te
121,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Bodrum Temalı Çini Kazıma Kabartma Küçük Klasik Küllük B Serisi
70,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Toptan Ayvalık Temalı Çini Küçük Klasik Özel Kabartma Küllük
61,50 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Çini Kazıma Kabartma Küçük Kare Küllük
70,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Çini Küçük Turkuaz Klasik Küllük
61,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Çini Büyük Turkuaz Klasik Küllük
113,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Turkuaz Büyük Kare Küllük
113,00 TL
(0)
için 79 ürün görüntüleniyor.

Hediyelik Çini Küllük Modelleri

Çini kültürü Türk kültürüne ait olan nadide sanat akımlarından biridir. Farklı teknikler ve renkler kullanılarak sert yüzeylerin güzelleştirilmesinde kullanılan bu teknik, doğrudan geleneksel kültürel özelliklerimizi yansıtan, uluslararası çapta ün kazanmış bir teknik olarak dekoratif eşyalarda kullanılmıştır. 

Eski dönemlerde ağırlıklı olarak, topluma mal olan kişilerin ev duvarlarının süslenmesinde, halka açık olan cami, imarethane, kervansaray, kütüphane gibi özel yapıların renklendirilmesinde kullanılmıştır. Ancak günümüz sanat anlayışında ve dekorasyon akımlarında özellikle geleneksel ezgiler taşıyan evlerde kullanılmak üzere dizayn edilen pek çok dekoratif üründe çini süslemeler ve motifler kullanılmaktadır. 

Sigara sağlığa zararlı bir alışkanlıktır. Ancak pek çok insan sigar tüketimi gerçekleştirmektedir. Bu nedenler, yaşam alanlarının ve işletmelerin vazgeçilmez parçaları içerisinde küllük tasarımları yer almaktadır. Bu noktadan hareketle, küllükler de farklı tercihlere beklentilere bağlı olarak şekillendirilmekte ve farklı sanat akımları ile güçlendirilmektedir. Son yıllarda geleneksellikle işlevselliği bir araya getirmeyi amaçlayan küllük tasarımları arasında çini küllük tasarımları yer almaktadır. 

Çini küllük tasarımları, hem ev tipi kullanım hem de işletmeler için işlevsel ürünler olması pek çok firmanın bu alanda toptan satış yapan tedarikçi arayışına girmesini sağlamıştır. Myros toptan çini küllük konusunda hizmet veren satış firmaları arasında yer almaktadır. Siteden hem tekli hem de toplu olarak güvenli ürün tedarik etme olanağınız bulunmaktadır. 

Çini küllük alırken dikkat edilmesi gerekenler:

 • Ürünlerin tasarımları için kullanılan boyaların sağlığa zararlı olmadığından kesinlikle emin olunmalıdır. 
 • Hediyelik olarak tercih ediliyorsa, alınacak kişiye hitap edecek özellikler taşımalıdır. 
 • Toptan ve ya perakende çini küllük alımı konusunda detaylıca fiyatlar taranmalı bütçeye uygun alternatifler belirlenmelidir. 
 • Dayanıklı materyaller üretilmiş olması hediyeliklerin kıymetini arttırır. Bu tarz ürünler seçilmelidir. 

Kullanım talimatlarına ilişkin detaylı künye sunan ürünler tercih edilmelidir.

Hediyelik Çini Küllük Çeşitleri Nelerdir?

Çini küllükler, tasarımcıların tercihlerine ve hedef kitlenin eğilimlerine bağlı olarak  tasarlanan çeşitleri aşağıdaki gibidir:

Hediyelik Çini Küllük Fiyatları

Çin küllüklerin fiyat aralıkları tasarım ve set biçimine göre şekillenmektedir. Set şeklinde satılan küllükler işletmeler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Ayrıca çok sigara tüketilen bir yaşam alanı için de yaygın bir biçimde tercih edilen alternatiflerden biridir. Bu ürünler hem organizer hem dekoratif amaçlı hem de doğrudan üretim işlevine göre kullanılabileceği için herkes için hediyelik olarak da alınabilir.

Hediyelik Çini Küllük Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini küllük fiyat belirlemesinde, çok sayıda parametre bulunmaktadır. Ürünlerin üretiminde kullanılan seramik kalitesi, tasarımı oluşturan çini çizimlerin el işçiliği olup olmadığı, baskı ve UV teknikleri, paketleme ve kargolama süreçleri ürün fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. 

İnternet alışverişinin temel ögelerinden biri olan kargo süreci, de fiyatı belirleyen noktalardan biridir. Süreçte görev alacak personeller, koruma amaçlı yapılan paketleme, transfer noktasının uzaklığı ürünün birim fiyatları konusunda değişkenlik yaratabilecek faktörler arasında yer almaktadır.

Hediyelik Çini Küllük Satın Alırken Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Çini küllük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini küllük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Hediyelik Çini Küllük Toptan Satış

Çini küllük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini küllük ürünlerinde toptan fiyatları değişkenlik göstermektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır.

 • İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke.
 • Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç.
 • Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova.
 • Yukarıdaki şehirlerin yanı sıra İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır.
 • Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Hediyelik Çini Küllük İçin Ücretsiz Kargo var mı?

Çini küllük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Hediyelik Çini Küllüklerin İadesi Yapılabilir mi?

Çini küllük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Hediyelik Çini Küllük Özellikleri Nelerdir?

Çini küllükler farklı alternatifler şeklinde satışa sunulan ürünlerdir. Çini sanatının detaylı bir biçimde yansıtıldığı bu ürünler hem kişisel kullanım için hem de işletmelerde kullanılmak üzere tercih edilebilmektedir. 

Çini küllüklerde, kapaklı modeller kutu şeklinde de kullanılabilir. Küçük materyallerin bir araya toparlanabilmesi için, organizer amaçlı da kullanılabilmektedir. Çini modellemelerle başarılı dekorasyon ögelerinden biri haline gelen bu ürünler, duvar raflarında, masa üstü olarak aksesuar ya da kitaplıkları renklendirmek için kolaylıkla konumlandırılabilmektedir. 

Geleneksel tasarıma sahip olan ev dekorasyonları için vazgeçilmez parçalar arasında yer alan çini süslemeli dekoratif eşyalar içerisinden en işlevsel olanları, şüphesiz küllüklerdir. Yaratıcı kişiler için, çini küllüklerin bilinen kullanım alanlarına ek olarak minik bitkilerin konumlandırılabilecekleri dekoratif bir saksı olarak kullanılabilme amacı da bulunmaktadır. Çiçeklerin rengi ile uyumlu tasarımların seçilmesi ile uzun yıllar kullanılabilecek mini dekoratif saksılar, çini küllüklerden kolaylıkla oluşturulabilmektedir.

Çini Küllük Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini kül tablası tercihlerinize bağlı olarak pek çok kişi için hem hediyelik hem de kullanım amaçlı tercih edilebilir. 

Anı hediyeliği olarak çini küllükler yaygın olarak seçilen ürünler arasında yer almaktadır. 

Hediyelik Çini Küllük Haricinde Alabileceğiniz Diğer Eşyalar Nelerdir?

Hediyelik çini küllük haricinde alabileceğiniz diğer eşyalar aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.