• Tümünü Temizle

Çini Küllük

için 72 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
179,00 TL
(0)
239,00 TL
(0)
+ 10
Myros - Çini Kabarma Büyük Kapaklı Küllük
209,00 TL
(0)
119,00 TL
(0)
129,00 TL
(0)
159,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Büyük Kapaklı Küllük
219,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Çini Büyük Özel Kabartma Klasik Kare-Yuvarlak Küllük
84,90 TL
(0)
+ 8
Myros - Çini Kazıma Kabartma Kare Küllük
54,90 TL
(0)
+ 4
Myros - İzmir Temalı Çini Kazıma Kabartma Orta Klasik Küllük B Serisi
94,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Bodrum Temalı Çini Kazıma Kabartma Küçük Klasik Küllük B Serisi
54,90 TL
(0)
+ 9
Myros - Ayvalık Temalı Çini Küçük Klasik Özel Kabartma Küllük
49,90 TL
(0)
+ 6
Myros - Çini Kazıma Kabartma Küçük Kare Küllük
54,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini Küçük Turkuaz Klasik Küllük
49,90 TL
(0)
+ 4
Myros - Çini Büyük Turkuaz Klasik Küllük
89,90 TL
(0)
için 72 ürün görüntüleniyor.

Çini Küllük Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini kültürü Türk kültürüne ait olan nadide sanat akımlarından biridir. Farklı teknikler ve renkler kullanılarak sert yüzeylerin güzelleştirilmesinde kullanılan bu teknik, doğrudan geleneksel kültürel özelliklerimizi yansıtan, uluslararası çapta ün kazanmış bir teknik olarak dekoratif eşyalarda kullanılmıştır. 

Eski dönemlerde ağırlıklı olarak, topluma mal olan kişilerin ev duvarlarının süslenmesinde, halka açık olan cami, imarethane, kervansaray, kütüphane gibi özel yapıların renklendirilmesinde kullanılmıştır. Ancak günümüz sanat anlayışında ve dekorasyon akımlarında özellikle geleneksel ezgiler taşıyan evlerde kullanılmak üzere dizayn edilen pek çok dekoratif üründe çini süslemeler ve motifler kullanılmaktadır. 

Sigara sağlığa zararlı bir alışkanlıktır. Ancak pek çok insan sigar tüketimi gerçekleştirmektedir. Bu nedenler, yaşam alanlarının ve işletmelerin vazgeçilmez parçaları içerisinde küllük tasarımları yer almaktadır. Bu noktadan hareketle, küllükler de farklı tercihlere beklentilere bağlı olarak şekillendirilmekte ve farklı sanat akımları ile güçlendirilmektedir. Son yıllarda geleneksellikle işlevselliği bir araya getirmeyi amaçlayan küllük tasarımları arasında çini küllük tasarımları yer almaktadır. 

Çini küllük tasarımları, hem ev tipi kullanım hem de işletmeler için işlevsel ürünler olması pek çok firmanın bu alanda toptan satış yapan tedarikçi arayışına girmesini sağlamıştır. Myros toptan çini küllük konusunda hizmet veren satış firmaları arasında yer almaktadır. Siteden hem tekli hem de toplu olarak güvenli ürün tedarik etme olanağınız bulunmaktadır. 

Çini küllük alırken dikkat edilmesi gerekenler 

 • Ürünlerin tasarımları için kullanılan boyaların sağlığa zararlı olmadığından kesinlikle emin olunmalıdır. 
 • Hediyelik olarak tercih ediliyorsa, alınacak kişiye hitap edecek özellikler taşımalıdır. 
 • Toptan ve ya perakende çini küllük alımı konusunda detaylıca fiyatlar taranmalı bütçeye uygun alternatifler belirlenmelidir. 
 • Dayanıklı materyaller üretilmiş olması hediyeliklerin kıymetini arttırır. Bu tarz ürünler seçilmelidir. 

Kullanım talimatlarına ilişkin detaylı künye sunan ürünler tercih edilmelidir.

Çini Küllük Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini küllükler farklı alternatifler şeklinde satışa sunulan ürünlerdir. Çini sanatının detaylı bir biçimde yansıtıldığı bu ürünler hem kişisel kullanım için hem de işletmelerde kullanılmak üzere tercih edilebilmektedir. 

Çini küllüklerde, kapaklı modeller kutu şeklinde de kullanılabilir. Küçük materyallerin bir araya toparlanabilmesi için, organizer amaçlı da kullanılabilmektedir. Çini modellemelerle başarılı dekorasyon ögelerinden biri haline gelen bu ürünler, duvar raflarında, masa üstü olarak aksesuar ya da kitaplıkları renklendirmek için kolaylıkla konumlandırılabilmektedir. 

Geleneksel tasarıma sahip olan ev dekorasyonları için vazgeçilmez parçalar arasında yer alan çini süslemeli dekoratif eşyalar içerisinden en işlevsel olanları, şüphesiz küllüklerdir. Yaratıcı kişiler için, çini küllüklerin bilinen kullanım alanlarına ek olarak minik bitkilerin konumlandırılabilecekleri dekoratif bir saksı olarak kullanılabilme amacı da bulunmaktadır. Çiçeklerin rengi ile uyumlu tasarımların seçilmesi ile uzun yıllar kullanılabilecek mini dekoratif saksılar, çini küllüklerden kolaylıkla oluşturulabilmektedir.

Çini Küllük Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çin desen küllük fiyat aralıkları tasarım ve set biçimine göre şekillenmektedir. Çini küllüklerde 9.90 TL ve 147 TL aralığına sahip olan fiyatlar bulunmaktadır. Örneğin, tek paket halinde satılan içeriğinde 4 farklı renk ve desene sahip olan set çini küllük takımları 147 TL’den satışa sunulmuştur. 

Set şeklinde satılan küllükler işletmeler için ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Ayrıca, çok sigara tüketilen bir yaşam alanı için de yaygın bir biçimde tercih edilen alternatiflerden biridir. Bu ürünler hem organizer hem dekoratif amaçlı hem de, doğrudan üretim işlevine göre kullanılabileceği için herkes için hediyelik olarak da alınabilir.

Çini Küllük Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini küllük fiyat belirlemesinde, çok sayıda parametre bulunmaktadır. Ürünlerin üretiminde kullanılan seramik kalitesi, tasarımı oluşturan çini çizimlerin el işçiliği olup olmadığı, baskı ve UV teknikleri, paketleme ve kargolama süreçleri ürün fiyatları üzerinde etkili olmaktadır. 

İnternet alışverişinin temel ögelerinden biri olan kargo süreci, de fiyatı belirleyen noktalardan biridir. Süreçte görev alacak personeller, koruma amaçlı yapılan paketleme, transfer noktasının uzaklığı ürünün birim fiyatları konusunda değişkenlik yaratabilecek faktörler arasında yer almaktadır.

Çini Küllük Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini küllük ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini küllük ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Küllük Çeşitleri Nelerdir?

Çini küllükler, tasarımcıların tercihlerine ve hedef kitlenin eğilimlerine bağlı olarak  tasarlanan çeşitleri aşağıdaki gibidir. 

Çini Küllük Nasıl Kullanılır?

Çini kül tablası, doğrudan sigara külü için kullanılabilir. Ayrıca, küçük materyallerin toparlanabilmesi için de kullanılabilmektedir.  Kapaklı modelleri, aksesuarların ve mücevherlerin korunması için kutu amaçlı kullanılabilmesine de olanak tanımaktadır. 

Şehir temalı olan çini küllük modelleri, seyahatlerinizden ve ya tatillerinizden sonra yakınlarınıza hediye edebileceğiniz modeller arasında yer almaktadır. Şehir temalı çini küllükler, hediyelik olarak verildiğinden genellikle sigara tüketimi ile birlikte kullanılmamaktadır. Bunun yerine, dekoratif bir obje işlevine sahip olabilmesi için, daha özel alanlarda konumlandırılır.

Çini Küllük Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini kül tablası tercihlerinize bağlı olarak pek çok kişi için hem hediyelik hem de kullanım amaçlı tercih edilebilir. 

 • Aile bireylerine 
 • Anneye ve ya babaya Nevşehir çini küllük
 • İş arkadaşına 
 • Varsa personellere 
 • Patrona 
 • Komşuya 
 • Ev hediyesi olarak Kütahya çini küllük

Anı hediyeliği olarak çini küllükler yaygın olarak seçilen ürünler arasında yer almaktadır. 

Çini Küllük Hediyelik Eşyaları için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini küllük ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini küllük ürünlerinde toptan fiyatları 7,33 TL - 49 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Küllük Hediyelik Eşyaları için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini küllük ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Küllük Hediyelik Eşyalarının Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini küllük ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Küllük Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Tüm hediyelik ürünlerde olduğu gibi çini küllük modelleri söz konusu olduğunda da ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Myros, ürün temini için ideal firmalar arasında yer almaktadır. Üretim süreçleri için el işçiliği ile çalışan kişileri tercih eden ve bu sayede istihdam yaratan firmanın, ürün üretim süreçlerin uyguladığı baskın politika da doğa dostu izlencelerdir. 

Ürünlerin müşteriye ulaştırılması hususunda da son derece dikkatli davranan Myros, hem toptan siparişleri hem de perakende alanında hediyelik ürün satışlarını başarılı bir biçimde karşılayan, yüksek Pazar hacmine sahip yurtiçi ve yurtdışı bağlantılı yerli markalar arasında yer almaktadır. 

Çini Küllüğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini seven bir kişiye çini desenli küllük almak yerine, benzer nitelikte farklı bir hediye almak isterseniz, aşağıda yer alan hediye alternatifleri içerisinden tercih yapabilirsiniz. T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.