• Tümünü Temizle

Çini Kahve Fincanı

için 7 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 4
Myros - Çini Kabartma İkili Türk Kahve Seti
379,00 TL
(0)
779,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Çini Myros Dörtlü Kahve Seti
709,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz İkili Kahve Seti
309,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Çini Özel Kabartma Altılı Kahve Seti
799,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Çini İkili Özel Kabartma Kahve Takımı
309,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Altılı Kahve Seti
749,00 TL
(0)
için 7 ürün görüntüleniyor.

Çini Kahve Fincanı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini kahve takımı, geleneksel Türk el sanatı olan çini sanatı kullanılarak üretiliyor. Toprağın pişirilerek şekil  verildiği çini sanatı, kahve fincanlarında sıklıkla kullanılıyor. Çini kahve fincanı tek tek veya setler halinde kullanıcılar ile buluşturuluyor. Farklı renkleri mevcut olan çini kahve takımları, geniş renk ve model seçenekleri sunuyor. Sunulan bu çeşitlilik, ürünlerin geniş kitlelere hitap etmesini sağlıyor. 

Çini işlemeli kahve fincanı satın alırken, ihtiyaçların doğru belirlenmesi gerekiyor. Kalabalık grupların kullanımı için, 6 adetlik çini kahve fincanı setleri ideal bir alternatif oluşturuyor. Misafirlere aynı bardak ile kahve sunumu yapmak için, birden çok bardağın yer aldığı fincan setleri uygunluk gösteriyor. 

Çini kahve fincanı tek tek satın alınabildiği gibi, toplu şekilde de satın alınabiliyor. Toptan satın alımlar ile farklı indirim seçeneklerinden yararlanılmasını sağlıyor. Birden çok kişiye hediye alınacaksa, Myros’dan toptan satın alım yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra işletmeniz için toptan satın alma imkanını kullanabilirsiniz. Dünyada yüzlerce farklı modeli bulunan ve oldukça ilgi gören çini kahve fincanı alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Çini kahve fincanının kaç kişilik alınacağına karar verilmeli.
 • Çini kahve fincanının alınacağı kişinin, beğeni ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalı.
 • Çini kahve fincanının kaç kişiye alınacağına karar verilerek, fiyat seçenekleri değerlendirilmeli.

Çini Kahve Fincanı Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çini kahve fincanı özellikleri ile dikkat çekiyor. Farklı tasarımları ile geniş kitlelerin beğenisini toplayan çini kahve fincanları, setler halinde satılıyor. Çini kahve fincanları incelendiğinde iki farklı çeşidi olduğu görülüyor. Birincisi çini baskılı kahve fincanları. Çini baskılı kahve fincanları, geleneksel motifler barındırıyor. Baskılı oluşu, çini kahve fincanlarının pürüzsüz bir yapıya sahip olmasını sağlıyor. Aynı zamanda çini kahve fincanı modellerinin bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanmasına olanak tanıyor. Porselenden üretilen çini kahve fincanı boyutları şu şekilde; 255 mm en, 160 mm boy, 62 mm yükseklik ve 538 gr ağırlık. 

Çini kabartma kahve fincanları ise çini malzemeden üretiliyor. El işçiliği ile üretilen çini kabartma fincanlar üzerinde farklı tasarımlara yer veriliyor. Çini kabartma fincan setlerinde yer alan desenler, kabartmalı olduğu için, el ile rahatlıkla hissedilebiliyor. Çini kabartma fincan takımları boyutları üründen ürüne değişkenlik gösteriyor. Çini Kahve Fincanı Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini kahve seti fiyatları minimum 172 lira, maksimum ise 480 lira şeklinde. Çini kahve fincanı fiyatları için ortalama olarak 326 lira denilebiliyor. 

Çini işi kahve fincanı modelleri, farklı adetlerde setler halinde satılıyor. Setler içerisinde kahve bardakları ve kahve tabakları yer alıyor. Çini temalı baskılı porselen kahve fincanı fiyatı 177 lira. Set içerisinde iki adet bardak bulunuyor. Çini kabartma ikili kahve fincanı fiyatı 172 lira iken çini kabartma altılı kahve seti fiyatı 480 lira. Çini ikili özel kabartma kahve takımı 147 lira, çini altılı özel kabartma kahve takımı 405 lira. 

Çini turkuaz ikili kahve kahve seti 165 lira iken, çini turkuaz altılı kahve seti fiyatı 360 lira. 

Çini Kahve Fincanı Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çini desenli kahve fincanı fiyatları, farklı unsurların değerlendirilmesi sonucu belirleniyor. Çini desenli kahve fincanı modelleri fiyatlandırılırken, ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller önem kazanıyor. Aynı zamanda kahve fincanı modellerinin üretim şekli de, fiyatları büyük ölçüde etkileyen unsurlar arasında yer alıyor. El işçiliği ile üretilen kahve fincanı modelleri, daha fazla zaman harcanarak kullanıcı karşısına çıkıyor. Ürünlerde hata payının olmayışı, çalışmaların titizlikle yürütülmesine bu da ürünlerin üretiminde harcanan efor ve zamanın artmasına neden oluyor. 

Çini Kahve Fincanı Ürünlerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini kahve fincanı ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini kahve fincanı ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Kahve Fincanı Çeşitleri Nelerdir?

Çini kahve fincanı çeşitleri aşağıdadır;

Çini Kahve Fincanı Nasıl Kullanılır?

Çini kahve fincanı takımları, Türk kahvesi içmek için uygunluk gösteriyor. Türk kahvesi diğer kahvelere oranla, Türk kültüründe daha büyük bir önem taşıyor. Bu sebeple kişiler kahve fincanları seçiminde, diğer fincanlara oranla daha seçici davranabiliyor. Çini kahve fincanı takımları, tek içimde tüketilecek, Türk kahvesi oranına uygun şekilde tasarlanıyor. Her bardak bir ölçü olarak kullanılabiliyor. Çini kahve fincanı modelleri içerisinde tüketilen kahvenin sıcak oluşu nedeniyle, bardaklar yan kısımlarında yer alan minimal boyutlardaki kulplardan tutuluyor. 

Çini kahve fincanı modelleri şık görselleri sebebiyle, kullanılmadığı zamanlarda, salon veya mutfaklarda vitrinler içerisinde sergilenebiliyor. 

Çini Kahve Fincanı Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini kahve fincanı hediyelik olarak şu kişilere alınabilir;

 • Kendinize,
 • Arkadaşlara,
 • Sevgililer gününde sevgiliye,
 • Yıldönümlerinde eşlere,
 • Doğum günlerinde arkadaşlara,
 • Yeni eve taşınanlara,
 • Yeni evlenen çiftlere,
 • Aile büyüklerine, 
 • Kardeş, abla, abiye,
 • Akrabalara. 

Çini Kahve Fincanı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini kahve fincanı ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini kahve fincanı ürünlerinde toptan fiyatları 49 TL - 160 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Kahve Fincanı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini kahve fincanı ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Kahve Fincanı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini kahve fincanı ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Kahve Fincanı Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Çini kahve fincanları iki farklı şekilde üretiliyor. Çini baskılı porselen kahve fincanı modelleri üretilirken serigrafi yöntemi kullanılıyor. Bu ürünlerin üzerindeki desenlerin net ve pürüzsüz bir şekilde bardağa entegre edilmesini sağlıyor. Bu yöntem sayesinde aynı zamanda, kahve fincanı yüzeyleri pürüzsüz bir dokuya sahip olabiliyor. Çini kabartma kahve fincanı modelleri çini malzemeden üretiliyor. El işçiliği ile üretilen ürünlerin üzerindeki desenler, uzman kişiler tarafından özenle çiziliyor. Kabartma yöntemi kullanıldığı için, bardak yüzeyinde özel doku oluşuyor. Kaliteli malzemeler ile üretilen ürünler, farklı renk ve tasarımlar ile donatılıyor. Böylelikle ürünlerin farklı zevk ve beğenilere hitap etmesi sağlanıyor. Çini kahve fincanı modelleri aynı zamanda farklı adetlerden oluşan setler halinde kullanıcı beğenisine sunuluyor. Bu da kişilerin yaşam alışkanlıklarına göre, ideal modeli bulmasına olanak tanıyor. 

Çini Kahve Fincanına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini kahve fincanına benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.