myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Seramik Duvar Tabağı

için 122 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
498,00 TL
(0)
723,00 TL
(0)
295,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
295,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
388,00 TL
(0)
498,00 TL
(0)
için 122 ürün görüntüleniyor.

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Seramik duvar tabağı modelleri uzun yıllardır en popüler hediyelik ürünler arasında yer almaktadır. Duvar tabağı yapımı esnasında kullanılan hammadde seramiktir. Kolayca şekil alabilen ve isteğe özel tasarlanması mümkün olan en güzel dekoratif eşyalardan biridir. Üzerinde çeşitli figürler, motifler veya yazılar olması mümkündür. Farklı çeşitlerle dikkat çekici ve şık bir ürün olan seramik duvar tabakları ülke çapında en beğenilen akustik yönü olan hediyelik eşyalardır. Seramik duvar tabakları birbirinden farklı şehir teması ile her alanda kullanılabilen eşyalardır. Dekoratif amaçlı kullanılan bu ürünler mekâna veya alana estetiklik katar. Kolayca deforme olmayan yağısı veya tozlanıp kirlenmemesi ise genel yapısal özelliklerinden kaynaklıdır. Bol miktarda el işçiliği gerektiren bu ürün özgün tasarım çalışmalarıyla da farkındalık oluşturmaktadır. 

Duvar tabağı dekorasyon anlamında kullanılabilecek en iyi seçenektir. Arkasına tutturucu bir şeyle mobilya üzerine konulması da mümkündür. Ayrıca duvara asılması da mümkündür. Birçok hediyelik eşya seçeneği arasında ideal hediye seçeneği olduğunu ve herkesin beğeneceğini de belirtmek gerekir. Myros kapsamında satılan hediyelik ürünler arasından istediğiniz modeli seçip kişiselleştirebilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizde de yüksek kar marjından faydalanmak istiyorsanız toptan hediyelik seramik duvar tabağı şeklinde sipariş vermeniz yeterlidir. Firmanızın tanıtımı veya markanızı bir üst seviyeye taşıma amaçlı dağıtabilirsiniz. Özellikle pazarlama sektöründe çok sık değerlendirebileceğiniz bir seçenektir. Çünkü firmanızı öne çıkaran bir tasarım yaptırmanıza imkân tanıyan ürünlerdendir. 

Seramik duvar tabağı satın alırken beklenmeyen durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye konusunda kişinin yaşına hitap edici olması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek türden madde ve bileşenler içermemesi
 • Fiyat konusunda araştırma yapılması ve seçici olunması 
 • Seramik duvar tabağı ana temasına dair farklı figürlerin incelenmesi ve tek bir modele odaklanılmaması 
 • Kişiselleştirilebilir ürün farkının benimsenmesi 
 • Uzun süre formunu koruyabilen materyallerden imal edilmiş olan seramik duvar tabakları tercih edilmesi 

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Seramik duvar tabakları 10 cm’den başlayan ölçülerle satılan hediyelik eşyalardır. 10,12,15,20,26 cm şeklinde ilerleyen ölçüler kişisel isteğinize, ihtiyacınıza göre çeşitlendirilebilmektedir. Genel özelliği bakımından hammaddesi seramik olsa da el işçiliği beraberinde birçok malzeme kullanımı da yapılmaktadır. 

258x235x18 mm ölçülerinde Myros Kemer temalı duvar tabağı 548 gr ürünlerden biridir. 26 cm ölçüsünde yapılmış olan bu tabak modeli oldukça değişik hediye türlerinden biridir. Estetik yönünün çok baskın oluşu dikkatleri üzerine toplayan ve ağır bir duruşu olan ideal seçenek olarak göstermektedir. 

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Seramik duvar tabağı çeşitleri kullanılan malzemeye ve ölçülerine göre değişken fiyat aralıklarında satılan ürünlerdir. Seramik duvar tabağı fiyatları ortalama 81,90TL ile 249TL arasında satışa sunulmaktadır.  Sevdiklerinize, kendinize veya kişiselleştirilmiş özelliği ile firmanız için en harika tasarım ürünleridir. Fiyat konusunda net bir bilgi paylaşacak olursak çok satılan ve tercih edilen seramik kahverengi Antalya temalı ve 15 cm ölçüsündeki duvar tabağının 141 TL olduğunu belirtmeliyiz. 

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seramik duvar tabağı hediyelik eşyaların fiyatını belirleyen ve etkileyen birçok unsur vardır. Genel bakımdan kullanılan hammadde seramiktir. Ayrıca boya çeşitleri, el işçiliği, ürün tasarımı ve baskılama tekniği gibi birçok parametre de bu konuda önemli rol oynamaktadır. 

Seramik duvar tabağı modellerinde fiyatı etkileyen diğer önemli unsur ise ürünün boyutla ilişkilidir. Her duvar tabağında ölçüler farklıdır. Bu durum cm hesabına göre belirleniyor olsa da kişiselleştirilebilen tasarım olduğu için ürün fiyatı da doğrudan değişmektedir. 

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalarının Ödeme Seçenekleri Nedir?

Seramik duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Seramik duvar tabağı hediyelik eşya çeşitleri kişisel zevklere göre seçilebilecek olup ihtiyaca göre çeşitlendirilmekte ve aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Seramik duvar tabağı nasıl kullanılır sorgulamasına yönelik pek çok cevap belirtmek mümkündür. Dekoratif eşya amaçlı kullanılan duvar tabakları, özelleştirilebilmesi ile markanızın tanıtım hediyesi anlamında kullanılabilir. Ayrıca işletmenize konulacak estetik ürün çeşitlerindendir. 

Her şekilde değerlendirilmesi mümkün olan bu tabaklar evinizdeki konfora ayrı bir estetik bakış açısı da oluşturabilmektedir. Sevdikleriniz için hediyelik eşya amaçlı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca büyük etkinliklerde katılımcılara anı hediyesi olarak ta dağıtılabilecek ürünlerdir. 

Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar Kime Alınabilir?

Seramik duvar tabağı hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorusunun yanıtları aşağıdaki liste ile ifade edilmektedir. 

 • Anneler günü için annenize duvar tabağı seti 
 • Babalar günü için babanıza çini duvar tabakları 
 • Kız veya erkek kardeşleriniz için doğum günlerinde veya evi için dekoratif duvar tabakları  
 • Arkadaşların iş kutlaması, mezuniyet veya özel günlerinde antika duvar tabakları 
 • Seyahat ya da tatil dönüşü anı oluşturma için kendinize seramik duvar tabağı 
 • Seramik duvar tabağı tasarımlara ilgi duyan kişilere seramik duvar tabağı hediye 
 • İş yerindeki üstlerinize hediyelik eşya 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza, akrabalarınıza, komşunuza turistik hediyelik eşya 
 • Düğünlerde ve nişanlarda katılımcılara anı hediyesi olarak toptan hediyelik seramik duvar tabağı 

  Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Seramik duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Seramik duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 14 TL - 110 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Seramik duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Seramik duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

  Seramik duvar tabağı birçok işçilikten ve emekten geçen hediyelik eşyalardan biridir. Üretim bünyesi Myros firması tarafından sürdürülmektedir. Taslağın hazırlanması, üretim ve imalata geçilmesi, satışa sunulması gibi her durum Myros firması içinde gerçekleşen çalışmalardır. Farkındalık oluşturan ve estetik bakış açınızı değiştiren üretim çalışmalarında Myros firması eşitlikçi iş politikaları gereğince davranır. Kadınlardan ve erkeklerden aynı seviyede faydalanan firma kadrosu son derece uzman olup alanında eğitimli kişilerden oluşmaktadır. 

  Ürünlerin yapısı gereğince hangi malzemenin hangisiyle uyumlu olduğu önceden saptanır. Ayrıca huzurlu çalışma ortamındaki en belirgin özelliğin özgünlük ve kalite olması dikkat çekmektedir. Çünkü tüm hediyelik ürünlerde kalite, özgün tasarım şekli ve çeşitli ayrıcalıklar üretim başında belirlenen konular şeklinde değer görmektedir. 

  Seramik Duvar Tabağı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Seramik duvar tabağı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.