myros-popup.jpg (663 KB)

İzmir Şube

Adres
Taşçılar İçi Mevkii 864. Sk. No:14
/ Konak / İzmir / Türkiye
Telefon
02324868635
Faks
E-Posta

İzmir Toptan Hediyelik Eşya  

İzmir toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, şehre özel toptan hediyelik eşya satın almak isteyen firmalardan biriyseniz tam aradığınız yerdesiniz. Hediyelik eşya toptancılığının ve üretiminin en başarılı öncülerinden olan Myros, şehirlerimize özel temalı ürün çeşitleri ile dört adet merkez şube, yurt içinde beş bin adedin üzerinde firma ve yurt dışında seksen ülkenin satış noktalarına toptan hediyelik eşya ürünleri tedarik etmektedir. Myros, ülkemizde bulunan yedi bölgedeki tüm şehirlere özel koleksiyonu ile satış ve satış sonrası süreç yönetiminde kazandığı tecrübesini kullanarak, tüm taleplerinizi başarılı bir şekilde yerine getirir. Sektöründe tecrübeli, öncü üniversitelerinden mezun olmuş uzman çalışan kadrosu ile tasarım, bilgi işlem, satış ve internet satış departmanlarının çalışmaları sayesinde sürekli güncel ve kullanıcı dostu olan Myros web sitesi ise toptan alışverişinizi online olarak kolaylıkla yapmanızı sağlar. Sekiz bin adetten fazla satışa hazır ve özelleştirilebilir ürün çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabildiğiniz online kataloglarda, net fotoğraflar, detaylı açıklamalar, her sorunuza hızlı ve çözüm odaklı cevap veren satış destek ekibi ile avantajlı fiyatlardan ve indirimlerden yararlanarak sipariş verebilirsiniz. Merkez showroomlardaki toptan alışverişlerinizde ve online siparişlerinizde firmanıza özel tüm indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. İzmir toptan hediyelik eşya ürünleri satmak için, Myros toptan hediyelik eşya ürünlerinden alış veriş yaptığınızda, kaliteli ve zengin ürün çeşitleri, hızlı ve güvenilir teslimatları, uzman üretim personeli, tecrübeli satış ve satış sonrası destek kadrosu ile aldığınız hizmet, firmanızın ve müşterilerinizin beklentilerini aşacaktır. 

İzmir turistik hediyelik eşya ürünleri şehrin merkezinde ve ilçelerdeki birçok farklı bölgede bulunan alışveriş merkezleri, cadde mağazaları, pazarlar ve en çok da Kemeraltı hediyelik eşya dükkânlarında satılmaktadır. Myros İzmir toptan ve perakende hediyelik eşya ürünlerimizin de satışının yapıldığı,  İzmir Kemeraltı toptan hediyelik eşya dükkânları, yerli ve yabancı ziyaretçilerin uğradığında alışveriş yapmadan dönemediği en meşhur çarşılardandır. İzmir piyasasında önemli ve sürekli bir alıcı kitlesi olduğu için, satış yapan firmaların, doğru bir şekilde analiz edilen müşteri profiline uygun, en düşük fiyatla, en yüksek satış adedinin yapılabileceği, kaliteli ve uygun fiyatlı ürün çeşitliliğini yaratması gerekmektedir. Toptan hediyelik eşya piyasasında ürünlerin alımı sırasında yapılan seçimler çok önemlidir. Eğer talebe uygun ürün piyasaya sürülürse  hem kolaylıkla hem de kısa sürede satış gerçekleştirme ihtimali olur. Karlı, hızlı ve yüksek adetli satış yapabilmek için , İzmir turistik hediyelik eşya satışı yapan firmaların, rakiplerin çeşitlerinden farklı ve müşteri profiline uygun türleri bulabilecekleri, doğru toptan hediyelik eşya üreticisi ve toptan satıcısı ile çalışması çok önemlidir. İşletmeler için siparişlerinizi online olarak da kolaylıkla verebileceğiniz, Myros İzmir toptan hediyelik eşya ürün seçenekleri, firmanızın ve müşterilerinizin vazgeçilmezi olacaktır.

Yurt içinden ve yurt dışından, karadan, havadan ve denizden milyonlarca ziyaretçinin akın ettiği şehirde, şehre özel hediyelik eşya alışverişinde, bagajlarda fazla yer kaplamayan, hafif ve kolay taşınabilir, her yaştan her cinsiyetten müşterinin alıp hediye edebileceği çeşitlere ilgi çok fazladır. Bu nedenle İzmir turistik hediyelik eşya çeşitleri arasında en çok tercih edilenler, tasarımlarında İzmir bölgesinde ve ilçelerinde ünlü, tarihi ve turistik yerlerin, plajların, doğal alanların ve yaşam tarzının yansıtıldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi ürünlerdir. 

 

1. Magnet     

İzmir turistik hediyelik eşya türleri arasında kolay taşınabilir, uygun fiyatlı, her yaştan herkese hediye edilebilir olmaları sayesinde en çok tercih edilen çeşitler magnet ürünleridir. Gezi ve seyahatlerde herkesin bolca aldığı magnet ürünlerinin koleksiyonunu yapan meraklıları da vardır. Ahşap, plastik, epoksi, metal, cam, porselen, çini, seramik gibi malzemelerden üretilen magnetlerin üzerine, İzmir ve çevre ilçelerinin turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan görsellerle 3D lazer kesim ve dijital baskı ile dekorlama yapılır. Dekoratif amaçlı kullanılabildiği gibi çerçeve şeklinde olanlar ile fotoğraf da sergileyebileceğiniz magnetlerin boyutları 5 cm ile 17 cm arasındadır.  Bölgenizin özelliklerine ve müşteri profiline göre seçeceğiniz ve özelletirebileceğiniz magnet türlerinden toptan fiyatı ile  satın alabilmek için, İzmir hediyelik eşya toptan satış yapan Myros’un showroomlarından ya da  online siteden yararlanılarak sipariş verilebilir. 

2. Açacak       

İzmir turistik hediyelik açacak ürünleri, metal ve epoksi malzemeleri ile kelebek, kaplumbağa, kedi, balık, şişe, bayrak gibi figürler üzerine, İzmir ve çevresindeki ilçelere ait turistik, tarihi ve yerel özelliklerini taşıyan yöresel desenleri dijital baskı ile dekorlama yapılarak üretilir. Boyutları 6 cm ile 13 cm arasında olan açacaklar mıknatıslı olduğu için dolap üzerinde magnet yanında kolaylıkla ulaşılabilen yerlere tutturulabilir. Aynı zamanda kampta, doğa gezilerinde kullanabilmek için delikli olanları anahtarlık ucuna da takılabilir. Günümüzde kolay açılır kapaklı şişeler yaygın olsa da klasik kapaklı şişeden içmeyi sevenler için açacak ideal bir hediyedir.  Özellikle taşıma kolaylığı, hafifliği, her yaştan herkese hediye edilebilecek olması hediyelik eşya türleri içinde çok tercih edilen ürünlerden olmasını sağlar. Anı hediyeliklerin bu popüler türünün tüm çeşitlerinden toptan fiyatları ile satın alabilmek için , İzmir hediyelik eşya toptan satış yapan Myros’un online sitesinden ya da showroomlarından faydalanarak sipariş verilebilir.  

3. Kupa 

İzmir hediyelik eşya ürünlerinden kupa, zengin çeşitlilikte ve renklerde üretilen kupalara, İzmir ve çevresindeki ilçelerin turistik, tarihi ve yerel görselleri ile serigrafi tekniği uygulanarak dekorlama yapılır. Boyutları 8 ile 9 cm arasında olan kupalar seramikten üretilir. İkili veya tekli olarak  alınabilen ergonomik ve renkli koleksiyon, kaliteli malzeme ve işçilikle hediyelik eşya ürünleri arasında en çok tercih edilenlerdendir. Sıcak kahve ve çay çeşitlerinin yanında soğuk meşrubat ve kahve türleri için kullanılabileceği gibi, kalemlik, minyatür bitki yetiştirmek için saksı olarak da değerlendirilebilir. Bu çok fonksiyonlu dayanıklı, şık kupa ürünlerinin toptan fiyatlar  üzerinden satın alabilmek için ,Myros’un interet sitesinden toptan üyelik oluşturarak İzmir hediyelik eşya toptan sipariş verilebilirsiiniz. 

4. Biblo 

İzmir turistik hediyelik eşya ürünleri arasında bölgenin tarihi, turistik eserlerinden beslenen figürlerden oluşan biblolar çok önemli yer tutar. İzmir saat kulesi gibi şehre ait sembolik modellerden oluşan biblolar, nazar boncuğu, fil, nar, balık gibi tüm kültürlerde bereket, şans, uğur, koruyucu kabul edilen sembollerle beslenen figürler, ziyaretçilerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir.  Çok çeşitli boyutlarda üretilen biblolar, cam, kristal, seramik ya da porselenden yapılır. Çok miktarda seri olarak üretilebildiği gibi kişiye özel tek bir parça el işçiliği ile tasarlanabilir. Yerel figürlerin yanında, dua, çeşitli hayvan ve çiçek figürleri, tarihi efsanevi karakterlerden de ilham alan biblo ürünlerinin toptan fiyatlarına ulaşarak satın alabilmek için, İzmir hediyelik eşya toptancısı  olan firmamızın showroomlarından ve internet sitelerindeki kataloglarından seçim yapılarak sipariş verilebilir.

5. Fincan        

Geleneksel Türk kahvesi tüm evlerin vazgeçilmez hatırı sayılır ikramlarındandır. Türk kahvesi sunumu için kullanılan tekli, ikili ya da altılı fincan ve tabağı ile birlikte satılan ürün, porselen ya da seramik üzerine Türkiye’ye ve bölgeye ait turistik, tarihi, yerel görseller serigrafi ile dekorlama yapılarak üretilir. Yabancı turistlerin de en çok ilgi gösterdiği fincan çeşitleri ile espresso, caffè macchiato gibi batı türevi sert ve yumuşak içim kahve sunumlarında da kullanılabilir.  Şık ve etkileyici hediye türlerinden olan aileye, dostlara giderken ev hediyesi olarak alınan, yabancı konuklara, dostlara geleneksel hediyeler arasında en çok tercih edilen ürünlerden olan fincan çeşitlerini toptan fiyatlarından satın alabilmek için , hediyelik eşya toptan satış İzmir Şubesinin showroomundan ya da internet sitesinden faydalanarak sipariş verilebilir.

6. Çanta          

Keten ve koton üzerine dijital baskı tekniği ile İzmir bölgesine ait turistik, tarihi ve yöresel görsellerle desen ve dekorlama yapılarak üretilen çanta çeşitlerinin, boyutları 35 cm ile 40 cm arasındadır. Çok amaçlı kullanılabilen baskılı çanta çeşitleri plajlarda, seyahatlerde, çarşı pazar alış verişinde, kolay taşınabilir, uygun fiyatlı ve pratik olması açısından hediyelik ürünler arasında en çok tercih edilen türlerdendir. İzmir, Alaçatı, Çeşme, Efes, Foça, Seferihisar gibi ulusal ve uluslararası çapta markalaşmış merkezlerin baskılarının yanında tasarımını belirlediğiniz diğer desenlerle de üretilebilir. Kullanışlı, pratik ve uygun fiyatlı hediyelik eşyalardan olan çanta çeşitlerinden, toptan fiyatlardan faydalanarak satın alabilmek için, Myros’un internet sitesinden toptan üye olarak kampanyalardan haberdar olabilir ve şehrinize özel hediyelik eşyaları daha uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Hediyelik Eşyalar Toptan Nasıl Satın Alınır?  

Sınırlarındaki Efes, Şirince, Foça, Alaçatı, Çeşme, Seferihisar gibi turistik, tarihi ve doğa harikası yerler sayesinde her yıl milyonlarca yerli ve yabancı ziyaretçi ağırlayan İzmir, uluslararası fuarları, konser ve sanatsal etkinlikleri, ticari ve ekonomik organizasyonları ile de ünlüdür. İzmir çok çeşitli, farklı kültür ve yapılardan gelen yoğun bir insan trafiğine sahiptir.  Şehrin ünlü doğal alanlarının, sahillerinin, turistik ve tarihi mekânlarının tasarımlarında yer aldığı magnet, açacak, kupa, biblo, fincan, çanta gibi uygun fiyatlı, kolay taşınabilir ve herkese hediye edilebilecek fonksiyonel ürünler satmayı hedefleyen İzmir Kemeraltı toptan hediyelik eşya dükkanları ve diğer İzmir hediyelik eşya toptan satış mağazaları güvenilir ve nitelikli toptan hediyelik eşya üreticilerine ihtiyaç duymaktadır. Kaliteli malzeme, tasarım, işçilik ve zengin çeşit yanında uygun fiyat, düzenli üretim, hızlı teslimat ile rakiplerinin önünde yer alan Myros toptan hediyelik eşya ürünleri, İzmir toptan hediyelik eşya ürün alışverişi için firmanıza en uygun adrestir. Özel ve el yapımı ürün seçenekleri, özelleştirilmiş tasarımlar, kesintisiz ürün tedariği, satış sonrası destek süreci ve 80 ülkeye ihracat tecrübesi ile Myros Türkiye’nin en büyük hediyelik eşya üreticisi ve toptancısıdır. Firmanıza özel minimum üretim adetleri,  uygun fiyat ve avantajlı ödeme seçenekleri, üretim istikrarı, satış potansiyeli yüksek ürün çeşitliliği, hızlı ve güvenilir lojistik süreçleri ile Myros güvenilir bir iş ortağıdır. Online sitede bulunan kataloglardaki hazır ürünlerin yanında özelleştirilebilir çeşitleri ile de firmanızın raflarını zenginleştirecek siparişleriniz için, online alışverişten yararlanabilir ya da size en yakın showroomlarda ürünleri görerek sipariş verebilirsiniz.  İşletmelere uygun seçeneklerden faydalanarak toptan kurumsal sipariş verebilmeniz için öncelikle yapmanız gereken bayii başvuru sayfasına kayıt olmaktır. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.