myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Çapa Temalı Hediyelik

için 13 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
633,00 TL
(0)
500,00 TL
(0)
365,00 TL
(0)
250,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
17,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
37,50 TL
(0)
50,00 TL
(0)
50,00 TL
(0)
50,00 TL
(0)
135,00 TL
(0)
için 13 ürün görüntüleniyor.

Çapa Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çapa denizcilikte herhangi bir deniz taşıtını istenilen bir yerde sabit tutmak için suyun dibine bırakılan en az iki ya da bir çok kolu bulunan uzun bir zincire ya da kalın bir halata bağlı genellikle metalden oluşan geminin olmazsa olmazı aletidir. Çapa adını tarlada yere saplanan tarım aletinden alır ve hemen hemen aynı işlevi gördükleri için bu ismi almıştır. Bu devasa çapalar sadece ağırlıkları vasıtasıyla gemiyi sabit bir yerde tutabilirlerdi.

Çapa, denizcilikle bütünleşmiş adeta simgelenmiştir. Çapa temalı ürünler sahil ve deniz kültürüne sahip olan her yerlerde dekoratif obje olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde en çok Ege Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, Marmara Bölgesinde konakladığınızda yakınlarınıza alabileceğiniz en sembolik üründür. Çapa temalı hediyelik eşya ürünleri her bölgeye farklı, o bölgeye özel olarak simgeleştirilmiştir.

Çapa temalı hediyelik eşyalar geniş bir kapsama sahiptir ve bunun bütününe denir. Çapa temalı ürünler karşımıza magnet, rüzgar çanı, açacaklı magnet, seramik duvar süsü, peçetelik, saat ve küllük gibi eşyalar olarak çıkar. Tatlı bir Ege kasabasına tatile geldiğimizde denizin, kumun ve bol oksijenin keyfini çıkarırken, sevdiklerimizi tatilde bile düşündüğümüzü ve onlara güzel bir anı bırakmak istediğimizde çapa temalı hediyelik eşyalar bu durumda devreye girer. Çapa temalı ürünleri birçok toptancı tarafından temin edebilirsiniz. Çapa temalı hediyelik eşyaları şehir merkezinde ya da sahil kesimlerinde bulunan toptancılardan temin edebilirsiniz. Eğer mağazanızda sergilemek istiyorsanız toptan satış seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Çapa temalı hediyelik eşyaları alırken ürünü kime ve hangi amaç ile alacağınız önemlidir. Çapa temalı hediyelik eşyaları alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Hediye alacağınız kişinin yakınlık derecesine dikkat edilmelidir.
 • Hediye alacağınız kişinin zevkini göz önünde bulundurmak sizin işinizi kolaylaştıracaktır. 
 • Hangi ortamda ve hangi amaç ile kullanılmak istediğine dikkat edilmelidir.
 • Hediye alacağınız kişinin ihtiyacı doğrultusunda olup olmamasına dikkat edilmelidir.

Çapa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Çapa temalı hediyelik eşyaları kullanım amacı ve alacağımız kişiler ve mekan için öncelikle kategorize etmemiz gerekir. Balkonda  ya da duvarımızda denizin en güzel rengiyle bezenmiş bu ürünler evlerimize farklı bir atmosfer katacaktır.

Çapa temalı hediyelik eşya ürünleri toptancılara gelene kadar üretim, tasarım anlamında birçok aşamadan geçer. 3D baskı,boyama gibi süreçler şehire, ilçelere göre farklılık göstermektedir. Bunların hepsi süreçtir. Bu süreçler tamamlandığında ortaya bize sadece güzel hatıralar kalmaktadır.

Öncelikle hangi şehir ve ilçe için oluşturulacağı belirlenir. Belirlendikten sonra o şehrin tarihi dokusu, doğası, ve o güzel mavi denizi tasarlanır ve bunların hepsi birleşir. Çapa temalı hediyelik eşyaların üzerinde en güzel halleriyle yerini alır. Çapa temalı hediyelik eşyalar kişiselleşitirilebilir. Hediyenizi daha anlamlı kılmak için sevdiklerinizin isimlerinin baş harfini yazdırabilirsiniz.

Çapa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Çapa temalı hediyelik eşyalar opsiyonlarına, boyutlarına, işçiliğine, boyasına ve şekillendirilmesine göre farklılık göstermektedir. Ortalama 10 lira ile 330 lira arasında değişmektedir.

Çapa Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Çapa temalı hediyelik eşya ürünleri geniş bir kapsama sahiptir. Ürün özelliği, materyali ve işlevi bakımından değişiklik gösterebilir. Çapa temalı hediyelik eşyalar üretilirken tasarımına göre polyester,ahşap,deniz kabuğu, epoksi, metal,plastik ve seramik kullanılır. Tasarlanan ürünün boyutuna ve işçiliğine göre fiyatlar farklılık gösterebilir.Çapa Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çapa temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çapa temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çapa Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Çapa temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda listelenmektedir:Çapa Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Çapa temalı hediyelik ürünler dekoratif olduğu gibi işlevsel de ürünlerdir. Peçetelik, küllük, anahtarlık askısı ve açacak bunlara örnektir.

Çapa temalı hediyelik eşyalar dekoratif anlamda eşimize dostumuza alabileceğimiz minimal desenlere sahip anlamlı hediyelerdir. Tatilde bile sizi unutmadım, her zaman yanımda hissettim demenin en naif yoludur. Bize her zaman gezip gördüğümüz yeri canlı tutar. Buna örnek verecek olursak yoğun iş temposunda herkese zaman su gibi akar, kafamızı kaldırıp duvardaki saate baktığımızda bile bir dakikalığına bile olsa gezip gördüğümüz yerleri hatırlarız ve böylece anılarımız hep taze kalır.

Çapa temalı hediyelik eşyalar duvarımızda asılı saat, güzel bir ziyafet akşamında masanın en güzel yerinde bulunan peçetelik, balkonda otururken tatlı tatlı esen meltemin yüzümüze vurduğunda deniz kabuklarının birbirine vurmasından oluşan ses… Sevdiklerimize ve kendimize alabileceğimiz en güzel hediyelerden sadece birkaçıdır.

Çapa Temalı Hediyelik Eşya Olarak Kimlere Alınabilir?

Çapa temalı hediyelik eşyalar hediye olarak şu kişilere alınabilir:

 •   Sevgiliye ,
 •   Hatıra olarak kendimize ,
 •   Dostlarımıza,
 •   İş arkadaşı,
 •   Yakın akraba,
 •   Anne,
 •   Baba,
 •   Kardeşe alınabilecek oldukça uygun hediyelerdir.

Çapa Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Çapa temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çapa temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 110 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çapa Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Çapa temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çapa Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çapa temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.Çapa Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Çapa temalı hediyelik eşyalar önce sizlere o güzel anılarınızı hatırlatmak için birçok işlemden geçer. Önce tasarlanır daha sonra üretimine ve malzemesine  göre 3D baskı, dijital baskı ve el işçiliği ile beğenilerinize sunulur. Sizler için özel tasarlanır.

Seramik olan ürünler yoğurma, şekillendirme , rötuş, kurutma ve boyama aşamalarından geçer. Çapa temalı hediyelik eşyalar mimari yapılarını,doğasını ve figürlerini kullanarak özel olarak tasarlanır ve boyutlandırılır. Özelleştirme seçeneği de mevcuttur.

Çapa Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Çapa temalı hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediye temaları aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.