myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Fil Tema Koleksiyonu

için 63 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik İkinci Boy Duvar Süsü
183,00 TL
(0)
228,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Fil Temalı Seramik Renkli Kupa
175,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Dalda Yedili Fil Biblo 280x130x35 mm
735,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Dalda Yedili Fil Biblo 330x45x130 mm
1.183,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Dalda Yedili Fil Biblo 340x40x150 mm
1.410,00 TL
(0)
1.710,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Dalda Yedili Fil Biblo 235x115x30 mm
603,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Dalda Yedili Fil Biblo 280x100x35 mm
735,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Polyester Yedili Fil Biblo 240x190x90 mm
725,00 TL
(0)
Myros - Toptan Turkuaz Büyük Fi̇l
560,00 TL
(0)
için 63 ürün görüntüleniyor.

Fil Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Filler geçmişten günümüze bolluğun, bereketin, gücün ve ihtişamın simgesi olmuştur. Bir arkadaşınıza fil temalı bir hediye verdiğinizde “evine bolluk girsin, her zaman sağlıklı ve güçlü ol” mesajını iletmiş olursunuz. Fil hediye anlamı bu kadar özel olduğundan alacağınız hediyenin doğru seçilmesi oldukça önemlidir.  Ayrıca ödeme konusunda mağdur olmamak için güvenilir bir alışveriş sistemi seçmelisiniz. Myros’un toptan fil temalı ürünlerinde oluşturulan siparişlerde sunduğu avantajlı toptan alışveriş indiriminden faydalanabilirsiniz. Bu sayede işletmenizde sergilemek için Myros'dan toptan fil temalı ürünler satın alabilirsiniz ve fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. 

Fil temalı hediye alırken dikkat edilmesi gereken bazı ince noktalar vardır. Bunlar,

 • Hediye sahibi kişinin zevkleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız bu sayede alacağınız ürünün hoşuna gitmesi ihtimali artacaktır.
 • Hediye sahibinin hediyede estetiğe mi yoksa kullanışlılığa mı önem verdiği hakkında bilgi sahibi olmalısınız.
 • Hediyenin kalitesine uygun paralel bir fiyata sahip olması
 • Hediyede kullanılan malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı
 • Hediyede sağlığa zararlı katkı maddelerin bulunmaması

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Fil desenli hediyeler satan gezerken dikkat etmeniz gereken bir konu da fiyat ve kalite performansıdır. Ürünlerin uzun süreli kullanımda deforme olmaması, kaliteli malzeme ve kaliteli baskı ile imal edilmiş olması, göze hoş gelmesi, dekoratif ve şık olması en önemli özelliklerdendir. 

Fil hediyeleri dekoratif olarak kullanılan ürünler olmasıyla ortak bir paydada kesişir. Kime aldığınız ve hangi mesajı iletmek istediğiniz fark etmeksizin fil temalı hediyelerin hepsi işlevsellikten uzak, şık görünümlü, her türlü estetik zevke uyumlu hediyelerdir. Kime alırsanız alın beğeneceği bu ürünlerin renk seçenekleri de oldukça fazladır. Hediye alacağınız kişinin ev dekorasyonuna göre alacağınız fil biblo seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Hangi ürünü seçtiğinize, özel tasarım ürünlerin boyutlarına ve malzemesine göre fil biblo fiyatları değişiklik göstermektedir. Her keseden bütçeye uygun cazip fiyatlarla ürünler sunan Myros fil temalı hediye eşya fiyatları 31,90 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunularak 1026 TL’ye kadar fiyat listelemesi yapmıştır. Yukarıda da belirtildiği gibi Myros en iyi hizmeti sunmak için kaliteli malzeme ve kaliteli üretim protokollerini titizlikle işlediği için fiyatlar özel tasarımlarla birlikte değişiklik göstermektedir.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Myros, tüm hediyelik eşya sektöründe üretim aşamalarında ve üretim sahasında etkin rol üstlenmektedir. Ürünlerin malzemesinin tedarikinden size ulaşıncaya kadar titizlikle çalışmaktadır. Ürünlerin üretim safhalarında maliyeti doğrudan etkileyen unsurlar bulunmaktadır. Bunlardan en geneli olan malzeme türüdür. Malzeme türü maliyeti doğrudan etkiler çünkü malzemenin işlenme süresi, malzemenin temini, malzemeye uygun baskı tekniği seçimi yapılmaktadır ve tüm bu etkenler son ürünün fiyatını doğrudan etkilemektedir. Diğer bir senaryoda ham madde ucuz ama işlemesi zorsa bunda da fiyat üzerinde büyük bir artış gözlemlenmesi yaşanacaktır. İyi firmalar bu orana dikkat edip uygun malzemeler ile uygun ürünleri üretirler. Ayrıca baskılama tekniği ile kesim tekniklerinin de doğru olması maliyeti ve dolayısıyla fiyatı düşürecektir. Biblo fil çeşitleri için konuşmak gerekirse burada kullanılan malzemenin nasıl işlendiği daha önemli olacaktır.

Özel tasarımlarda tercih edilen boyut ve malzeme de fiyatlarda değişikliklere neden olmaktadır. Dilerseniz Myros’un toptan fil hediyelik eşyalarda ve diğer tüm hediyelik eşyalarda toptan alımlarda sağladığı indirimden faydalanabilirsiniz.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Fil temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fil temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fil Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Biblo filler için seçebileceğiniz birçok seçenek vardır. Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.

Fil Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Biblo fil modelleri tamamen dekoratif amaçlar çerçevesinde kullanılan, son derece şık ve güzel ürünlerdir. Daha çok yeni ev almış kişilere bereket getirmesi için alınan bu hediyeler hastalıktan sonra iyileşme hediyesi olarak da götürülüp “güçlenmeni istiyorum” mesajı verilebilir. Cam fil biblo seçenekleri yeni doğan bir bebeğe hediye olarak götürüldüğünde “uzun ömürlü ve bilge olsun” mesajını da içerisinde barındırmaktadır.

Fil Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Fil biblo çeşitleri taşıdıkları anlam çerçevesinde incelendiğinde hemen hemen herkese alınabilir. Aşağıda hediyelik fil çeşitlerini hediye olarak verebileceğiniz bazı durumlar listelenmiştir. 

 • Yeni doğan bebeğe hediye olarak
 • Yeni eve taşınan birilerine ev hediyesi olarak 
 • Mesleğe yeni atılan arkadaşınıza bolluk ve bereket için
 • Birinin doğum günü için
 • Kendiniz için dekoratif olarak
 • Birden çok kişiye hediye etmek istediğinizde toptan fil hediyelik olarak
 • Hastalığını atlatmış birine geçmiş olsun dileklerinizi göstermek amacıyla

Fil Temalı Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Fil temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Fil temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 10 TL - 342 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Fil Temalı Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Fil temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Fil Temalı Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Fil temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerini Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros hediyelik eşya pazarında öncü firmalardan biridir buna ek olarak tüm ürünlerinde ince işçilik ve kaliteyi göz önünde bulundurur. Myros 80’den fazla ülkeye hediyelik eşya tedariki yapmaktadır. Bahsedilen ürünler için dijital baskı tekniği uygulanmaktadır. Firma bünyesinde çalışan personellerin çoğu kadındır. Kadınların el emeği göz nuru ürünlerde titizlikle çalışması, aynı zamanda da ürün işlemeye dair prosedür ve protokolleri iyi bilmesi ile ortaya çıkan ürün mükemmele en yakın haliyle sizlere sunuluyor. Hiçbir hediyelik eşyada sağlığa zararlı ürün kullanılmamakta olup Myros ürünlerine güvenmektedir. Üretilen tüm hediyelik eşyalarda birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Myros ürünlerinin malzeme kalitesine güvenir. Tüm bunlara ek olarak Myros’un toptan fil hediyelik eşya alımlarında müşterilerine tanımladığı özel indirimlerden faydalanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey toptan sipariş vermektir.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerine Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Eğer siz de sevdiklerinize aldığınız Myros hediyelik eşyaların yanına birkaç hediye daha eklemek istiyorsanız ya da sevdiklerinizi birkaç ürünle daha şımartmak isterseniz işte sizin için fil biblo hediyelik eşya ürünlerine benzer diğer hediyelik eşyaların bir listesi;T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.