myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Fil Temalı Hediyelik

için 64 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Fil Temalı Marin Seramik İkinci Boy Duvar Süsü
183,00 TL
(0)
+ 6
Myros - Toptan Fil Temalı Seramik Renkli Kupa
175,00 TL
(0)
332,40 TL
⬇️ %9
303,00 TL
(0)
477,60 TL
⬇️ %9
435,00 TL
(0)
332,40 TL
⬇️ %9
303,00 TL
(0)
332,40 TL
⬇️ %9
303,00 TL
(0)
258,00 TL
⬇️ %9
235,00 TL
(0)
477,60 TL
⬇️ %9
435,00 TL
(0)
477,60 TL
⬇️ %9
435,00 TL
(0)
477,60 TL
⬇️ %9
435,00 TL
(0)
457,20 TL
⬇️ %9
415,00 TL
(0)
için 64 ürün görüntüleniyor.

Fil Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hayvanlar özellikleri itibariyle hayatımızda bize eşlik eden canlı türlerindendir. Hayvanlar sevimli ve farklı farklı özellikleri ile bizi çoğu zaman kendilerine hayran bırakacak niteliktedir. Hayatımızın her alanında hayvanlar karşımıza çıkmaktadır.

Hayvan görselleri itibariyle birçok alanda kullanılmaktadır. Özellikleri figüratif olarak kullanılan hayvanların özelliklerini içeren şekil görselleri çok yaygındır. Hediyelik eşya ürünleri arasında da çokça yaygın olarak kullanılan bu figürler zamanla daha çok tercih edilebilir konuma gelmiştir. Popüler kültürün ve modernleşmenin getirisi olarak hemen her yerde fil figürleri içeren çeşitli hediyelik ürünlerle karşılaşılmaktadır. Gezdiğiniz yerlerde farklı malzemelerden üretilmiş, değişik işlevsel ürünler haline dönüşmüş, yada başka alanlarlar için dekoratif amaçlı kullanılmak üzere tasarlanmış çok sayısı fil figürlü hediyelik ürünler bulabilirsiniz.

Hediyelik eşya bakarken karşınıza çıkacak bu figüratif fil modeli ürünler alacağınız kişiye ve alacağınız nedene göre değişiklik gösterecektir. Örneğin; çocuğunuza hediye alırken ilk değerlendireceğiniz ürünler arasında olacaklardır. Çünkü çocuklar genellikle hayvan figürü içeren hediyelikleri çok severler. Ya da yakın bir dostunuz kediyi, fili, balığı, kuşu çok seviyordur ona da bu özel temalı hediyelerden alabilirsiniz.

Hayvan temalı hediyelikler içerisinden tercih edilen bir tür de fil temalı hediyelik eşyalardır. Fil dünyanın en büyük hayvanları arasında yer almaktadır. Bazen büyükten küçüğe sıralanmış fil bibloları ilginizi çekmektedir, uğur getirsin inanışı ile alıp evinize veya ofisinize koyabilirsiniz, bazen ise fil temalı duvar süsleri karşınıza çıkmaktadır. Bazen çocuk doğum günlerinde fil konseptli pastalar, süslemeler, balonlar v.s gibi. şeyleri görürsünüz.

Kişiler çoğu zaman birbirlerine aldıkları hediyelerde özel anlamlar görmek isterler. 7 filden oluşan biblo hediyeleri de bunlardan biridir. Bu bibloları çoğu zaman evlerde ve işyerlerinde sırasıyla dizili olarak görebilirsiniz. Buna yüklenen çeşitli anlamlar vardır ve kaynaklarda geçmektedir. Kimine göre  ev sahibi olacağını simgeler, kimine göre ise şans, uğur getirsin diye anlamlar taşımaktadır.

Fil temalı hediyeliklerde anne yavru fil ve çift fil biblo çeşitleri de içerdiği anlamlar bakımından tercih edilebilecek ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler özel günler için tercih edeceğiniz seçeneklere sahip ürünlerdir.

Hediye seçerken alternatif olarak dükkanlarda karşınıza çıkan bu fil temalı hediyeler sizlerinde çoğu zaman dikkatinizi çekmektedir. Şık ve güzel otantik görselliğe sahip bu hediyelikler dekoratif amaçlı olarak tercih edilebilir.    

Mağazamızdan hediyelik fil temali ürünlere bakarken toptan alım seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Fil temalı hediyelik eşyalar alınırken bilinmesi gerekenler aşağıda yer almaktadır:

 • Fil temalı ürünü kim için almak istediğiniz oldukça önemlidir. Öncelikle ona karar vermelisiniz.
 • Fil temalı hediyelik ürünlerden hoşlanacak kişilere almanız onların tercihlerinizi beğenecekleri türünü seçmeniz önemlidir.
 • Çocuklarınız için almak istiyorsanız özellikle onların yaşına göre olanları seçmeniz önemlidir.
 • Fil temalı hediye almayı planladığınız kişinin bir evcil bir hayvanı olup olmadığını bilmeniz karar vermenizi kolaylaştıracaktır.
 • Fil temalı hediye alacağınız kişinin zevklerine hitap etmesi hediye seçiminde önem kazanır.
 • Fil temalı hediyelik ürünün boyu, rengi ve şekli ürün tercihinde önemlidir.
 • Hediye almak için bütçenizi belirlemeniz de hediye alım sürecini kolaylaştıracaktır.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Fil temalı hediyelik eşyalar çeşitli özelliklere sahiptir. Her bir ürün için kullanılan malzeme özellikleri değişiklik gösterdiği gibi ürünün modeli ve tasarımda farklılık göstermektedir. Polyester, metal, çini, kristal ve ahşap gibi çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Bu ürünlerin hepsinin malzeme kalitesi ve büyüklükleri farklıdır. 

Özellikle kristal malzeme ile üretilen fil temalı biblolar görsel olarak dekoratif amaçlı kullanacağınız ürünlerdir. Aynı zamanda polyester malzeme ile üretilen farklı fil figürleri de mevcuttur. Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz fil temalı hediyelik ürünler şık ve görselliği ile göz dolduracaktır.  

Fil temalı hediyelik ürünlerde nerede kullanmak istediğiniz, aradığınız ürün özelliğini bulmayı kolaylaştıracaktır. Evinizde, masanızın üzerinde kullanabileceğiniz veya arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz bu ürünler daha çok dekoratif biblo şeklinde özelliklere sahiptir. Ayrıca seramik malzeme kullanılarak yapılan fil temalı duvar süsleri çok amaçlı kullanım alanı olan ürünlerdir.

Fil temalı hediyelik ürünlerin çeşitliliğinin fazlalığı ile işlevsel olarak her alanda kullanabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye edebileceğiniz özellikte ürünlerdir. Ayrıca gezdiğiniz yerlerin görsellerini içeren fil temalı hediyelikler gezi dönüşü tercih edebileceğiniz özelliklere sahiptir.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Fil temalı hediyelik ürünlerin fiyatları 44 TL ile 769 TL arasında değişmektedir. Fil temalı hediyelik ürünlerin çeşitliliğinin fazlalığı nedeniyle her birinin fiyatı farklılık göstermektedir.

Fil Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fil temalı hediyelik ürünlerin fiyatları belirlenirken ürün özelliklerine ve ürün kalitesine göre karar verilmektedir. Fil temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken birçok faktör bir arada bulundurularak karar verilmektedir. Ayrı ayrı olarak her bir hediyelik eşya ürünü için kullanılan üretim tekniği, kullanılan malzeme  kalitesi, özel dijital baskı modelleri fiyat belirleme konusunda etkili olmaktadır.

Fil temalı hediyelik eşya ürünlerinin aynı zamanda fiyatı belirlenirken ürünlerin boyutları ve ebatları da göz önünde bulundurularak karar verilmektedir. Her bir ürünün büyüklüğüne göre kristal, cam, seramik, ahşap gibi sarf malzemesi değişiklik gösterdiği için bu özellik fiyat belirleme önemli bir etken olmaktadır.

Fil temalı tasarımlarda fiyat belirlenirken özellikle ürün tasarımı ve dizaynı da önemli bir unsurdur. Ürünün farklılaşabilir olması ürünlerde önemli olduğundan dolayı bu özellikleri içeren ürünlerinin fiyatları ona göre değişiklik göstermektedir. Çünkü özel tasarlanan bu ürünler için ayrı bir emek sarf edildiğinden dolayı bu durumda fiyat belirlemede etkili olmaktadır.

Fil Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Fil temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fil temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Fil Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Fil temalı hediyelik eşya ürünleri aşağıdaki çeşitlerde yer almaktadır.

Fil Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Fil temalı hediyelik  eşyalar özellikleri ve çeşitliliği bakımından birçok farklı alanlarda kullanılabilecek nitelikte özelliktedir. Her bir hediyelik eşya için kullanım alanları farklılık gösterdiği için sizin tercihiniz hangi noktada olacaksa hediye seçerken ona göre karar vermelisiniz.

Fil temalı hediyelik eşyaları sevdikleriniz veya kendiniz için alabilir, evinizde yada ofisinizde, masa üzerinde sergilemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler biblo, kapı ve duvar süsü gibi çok amaçlı kullanım alanlarına göre istediğiniz mekanda istediğiniz şekilde kullanarak farklı dekoratif alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Fil temalı hediyelik eşyalar işlevsel olarak bir çok noktada kullanılacak niteliktedir. Kendiniz için hediye olarak alabileceğiniz bu ürünleri aynı zamanda; bu figürlerden hoşlanan çevrenizdeki kişiler içinde alabilirsiniz. Fil temalı biblolar farklı şekillerde dekoratif eşya tercihleri barındırmaktadır.

Fil Temalı hediyelik eşyaları, üzerinde gezdiğiniz yerlerin baskısını da içeren bu ürünleri sevdiklerinize hediye edebilir onlarla bu özel gezinizi paylaşabilir ve onların da mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri sevdiklerinizin hoşlarına gidecek şekilde ve kullanım tercihlerine göre seçebilir onların kendilerini özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Özel günler için hediye seçerken anne yavru fil temalı ürünlerde alternatifleriniz arasında olacaktır.

Fil temalı hediyelik ürünleri ayrıca magazanızda sergilemek ve ziyaretçilerinize sunmak için de kullanabilirsiniz. Fil temalı hediyelik eşyalar çeşitliliği ile taleplerinize cevap verecek niteliklere sahiptir.

Fil Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

       Fil temalı hediyelik ürünleri aşağıda yer alan kişilere hediye olarak sunabilirsiniz:

 • Eş, anne, baba, kardeş gibi aile bireylerine,
 • Çocuklarınıza ve çocuğu olan arkadaşlarınıza,
 • Hayvan figürü seven akrabalarınıza,
 • Sevgilinize, dost ve yakın arkadaş çevrenize,
 • İş arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize,
 • Çalışanlarınıza ayrıca  gezi grubundaki kişilere de alabilirsiniz.Fil Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Fil temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Fil temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 11,33 TL - 256 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Fil Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Fil temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Fil Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Fil temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Fil Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, önemli üretim, tedarik, pazarlama, toptan ve perakende satış faaliyetlerini içeren bir organizasyondur. Özellikle dünyanın gezilen her bir noktasına ait özel hediyelik eşya üretim, tedarik, pazarlama ve toptan satış konusunda uzmanlaşarak uzun yıllar faaliyet gösteren bir organizasyon olmuştur.

Myros, dünya üzerinde gezilen her bir noktasına özel ürettiği hediyelik eşyaları kaliteli, modern, özel baskı yöntemleri kullanarak ve son derece büyük emekler sarf edilerek ortaya koymaktadır. 

Fil temalı hediyelik eşyaların yapımında kristal, ahşap, seramik, cam, metal, polyester ve gümüş malzemeler kullanılmaktadır. Bu hediyelik ürünleri alacak olanların  beğenisine hitap edebilecek çok çeşitlilikte tasarım ve kaliteli  ürün yelpazesi mevcuttur. 

Myros tarafından fil temalı hediyelik eşyaların tasarımı, modeli ve boyutları birbirinden farklı olarak üretilmekte ve kişiye özel ürünlerle birlikte talepler en iyi şekilde karşılamaktadır. 

Fil Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Fil Temalı ürünlere benzer diğer hediyelik temaları aşağıda yer almaktadır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.