• Tümünü Temizle

Nazar Temalı Hediyelik

için 88 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
119,00 TL
(0)
399,00 TL
(0)
SKU: SET60-KDN Nazar Hediye Seti
339,00 TL
(0)
+ 5
Myros - Nazar Temalı UV Plastik Beyaz Baskılı Çakmak
48,90 TL
(0)
209,00 TL
(0)
399,00 TL
(0)
779,00 TL
(0)
779,00 TL
(0)
779,00 TL
(0)
759,00 TL
(0)
609,00 TL
(0)
439,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Nazar Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
91,90 TL
(0)
+ 5
Myros - Nazar Temalı Myros Metal Bardak Altlığı 90 mm
39,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Özel Renkli Nazar Magnet
55,90 TL
(0)
için 88 ürün görüntüleniyor.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nazarlık binlerce yıl boyunca farklı kültürlerden beslenerek oluşmuş bir simgedir. Kem göz inancına ve mistik kötü enerjiye karşı koruma sağlayan nazar boncuğu, çok fazla şekil değiştirmeden günümüze gelmiştir.  Modern yaşam biçiminde sadece Türkiye’de değil tüm dünya ülkelerinde birçok sektörde yaygın kullanıma ulaşan nazarlık, kültürel değerleri korumaktadır. İnsanlığın en derin ve kalıcı inançlarını yansıtan bu simge sadece bir moda unsuru olarak değerlendirilmemektedir. Nazarlığın üzerindeki göz figürü, kötülükleri o ortamdan kovan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmektedir. Kişinin dünyaya açılan penceresini simgeleyen göz mavi rengi ile buluşarak enerjiyi emen özelliği olduğuna inanılır. Dünyada popülaritesinin yükselmesi ile birlikte geleneğin yanı sıra dekoratif eşya olarak da kullanılan nazar boncuğu bulunduğu ambiyansa ve kişiye şans getirmektedir. Güçlü bir inanışın temelinden geldiğine inanılan nazar boncuğu, eskiden daha klasik kullanıma sahipken günümüzde evlerde ve işyerlerinde süs eşyası olarak kullanılır. Tılsım farklı dizayn öğeleri ile birleştirilerek kullanıldığında ambiyansı da o denli güçlendirmektedir.

Günümüzde hediyelik nazar boncuğu ürünleri hemen hemen her evde ya da ofiste bulunmaktadır. Nazar hediyelik eşyalarından bir tanesi olan nazar boncuklu anahtarlık hediyelik ürünü sık bir şekilde tercih edilmektedir. Açılan kapılar için uğur getirmesi, kapatılan kapı için koruma sağlaması anlamına gelen nazar boncuklu anahtarlık hediyelik eşyaları yeni dönem çağdaş tasarıma sahip eşyalar olarak öne çıkmaktadır. El işçiliği ile üretilen hediyelik nazar boncuğu çeşitleri, herhangi bir makine kullanılmadan üretilmektedir. Evinizde, ofisinizde, sahip olduğunuz işletmede, masalarda, sehpalarda kısacası hayatınızın her alanında kullanıma uygun olan ürünler şık bir görünüm sağlayarak ortamın havasını yükseltmektedir. Sınırsız ürün çeşitliliğine sahip olan Myros, anahtar çeşitlerinden duvar süslerine, bardaklardan mumluklara hem süs hem de dekoratif anlamda oldukça geniş yelpazede kullanılmaktadır. Hazır tasarım ürünlerinin yanı sıra özelleştirilebilir nazar temalı hediyelik ürünleri için kişisel tasarımınızı siteye yükleyebilir ve özgün bir ürün elde edebilirsiniz. Bireysel, kurumsal ve ticari kullanıma uygun olması sayesinde toptan nazar temalı hediyelik eşya alışverişiniz ile birlikte kar marjını koruyabilirsiniz. 

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar ürünlerini satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Tasarımsal zenginliğin artması ile çeşitlenen hediyelik nazar boncuğu, farklı renklerde üretilebilir. Genel olarak mavi, sarı ve beyaz renkleri hakim olan nazar boncuklarında son zamanlarda mor, kırmızı ve yeşil renkleri de kullanılır. 
 • Hediye alacağınız kişinin kültürel ve dini inançlarına uygunluğu konusunda emin olmanızı tavsiye ederiz. 
 • Hediye alacağınız kişinin kişisel zevklerini ve kullanım alanlarını bilmeli ve ona göre uygun hediye seçeneğini değerlendirmelisiniz. Hediyenin değerini arttırmak istiyorsanız kişiselleştirilebilir nazar temalı hediyelik eşyaları tercih edebilirsiniz. Özgün tasarımı, fotoğrafı ya da deseni siteye yükleyerek dilediğiniz ürüne baskılama yapabilirsiniz. 
 • Nazar boncuklu hediyelik eşyalarda ürünün materyali oldukça önemlidir. Ahşap, plastik, seramik, epoksi, metal ve cam ağırlıklı üretilen ürünlerin materyaline dikkat ederek tercihinizi yapmanızı tavsiye ederiz. 
 • Nazarlık ürünleri negatif enerjiyi emdikleri için zaman zaman temizlenmelidir. Bu nedenle belirli aralıklarla hafif nemli bir bez ile hafifçe temizleyiniz. 
 • Myros ürün gruplarında yer alan özel nazar temalı hediyeler kırılabilme özelliğine  sahiptir. Bu nedenle küçük çocuğunuzun ve evcil hayvanınızın ulaşamayacağı yerlerde sergilemeye özen göstermelisiniz. 
 • Toptan nazar temalı hediye alışverişi seçeneğini değerlendirebilir ve daha fazla ürüne uygun fiyatlı sahip olabilirsiniz. 

Nazar Temalı Hediyelik Eşyaların Özellikleri Nedir?

Hemen her türlü dekorasyona uyum sağlayan nazar boncuğu hediyelik eşya kişisel ve kurumsal alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Çok çeşitli seçeneğe sahip olan nazar boncuklu hediyelik eşyalar genel olarak cam ve seramik hammaddesinden üretilmektedir. Her bireye ve her yaşa hitap eden hediyelik eşyalar temiz içeriklerden üretilir, bu nedenle insan sağlığını olumsuz etkileyen maddeler Myros bünyesindeki hiçbir üründe bulunmaz. Özellikle cam ürünlerinde makine kullanımı olmadan üretim yapılmaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanan firma, kişiye özel anlamlı hediyelik eşyalar üretmektedir. Özel üretimden ve farklı baskılamadan geçen ürünlerde kullanılan tekniklerin hepsi birbirinden farklı olmaktadır. 

Nazar temalı hediyelik eşya modelleri geniş kategori grubuna yayılmaktadır. Zengin ürün ve tasarım çeşitliliğine sahip firmada ürünlerin ebatları da birbirinden farklılık göstermektedir. Ürünlerin ortalama ebatları en 30 mm - 1000 mm, boy 35 mm - 1000 mm, yükseklik 3 mm - 350 mm ve ağırlık 10 gr. - 3000 gr. aralığındadır. 

Nazar Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyat Aralığı Nedir?

Negatifliği kovarak iyi enerji veren nazar temalı hediyelik eşyaların fiyat aralığı ortalama 19 TL - 532 TL olmaktadır. 

Nazar Temalı Hediyelik Eşyaların Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Türkiye’nin ve Avrupa’nın bir numaralı nazar temalı hediyelik eşya üretici firması Myros, ürünlerin fiyatlarını belirlerken belirli unsurları baz almaktadır. Ürünlerin ebatları, hammaddeleri, işçiliği, tasarımı, baskı ve boyama işlemleri ve paketlenmesi temel unsurlardır. Ayrıca firmanın fiyat politikasını belirleyen diğer etken ise toptan nazar temalı hediye ürünleridir. Yapılan toptan alışverişlerde, ürünlerin etiket fiyatı üzerinden uygulanan özel indirim ile ticari kullanıma uygunluk sağlamaktadır. 

Nazar Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Nazar temalı hediyelik eşya ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar temalı hediyelik eşya ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Nazar Temalı Hediyelik Eşya Çeşitleri Nelerdir?

Nazar temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıda belirtilmiştir;

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Nazar temalı hediyelik eşyalar nasıl kullanılır sorusun çok yönlü cevabı bulunmaktadır. Hem yurtiçi seyahat gezginleri hem de yurt dışından gelen turistler Türkiye’nin birçok bölgesini gezmektedir. Özellikle tatil beldelerinin geniş hediyelik eşya seçeneği bulunmaktadır. Küçük nazar boncuğu ile birlikte sınırsız sayıda alternatif vardır. Özel yaşam alanlarınızda magnetler, bardak altlığı, fincanlar, içki bardakları kullanıma uygunken ofis ortamında masaüstü dekoru, ayna, cüzdan, çay bardağı kullanılabilir. Kendinize sunacağınız şık ve kullanışlı nazarlığınız, hediye olarak sevdiklerinizi mutlu edecek detaylara da sahiptir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar  için Toptan Satış Mevcut mu?

Nazar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Nazar temalı hediyelik eşya ürünlerinde toptan fiyatları 6 TL - 177 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar  için Ücretsiz Kargo var mı?

Nazar temalı hediyelik eşya ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalarının Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Nazar temalı hediyelik eşya ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Nazar temalı hediyelik eşya ürünleri şu kişilere hediye olarak alınabilir;

 • Sevgiliye,
 • Aile üyelerine,
 • Gün yapan anneler arkadaşlarına,
 • Seyahat dönüşü sevdiklerinize,
 • Yurt dışında yaşayan tanıdıklarınıza,
 • Yeni evli çiftlere / yeni evleneceklere,
 • Yeni işe başlayacaklara,
 • Üniversiteye gidecek olan tanıdıklarınıza,
 • Yeni işe başlayanlara,
 • Yeni işletme sahibi olan tanıdıklarınıza,
 • Ev veya araba alan tanıdıklarınıza,
 • Bebeği olanlara, 
 • Kişiye özel tasarım nazar boncuğu ile isteme, kına, nişan, nikah, düğün, baby shower, mevlid, after party vb. kalabalık organizasyonu olanların dağıtması davetlilere,
 • Markaların promosyon için müşterilere, 
 • Firmaların çalışanlarına

Nazar Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Myros, özel nazar temalı hediyeleri özel yaşam alanlarında, kişisel, kurumsal ve ticari kullanım amaçlı üretmektedir. Tüm ürünler el yapımıdır. Cam nazar boncuğu toptan ürünlerinde ise herhangi bir makine kullanılmamıştır. Farklı ocaklarda camların üst üste bindirilmesi ile oluşturulur. Birinci sınıf kaliteye sahip hammadde kullanan Myros, ürünlerin kalite kontrolüne de ekstra hassasiyet göstermektedir.

Nazar Temalı Hediyelik Eşyalara Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Nazar temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır;

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.