myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kedi Temalı Hediyelik

için 38 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Dijital Baskılı Ham Bez Çanta 35x40 cm
125,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
+ 3
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Beşinci Boy Duvar Süsü
500,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Dördüncü Boy Duvar Süsü
365,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Üçüncü Boy Duvar Süsü
250,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kedi Temalı Marin Seramik Birinci Boy Duvar Süsü
76,50 TL
(0)
47,50 TL
(0)
57,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Kedi Temalı Myros Metal Yuvarlak Ayna 70x11 mm
170,00 TL
(0)
+ 23
Myros - Toptan Kedi Temalı Seramik Renkli Kupa
175,00 TL
(0)
69,00 TL
(0)
660,00 TL
⬇️ %2
648,00 TL
(0)
770,40 TL
⬇️ %9
700,00 TL
(0)
94,00 TL
(0)
+ 8
Myros - Toptan Kedi Temalı Ahşap Bardak Altliği
24,50 TL
(0)
için 38 ürün görüntüleniyor.

Kedi Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediyelik eşya alımına farklı gerekçeler neden olabiliyor. Örneğin, doğum günü, bayram ve anneler günü gibi özel günler, hediyeler ile bağdaştırılıyor. Hediyelik eşyalar, kişilere hediye edilmesi için özel olarak tasarlanıyorlar. 

Kediler, insanlar tarafından en çok sevilen hayvanlar arasında bulunuyor. Günlük yaşantıda oldukça büyük bir yere sahip olan kediler, hediyelik eşyalara da konu oluyor. Kedilerin bu kadar sevilmesi, pek çok farklı hediyelik eşyada kedi teması görülmesine neden oluyor.

Kedi temalı hediyelik eşya alırken, hediye alınacak kişinin beğeni ve zevklerinin ön planda tutulması gerekiyor. Kedi temalı hediyelik eşyalar arasında, birçok farklı kullanım amacına sahip ev dekorasyon ürünlerini görmek mümkün oluyor. 

Ev ortamında kullanılabilen kedi temalı hediyelik eşyalar, işyeri ve büyük şirketlerde de dekorasyon ürünü olarak kullanılabiliyor. Dünyada binlerce farklı çeşidi bulunan kedi temalı hediyelik eşyalar, kedilere olan bi ilgi devam ettikçe, her geçen gün artan bir grafik çizmeye devam ediyor. Kedi temalı hediyelik eşya alırken bilinmesi gerekenler şu şekilde listelenebilir;

 • Kedi temalı hediyelik eşya alınacak kişinin ilgi alanları göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kedi temalı hediyelik eşyanın hangi ortamda kullanılacağı öngörülmelidir.
 • Kedi temalı hediyelik eşyanın ne amaçla kullanılacağına karar verilmelidir.
Kedi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?  

Kedi temalı hediyelik eşyalar, farklı temalar ve farklı kullanım şekilleri ile üretiliyor. Eve farklı bir hava katmak için tercih edilen kedi temalı hediyelik eşyalar aynı zamanda, günlük yaşantıyı kolaylaştırıcı rol oynadığı için de tercih ediliyor. 

Bu konuyu açıklamak için şu şekilde örnek verilebilir. Kedi desenli bardak altlıkları, sehpaların kirlenmesini veya deformasyona uğramasını engelliyor. Bu ürün için günlük hayatı kolaylaştırıcı bir ürün denilebiliyor. Dekorasyon odaklı ürünler için de kedi temalı duvar süsleri örnek verilebiliyor. 

Kedi temalı ürünler kendi bünyesinde, tasarım ve özellik farklılığı gösteren hediyelik eşyalar arasında yer alıyor. En: 120 mm, 160 mm boy, 160 mm yükseklik, 410 gr ağırlık ölülerine sahip kedi biblosu bulunduğu gibi, 90 mm, 60 mm boy, 100 mm yükseklik, 232 gr ağırlık ölçülerine sahip kedi bibloları da bulunuyor.  

Kedi temalı hediyelik eşyalar, canlı renkleri ile de dikkat çekiyor. Kedi temalı ürünler arasında tek renk veya birden fazla rengin aynı anda kullanıldığı ürünler görmek oldukça mümkün. 

Kategorilerimizin çoğunda özel tasarım ürünlerimiz mevcuttur. Bu ürünler tam olarak hayal ettiğiniz ürünü yaratmanız için uygundur. Siz de kedi temalı hediyelik ürünlerinin özel tasarım seçeneklerine ulaşıp kendi tasarımınızı oluşturabilir ve size özel ürüne sahip olabilirsiniz.

Kedi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kedi desenli hediyeler oldukça farklı formlarda kullanıcılar ile buluşturuluyor. Çini kedi bibloları 45 lira ile 247,80 lira arasında değişkenlik gösteriyor. Kedi bibloları farklı materyallerden üretildiği ve farklı boyutlara sahip oldukları için fiyatları değişkenlik gösteriyor. Kedi biblo fiyatları için ortalama olarak 100 lira denilebiliyor. Kedi temalı bardak altlığı fiyatları 12 lira ile 54 lira arasında değişkenlik gösteriyor. bu fiyat farklılığı hem tasarımlarından hem de çoklu set halinde satılmasından kaynaklanıyor. Kedi temalı duvar süsleri fiyatları ise 38,94 lira ile 265,50 lira arasında. 

Kedi Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kedi severlere hediye alırken, ilk alternatifi kedi temalı hediyelik eşyalar oluşturuyor. Kedi temalı hediyelik eşyalar farklı fiyatlar ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Bu fiyat farklılıklarının neden kaynaklandığını anlayabilmek adına ufak bir inceleme yapmak yeterli oluyor. Kedi temalı hediyelik eşya fiyatlarını etkileyen unsurlar bulunuyor. Bunlardan biri ürünün üretim şekli. El işçiliği sonucu üretilmiş ürünler, harcanan emek ve zaman göz önünde bulundurularak, makine aracılığı ile üretilen ürünlerden daha pahalı olabiliyor. Ürünün üretiminde kullanılan materyal ve o materyalin kalitesi de fiyatları doğrudan etkileyen nedenler arasında yer alıyor. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme arttıkça, fiyatın da doğru orantıda arttığı ürünler bulunuyor. 

Kedi Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kedi temalık hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kedi temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kedi Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Kedi hediyelik ürünler, geniş bir ürün yelpazesinde sunuluyor. Bu da ürünler arası seçim yapmayı zorlaştırıyor. Renk renk ve farklı farklı olan kedi temalı hediyelik çeşitleri aşağıdadır:Kedi Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kedi temalı ürünlerin farklı tasarımları kullanımlarının da farklı olmasına sebebiyet veriyor. Kedili ayna küçük formu sayesinde, çanta içerisinde kolaylıkla taşınabiliyor. Seyahatlerde de sıklıkla tercih edilen kedili ayna, günlük hayatta sıklıkla kullanılabiliyor. Kedi temalı ahşap tabelalar, dekorasyona bağlı olarak istenilen odada kullanılabiliyor. Kedi bibloları, işyerinde çalışma masasında veya evde, sehpa ve vitrinlerde değerlendirilebiliyor. Kedi temalı magnetler buzdolabını süslerken, kedi desenli rozetler, çantaları veya kıyafetleri süslüyor. Kedi temalı duvar süsleri ile eve oldukça modern bir hava kazandırmak mümkün oluyor. 

Kedi Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kedi temalı hediyelik eşyalar hediye olarak şu kişilere alınabilir;

 • Anne ve babalara,
 • Kardeş veya abla, abilere, 
 • Arkadaşa,
 • Sevgiliye,
 • Çocuğa.

Kedi temalı hediyelerin çeşitlilik sağlaması, her yaştan veya zevkten kişiye hitap edebilmesini sağlıyor. Bu sebeple kedi temalı hediyelik eşyalar, mutlu etmek istenilen her kişiye rahatlıkla alınabiliyor. 

Kedi Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Kedi temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kedi temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları  2,33 TL - 75,33 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kedi Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Kedi temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kedi Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kedi temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kedi Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

Kedi temalı hediyelik eşyaların her biri özel olarak tasarlanıyor. Tasarımlarındaki farklılık, farklı üretim yöntemleri ve materyaller kullanılarak sağlanıyor. Dijital baskı yöntemi ile üretilen ürünler olduğu gibi, büyük uğraşlar sonucu el işçiliği ile üretilen eşyalar da bulunuyor. El işçiliği ile üretilen ürünlerde, alanında uzman ve tecrübeli kişilerden yardım alınıyor. Çünkü bir üründen, onlarca veya yüzlerce üretiliyor. Bu kalitenin ve görüntünün aynı olabilmesi için, tüm aşamalar titizlikle takip ediliyor. 

Kedi Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Kedi temalı ürünlere benzer hediyelik eşyalar listesi aşağıdadır;
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.