myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Kalp Temalı Hediyelik

için 9 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Kalp Temalı Şeffaf Polyester Magnet
37,50 TL
(0)
157,20 TL
⬇️ %9
143,00 TL
(0)
24,50 TL
(0)
24,50 TL
(0)
19,50 TL
(0)
32,50 TL
(0)
69,00 TL
(0)
96,50 TL
(0)
20,00 TL
(0)
için 9 ürün görüntüleniyor.

Kalp Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hediye almak ve özellikle sevdiklerinize hediye almak onların mutlu olduğunu görmek güzel bir duygudur. Hayatınızda var olan herkese hediyeler alabilir ve bunu herhangi bir sebebe bağlamadan yapabilirsiniz. Özel günler için hediyeler alabileceğiniz gibi sevdiklerinize sürprizler yapmak içinde hediyeler alabilirsiniz.

Hediye seçmek ve tam istediğiniz niteliklere uygun hediye bulmak ve bunlar arasında karar vermek bazen zorlu bir süreç haline dönüşebilir. Hediyelik eşya çeşitliliği, fiyatı, tasarımı ve özellikleri sizin karar vermenizde etkili olan faktörler arasındadır. Ancak bu çok birleşenli karar verme süreci sizleri doğru tercih yapmanızda zorlayabilir. 

Kişiler özellikle sevdiklerine hediye aldıklarında sevdiklerine hediye etmeden önce, onları mutlu edecekleri için kendileri mutlu olan bir yapıya sahiptir. Söz konusu sevdiklerine hediye almak olunca bununla ilgili çok alternatifler karşılarına çıkar. Özellikle Kalp temalı hediyelik eşyalar sevdiklerinize hediye alırken ilk tercihler arasında yerini almaktadır.

Dünya genelinde çok sayıda çeşitlilikte kalp temalı hediyelik eşya vardır. Kalp evrensel bir anlam taşımaktadır. Her kültürde ve her dilde sevgiyi ifade eden bir imgedir. Dünyanın hangi noktasına seyahate giderseniz gidin sevdiklerinize oradan kalp şeklinde hediyelik bulabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye alırken kalp temalı hediyelikler almanız seçiminizi kolaytıracaktır.

Kalp temalı hediyelik eşyalar, tasarım itibariyle sevdiklerinize hediye alırken dikkatinizi ilk çekecek hediyelik türleri arasındadır. Çünkü kalp sevgiyi ve sevgiliyi anımsatan bir temadır. Sevdiklerinize de kalbimdesin mesajını vermek istediğimizde ilk aklınıza bu şekildeki hediyelikler gelir. Sevdiklerinize alacağınız kalp temalı hediyelikler onlar içinde özel anlamlar içerecektir. 

Kalp temalı hediyelikler çeşitleri itibariyle çok sayıda ve farklı tasarımlarda bulabileceğiniz türdendir. Özellikle; kalp temalı anahtarlıklar, magnetler, kupalar, hediye kutuları, fincanlar, özel objeler vs. gibi çok çeşitleri vardır. Özellikle kapli hediyelik kutular sevdiklerinize hediye alırken içerisine özel hediyenizi koyacağınız estetik bir görünüme sahiptir. Bu kutuların içerisine takı, çikolata, çiçek, özel aksesuarlar v.s. koyabilirsiniz. Bazen hediyeyi alıp onu özenli bir paket içerisinde sunmanız için bu kutular tercihiniz olacaktır.

14 şubat sevgililer günü için hediye alırken özel olarak kalpli hediyelikleri tercih edebilirsiniz. Evlilik yıl dönümlerinde, doğum günlerinde, tanışma günü gibi özel günleriniz için tercih edebileceğiniz kalp temalı hediyelik eşyaları tercih edebilirsiniz. Ayrıca hediyelik dükkanınız varsa toptan alım yapabilir ve ayrıcalıklı fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Kalp temalı hediyelik eşya alınırken bilinmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir:

 • Kalp temalı hediyelik eşyayı öncelikle hangi amaçla alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Kalp temalı hediyelik eşyayı kime alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Kalp temalı hediyelik eşyanın nerede kullanılacağına karar vermelisiniz.
 • Kalp temalı hediyelik eşya alırken kalitesi, nitelikleri sizin ihtiyaçlarınıza hitap ediyor mu karar vermelisiniz.
 • Alacağınız hediyenin sevdiklerinizin zevklerine uygun olup olmadığına karar vermelisiniz.
 • Kalp temalı hediyelik ürünü hangi fiyat aralığında alacağınıza karar vermelisiniz.

Kalp Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Kalp temalı hediyelik eşyalar çok sayıda ve farklı özellikleri içinde barındırmaktadır. Genellikle sevgiliye hediye alınırken en çok tercih edilen temalar arasında yer aldığı için, özel günlerde hediye alırken seçeceğiniz ürünler arasındadır. 

Kalp temalı hediyeliklerin kaliteli olması ve tasarımının güzel, estetik ve göze hitap edecek nitelikleri taşıması önemlidir. Kalp temalı hediyelikler bazen görsel olarak tasarımı düzgün yapılmamış olabilmektedir. Bu nedenle siz kalp şeklindeki tasarımı en güzel size yakın olanı tercih etmelisiniz. Tasarım kalitesi yüksek ve malzeme kalitesi yüksek kalpli hediyelik eşya özelliklerini barındıran hediyeyi tercih  etmek önemlidir.

Kalp temalı hediyelik eşyalarda çeşitliliğinden dolayı hangi özelliklerde aradığınıza karar verip öyle araştırmaya başlayın. Özellikle kalp temalı hediyelik takı mı olmalı, süs eşyası mı olmalı, anahtarlıklar, rozet, magnetler, kupa, fincan v.s. olduğuna karar vermek seçiminizi ve aradığınız kaliteyi bulmada yardımcı olacaktır.

Gümüş, metal, ahşap, seramik özelliklerde yapılmış kalp şeklinde hediyelik ürünlerde vardır. Bunlar tasarım itibariyle kalp şeklinde olması nedeniyle kullanılan malzeme çeşidinden dolayı farklı durmaktadır. Bazı hediyeliklerde kalp şeklinde olup üzerinde farklı görseller içermektedir. Örneğin gezilip görülen yerlerin görselini içeren kalp şeklinde anahtarlıklar, magnetler, tablolar ve kupalar vardır. 

Kalp temalı hediyelikler kişiye özel tasarımlar ile farklılaştırılabilir özellikler içerenler ürünlerde vardır. Kalp şeklinde hediyeliklere sevdiğinizin görseli bastırabilir yada size özel fotoğrafları bastırabilir, onlara hediye edebilirsiniz. Özelleştirilebilir nitelikte kalp temalı hediyelikler sizin ve sevdiklerinizin özel hissetmesine yol açacaktır. 

Kalp temalı hediyelik ürünleri, kalp temalı ailenizin görselini içeren anahtarlıkları, magnet, rozet v.b. ürünleri tercih edebileceğiniz alternatifler arasındadır. Bu ürünler farklı boyut ve ebatlarda üretilmektedir. Bazı ürünler geleneksel görsel baskılar içermektedir. Geleneksel motiflerden hoşlanan kişiler bu ürünleri tercih edebilirler.

Kalp Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Kalp temalı hediyelik ürünlerin fiyat aralıkları, çeşitleri ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kalp temalı ürünlerde kullanılan ürün malzemesi, büyüklüğü ve ebatları değişmektedir. Kalp temalı rozet ürünü 7.80 tl olarak fiyatlandırılmaktadır. 

Kalp Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kalp temalı hediyelik ürünlerin fiyatları çeşitli özelliklerine ve ürün kalitesine göre belirlenmektedir. Kalp temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatları belirlenirken birçok faktör bir arada bulundurularak karar verilmektedir. Her bir hediyelik eşya ürünü için kullanılan üretim tekniği, kullanılan malzeme  kalitesi, özel dijital baskı modelleri fiyat belirleme konusunda etkili olmaktadır.

Aynı zamanda kalp temalı hediyelik eşya ürünlerinin fiyatı belirlenirken ürünlerin boyutları ve ebatları da göz önünde bulundurularak karar verilmektedir. Her bir ürünün büyüklüğüne göre sarf malzemesi değişiklik gösterdiği için bu özellik fiyat belirleme önemli bir etken olmaktadır.

Kalp temalı ve kişiye özel tasarımlarda fiyat belirlenirken özellikle ürün tasarımı ve dizaynı da önemli bir unsurdur. Ürünün özelleştirebilir olması kişiye özel ürünlerde önemli olduğundan dolayı bu özellikleri içeren ürünlerinin fiyatları ona göre farklı olabilmektedir. Çünkü kişiye özel tasarlanan ürünler için ayrı bir emek sarf edildiğinden dolayı bu durumda fiyat belirlemede etkili olmaktadır.Kalp Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Kalp temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kalp temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Kalp Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Kalp temalı hediyelik eşya çeşitleri aşağıdaki listede verilmiştir:

Kalp Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Kalp temalı hediyelik eşya ürünleri, ürünün özelliklerine ve işlevselliğine  göre kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Kalp temalı hediyelik ürünlerde evde, aracınızda veya ofisinizde kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanım alanına sahip hediyelikler sevdiklerinizin hoşuna gidecektir ve hediye seçiminizi kolaylaştıracaktır.

Kalp temalı hediyelik ürünleri, evinizde kullanabileceğiniz gibi her zaman elinizin altında bulunduracağınız ürünler haline gelebilecektir. Kalp temalı hediyelik eşyalarda , kalpli rozetler, kalpli metal anahtarlıklar, kalpli magnet modelleri sevdiklerinizin kullanabileceği özellikte ürünlerdir. Bu ürünler sevdiklerinize özel ürünler olması sizin aile fotoğrafınızın üzerinde yer alması ile özgün bir hediyelik eşya halini alacaktır.

Ayrıca sevdiklerinize veya ailenize özel dijital fotoğraf baskılı kalpli rozetler, kalpli magnetler, kalpli anahtarlıkları evlerinizde ya da ofisinizde kullanabilirsiniz. Bu kalp temalı ürünleri tüm sevdiklerinize gönül rahatlığı ile hediye edebilir ve onların isteklerine cevap verecek şekilde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. 

Kalp Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Kalp temalı hediyelik eşya ürünlerini aşağıda yer alan kişilere hediye olarak alabilirsiniz:

 • Eşinize,
 • Sevgilinize,
 • Annenize,
 • Babanıza,
 • Dostlarınıza
 • Aile bireylerinize.

Kalp Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Kalp temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Kalp temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3,66 TL -  20 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Kalp Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Kalp temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Kalp Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Kalp temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Kalp Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

MYROS, içerisinde; üretim, tedarik, toptan ve perakende satış, ithalat ve ihracat alanlarını barındıran bir organizasyondur. Dünyanın gezilebilecek her noktasına özel ve farklı şekillerde hediyelik eşya ürünlerini en kaliteli şekilde üretime odaklanmıştır. Bu ürünlerin en iyi şekilde tasarım, üretim, tedarik, toptan satışlarını yapmaktadır.

MYROS, yüksek kalitede yüksek teknoloji ile üretim yapmaktadır. Üretim yaptıkları her bir ürün için yüksek teknolojik dijital baskı yöntemlerini kullanmaktadır. Ayrıca kişiye özel tasarım ürünleri için özel dizaynlar yapmaktadır. Üretilen her bir ürün çeşitliliğine göre kullanılan malzeme çeşitleri ve işçilik değişiklik göstermektedir. 

MYROS, temalı özel hediyelik eşya ürünleri üretirken farklı zevk ve tercihlere hitap edebilmek için özel tasarımlar yapmaktadır. Üretilen ürün çeşitliliği ile her tercihe yönelik özel ürünler dizayn edip, yüksek kaliteli ürünleri sizlerin tercihine sunmaktadır.

MYROS hediyelik eşya ürünlerini kaliteli özgün tasarımlarla ve çeşitliliği ile güçlendirmektedir. Bu ürünlerin toptan satışlarını yaparak her alanda talep edenlere ulaştırmaktadır. 

Kalp Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Kalp temalı hediyelik eşyalara benzer diğer hediyelik eşya kategorileri aşağıdaki gibidir:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.