myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Dini Temalı Hediyelik

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 2
Myros - Toptan Dini Temalı Marin Seramik Altıncı Boy Duvar Süsü
633,00 TL
(0)
183,00 TL
(0)
237,60 TL
⬇️ %10
215,00 TL
(0)
475,20 TL
⬇️ %9
433,00 TL
(0)
332,40 TL
⬇️ %9
303,00 TL
(0)
187,20 TL
⬇️ %9
170,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Dini Temalı C Serisi Resimli Ahşap Magnet 90x120 mm
20,00 TL
(0)
34,50 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Dini Temalı Myros Kare Magnet 65x65 mm
34,50 TL
(0)
+ 14
Myros - Toptan Dini Temalı Myros Dikdörtgen Magnet 80x55 mm
34,50 TL
(0)
+ 7
Myros - Toptan Dini Temalı Bakır Magnet
14,50 TL
(0)
+ 12
Myros - Toptan Dini Temalı Myros Metal Asılabilir Aksesuar
118,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Dini Temalı Hediyelik Eşyaları Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İnsan hayatında din unsuru önemli bir yer tutmaktadır. Bireylerin din konusunda değerleri toplum içerisinde önem arz etmektedir. Dini değerlere sahip kişiler bu değerlerinin toplum içerisinde de korunmasını isterler. Dini değerler ve inançlar kültürden kültüre farklılıklar göstermektedir. Birey her türlü yaşamı ile farklılaştığı gibi dini inançları ve yaşayışı ile de farklılaşmaktadır. 

Din olgusu toplum hayatında ve insanlar açısından önemli değerler arasındadır. Bazen hediye alırken bu olguyu da göz önünde bulundurarak karar veririz. Hediye alacağımız kişinin din konusunda hassasiyeti var ise ona dini motifler içeren hediyeler almak güzel olabilir. Bazen kültürel olarak dini nikah şekerleri de hediye olarak kullanılmaktadır.

Dini temalı hediyelik eşyalar genellikle çok yaygın olarak bulup alınabilecek türden hediyelik eşyalardır. Önemli olan sizin alacağınızın kişinin hoşuna gidecek ürüne karar vermenizdir. Hemen hemen her yerde karşınıza çıkan bu ürünler içerikleri ve kullanım alanları itibariyle farklılık göstermektedir. Bazı yerlerde ayetler yazılı hediyelikler görebileceğiniz gibi bazı yerlerde farklı dini simgeler içeren hediyeliklerde görebilirsiniz. 

Dini temalı hediyelik ürünler genellikle temalıları itibariyle evlerin en güzel yerlerinde sergilenen ürünlerdir. Dinin kutsallığı itibariyle onunla ilgili her türlü unsurda değerli ve kutsal sayılmaktadır. Bu nedenle dini temaları içeren her türlü hediyelik evlerin ve işyerlerinin en güzel ve baş köşelerinde saklanmaktadır. Ayrıca dini temalı almak isteyeceğiniz her türlü hediyelik dini değerlere verilen önem itibariyle en güzel yerlerde yerlerini alacaklardır.

Yeryüzünde çok sayıda dini inanışlar vardır. Her bir dini inanışın önem verdiği değerler, motifler farklıdır. Bazen birbirlerine benzerlik gösterse de çoğu zaman farklılıkları daha çoktur. Bazı dini temalı ürünlerde inanışa göre ikonalar öne çıkarken bazı dini temalı ürünlerde dini motifler, yazılar öne çıkmaktadır. Bazı dini temalı hediyeliklerde figürler, simgeler öne çıkmaktadır. Dini temalı hediyelik ürünler bu nedenle çok çeşitlidir. 

Dini motifli hediyelikler; üzerinde ayet yazılı tablolar, magnetler, özel tasarım biblolar, dini motifli tabaklar, seramik ve çini ürünler, geleneksel motifler ile süslenmiş objeler vs. gibi çok çeşitleri vardır. Özellikle hediye olarak alabileceğiniz çok farklı ve çeşitli dini motifler içeren ürünlerde bulabilirsiniz. Ayrıca işyerleri içinde dini motifler kültürel olarak önemlidir. Genellikle özel bazı ayetlerin yazılı olduğu tablolar ve biblolar gibi hediyelik ürünler işyeriniz de ve duvarlarında sıklıkla görebileceğiniz tarzdadır. Bu tabloların üzerinde yazılı ayetlerin işyerlerine bereket, bol kazanç ve korunma sağlayacağı inancıyla asılmaktadır.

Dini temalı hediyelikler alırken alacağınız kişinin bu konuda hassasiyeti göz önünde bulundurarak almak önemlidir. Onun tercihlerinin nasıl olacağı ve hoşlanacağı şekilde bir hediye bulmak sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayacaktır. Ayrıca dini temalı hediyelik ürünler genellikle her yerde karşınıza çıkan ürünler oldukları için gezileriniz de hediye olarak alabileceğiniz alternatifler arasındadır. Ayrıca çocuklarda farkındalık oluşması için onlara da bu ürünlerden hediye alabilirsiniz.

Özellikle dini amaçlı bir seyahate çıktığınız zaman sevdiklerinize veya yakınlarınıza gezdiğiniz yere ait özel dini temalı hediyelikler almak gezinizi daha anlamlı hale dönüştürecek ve sevdiklerinize bu yerlere özel hediyelikler götürmüş olacaksınız. Bu yerlerin anılarınızda her zaman canlılığını koruması için de bu hediyelikler önemlidir. Eğer hediyelik eşya dükkanınızda sergilemek istiyorsanız, toptan satış yapan mağazamızın fiyat tekliflerini değerlendirebilir toptan alımlarda uygun miktarlar ödeyebilirsiniz.

Bayramlar ve kandiller hediye almak için özel günler arasında yer almaktadır.

Ayrıca dini temalı hediyelik ürünler dini bayramlar ve dini özel günler için alınabilecek ürünler arasındadır. Dini bayramlarda yakınlarınıza, aile ve akrabalarınıza alabilir onları bu özel günlerde hediyeler ile mutlu edebilirsiniz. Dini temalı hediyelik ürünleri satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıda yer almaktadır:

 • Dini temalı hediyelik satın alırken öncelikle hangi temayı almak istediğinize karar vermelisiniz. Çok çeşitli temalar oldukları için seçiminiz zorlaşabilir.
 • Dini temalı hediyelik ürünleri kime almak istediğinize karar vermelisiniz.
 • Dini temalı hediyelik ürünü hangi özellikler içermesi gerektiğine karar vermelisiniz.
 • Dini temalı hediyelik ürünü hangi ortamda kullanılmak üzere alacağınıza karar vermelisiniz.
 • Dini temalı hediyelik ürünün kaliteli olması satın alırken dikkat etmeniz gereken faktörler arasındadır.
 • Dini temalı hediyelik ürünü özellikle bu temaları seven kişilere almanız seçimlerinizin onlara göre olması, onların mutluluğunu artıracaktır.
 • Farklı dini inançlara sahip kişilere hediye almak istiyorsanız onların dini inanışlarına göre önem verdikleri tarzlarda ürünler seçip almanız önemlidir.
 • Dini temalı hediyelikler fiyatlandırma açısından çok çeşitli olduğu için siz bütçenize uygun hangi hediyeyi alacağınıza karar vermelisiniz.

Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Dini temalı hediyelik ürünler çok çeşitli olması nedeniyle çok farklı özellikte ürünler karşınıza çıkmaktadır. Çok farklı boy ve ebatlarda, farklı özelliklerde baskılar içeren, özel tasarımlardan oluşan, çeşitli malzemeler kullanılarak üretilen, kalitesi ve kullanım amacına göre değişiklik arz eden çok çeşitli özellikte ürünler bulabilirsiniz.

Dini temalı hediyelik ürünler, cam, ahşap, çini, seramik, polyester, metal gibi birçok farklı malzemeden üretilmektedir. Alacağınız ürüne göre üretilen malzeme çeşidi farklılık gösterecektir. Her bir malzeme cinsine üzerinde yer alan dini motifler, çeşitliliik gösterip farklı olacaktır. Cam malzemeden üretilen biblolar ve üzerine oyma yapılan dini motifler farklı dini temalı ürünler arasındadır. Özel tasarımlı dini temalı dijital baskılı ahşap magnet özelliği itibariyle buzdolaplarının üzerinde veya araç ve işyerinizde kullanacağınız özelliktedir.

Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Dini temalı hediyelik eşya ürünleri çok çeşitlilik göstermektedir. Dini temalı hediyelik ürünlerin fiyatları 9 tl ile 129 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Dini Temalı Hediyelik Eşya Ürünlerinin Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Dini temalı hediyelik ürünlerde fiyat belirlenirken birçok unsur göz önünde bulundurulmaktadır. Özellikle ürünün üretildiği malzeme fiyat belirleme de önemli bir unsurdur. Dini temalı ürünler çeşitliğinin çokluğu bu durum üzerinde özellikle etkilidir. Gümüş ürünler, cam ürünler, ahşap v.b. ürünler fiyatlandırma açısından önemlidir. Ayrıca işçilik fiyat belirleme konusunda etkili en önemli unsurlardan biridir. Cam üzerine oymalı yapılan dini temalar bu konuda fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Dini temalı hediyelik ürünler için fiyat belirlemede bir diğer etkende tasarım ve dizayn konusudur. Dini temalı ürünler teması itibariyle üzerinde titizlikle çalışılması ve tasarlanması gereken ürünlerdir. Özel dijital baskılama modeli ile tasarlanan bazı dini temalı ürünler özgün bir yapıdadır. Her biri için ayrı ayrı emek sarfı söz konusu olduğu için bu durumda ürünün fiyatına yansımaktadır.

Dini Temalı Hediyeliklerin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Dini temalı hediyelik ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Dini temalı hediyelik ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Dini Temalı Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Dini temalı hediyelik çeşitleri aşağıdaki listede yer almaktadır:

Dini Temalı Hediyelik Eşyalar Nasıl Kullanılır?

Dini temalı hediyelik eşyalar çeşitliliğinin çokluğu nedeniyle çok fazla kullanım alanına sahip ürünlerdir. Ayrıca dini temalı ürünü alırken kullanım alanına göre öncelikle sizler karar vermelisiniz. 

Dini temalı hediyelik ürünler evinizin en güzel köşesinde sergileyebileceğiniz ürünlerdir. Bu ürünler duvarlarınıza asabilir, vitrinlere koyabilir veya buzdolaplarının üzerine takabileceğiniz özelliktedir. Ayrıca bu ürünleri işyerinizde duvarlarına asabilir, masanızın üzerinde sergileyebilirsiniz. Bazı ürünleri aracınızda kullanabilirsiniz. Dini temalı hediyelik ürünler istediğiniz mekanlara manevi bir atmosfer oluşturmak için kullanabileceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

Dini temalı hediyelik ürünler tamamen sizin tercihinize göre kullanabileceğiniz özellikte ürünlerdir. Bunları gönül rahatlığı ile sevdiklerinize alabilir onlarında mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca çocuk odaları içinde kullanabileceğiniz dini motifli ürünler tercih edebilirsiniz.

Dini Temalı Hediyelik Eşyalar Kime Hediye Olarak Alınabilir?

Dini temalı hediyelik eşyalar aşağıdaki kişilere hediye olarak alınabilir:

 • Aile büyüklerinize,
 • Dini hassasiyetlere önem veren kişilere,
 • Akrabalarınıza,
 • Dostlarınıza ve arkadaşlarınıza,
 • Çalışma arkadaşlarınıza alabilirsiniz.

Dini Temalı Hediyelikler için Toptan Satış Mevcut mu?

Dini temalı hediyelik ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Dini temalı hediyelik ürünlerinde toptan fiyatları 3 TL - 110 TL  arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Dini Temalı Hediyelikler için Ücretsiz Kargo var mı?

Dini temalı hediyelik ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Dini Temalı Hediyeliklerin Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Dini temalı hediyelik ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Dini Temalı Hediyelik Eşyaları Myros Nasıl Üretmektedir?

MYROS, içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan satış gibi faaliyetleri barındıran bir organizasyondur. Dünyanın seyahet edilip gezilen tüm noktalarına özel temalar ile hediyelikler üretimine odaklanmıştır. Bu ürünleri çeşitlendirip herkesin ulaşabileceğini şekilde tedarik ve toptan satış aşamalarını yapmaktadır.

MYROS, ürünlerini yüksek teknoloji kullanarak üretmektedir. Her ürün için özel tasarımlar ve malzemeler kullanılmaktadır. En iyi şekilde kaliteli ve yerli üretimle ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır. Özel dijital baskı ve lazer kesimler ile ürünlerini şekillendirme yapmaktadır. Özel temalar geliştirerek kişiye özel tasarımlar ile taleplere cevap vermektedir. Özellikle kişiye özel tasarımlar konusunda çok çeşitli ürünler ile talepleri karşılamaktadır. 

Dini Temalı Ürünlere Benzer Diğer Hediyelik Temaları Nelerdir?

Dini temalı hediyelik ürünlere benzer diğer hediyelik temalar aşağıdaki gibidir:T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.