myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Kalemli Notluk

için 12 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
378,00 TL
(0)
için 12 ürün görüntüleniyor.

Metal Kalemli Notluk Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal notluk hemen her insanın ihtiyacıdır. İş dünyasında prestiji öne çıkaran eşyalardan biri olup hem işe yarar özelliği hem de beğeni toplayan süs eşya şeklinde nitelendirilmektedir. Geçmişten günümüze kadar birçok iş yerinde görmüş olduğumuz kalemliklere farklı bakış açısı sergileyen sunumlar metal kullanımların teknolojik yönde geliştirilmesini ve farklı alanlarda kullanılmasını da sağlamıştır. Bunların başında dikkat çeken özelliği ile günlük notlarımızı tutmaya yarayan metal not defteri gelmektedir. Gündelik ihtiyaçlar dâhilinde kullanılan pek çok eşya gibi notluk kalemlik te bir ihtiyaç şeklinde nitelendirilmektedir. Öğrenciler veya iş alanında aktif kişiler için ihtiyaç dâhilinde estetik bir görünüm sunarken bir yandan da modern yaşamın şekillendirilmesinde rol oynamaktadır. 

Estetik tarzının yanı sıra kalem ve notluk yapımında kullanılan metal malzemenin bileşenleri de önemli yer tutmaktadır. Çünkü yeni bir bakış açısı ve yeni tasarımların meydana gelmesini sağlamıştır. Bu yönde yapılan çalışmalar belirli bileşenlerin bir araya gelmesi ve doğru dozda kullanılması ile imal edilebildiğini göstermektedir. Seri üretimlerde metal malzemenin ham maddesi önemli yer tuttuğu gibi imalat alanında ağırlıkta kazandığını göstermektedir. Bu doğrultuda hazırlanan ürünlerde el işçiliğinin de özgün tasarımlar yapılabilmesinde önemli olduğu öne çıkmaktadır. 

Kalemli notluk her insana hitap edebilen yöndeki kullanışlı tasarımlar olması nedeniyle hediyelik eşya kapsamında da değerlendirilmektedir. Myros hediyelik eşyaları arasında istediğiniz ürünü satın alarak sevdiklerinizi mutlu etmeniz mümkündür. Bunun beraberinde toplu sipariş vererek ticari yöndeki iş alanınızda faaliyet göstermek amaçlı toptan hediyelik metal kalemli notluk satış alternatifi de bulunduğu bilinmektedir. 

Metal kalemli notluk satın alırken beklenmedik durumlarla karşılaşmamak için satın alacak kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi belirtilmektedir. 

 • Hediye alınacak kişinin hoşlandığı şeyleri göz ardı etmemek 
 • Hediye alınacak kişinin yaşına hitap eden seçenek olması 
 • Üretimde bünyesinde kullanılan materyallerin insan sağlığı üzerinde olumsuz etki oluşturabilecek maddeler içermemesi 
 • Fiyat aralıkları açısından iyi bir araştırma yapılması 
 • Metal kalemli notluk kapsamındaki tüm tasarımların incelenmesi 
 • Uzun süre kullanışlılık sağlayan bir ürün özelliği taşıması 

Metal Kalemli Notluk Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Metal kalemli notluk çeşitleri yaratıcı ve son derece dikkat çeken tasarımlarla öne çıkmaktadır. Her insanın sahip olmak isteyeceği ve ihtiyaç kapsamında değerlendirilen bir ürün özelliği taşımaktadır. Piyasada var olan kalem ve not defteri çeşitlerine nazaran ince hatların hâkimiyet bulduğu ve özgün tasarımlarla satışa sunulan eşyalar arasında değer gördüğü bilinmektedir. Özel not defteri ve kalem şeklinde nitelendirilen yapıya sahiptir. Kişiye özel olması nedeniyle ayrıca ilgi çeker. 

Metal Kalemli Notluk Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Kişiye özel anlamlı ve unutulmaz bir hediye almak adına tercih edebileceğiniz en fantastik ve yaratıcı hediyelik eşyalar arasında not defteri ve kalem şeklinde belirteceğimiz metal ürünler öne çıkmaktadır. İçerdiği materyallere ve detaylara göre farklı fiyatlara sahip olabilmektedir. 

Genel bakımdan metal ham maddeli kalemlik notluk takım fiyat Aralıklarının 131,20TL ile 688,80TL arasında olduğunu söylemek mümkündür. Fakat belirtilen fiyatlar her birinde değişmektedir. Net bir ifade ile teleferik temalı Myros metal kalemli notluk 86x66x8mm ölçülerine sahip ürün fiyatının 181,50TL olduğu bilinmektedir. 

Metal Kalemli Notluk Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal kalemli notluk ürünlerinin fiyatları ana maddesi metal olan malzeme ile ilişkilendirilmektedir. Metal ürüne ek olarak notluk alanı, kalem yapısı, boyutu, teması ve tasarıma yön veren farklı detayların fiyat belirleme konusunda çok etkili olduğu bilinmektedir. Kısaca her maddenin kullanımı fiyatını etkileyen bir unsur şeklinde nitelendiriliyor olup belirtilen materyallerin büyümesi ve farklı tasarımların eklenmesi halinde daha çok arttığı bilinmektedir. 

Metal Kalemli Notluk Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal kalemli notluk ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal kalemli notluk ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Kalemli Notluk Çeşitleri Nelerdir?

Metal kalemli notluk kişinin ihtiyacına göre çeşitlendirilirken bir yandan da hediye alınacak kişinin sevdiği konulara göre şekillenebilmektedir. Genel olarak çeşitleri ise aşağıda belirtilmektedir. 

Metal Kalemli Notluk Nasıl Kullanılır?

Kalemli notluk takım kullanımı kişiye özel bir ürün olarak değerlendirilmektedir. Kadına, erkeğe, öğrenciye, iş arkadaşına ve daha birçok kişiye hediye edilebilecek özelliktedir. Aklınızda bulunması gereken ve unutmamanız gereken özel durumları not etmenize yarar. Boyutlarının kullanışlılık sağlaması nedeniyle çantada veya yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bir üründür. Özellikle küçük boy bir ürün olarak ifade edilen 86x66x8 mm’lik kalemli notluk muazzam teması ve ölçüleri ile dikkat çekici bir ürün olarak nitelendirilmektedir. 

Metal Kalemli Notluk Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal kalemli notluk hediyelik eşya olarak kime alınabilir sorunun yanıtını aşağıdaki gibi yanıtlayabiliriz. 

 • Anneler gününde anneniz için not defteri ve kalem 
 • Babalar gününde hediyelik metal kalemli notluk 
 • Kardeşleriniz için doğum günleri veya özel günlerde kalemlikli notluk 
 • Sevdiğiniz arkadaşınızın işe girişini kutlama veya özel bir gününü kutlama amaçlı özel not defteri ve kalem 
 • Tatil dönüşü sevdiklerinize veya kendinize kalemlik notluk takım 
 • Metal notluklara ilgi duyan kişilere 
 • İş alanındaki patronlarınıza 

  Metal Kalemli Notluk Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Metal kalemli notluk ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal kalemli notluk ürünlerinde toptan fiyatları 60 TLcivarındadır. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Metal Kalemli Notluk Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Metal kalemli notluk ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Metal Kalemli Notluk Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Metal kalemli notluk ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Metal Kalemli Notluk Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Metal kalemli notluk eşya satışı kapsamında Myros firması oldukça dikkat çekici bir firma olmasıyla tanımlanıyor. Oldukça geniş Pazar hacmi bulunan bu firmanın benimsediği en önemli durum ise seçkin ve talep gören hediyelik ürünlere yönelik çalışmalar yapmasıdır. Tüm ürün tasarımlarında baştan sonra işleyiş uzmanlıkla gerçekleştirilmektedir. Şık tasarımlar, ince detaylar ve ihtiyaç dâhilinde kullanılabilen ürün satış anlayışıyla hizmet vermektedir. Üretim kapsamında kullanılan ürünlerin tamamı insan sağlığını bozacak ürünler değildir. 

  En önemli teknikleri müşterileri ile buluşturan Myros firması toptan hediyelik kalemli notluk kapsamında da güveneceğiniz bir adrestir. Kişilerin ihtiyacını göz önünde bulunduran seçeneklere önem vermektedir. Bu doğrultuda çalışma alanındaki kişiler hem kadın hem de erkeklerden oluşmakta ve eşit görüşlerle bu işi sürdüren firma olduğu öne çıkmaktadır. Huzurlu çalışma ortamının yanı sıra her görüşün değer kazandığı ve özgün tasarımlar beraberinde el işçiliği ile öne çıkarıldığı ürünler Myros firması açısından doğal sonuçlardan biridir. 

  Metal Kalemli Notluk Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Metal kalemli notluk ve kalemlik notluk kapsamında malzeme bileşeni aynı olan diğer benzer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.