myros-popup.jpg (663 KB)
 • Tümünü Temizle

Metal Termos

için 5 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
SKU: TRM120BAMBOO-GNLK09 Toptan Bamboo Termos 350 ml
1.500,00 TL
(0)
SKU: TRM109B-GNLK09 Toptan Bordo Termos 310 ml
910,00 TL
(0)
+ 4
Myros - Toptan Erkeğe Özel İnce Çelik Ofset Thermo Mug 350 ml
765,00 TL
(0)
+ 2
Myros - Toptan Kadına Özel İnce Çelik Ofset Thermo Mug 350 ml
765,00 TL
(0)
Myros - Toptan 310 Ml.si̇yah Thermo Mug
910,00 TL
(0)
için 5 ürün görüntüleniyor.

Metal Termos Hediyelik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Metal kullanımı gün geçtikçe çoğalmaktadır. Birçok duruma ilişkin çeşitli yönde kullanımı sıklaşan metal ürünler çeşitli tasarımlarla öne çıkmaktadır. Ülkemizde iş yaşamında ve genel faaliyetlerde sıkça kullanılan metal ürünler üretim alanında çeşitli bileşenlerle tasarlanıp ve el işçiliği ile eksiksiz çalışmalarla metal termos şeklinde öne çıkmaktadır. Metal ürünlerin çok yaygın kullanılma sebeplerinden biri genel anlamda kullanılan bileşenlere uyum sağlayacak özelliğe sahip olmasından kaynaklıdır. Ayrıca kullanıldığı üründe kalite ve estetiği öne çıkarır. 

Estetik görünüm payı sunmasının yanı sıra kolay bir şekilde şekillenmesi ve aldığı şekli uzun yıllar koruyabilmesi sağlam bir yapıya sahip olduğunu da göstermektedir. Metal termos alanındaki gelişmelerin ilerlemesi ile metal bardak termos kullanımı da çok rağbet görmeye başlamış ürün içeriği sayılmaktadır. 

Metal ürünlerin yapılmasında, teknolojinin gelişmesi ile birlikte paslanmaz metal termos satışı da çoğalmıştır. Çünkü gündelik kullanımı en fazla olan ürünler arasındadır. Masa başında ve sıkı çalışan insanların çalışma şekline göre kullanılabilirlik payı bulunur. İçine konulan çay veya kahve gibi içeceklerin soğumasını engeller. Her yaştan insana hitap eden bir ürün olması nedeniyle hediye olarak alınacak başlıca ürünlerden biridir. Myros hediyelik seçenekleri arasından istediğiniz tasarımı yaptırmak ve satın almak mümkündür. Ayrıca ticari faaliyetleriniz için satışa sunabileceğiniz toptan metal termos siparişleri de oluşturmanız mümkündür. 

Metal termos alırken istenmeyen durumlarla karşılaşmamak adına kişilerin dikkat etmesi gerekenler aşağıdaki gibi ifade edilir. 

 • Hediye alınacak kişinin sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması 
 • Hediye seçimi yapılırken kişinin yaş ortalamasının dikkate alınması 
 • Üretimde kullanılan materyallerin sağlığına zarar verici maddeler içermemesi
 • Fiyat konusunda seçici davranıp en uygun fiyat tercihi için araştırma yapma 
 • Metal termos çeşitlerindeki farklı seçeneklerin incelenmesi ve tek bir tasarıma odaklanılmaması
 • Uzun süre kullanılabilecek hediye seçimi yapılması 

Metal Termos Hediyelik Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Termo metal ürünlerinin genel özellikleri kapsamında birçok tasarımdan bahsetmek mümkündür. İsminizin baş harfine özel baskılama tekniği ile yapılan metal termoslar vardır. Ayrıca siyah, bambu ve kişiye özel tasarım şekliyle nitelendirilen özelliktedir. Bambu özellikteki termos çeşitleri baskılı olduğu kadar kendi baskısı da çok dikkat çekmektedir. 

350ml kişiye özel ince çelik termos mug çeşitleri bu konuda en baskın örnekler olup en fazla rağbet görülen seçeneklerdir. Kadınlara özel veya erkeklere özel renk tonlarıyla tasarlanması ve kişinin baş harfinin baskılanması ile hazırlanır. Bu yüzden çok beğenilen tasarım olduğunu söylemek mümkündür. 

Metal Termos Hediyelik Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Metal termos hediyelik ürünleri kullanılabilir işlevselliği ve kişiye özel tasarlanabilmesi ile fiyatları değişen ürünlerdir. Metal termos fiyatları ortalama 909TL ile 407,40TL arasındadır. Fiyatı etkileyen birçok parametre vardır. Sevdikleriniz için unutulmaz ve de kullanışlı hediye almak için en iyi ürün seçeneklerinden biridir.  Ürün kapsamında değerlendirme yapmanız açısından net bir fiyat belirtecek olduğumuzda erkeğe özel ince çelik ofset thermo mug fiyatı 407,40TL şeklinde bilinmektedir. 

Metal Termos Hediyelik Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Metal termos fiyatları genel bakımdan birçok konuyla ilişkili şekilde belirlenen fiyatlardır. Metal hammadde ile tasarlanan yapıda el işçiliğinin ön planda olması, tasarımın özelleştirilmesi, termos boyutu gibi birçok durum fiyatını doğrudan etkilemektedir. Bunun yanı sıra yapımında kullanılan malzeme gideri, bileşenleri de fiyatı etkiler. Üretimden satışa kadar gelen süreçteki her durum fiyatı temel olarak etkileyen unsurlardır. 

Metal Termos Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Metal Termos ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Termos ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Metal Termos Hediyelik Çeşitleri Nelerdir?

Metal termos hediyelik çeşitleri kişilerin beğenisine göre değişkenlik sunan ürünlerdir. Aynı zamanda ihtiyacınıza göre seçilebilen çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanmaktadır. 

Metal Termos Hediyelik Nasıl Kullanılır?

Metal termos kullanımı günümüzde çok fazla olup her çeşit içecek türünün konulabilmesi ile genç nesle hitap eden tasarımlardan biridir. Ürünün metal olması içeceği sıcak tutabilmesini sağlar. Soğuk içecekler içinde bu durum geçerli olup soğuk kalmasını sağlayan özelliktedir. Yürüyüş, spor, etkinlik, faaliyet, yolculuk gibi birçok duruma ilişkin yanınızdan ayırmayacağınız ve kullanmaktan hoşnut kalacağınız bir üründür. 

Hediyelik eşya kapsamında hem kadına hem de erkeğe göre özel tasarımı mümkün olan metal termoslar özel incelik çelik termos mug çeşitleriyle öne çıkmaktadır. Üzerinde isminizin baş harfi olması veya isim ve soyadı yazılması mümkün olarak üretilmektedir. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu ürün kullanışlı ve formunu uzun süre koruyan özelliktedir.  

Metal Termos Hediyelik Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Metal termos hediye olarak kime alınabilir sorusunun yanıtını aşağıdaki gibi ifade etmek mümkündür.

 • Anneler günü için annenize metal bardak termos
 • Babalar gününde babanız için paslanmaz metal termos
 • Kardeşleriniz için özel günlerde kullanışlı matara termos metal 
 • Arkadaşların iş kutlaması, doğum günü ve özel günlerinde küçük metal termos 
 • Seyahatlerde kullanmak veya tatil dönüşlerinde kendiniz için metal sıcak termos
 • Metal termos tasarımlara ilgi duyan kişilere 
 • İş yerindeki üstlerinize veya saygı duyduğunuz kişilere hediyelik metal termos 
 • Ev hediyesi olarak arkadaşlarınıza ve komşularınıza içi metal büyük termos 
 • Organizasyonlarda katılımcılara anı hediyesi olarak hediyelik metal termos ve turistik metal termos
 • İşletmeniz için toptan hediyelik eşya 

  Metal Termos Hediyelik Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

  Metal Termos ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Metal Termos ürünlerinde toptan fiyatları 135 TL - 303 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

  Metal Termos Hediyelik Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

  Metal Termos ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

  Metal Termos Hediyelik Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

  Metal Termos ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

  • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
  • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

  Metal Termos Hediyelik Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

  Myros firması toptan hediyelik eşya kapsamında en geniş Pazar hacmine sahip olan firmadır. Üretimden satışa kadar sunulan iş alanındaki süreç oldukça hassastır. El işçiliği, baskılama tekniği, gerekli materyal kullanımı, grafik tasarımları gibi birçok alanla iç içe olan firma çalışmaları belli bir uzmanlıkla ve deneyimli personel ekip çalışmaları ile tamamlanmaktadır. Yapılan eşyaların üretiminde hem kadınlardan hem de erkeklerden eşit seviyede faydalanan firma, eşitlikçi görüşe sahiptir. Bu sayede hem erkeklere, hem de kadınlara özel ürün tasarımlarından daha başarılı sonuçlar alındığı görülmektedir. 

  İş alanındaki faaliyetlerini hız kesmeden sürdüren firma genel olarak titiz çalışma düzenine sahiptir. Bu durum disiplinli çalışma sürecini de oluşturmaktadır. Online satışlardaki kargo sürecine de dikkat eden firma gün içerisindeki yoğun çalışmalarını belli bir plana göre sürdürmektedir. Bu sayede çok başarılı çalışmalar ve satışlar yaptığını söyleyebiliriz. 

  Metal Termos Hediyeliğe Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

  Metal termos hediyeliğe benzer diğer hediyelik eşya seçenekleri aşağıdaki gibi ifade edilmektedir. 
  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.