• Tümünü Temizle

Çini Duvar Süsü

için 6 ürün görüntüleniyor.
Filtre
Görünüm
+ 35
Myros - Çini Turkuaz Askılı 3 No Duvar Süsü
269,00 TL
(0)
+ 30
Myros - Çini Turkuaz Askılı 1 No Duvar Süsü
49,90 TL
(0)
+ 26
Myros - Çini Turkuaz Askılı 2 No Duvar Süsü
94,90 TL
(0)
+ 3
Myros - Çini Turkuaz Büyük Saksı Duvar Süsü
149,00 TL
(0)
+ 9
Myros - Çini Turkuaz Askılı 4 No Duvar Süsü
479,00 TL
(0)
+ 7
Myros - Çini Turkuaz Küçük Saksı Duvar Süsü
109,00 TL
(0)
için 6 ürün görüntüleniyor.

Çini Duvar Süsü Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çini duvar süsü kullanım itibari ile kullanıldığı ortamın tamamlayıcı bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkar. Duvar süsleri günümüzde de oldukça sık tercih edilen bir dekorasyon ürün olduğu için hemen hemen her yerde görürüz. Özellikle ev, ofis ve balkon duvarlarında kullanılan bu dekoratif duvar süslerinin onlarca farklı tasarımı bulunur. Örneğin: Balkon duvarlarında saksı temalı balkon duvar süsleri kullanılırken ev ve ofis duvarlarında hayvan temalı duvar süsleri kullanılır. Birbirinden farklı tasarımı ve birbirinden farklı renkleri bulunsa da genellikle mavi renk sıkça kullanılır. Duvar süsleri dekorasyon olarak olmazsa olmazlardandır. Evinizde veya ofisinizde bulunan diğer dekorasyon duvar süsleri ile uygun bir şekilde kullanıldığında ortaya çıkan görüntü sizi oldukça tatmin edecektir. Duvar süslerinin sık kullanıldığı için oldukça fazla tasarımı bulunur. Bu durum ürün yelpazesi de bir hayli genişletir.

Toptan hediyelik çini duvar süsü ise hediyelik eşya işletmesine sahip olan kişiler için oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. İşletmeniz de satılmak üzere bekleyen onlarca hediyelik çini duvar süsü duvarlarınızda asılıyken işletmenize gelen müşterilerinizin dikkatini çekmesi oldukça kolay olacaktır. Çini sanatı geleneksel Türk sanatı olarak bilindiği için farklı medeniyetlerden ve kültürlerden gelen insanlar hediyelik eşya olarak turistik çini duvar süsü tercih etmektedir. Toptan hediyelik çini duvar süsü ise hediyelik eşya işletmesine sahip olan kişiler için oldukça mantıklı bir seçim olacaktır.

Çini duvar süsü satın alırken bilinmesi gerekenler aşağıdadır;

 • Kullanacağınız duvarların ve satın alacak olduğunuz duvar süsünün boyutlarına dikkat etmelisiniz.
 • Kullanım yerine göre uygun olan duvar süsü tercih etmeniz gerekir.
 • Evinizde veya ofisinizde bulunan diğer dekoratif ürünlerle uyumuna dikkat etmelisiniz.
 • Çini duvar süsünü hediye olarak alacaksanız alacak olduğunuz kişinin zevklerini göre seçim yapmaya özen göstermelisiniz.  

Çini Duvar Süsü Ürünlerinin Özellikleri Nedir?

Dekoratif çini duvar süsü, su geçirmez cam tabaka ile seramiğin birbirine kaynaştırılması sonucu ortaya çıkar. Seramik duvar süsü yapısı gereği çok dayanıklı olmasa da az şiddetli darbelere dayanabilir. Farklı tasarım ve renklere sahip olsa da mavi renk oldukça fazla kullanılır. Duvar dekorasyon süsleri arasında sıkça kullanılan bu ürünlerin diğer dekoratif ürünlerle kullanılarak oldukça şık ortamlar yaratılabilir.

Duvar süsü yapımı el işçiliği gerektirir. Çini duvar süslerinin bu kadar kıymetli ve değerli yapan faktör yapım aşamasında usta eller tarafından saatlerce gerçekleştirilen el işçiliğidir. Çini duvar süsü modelleri arasında çini kaftan duvar süsü, çini saksı duvar süsü, çini kuş süsü gibi modeller vardır.

Çini duvar süslerini toptan hediyelik eşya olarak satın alarak mağazanızda hem satışa sunabilirsiniz hem de satışa sunduğunuz mağazanızın duvarlarına oldukça fazla hava katabilirsiniz. Çini duvar süsü Antalya mağazamızda ve diğer mağazalarımızda bulabilirsiniz.

Çini Duvar Süsü Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Çini duvar süsü fiyat olarak 25.90 TL ila  297 TL arasında değişmektedir. Ürün tasarım, kullanılan malzeme ve ürünün boyutuna göre fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Çini duvar süsleri ortalama olarak 50 TL ila 150 TL arasında diyebiliriz. Toptan çini duvar süsü fiyatlarını görebilmeniz için bayi hesabı oluşturmalısınız.

Çini Duvar Süsü Ürünleri Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Fiyat belirlenirken en önemli unsurların başında gelen el işçiliğidir. Her bir detayın kusursuz oluşturulması için usta eller tarafından saatlerce işlenmesi gerekir. El işçiliğinin yanı sıra çini duvar süsü fiyatları belirlenirken, ürünün boyutları ve ağırlıkları da büyük bir önem taşır. Oluşturulan ürünün boyutu küçük olduğunda fiyat düşük olurken boyutu büyük olan ürünlerin fiyatları küçük olan ürünlere göre daha pahalıdır. 

Örneğin; çini balık duvar süsü boyutu küçük olduğundan kullanılan malzeme miktarı da az olacağı için fiyatı 25.90 TL olarak karşımıza çıkar. Aynı örnekten yola çıkarsak çini büyük saksı duvar süsü boyutu büyük olduğundan kullanılan malzeme miktarı da fazla olacağı için fiyatı 90.90 TL olarak karşımıza çıkar. Myros hediyelik çini duvar süslerini toptan olarak da satışa sunması duvar süslerinin fiyatının belirlenmesinde bir kriter oluşturmaktadır.

Bira Bardağı Hediyelik Ürünlerinin Ödeme Seçenekleri Nedir?

Çini duvar süsü ürünlerini, tekil veya karma siparişle yaptığınız çoğul perakende alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kapıda ödeme
 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini duvar süsü ürünlerinizi alırken, toptan alışverişlerinizde, aşağıdaki yöntemlerle ödeyebilirsiniz:

 • Kredi kartıyla ödeme
 • Banka havalesiyle ödeme

Çini Duvar Süsü Çeşitleri Nelerdir?

Çini duvar süsü çeşitleri şunlardır:

Çini Duvar Süsü Nasıl Kullanılır?

Çini duvar süsleri balkon, ev ve ofis duvarlarına asılarak kullanılır. Kullanmış olduğunuz dekoratif ürünlerde el işçiliğine önem gösteriyorsanız çini duvar süsleri aradığınız duvar süslerinde bir adım öndedir. Çini büyük saksı duvar süsleri genellikle balkon duvarlarında kullanılır, bunun sebebi ise çoğu kişinin balkonunda otantik bir hava içerisinde oluşturmak istemesidir. Seçtiğiniz çini duvar süsü diğer kullanmış olduğunuz dekoratif ürünlerle uyum  içinde olması kullanım açısından önemlidir.

Kullanacak olduğunuz zeminin koşulları duvar süslerinin kullanım ömründe doğrudan etkisi vardır. Duvar süslerinin duvara sağlam bir şekilde asılıp asılmadığına dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde duvarlarınızdan düşebilir ve bu durum olumsuz sonuçlar doğurabilir. Örneğin; Balkonlarda kullanılan duvar süsleri şiddetli rüzgarlarda düşüp kırılma riski taşırken ev ve ofislerde kullanılan duvar süsleri için bu risk daha azdır.  Toptan hediyelik çini duvar süsü ise hediyelik eşya işletmesine sahip olan kişiler için mantıklı bir seçim olacaktır.

Çini Duvar Süsü Eşya Olarak Kime Alınabilir?

Çini duvar süsü eşya olarak şu kişilere alınabilir;

 • Dekor olarak yeni eve taşınmış kişilere,
 • Doğum günü olan kişilere,
 • Arkadaşlara,
 • Aileye,
 • Sevgiliye,
 • Akrabalara
 • Ev dekorasyonu ile ilgilenen kişilere,

Çini Duvar Süsü Eşyalar için Toptan Satış Mevcut mu?

Çini duvar süsü ürünlerinde toptan satış mevcuttur. Toptan fiyatlara erişerek sipariş verebilmeniz için bayi hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Çini duvar süsü ürünlerinde toptan fiyatları 8 TL - 99 TL arasında değişmektedir. Toptan siparişlerinizde, üretim ve dağıtım merkezlerimize yakın bölgelerde araçlarımızla adrese teslim seçeneği sunulmaktadır. İzmir şubemizin dağıtım yaptığı yerler; Bodrum, Didim, Kuşadası, Sığacık, Gümüldür, Ahmetbeyli, Doğanbey, Çeşme, Alaçatı, Urla, Foça, Çandarlı, Bergama, Ayvalık, Cunda, Sarımsaklı, Akçay, Altınoluk, Edremit, Burhaniye, Geyikli, Çanakkale, Mudanya, Bursa, Eskişehir, Uludağ, Akhisar, Manisa, Kütahya, Selçuk, Şirince, Efes, Söke. Marmaris şubemizin dağıtım yaptığı yerler: Akyaka, Bozburun, Dalyan, Datça, Gökova, Köyceğiz, Sarıgerme, Turunç. Antalya genelinde dağıtım yaptığımız yerler: Adrasan, Alanya, Beldibi, Belek, Demre, Göynük, Kalkan, Kaş, Kekova, Kemer, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Olimpos, Patara, Side, Tekirova. İstanbul, Ankara, Kapadokya, Konya’ya da dağıtım kanallarımız ürünlerimizin ulaşımını sağlamaktadır. Diğer tüm bölgelerde tercihinize göre anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla gönderim yapılmaktadır. Farklı bir kargo firması tercih edilirse, iletilen kargo anlaşma kodu ile gönderim sağlanabilir.

Çini Duvar Süsü Eşyalar için Ücretsiz Kargo var mı?

Çini duvar süsü ürünlerinde, perakende satışlarda 150 TL üzeri siparişlerde anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarıyla ücretsiz gönderim yapılmaktadır.

Çini Duvar Süsü Eşyaların Geri İade ve Ödemesi Yapılabilir mi?

Çini duvar süsü ürünlerinde aşağıdaki koşullarda iade ve geri ödeme mümkündür:

 • Özelleştirilebilir modellerde, Myros üretim ve dağıtım sürecinden kaynaklanan bir hata olması durumunda 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.
 • Hazır ürün modellerinde, sebep belirtmeksizin, satın alma tarihinden sonra 14 gün içinde, anlaşmalı kargo ile geri gönderilmesi şartıyla,  iade ve geri ödeme imkânı bulunmaktadır. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödeme gerçekleştirilir.

Çini Duvar Süsü Eşyalarını Myros Nasıl Üretmektedir?

Atalarımızdan bize bırakılan bu değerli mirası Myros, kendi çini atölyesinde sanatını ortaya koyarak farklı tasarım ve renklerde büyük bir dikkatle üretmektedir. Myros’un, hem kullanılan malzemenin kalitesine ve işçiliğine büyük önem vermesi hem de her bir çini duvar süsü ürününün el yapımı duvar süsleri olması bu dekorasyon ürünlerine ayrı bir anlam kazandırmaktadır. Her bir ürün üretilirken verilen bu değer ve önem kaliteli ve güzel ürünler ortaya çıkmaktadır. 

Çini Duvar Süsü Hediyelik Eşyalarına Benzer Diğer Hediyelik Eşyalar Nelerdir?

Çini duvar süsü hediyelik eşyalarına benzer diğer hediyelik eşyalar şunlardır:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.